Sunwarrior Liquid Light (tekuté svetlo)

Kód: 3881
€43,60
Skladom (5 ks)

Liquid Light (tekuté svetlo) je unikátny doplnok stravy vyrábaný za studena extrakciou zo starodávneho skameneného rastlinného materiálu.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Sunwarrior Liquid Light

Liquid Light (tekuté svetlo) je unikátny doplnok stravy vyrábaný za studena extrakciou zo starodávneho skameneného rastlinného materiálu.

Obsahuje

 • kyselinu fulvinovú - to je komplex organických látok vznikajúcich prirodzenými cestami pri rozklade organickej hmoty.
 • minerály a stopové prvky - tie sú tu naviazané v prirodzených komplexoch, teda vlastne v rovnakej forme, v akej minerály získavajú z pôdy aj rastliny.

V čom je Liquid Light prospešný pre ľudské telo?

 • Je prirodzeným zdrojom minerálov a stopových látok.
 • Je to vlastne prírodný minerálny, elektrolytický roztok.
 • Popri bežných minerálnych látkach obsahuje nezvyčajne široké spektrum stopových prvkov, ktoré sú pre ľudské telo veľmi dôležité, hoci ich potrebujeme len v minimálnych množstvách.
 • Zmes prírodných organických látok, nazývaných súhrnne ako kyselina fulvinová (tiež kyselina fulvová), prináša ľudskému telu veľké množstvo účinkov.

Pre koho je prípravok vhodný a ako ho používať?

 • Pre každého, kto chce do tela doplniť minerálne a stopové prvky
 • Pre športovcov - Liquid Light je vlastne čistý prírodný iónový nápoj (tu nájdete jeden z možných receptov na prípravu).,

Jeho prírodný charakter ho odlišuje od bežne dostupných "syntetických" iónových nápojov hneď v niekoľkých aspektoch

 • Bežne dostupné iónové nápoje sú určené pre rýchle doplnenie "vypotených" iónov, preto často obsahujú len niekoľko základných minerálov, ako sodík, draslík, vápnik, horčík a fosfor.
 • Oproti ním Liquid Light obsahuje celé spektrum minerálov a stopových prvkov, ktoré síce ľudské telo pri športe tak rýchlo nevypotí a potrebuje niektoré z nich len v minimálnych dávkach, ale pre jeho fungovanie sú rovnako dôležité ako napríklad známejší vápnik alebo horčík.
 • Bežné iónové nápoje obsahujú vyššie koncentrácie len týchto minerálov.
 • Liquid Light je organickou zmesou, v ktorej je ťažké stanoviť presné množstvo jednotlivých minerálov.
 • Liquid Light tak môžete užívať bez ohľadu na športovej aktivite, treba každé ráno.
 • Liquid Light môžete tiež jednoducho zmiešať s ďalším koncentrovanejších roztokom minerálov, ktoré telo pri športe rýchlo vypotí, a vznikne tak nápoj s celým spektrom minerálov a stopových prvkov, teda iónový nápoj v pravom slova zmysle - nápoj bez pridaných rýchlych zdrojov energie alebo urýchľovačov metabolizmu.

V špecifických prípadoch sa Liquid Light odporúča na užívanie skôr pre jeho obsah kyseliny fulvinovej. Táto zmes organických látok totiž v ľudskom tele pôsobí na mnohých úrovniach. Prebehla už rad vedeckých štúdií, ktoré majú za cieľ jej účinky bližšie pochopiť a popísať. Takých údajov máme ale zatiaľ k dispozícii veľmi málo.

Odporúčané dávkovanie

dve polievkové lyžice denne (ráno a večer / pred a po cvičení)

Použitie

Možno zmiešať s vodou, džúsom alebo koktailom.

Zloženie

voda, komplex stopových množstvo minerálov a látok: Antimón, Bárium, Berýlium, Bizmut, Bor, Brom, Cézium, Chlór, Chróm, Draslík, Dysprózium, Erbium, Európium, Fosfor, Gadolínium, Galium, Germánium, Hafnium, Hliník, Holmium, Horčík, Indium , Iridium, Kadmium, Kobalt, Kremík, Lithium, Lutécium, Mangán, Meď, Molybdén, Neodymium, Nikel, Niób, Osmium, Paládium, Platina, Prazeodým, Rénium, ródium, Rubídium, Ruténium, Samárium, Skandium, Selén, Síra, Striebro , Sodík, Stontium, Tantal, Telúr, Terbium, Tálium, Tórium, Túlium, Tin, Titan, Tungsten, Vápnik, Yterbium, Ytrium, Zinok, Zirkón, Zlato, Železo.

Obsah

946,4ml = 32 dávok

Upozornenie

Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste. Neprekračujte dennú doporučenú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.

Krajina pôvodu

USA (Nevada)

Dodatočné parametre

Kategória: Minerály
Forma: Tekutina
Krajina pôvodu: USA
obsah balenia: 946 ml
Pre jedincov riešiacich: Regeneráciu a svalové kŕče
Výrobca: Sunwarrior

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: