Vemoherb Tribulus Terrestris MAXX 60 kapslí

Kód: 7854
€29,85
Skladom (>5 ks)

Za vývojom tohto jedinečného produktu stojí viac ako dvadsať rokov skúseností vychádzajúcich nielen z najnovších dostupných vedeckých štúdií, ale aj z priamej praxe a dlhoročného využitie vo vrcholovom športe a farmáciu. V prípade, že nakupujete produkty VemoHerb, máte 100% istotu originality a funkčnosti. Jednotlivé extrakčný zložky sú pravidelne testované na obsah bioaktívnych zložiek a to v rámci tých najuznávanejších nezávislých laboratórií v rámci EÚ.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx = originálne bulharský Tribulus Terrestris v najsilnejšej dostupnej verzii!

Za vývojom tohto jedinečného produktu stojí viac ako dvadsať rokov skúseností vychádzajúcich nielen z najnovších dostupných vedeckých štúdií, ale aj z priamej praxe a dlhoročného využitie vo vrcholovom športe a farmáciu.   V prípade, že nakupujete produkty VemoHerb, máte 100% istotu originality a funkčnosti. Jednotlivé extrakčný zložky sú pravidelne testované na obsah bioaktívnych zložiek a to v rámci tých najuznávanejších nezávislých laboratórií v rámci EÚ.
 
Základ tvorí synergický trojcestná zmes štandardizovaných extraktov:
 
ZLOŽKA č.1:   200 mg = Originálne bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% protodioscínu (furostanolový saponín)
 
ZLOŽKA č.2: 200 mg = Originálne bulharský Fenugreek s garantovaným obsahom 60% protodioscínu (furostanolový saponín)
 
ZLOŽKA č.3: 225 mg = Originálne bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 90% furostanolových saponínov
 
Jedna kapsula obsahuje: 625 mg štandardizovaných extraktov s obsahom stoviek bioaktívnych zložiek / 440 mg bioaktívnych zložiek s garantovaným percentuálnym obsahom = 240 mg protodioscínu (furostanolový saponín) + 200 mg furostanolových saponínov.
ZLOŽKA č.1: Originálny bulharský VemoHerb Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% protodioscínu (furostanolový saponín)   [1, 2, 3, 4, 19, 20]

Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah furostanolových saponínov.   Obsah protodioscínu je štandardizovaný metódou špeciálny a šetrné extrakcie na 60% celkového obsahu (POZOR - nezamieňať s celkovými saponíny!).
 
Uvedný pomer extrakcie je úplne ideálne a garantuje maximálnu účinnosť. Nejde teda len o samotný protodioscín a jeho obsah, ale o celkovú a perfektne vyváženú kompozíciu produktu, ktorá je charakteristická pre genotyp rastliny bulharského Tribula   [1, 2, 3, 4, 19, 20]. Ďalej je optimalizovaný obsah flavonoidov (vždy pod 10%) a tanínov (vždy pod 10%).

Originálne bulharský Tribulus, skutočná garancia účinku

[1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24]

Nie každý vie, že Tribulus Terrestris je rastlina, ktorú môžeme nájsť v niekoľkých častiach sveta, ako sú USA, južná Amerika, Mexiko, Španielsko, India, Čína a Bulharsko. Ešte menej je verejnosti známe, že bulharský Tribulus má jedinečné vlastnosti vďaka špecifickému obsahu bioaktívnych zložiek.   Originálne bulharský Tribulus obsahuje vysoké koncentrácie furostanolového saponínu protodioscínu [1]. Z tohto dôvodu je tiež bulharský Tribulus ako surovina niekoľkonásobne drahšie.   Pre bulharský Tribulus je tiež charakteristický obsah ďalších špecifických furostanolových saponínov [1].
 
Vemoherb Bulgarian Tribulus = všetko pod jednou strechou = od rastlinky zozbierané v správnu vegetačnú dobu, cez šetrnú extrakciu až po finálny produkt s vyváženým pomerom bioaktívnych furostanolových saponínov
 
Uvedený rozdiel v zložení je daný odlišným genotypom rastliny, charakteristickým podnebím, skladbou pôdy a tiež obdobím zberu, ktorá prebieha v presne stanovenom vegetačnom období rastliny, kedy je obsah bioaktívnych zložiek najvyššej. Preto je tiež napr. Čínskej alebo indický tribulus skladbou saponínov odlišný a je využívaný v TCM a Ajurvede na odlišné účely (močové cesty v TCM atď.).

Ako poznám originálne bulharský Tribulus?

V súčasnosti existujú v Bulharsku iba dva hlavné producenti ponúkajúci extrakty s vysokým obsahom protodioscín: VemoHerb Tribulus (60% Protodioscín) a Sopharma Tribestan (priemer 54-55% Protodioscín / Protogracilin). Spoločnosť Vemo99 Ltd. (1996) je v súčasnosti jedným z najväčších a najrenomovanejších producentov kvalitných extraktov z bulharskej rastliny Tribulus Terrestris, s garantovaným obsahom 60% čistého protodioscín.
 
ZLOŽKA č.2: Originálne bulharský Fenugreek s garantovaným obsahom 60% protodioscínu (furostanolový saponín)
 
Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Fenugreek extraktu je vysoký obsah furostanolových saponínov. Obsah protodioscínu je štandardizovaný metódou špeciálny a šetrné extrakcie na 60% celkového obsahu.
 
Uvedný pomer extrakcie je opäť úplne ideálne a garantuje maximálnu účinnosť. Nejde teda len o samotný protodioscín a jeho obsah, ale o celkovú a perfekné vyváženú kompozíciu produktu.
 
ZLOŽKA č.3: Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 90% furostanolových saponínov [1, 2, 3, 4, 19, 20]
 
Štandardizovaný extrakt z bulharského Tribula s 90% obsahom furostanolových saponínov. Táto extrakčná zmes teda obsahuje jednotlivé saponíny v prirodzenom pomere, bez navyšovania obsahu protodioscínu.
 
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- Všestrannú podporu organizmu najmä pre mužov
 
Hlavné benefity produktu:
 
- Kupujete 100% originál
- Kombinácia protodioscínu a furostanolových saponínov
- Pravý bulharský Tribulus a pravý bulharský Fenugreek
- Garancia kvality, čistoty a účinku

balenie

60 kapsúl (46 g)

dávkovanie

Berte 1 kapsulu 2-3x denne
 
Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí a priame slnko.
 

výživové údaje


Počet dávok v balení: 20 - 30 *
1 kapsula
3 kapsule (1 dávka)
Suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris
(Nadzemná časť) s obsahom 90% celkových saponínov
225 mg
675 mg
Suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris
(Nadzemná časť) s obsahom 60% saponínu determinovaného
ako protodioscín
200 mg
600 mg
Suchý štandardizovaný extrakt zo semien
Trigonella foenum-graecum (Fenugreek) s obsahom 60%
furostanolových saponínov determinovaných ako protodioscín
200 mg
600 mg

 

* Produkt obsahuje 60 kapsúl a podľa zvoleného dávkovania obsahuje 20 denných dávok (pri užívaní 3 kapsúl denne) alebo 30 denných dávok (pri užívaní 2 kapsule denne).

Zloženie v 1 kapsuli

225 mg suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris (nadzemná časť) s obsahom 90% celkových saponínov, 200 mg suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris (nadzemná časť) s obsahom 60% saponínu determinovaného ako protodioscín, 200 mg suchý štandardizovaný extrakt zo semien Trigonella foenum- graecum (Fenugreek) s obsahom 60% furostanolových saponínov determinovaných ako protodioscín, vegánska kapsule (hydroxypropylmetylcelulóza, farbivo oxid titaničitý), plnidlo maltodextrín, protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý).Doplnok stravy.
 
Referencie:
1. Kostova, I. & Dinchev, D. Saponins in Tribulus terrestris - Chemistry and Bioactivity
2. Wenyi Zhu, Yijia Du, Hong Meng, Yinmao Dong and Li Li - A review of traditional pharmacological uses, phytochemistry, and pharmacological activities of Tribulus terrestris
3. Milanova, S., E. Maleeva, M. Tashkov. - Tribestan effect on the concentration of some hormones in the serum of healthy subjects (1981)
4. Gauthaman, K. and Ganesan, A. - The Hormonal effects of Tribulus terrestris and its role in the management of male erectile dysfunction - an evaluation using primates, králik and rat Phytomedicine (2008) 15: 44.
5. Justino Mamer Filho, Mauro Abi Haidar, José Maria Soares Júnior, Edmund Chada Barac - Effects of the association of estrogén and androgén in postmenopausal women
6. Mengquan Lia Yue Guanb Jiaqi Liua Fengguo Zhai Xiuping Zhanga Lixin Guana - Cellular and Molecular Mechanisms in Vascular Smooth Muscle Cells by which Total Saponín Extracted from Tribulus Terrestris Protects Against Artherosclerosis.
7. Zhai, Fg., Li, HZ., Zhou, FB., Lin, F., Guan, LX. - Effects of saponins of Tribulus terrestris on agonistom and NF-κB signaling PATHWAYS expression in rat brain following cerebral ischemic injury Med Recapitulate (2015) 21: 4539.
8. Roaiah, M., El Khaya, Y., GamalEl Din, S. and Abd El Salam, M. - Pilot Study on the Effect of Botanical Medicine (Tribulus terrestris) on Serum Test0sterone Level and Erectile Function in Aging Males With Partial androgén Deficiency (padám). J Sex marital Ther. (2016) 42: 297
9. Mrinalini Kumari, Praveen Kumar and Poonam Singh - Safety Evaluation of Tribulus Terrestris on the Male Reproductive Health of Laboratory Mouse
10. Pavleta Tabakova, Dr. Mitko Dimitrov, Dr. Bozihdar Tashkov (head physician), Director of studies: (Prof. Dr. s. Dokumov) - Clinical treatment with Tribestan (pharmachim) in women with climacteric syndrome
11. Akhtar, E., Raisi, F., Keshavarz, M., Hosseini, H., Sohrabvand, F., Bioos, S., Kamalinejad, M. and Ghobadi, A. - Tribulus terrestris for treatment of sexual dysfunction in women: Randomized double-blind placebo - controlled study. Daru (2014) 22: 40.
12 de Souza, K., Vale, F. and Geber, S. - Efficacy of Tribulus terrestris for the treatment of hypoactive sexual desire disorder in postmenopausal women: a Randomized, double-blinded, placebo-controlled trial. Menopause (2016) 23: 1252
13 K. Milasius, R. Dadeliene, Ju. Skernevicius - The influence of the Tribulus terrestris extract on the parameters of the functional preparadness and athletes 'organizmov regulátor homeostázy
14. Jameel Mohd, Ansari Javed Akhtar, Ali abuzéri, Ahamad Javed, Ali M., Tamboli Ennus - Pharmacological scientific evidencia for the promise of tribulus terrestris
15. Naveen Khatak & Pradeep Kumar Singh - Beneficial effect of aqueous extract of tribulus terrestris on serum Glutamate pyruvic transaminázy in albino rat
16. Salgado, Marques-Silva, Gonçalves, Mathias, Aguiar, Wolff - Effect of oral administration of Tribulus terrestris extract on semien quality and body fat index of infertile men
17. A. Adimoelja - phytochemicals: modern views and breakthrough in traditional herbal management of sexual dysfunctions
18. AW Nasution - Effect of Tribulus terrestris treatment on impotencia and libido disorders
19. Ganzera, E. Bediri., A. Khan - Determination of steroidal Saponins in Tribulus terrestris by Reversed-Phase High-Performance Liquid Chromatography and Evaporative Light Scattering Detection, 2001 Wiley-Liss, Inc. and the American Pharmaceutical Association J Pharm Sci 90: 1752-1758, 2001.
20. Karimi Jashni, Malekzadeh Shiravani, Hoshmand - The effect of the Tribulus terrestris extract on spermatogenesis in the rat
21. Saurabh Chhatre, Tanuja NESARA, Gauresh Soman, Divya Kanchan, and Sadhana Sathaye - Phytopharmacological overview of Tribulus terrestris
22. Postigo S, Lima SM, Yamada SS, dos Reis BF, da Silva GM, Aoki T. - Assessment of the Effects of Tribulus Terrestris on Sexual Function of Menopausal Women.
23. Khaleghi, S., Bakhtiar, M., Asadmobini, A. and Esmaeili, F. - Tribulus terrestris Extract Improves Human Sperm Parameters In Vitro. J Evid Based Complementary Altern Med. (2016) 22: 407.
24. Matina Nikolova, Georgi Penchev, Svetlana Grigorov, Dimo Penkov, Hristo Hristev, Iveta Koev - Effect of different concentrations of tribulus terrestris dry extract on histological structure of gonads and kidneys in japanese quail

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Druh kapsúl: Rastlinné kapsule
Forma: Kapsule
Krajina pôvodu: Bulharsko
Počet kapsúl: 60 rastlinných kapsúl
Pre jedincov riešiacich: Posilnenie tes0sterónu a plodnosť
Výrobca: Vemoherb

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: