The Barbarian Proteínová Tyčinka Organic Aztec Cacao, 50 g Proteín Bar
Kód: 5935180 000+ spokojných
klientov
10 000+ overených
recenzií produktov
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Súvisiaci tovar
BrainMax® Beef & Cashew Protein Bar, Vegetables, 50 g Hovädzia proteínová tyčinka s kešu a zeleninou, viac ako 17 g bielkovín
Skladom
(>5 ks)
€3,65
Jednotková cena:
€7,30 / 100 g
BrainMax® Beef & Cashew Protein Bar, Shiitake Mushroom, 50 g Hovädzia proteínová tyčinka s kešu a shiitake, viac ako 17 g bielkovín
Skladom
(>5 ks)
€3,65
Jednotková cena:
€7,30 / 100 g
BrainMax Pure® Protein Cookie, Kakaové bôby & Biela čokoláda, BIO, 60 g Proteínová sušienka s kakaovými bôbmi a bielou čokoládou / *CZ-BIO-001 certifikát
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€2,40
Jednotková cena:
€4 / 100 g
BrainMax Pure® Protein Cookie, Kokos & Mandle, BIO, 60 g Proteínová sušienka s kokosom a mandľami / *CZ-BIO-001 certifikát
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
€2,40
Jednotková cena:
€4 / 100 g
Regenerácia
Výživa svalov
BrainMax Milkshake Protein, 1000 g BIO srvátka + BIO mliečny proteín, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
€40,75
Jednotková cena:
€4,08 / 100 g
Nový obal
BrainMax® Organic Prebiotic Bar, Coconut & Milk Chocolate, 50 g Kokosová tyčinka s mliečnou čokoládou plná vlákniny / *CZ-BIO-001 certifikát
Skladom
(>5 ks)
€2,40
Jednotková cena:
€4 / 100 g
BrainMax Pure® Peanuts & Caramel Prebiotic Bar, prebiotická tyčinka, arašidy a karamel, BIO, 60 g *CZ-BIO-001 certifikát/ tyčinka s vlákninou, arašidy s príchuťou karamelu
Momentálne nedostupné
€2,40
Jednotková cena:
€4 / 100 g
Podrobný popis
The Barbarian Proteínová Tyčinka Organic Aztec Cacao, 50 g
Organická proteínová tyčinka s kakaom . Vegánska tyčinka s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny je ideálna pred alebo po tréningu, alebo keď potrebujete ďalšie bielkoviny. Textúra novej generácie: šťavnatá, svieža a mäsitá.
Vlastnosti výrobku
- Organický
- Vysoký obsah vlákniny
- Neobsahuje lepok
- Vegetariánsky
- Vegan
| Výživové údaje | 1 porcia/ tyčinka (50 g) | v 100 g |
| Energetická hodnota | 828 kJ (197 kcal) | 1655 kJ (394 kcal) |
| Tuky | 7 g | 14 g |
| z toho nasýtené | 1 g | 2,1 g |
| Sacharidy | 16,5 g | 33 g |
| z toho cukry | 15,5 g | 31 g |
| Vláknina | 3,7 g | 7,4 g |
| Bielkoviny | 15 g | 30 g |
| Soľ | 0,22 g | 0,44 g |
Zloženie
Proteínová zmes (43,63 %) (izolovaná z hrachového proteínu, konopných semienok, mandľového proteínu a proteínového izolátu z ryže v rôznych pomeroch), datle, agávový sirup, kakaový prášok (5,35 %), lieskové orechy, extrakt vanilkovej arómy.
Upozornenie pre alergikov
Obsahuje lieskové orechy a mandle. Môže obsahovať stopy arašidov, mlieka, sóje a sezamu.
Skladovanie
Skladujte na chladnom a suchom mieste.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Proteínové tyčinky a cookies |
|---|---|
| EAN: | 3800232983532 |
| Vlastnosti: | Vegan, Bez lepku |
| Položka bola vypredaná… | |
BrainMax Pure® Protein Balls MatchaCoco, Proteínové guličky, MatchaCoco, BIO, 8 ks *CZ-BIO-001 certifikát
Momentálne nedostupné
€5,25
Jednotková cena:
€0,66 / 1 ks
BrainMax Pure® Protein Cocoa Wafer, proteínová oblátka, BIO, 30 g Kakaová oblátka s vysokým obsahom proteínu / *BG-BIO-002 certifikát
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€1,15
Jednotková cena:
€3,83 / 100 g
Nový obal
BrainMax Blueberry Cheesecake Protein Bar, BIO, 50 g Proteínová tyčinka s príchuťou čučoriedkového cheesecake / *CZ-BIO-001 certifikát
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€2,40
Jednotková cena:
€4 / 100 g
BrainMax Pure® Protein Bar, Proteínová tyčinka, Banán, BIO, 60 g *CZ-BIO-001 certifikát
Priemerné hodnotenie produktu je 3,7 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
€2,40
Jednotková cena:
€4 / 100 g
Nový obal
BrainMax Pure® Protein Bar, Mango & White Chocolate, 50 g Proteínová tyčinka s mangom v bielej čokoláde / *CZ-BIO-001 certifikát
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
€2,40
Jednotková cena:
€4 / 100 g
BrainMax Pure® Protein Bar, Proteinová tyčinka, MatchaCoco, BIO, 60 g *CZ-BIO-001 certifikát
Momentálne nedostupné
€2,40
Jednotková cena:
€4 / 100 g
Tip
Nový obal
BrainMax® Organic Energy Bar, Acai & Blueberry, 50 g Energetická tyčinka nabitá prírodnými cukrami z ovocia / *CZ-BIO-001 certifikát
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€1,55
Jednotková cena:
€3,10 / 100 g
Tip
Nový obal
BrainMax® Organic Energy Bar, Cacao & Coconut, 50 g Energetická tyčinka z datľovej pasty s čokoládou a kokosom / *CZ-BIO-001 certifikát
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€1,55
Jednotková cena:
€3,10 / 100 g
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.