BrainMax Testoboss, 100 rastlinných kapsúl Doplnok stravy

Kód: 999986
€32,25
Skladom (>5 ks)

BrainMax Testoboss je svetovo unikátny kombináciou 15 aktívnych látok a bylín, ktorých účinky na potenciuplodnosť, zdravie pohlavných orgánovhormónov boli opakovane vedecky potvrdené v desiatkach štúdií (maca, ashwagandha, zinok). Testoboss obsahuje najsilnejšie extrakty rastlín, ktoré sú pre svoje účinky na plodnosť a sexuálne zdravie cenené starodávnymi kultúrami po celom svete. Prakticky každá bylina obsiahnutá v BrainMax Testoboss je v rôznych kultúrach miestnymi obyvateľmi nazývaná prírodnou viagrou a to práve kvôli ich   pozitívnemu pôsobeniu na reprodukčné zdravie a potenciu.

V novej receptúre sme nahradili T0ngkat ali pískavicou a horny goat shilajitom. Pískavica aj Shilajit majú podobné účinky ako byliny, ktoré sme kvôli legislatíve museli vyškrtnúť. Navyše sme pridali zmes aktívnych béčok pre normálny metabolizmus homocysteínu. Zinok spoločne s bórom pre normálnu hladinu test0sterónu a plodnosti.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Testoboss: 7 bylín pre maximálnu potenciu a vitalitu!

Testoboss je unikátna kombinácia extraktov z bylín, ktoré spoločne zlepšujú plodnosť mužov i žien, sexualitu, zdravie pohlavných orgánov i hormónov (maca, ashwagandha, tribulus). Testoboss je prírodný produkt, ktorý obsahuje najsilnejšie extrakty rastlín, ktoré sú pre svoje účinky na plodnosť a sexuálne zdravie cenené starodávnymi kultúrami po celom svete.

testoboss_inforgafika_cz

Produkt je vhodný pre jedincov orientovaných na:

  • Zlepšenie potencie, plodnosti a zdravia reprodukčných orgánov. (Maca peruánska, tribulus terrestris, zinok)
  • Zlepšenie vitality a vytrvalosti. (Maca peruánska)
  • Optimalizáciu pohlavných hormónov. (Ashwagandha, tribulus terrestris)
  • Posilnenie sexuálneho libida. (Maca peruánska)
  • Posilnenie hladiny mužského pohlavného hormónu ↑test0sterónu u mužov. (Maca peruánska, zinok)
  • Podporu menopauzálneho komfortu u žien. (Muira puama)
  • Podporu zdravia močového a reprodukčného systému. (Tribulus terrestris)
  • Podporu metabolizmu homocysteínu. (folát)
  • Podporu imunitného systému. (zinok)
čo v tele ridi test0sterón_infografika_sk
maca ashwagandha

Zdravá sexualita na čele s adaptogénmi

Shilajit ako u nás zatiaľ nie príliš známy adaptogén z himalájskych skál spoločne s ashwagandhou, macou a zinkom priaznivo pôsobí na normálnu hladinu test0sterónu. Tieto adaptogény posilňujú fyzickú aj psychickú vitalitu. Slúžia na zvýšenie energie, vitality, vytrvalosti a podporujú plodnosť, sexualitu, duševné zdravie, v neposlednom rade priaznivo pôsobia na hormonálny systém.

Adaptogény: odolnosť, energia a vitalita v čase stresu

Testoboss je jedinečným produktom so širokospektrálnym pôsobením nielen na plodnosť, potenciu alebo pohlavné hormóny, ale aj na vitalitu, energiu a predovšetkým schopnosť vedieť sa vysporiadať so stresom, pretože väčšina bylín v ňom obsiahnutých sú adaptogény. Adaptogény sú rastliny, ktoré tisíce rokov prekonávali nehostinné stresové podmienky pre život a náš organizmus teraz môže čerpať z ich odolnosti proti stresu. Adaptogény pomáhajú zmierniť stres tým, že kontrolujú množstvo uvoľnených stresových hormónov v období stresu.

adaptogény testoboss
pozitívny vplyv

Mocná sila bylín

Účinky Testobossu sú založené na prírodných látkach, vitamínoch a mineráloch, u ktorých bol preukázaný pozitívny vplyv na sexualitu i test0sterón. Neobsahuje žiadne balastné látky alebo iné aditíva.

Pridali sme homocysteín formulu

Homocysteín je veľmi špecifická aminokyselina, ktorá vzniká počas metylácie = trávenie bielkovín. Optimálna hladina homocysteínu nespôsobuje žiadne problémy. Problém nastane, ak je jeho hladina príliš vysoká. Vysoká hladina homocysteínu znižuje produkciu oxidu dusnatého v cievach. Molekuly, ktorá sa podieľa na vazodilatácii (roztiahnutí) ciev a hladine krvného tlaku. Navyše reguluje prietok krvi do tkanív a to vrátane pohlavných orgánov. V dôsledku toho vysoká hladina homocysteínu spôsobuje množstvo kardiovaskulárnych ochorení a tiež poruchy erekcie. Jednou z častejších príčin vysokého homocysteínu je nedostatok vitamínov B6, B12 a folátu. Telo totiž tieto živiny potrebuje na odbúravanie homocysteínu. Ich nedostatok môže viesť k nahromadeniu homocysteínu v krvi. Preto sme do Testobossu pridali tieto 3 vitamíny v aktivovaných pre telo využiteľných formách!

testoboss stres
zdravotnícke tvrdenia grafika testobosssS
 
*Schválené zdravotné tvrdenia k ašvagande 1 , tribulusu 2 , mace peruánskej 3 , muira puama 4 a pískavice 5 , podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach pri označovaní potravín, v platnom znení ďalej len „nariadenie (ES) č. 1924/2006“).

Dávkovanie

3 kapsule v priebehu dňa s jedlom.

testoboss davkovanie

Môžem užívať Testoboss, Testamento a Dagger súčasne?

Nový Testoboss je viac komplexnejší a obsahuje rovnako ako Testamento zinok. Preto, pokiaľ budete používať Testoboss spoločne s Testamentom alebo Daggerom, potom už neužívajte žiadny doplnok stravy, kde je zinok. Rovnako tieto produkty používajte v inom dennom čase napr. Testoboss na obed a Testamanto na raňajky či na večeru. Testamento je oproti Testobossu vhodnejšie pre ženy z hľadiska optimalizácie progesterónu. Testoboss je zameraný predovšetkým na mužskú populáciu.

test0sterón v nie rovnováze_infografika2_cz

Hormonálna nerovnováha u mužov

Dnešná doba sa vyznačuje tým, že mužom neustále klesá hlavný pohlavný hormón test0sterón, ktorý z nich robí mužov. Muži bez test0sterónu sa potom stretávajú s nízkym sebavedomím, depresiami, nadváhou a celkovou nechuťou nechuťou k sexu a životu. Často si ani neuvedomujú, že pomyselný prameň života, ktorý im chýba by mohol byť test0sterón. Preto sme prišli s testobossom, v ktorom sú byliny a živiny, ktoré môžu pomôcť dostať test0sterón u mužov na zdravú úroveň.

testoboss detail

Komplex vitamínov a minerálov

Extrakty z bylín dopĺňa v novom Testobosse skupina vitamínov a minerálov ako je kyselina listová vo forme folátu, vitamíny B3, B6 a B12 pre metabolizmus homocysteínu, ďalej vitamín D3 pre imunitu a minerály ako je zinok, boron a meď. Tie sa okrem iného spolupodieľajú na funkciách reprodukčného systémom a plodnosti (zinok), znižujú mieru vyčerpania (vitamín B12, B3, B6 , folát), chránia bunky pred oxidatívnym stresom (vitamín B12, meď), podporujú funkcie nervového systému (vitamín B12, , B6, meď) a psychickej činnosti (folát, vitamín B3, B12), regulujú hormonálnu činnosť (vitamín B6) a imunitný systém tela (vitamín D3, vitamín B6, folát, meď).

Maca peruánska

Pozvaná niekedy tiež ako peruánsky ženšen či v1agra. Rastie na človeku neprístupných miestach vo výške cez 4 tis. metrov nad morom, kde neprežije nič iné. Inkovia užívali Macu na zvyšovanie energie, vitality a sily, rovnako ako afrodiziakum zvyšujúce libido.

maca detail testoboss2
ashwagandha detail testoboss

Ashwagandha

Tiež známa ako indický ženšen je adaptogénna bylina obľúbená v najstaršom medicínskom systéme ajurvéde. Používa sa viac ako 2500 rokov. V Indii je používaná na posilnenie imunitného systému po chorobe, pôsobenie proti stresu, zlepšenie duševného zdravia a relaxácie, navýšenie energie alebo na normálnu funkciu reprodukčného systému.

Shilajit

Shilajit je živica, ktorá sa objavila už pred 3000 rokmi v starovekých sanskrtských textoch. Jeho prízvisko "premožiteľ hôr" hovorí za všetko. Shilajit je jedným zo základných kameňov tradičnej medicíny, pretože okrem iného prispieva k funkciám reprodukčného systému a močovej sústavy. Okrem toho sa tiež podporuje zdravie kostí, podieľa sa na silnejšom imunitnom systéme, prispieva k lepšiemu tráveniu sacharidov, lipidov a pozitívne pôsobí na duševnú činnosť. Súčasná legislatíva nám neumožňuje informovať o vplyve shilajitu na test0sterón.

shilajit
tribulus

Tribulus terrestris

Tribulus slovensky kotvičník, sa užíva už celé stáročia v tradičnej čínskej medicíne aj v ajurvéde. Tribulus pozitívne pôsobí na reprodukčné orgány, močovú sústavu, hormonálnu rovnováhu, imunitu, kardiovaskulárny systém a celkovú energiu.

Catuaba

Je získavaná z kôry stromu rastúceho v brazílskom dažďovom pralese a je bohatá na zdraviu prospešné alkaloidy. Catuaba znamená v tradičnom indiánskom jazyku: To, čo dáva indiánom silu. Súčasná legislatíva nám neumožňuje ďalej informovať o tejto byline.

catuaba
muira puama detail testoboss

Muira Puama

Pochádza rovnako ako catuaba z brazílskych dažďových pralesov a používajú sa jej korene a stonky, ktoré obsahujú alkaloidy, ktoré pozitívne pôsobia na ľudský organizmus. Medzi schválené zdravotné tvrdenia pre muiru puamu patrí - antioxidant, menopauzálny komfort, hormonálna rovnováha, tonikum na podporu fyzickej kapacity.

Pískavica grécke seno

Pískavica je významným antioxidantom posilňujúci celkovú obranyschopnosť organizmu. Podieľa sa tiež na správnom trávení, funkciách žalúdka, metabolizme lipidov a optimalizuje hladinu krvného cukru a cholesterolu v krvi.

senovka detail testoboss2
Veľkosť dávky: 3 rastlinná kapsula
Balenie obsahuje 33 dávok.
Množstvo v 1 dávke %RHP*
Pískavica grécke seno extrakt (50% fenusidov)
400 mg
***
Maca extrakt 10:1
300 mg
***
BIO Ašvaganda extrakt 10:1
300 mg
***
Kotvičník zemný štandardizovaný extrakt 90% saponínov
250 mg
***
Shilajit
250 mg
***
Catuaba extrakt 10:1
100 mg
***
Muira puama extrakt 12:1
100 mg
***
Vitamín B3 (nikotínamid)
20 mg
2000%
Zinok (bisglycinát zinočnatý)
15 mg
150%
Vitamín B6 (Pyridoxal-5-fosfát)
5 mg 357%
Bor glycinát
2 mg ***
Meď (citrát meďnatý)
0,3 mg 30%
Folát ako ako vápenatá soľ L-5-metyltetrahydrofolát
300 mcg 150%
Selenium (L-seleno-methionin)
100 µg 182%
Vitamín B12 (metylkobalamín)
50 mcg 2000%
Vitamín D3
1000 IU 500%
* % dennej referenčnej hodnoty príjmu
*** denná referenčná hodnota príjmu nie je stanovená

Zloženie: Extrakt z senovky gréckej seno (50% fenusidov), Maca extrakt, Ashwagandha extrakt, Kotvičník zemný extrakt (90% saponínov), Shilajit, Catuaba extrakt, Muira puama extrakt, vitamín B3 (nikotinamid), zinok (bisglycinát zinočna P-5-P), borón (bororganický glycín), meď (citrát meďnatý), metyl folátako vápenatá soľ L-5-metyltetrahydrofolát, vitamín B12 (metylkobalamín), vitamín D3. Rastlinná kapsula na báze HPMC. Neobsahuje žiadne balastné látky (éčka).

Vyrábané v Českej republike pre firmu Votamax s.r.o.

Skladovanie: Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste.

Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Veľkosť balenia: 100 rastlinných kapsúl

Dodatočné parametre

Kategória: BrainMax®
Forma: Kapsule
Pre jedincov riešiacich: Posilnenie tes0sterónu a plodnosť, Hormonálnu rovnováhu, sexuálne libido
Typ: Komplex látok
Veľkosť balenia: 100 kapsúl
Počet kapsúl: 100
Počet dávok: 50
Dávkovanie: 2 kasple
5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
J Avatar autora | 16.5.2024
po mesiaci pravidelného užívania úplne super výsledok... ale je pravda, že už patrím do kategórie 60+ :) v mojom prípade som na našom trhu nenašiel nič lepšie a to som už prehľadal kadečo :)
KB Avatar autora Kateřina Bortlíková (Administrátor) 17.5.2024
Dobrý den Jardo, děkujeme moc za hodnocení, myslím si že Vaše slova mluví za vše. Mějte krásný den, Kateřina.
5
KZ Avatar autora | 11.4.2023
jednoznačne odporúčame!
5
P Avatar autora | 25.2.2023
Dobrý večer,kedy bude skladom ?
5
M Avatar autora | 19.10.2022
perfektný prírodný produkt pre manžela
5
JP Avatar autora | 4.10.2022
výborné zloženie aj super účinky! :)
5
V Avatar autora | 11.11.2021
Spokojnosť, doporučujem.
Nevypĺňajte toto pole:
IV Avatar autora To Romeo 12.8.2023 22:32
Okrem toho......žiadna z týchto "podporných bylín" a suplementov nedokáže zdvihnúť hradinu teststerónu nad fyziologickú úroveň daného jednotlivca. Najčastejšie sa pre referenciu uvádza priemerná hladina testosterónu medzi 250 – 1000 ng/dl. Hladina 500 – 700 ng/dl je považované za „normálnu hladinu testosterónu“. Nič okrem syntetického testosterónu nezdvihne hladinu nad 1000ng/dl . Pri takýchto suplementoch sa bavíme o význame pre ľudí, väčšinou po 40-50tke ,ktorým hladina testosterónu klesla pod 250 . U týchto ľudí môže suplementácia dostať sa do normálu a niekedy až po ich hornú fyziologickú hranicu. Niektorí ľudia s hladinou okolo 100-150,teda pod normu, môžu takto zdvihnúť hladinu o 200-400%,čiže aj na 400-600ng . Ale zase......nie len suplementáciou...chce to cvičiť , športovať ,správne sa stravovať , dobre spať. Samotná fyzická záťaž vo fitness , odporové cvičenie s váhami k hranici zlyhania samotné o sebe zvyšuje testosterón podstatne..... k tejto téme má super podkasty Dr. Hubermann a Dr. Peter Attia .
Odpovedať
IV Avatar autora to Romeo 12.8.2023 21:57
To Romeo: Tých štúdií o všetkých zložkách nie je veľa,ale aj tých niekoľko štúdií o Fadogia agrestis hovorí o tom, že Fadogia pozitívne vplýva na zvyšovanie hladiny luteinizačného hormónu, ktorý stimuluje testis k tvorbe testosterónu. V kombinácii ideálne s Tongat ali ,ktorý zase zvyšuje hladinu voľného testosterónu v krvi, ktorý je inak väčšinovo viazaný na trasportný sexhormon viažúci protein , v tejto väzbe je testosterón neaktívny. Doporučujem pozrieť youtube podkast Dr.Andrewa Hubermana, ak sa zaujímaš podrobnejšie o tieto veci. Celé zloženie Testobossu je v podstate ideálne čo do obsahu D3,zinku, boronu atď , mix tých rastlinných extraktov je dobrý. Len tam chýba to , čo má pravdepodobne zásadný význam a to Tongat a Fadogia. U nás ale legislatíva nereflektuje doterajšie štúdie a zrejme je to tým pádom u nás zakázané oficiálne ponúkať. Ale to bol zakázaný aj Ivermectin pri kovide a teraz ho NIH v USA povolil predpisovať.......po funuse .....ako vždy......to len tak na okraj.
Odpovedať
IV Avatar autora 23.7.2023 17:49
To čo má najväčší vplyv ...tongkat ali.....tam nie je . Ešte treba pridať Fadogia agrestis...... potom to bude ok . Tieto samotné dve zložky sú viac ako všetky ostatné.
Odpovedať
IV Avatar autora štúdie 20.8.2023 22:35
Čo sa týka štúdií, tak tie ktoré sa robia s ľuďmi, sú veľmi nákladné a nikto to financovať nebude. Ide o prírodnú látku , voľne dostupnú, nijaká firma na tom nezarobí . Preto to nikto nerobí . Sú ale firmy,ktoré si dali robiť štúdie napr.na tongkat ali na svoje náklady. Napr.Akarali . A tie to majú na papieri a doložené . Okrem toho ide o 100vky ,možno tisíce rokov starú prírodnú medicínu.
MC Avatar autora štúdie 23.8.2023 15:59
Dobrý den, děkujeme za předané informace a za Váš pohled ohledně této záležitosti. Studií a informací je samozřejmě v dnešní době již mnoho, kdy si každý můžeme zvolit. Ceníme si, že jste se s námi podělil o Vámi nabité informace. Přejeme hezký den, Martina.
R Avatar autora 7.8.2023 14:43
Fadogia je nezmysel. S menej ako 10 studiami od roku 1970 je nedostatok vedeckych dokazov a klinickych testov na ludoch ktore by dokazali akekolvek prinosy fadogie. Suhlasim ale uplne s tym ze Tongkat by sa pridat mohol. Ten beriem samostatne a keby sa pridal aj sem bolo by to super. Ak nie skusim kombinaciu tongkatu a testoboss asi.
MC Avatar autora 8.8.2023 12:34
Dobrý den, děkujeme za tuto zpětnou vazbu a Váš pohled na produkt, kdy aktuálně obsahuje kvalitní složky, které mu právě dodávají vše potřebné, nicméně je možné, že do budoucna bude případně o tuto složku vylepšen, kdy jej právě aktuálně můžete kombinovat s Vámi zmíněným produktem. Přejeme hezký den, Martina.
MC Avatar autora 24.7.2023 14:29
Dobrý den, děkujeme Vám za podnět, kdy však u tohoto produktu jsou hlavními složkami Tribulus, shilajit a Maca, kdy produkt také obsahuje ještě další složky potřebné k účelu tohoto produkt. Pokud Vám složením úplně nesedí, což nás mrzí, tak věříme, že si však u nás najdete jiné produkty, které Vás osloví. Přeji hezký den, Martina.