Novinka! BrainMax NeuroHacker, Dopamine Upgrade! Viac: TU
Nová receptúra! TestoBoss - Komplexné riešenie pre testoster0n! Viac: TU
Novinka! Kozie kolostrum! Viac: TU

BrainMax Testoboss, 100 vegán kapsúl

Kód: 999986
€33,95
Skladom (>5 ks)

BrainMax Testoboss je svetovo unikátny kombináciou 15 aktívnych látok a bylín, ktorých účinky na potenciuplodnosť, zdravie pohlavných orgánovhormónov boli opakovane vedecky potvrdené v desiatkach štúdií (maca, ashwagandha, zinok). Testoboss obsahuje najsilnejšie extrakty rastlín, ktoré sú pre svoje účinky na plodnosť a sexuálne zdravie cenené starodávnymi kultúrami po celom svete. Prakticky každá bylina obsiahnutá v BrainMax Testoboss je v rôznych kultúrach miestnymi obyvateľmi nazývaná prírodnou viagrou a to práve kvôli ich   pozitívnemu pôsobeniu na reprodukčné zdravie a potenciu.

V novej receptúre sme nahradili tongkat ali pískavicou a horny goat shilajitom. Pískavica aj Shilajit majú podobné účinky ako byliny, ktoré sme kvôli legislatíve museli vyškrtnúť. Navyše sme pridali zmes aktívnych béčok pre normálny metabolizmus homocysteínu. Zinok spoločne s bórom pre normálnu hladinu test0sterónu a plodnosti.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Testoboss: 7 bylín pre maximálnu potenciu a vitalitu!

Testoboss je unikátna kombinácia extraktov z bylín, ktoré spoločne zlepšujú plodnosť mužov i žien, sexualitu, zdravie pohlavných orgánov i hormónov (maca, ashwagandha, tribulus). Testoboss je prírodný produkt, ktorý obsahuje najsilnejšie extrakty rastlín, ktoré sú pre svoje účinky na plodnosť a sexuálne zdravie cenené starodávnymi kultúrami po celom svete.

testoboss_inforgafika_cz

Produkt je vhodný pre jedincov orientovaných na:

  • Zlepšenie potencie, plodnosti a zdravia reprodukčných orgánov. (Maca peruánska, tribulus terrestris, zinok)
  • Zlepšenie vitality a vytrvalosti. (Maca peruánska)
  • Optimalizáciu pohlavných hormónov. (Ashwagandha, tribulus terrestris)
  • Posilnenie sexuálneho libida. (Maca peruánska)
  • Posilnenie hladiny mužského pohlavného hormónu ↑test0sterónu u mužov. (Maca peruánska, zinok)
  • Podporu menopauzálneho komfortu u žien. (Muira puama)
  • Podporu zdravia močového a reprodukčného systému. (Tribulus terrestris)
  • Podporu metabolizmu homocysteínu. (folát)
  • Podporu imunitného systému. (zinok)
čo v tele ridi test0sterón_infografika_sk
maca ashwagandha

Zdravá sexualita na čele s adaptogénmi

Shilajit ako u nás zatiaľ nie príliš známy adaptogén z himalájskych skál spoločne s ashwagandhou, macou a zinkom priaznivo pôsobí na normálnu hladinu test0sterónu. Tieto adaptogény posilňujú fyzickú aj psychickú vitalitu. Slúžia na zvýšenie energie, vitality, vytrvalosti a podporujú plodnosť, sexualitu, duševné zdravie, v neposlednom rade priaznivo pôsobia na hormonálny systém.

Adaptogény: odolnosť, energia a vitalita v čase stresu

Testoboss je jedinečným produktom so širokospektrálnym pôsobením nielen na plodnosť, potenciu alebo pohlavné hormóny, ale aj na vitalitu, energiu a predovšetkým schopnosť vedieť sa vysporiadať so stresom, pretože väčšina bylín v ňom obsiahnutých sú adaptogény. Adaptogény sú rastliny, ktoré tisíce rokov prekonávali nehostinné stresové podmienky pre život a náš organizmus teraz môže čerpať z ich odolnosti proti stresu. Adaptogény pomáhajú zmierniť stres tým, že kontrolujú množstvo uvoľnených stresových hormónov v období stresu.

adaptogény testoboss
pozitívny vplyv

Mocná sila bylín

Účinky Testobossu sú založené na prírodných látkach, vitamínoch a mineráloch, u ktorých bol preukázaný pozitívny vplyv na sexualitu i test0sterón. Neobsahuje žiadne balastné látky alebo iné aditíva.

Pridali sme homocysteín formulu

Homocysteín je veľmi špecifická aminokyselina, ktorá vzniká počas metylácie = trávenie bielkovín. Optimálna hladina homocysteínu nespôsobuje žiadne problémy. Problém nastane, ak je jeho hladina príliš vysoká. Vysoká hladina homocysteínu znižuje produkciu oxidu dusnatého v cievach. Molekuly, ktorá sa podieľa na vazodilatácii (roztiahnutí) ciev a hladine krvného tlaku. Navyše reguluje prietok krvi do tkanív a to vrátane pohlavných orgánov. V dôsledku toho vysoká hladina homocysteínu spôsobuje množstvo kardiovaskulárnych ochorení a tiež poruchy erekcie. Jednou z častejších príčin vysokého homocysteínu je nedostatok vitamínov B6, B12 a folátu. Telo totiž tieto živiny potrebuje na odbúravanie homocysteínu. Ich nedostatok môže viesť k nahromadeniu homocysteínu v krvi. Preto sme do Testobossu pridali tieto 3 vitamíny v aktivovaných pre telo využiteľných formách!

testoboss stres
zdravotnícke tvrdenia grafika testobosssS
 
*Schválené zdravotné tvrdenia k ašvagande 1 , tribulusu 2 , mace peruánskej 3 , muira puama 4 a pískavice 5 , podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach pri označovaní potravín, v platnom znení ďalej len „nariadenie (ES) č. 1924/2006“).

Dávkovanie

3 kapsule v priebehu dňa s jedlom.

testoboss davkovanie

Môžem užívať Testoboss, Testamento a Dagger súčasne?

Nový Testoboss je viac komplexnejší a obsahuje rovnako ako Testamento zinok. Preto, pokiaľ budete používať Testoboss spoločne s Testamentom alebo Daggerom, potom už neužívajte žiadny doplnok stravy, kde je zinok. Rovnako tieto produkty používajte v inom dennom čase napr. Testoboss na obed a Testamanto na raňajky či na večeru. Testamento je oproti Testobossu vhodnejšie pre ženy z hľadiska optimalizácie progesterónu. Testoboss je zameraný predovšetkým na mužskú populáciu.

test0sterón v nie rovnováze_infografika2_cz

Hormonálna nerovnováha u mužov

Dnešná doba sa vyznačuje tým, že mužom neustále klesá hlavný pohlavný hormón test0sterón, ktorý z nich robí mužov. Muži bez test0sterónu sa potom stretávajú s nízkym sebavedomím, depresiami, nadváhou a celkovou nechuťou nechuťou k sexu a životu. Často si ani neuvedomujú, že pomyselný prameň života, ktorý im chýba by mohol byť test0sterón. Preto sme prišli s testobossom, v ktorom sú byliny a živiny, ktoré môžu pomôcť dostať test0sterón u mužov na zdravú úroveň.

testoboss detail

Komplex vitamínov a minerálov

Extrakty z bylín dopĺňa v novom Testobosse skupina vitamínov a minerálov ako je kyselina listová vo forme folátu, vitamíny B3, B6 a B12 pre metabolizmus homocysteínu, ďalej vitamín D3 pre imunitu a minerály ako je zinok, boron a meď. Tie sa okrem iného spolupodieľajú na funkciách reprodukčného systémom a plodnosti (zinok), znižujú mieru vyčerpania (vitamín B12, B3, B6 , folát), chránia bunky pred oxidatívnym stresom (vitamín B12, meď), podporujú funkcie nervového systému (vitamín B12, , B6, meď) a psychickej činnosti (folát, vitamín B3, B12), regulujú hormonálnu činnosť (vitamín B6) a imunitný systém tela (vitamín D3, vitamín B6, folát, meď).

Maca peruánska

Pozvaná niekedy tiež ako peruánsky ženšen či v1agra. Rastie na človeku neprístupných miestach vo výške cez 4 tis. metrov nad morom, kde neprežije nič iné. Inkovia užívali Macu na zvyšovanie energie, vitality a sily, rovnako ako afrodiziakum zvyšujúce libido.

maca detail testoboss2
ashwagandha detail testoboss

Ashwagandha

Tiež známa ako indický ženšen je adaptogénna bylina obľúbená v najstaršom medicínskom systéme ajurvéde. Používa sa viac ako 2500 rokov. V Indii je používaná na posilnenie imunitného systému po chorobe, pôsobenie proti stresu, zlepšenie duševného zdravia a relaxácie, navýšenie energie alebo na normálnu funkciu reprodukčného systému.

Shilajit

Shilajit je živica, ktorá sa objavila už pred 3000 rokmi v starovekých sanskrtských textoch. Jeho prízvisko "premožiteľ hôr" hovorí za všetko. Shilajit je jedným zo základných kameňov tradičnej medicíny, pretože okrem iného prispieva k funkciám reprodukčného systému a močovej sústavy. Okrem toho sa tiež podporuje zdravie kostí, podieľa sa na silnejšom imunitnom systéme, prispieva k lepšiemu tráveniu sacharidov, lipidov a pozitívne pôsobí na duševnú činnosť. Súčasná legislatíva nám neumožňuje informovať o vplyve shilajitu na test0sterón.

shilajit
tribulus

Tribulus terrestris

Užíva sa už celé stáročia v tradičnej čínskej medicíne aj v ajurvéde. Tribulus pozitívne pôsobí na reprodukčné orgány, močovú sústavu, hormonálnu rovnováhu, imunitu, kardiovaskulárny systém a celkovú energiu.

Catuaba

Je získavaná z kôry stromu rastúceho v brazílskom dažďovom pralese a je bohatá na zdraviu prospešné alkaloidy. Catuaba znamená v tradičnom indiánskom jazyku: To, čo dáva indiánom silu. Súčasná legislatíva nám neumožňuje ďalej informovať o tejto byline.

catuaba
muira puama detail testoboss

Muira Puama

Pochádza rovnako ako catuaba z brazílskych dažďových pralesov a používajú sa jej korene a stonky, ktoré obsahujú alkaloidy, ktoré pozitívne pôsobia na ľudský organizmus. Medzi schválené zdravotné tvrdenia pre muiru puamu patrí - antioxidant, menopauzálny komfort, hormonálna rovnováha, tonikum na podporu fyzickej kapacity.

Pískavica grécke seno

Pískavica je významným antioxidantom posilňujúci celkovú obranyschopnosť organizmu. Podieľa sa tiež na správnom trávení, funkciách žalúdka, metabolizme lipidov a optimalizuje hladinu krvného cukru a cholesterolu v krvi.

senovka detail testoboss2
Veľkosť dávky: 3 rastlinná kapsula
Balenie obsahuje 33 dávok.
Množstvo v 1 dávke %RHP*
Pískavica grécke seno extrakt (50% fenusidov)
400 mg
***
Maca extrakt 10:1
300 mg
***
BIO Ašvaganda extrakt 10:1
300 mg
***
Kotvičník zemný štandardizovaný extrakt 90% saponínov
250 mg
***
Shilajit
250 mg
***
Catuaba extrakt 10:1
100 mg
***
Muira puama extrakt 12:1
100 mg
***
Vitamín B3 (nikotínamid)
20 mg
2000%
Zinok (bisglycinát zinočnatý)
15 mg
150%
Vitamín B6 (Pyridoxal-5-fosfát)
5 mg 357%
Boron (bororganický glycín)
2 mg ***
Meď (citrát meďnatý)
0,3 mg 30%
Folát ako (6S)-5-metyltetrahydrofolát
300 mcg 150%
Vitamín B12 (metylkobalamín)
50 mcg 2000%
Vitamín D3
1000 IU 500%
* % dennej referenčnej hodnoty príjmu
** denná referenčná hodnota príjmu nie je stanovená

Zloženie: Extrakt z senovky gréckej seno (50% fenusidov), Maca extrakt, Ashwagandha extrakt, Kotvičník zemný extrakt (90% saponínov), Shilajit, Catuaba extrakt, Muira puama extrakt, vitamín B3 (nikotinamid), zinok (bisglycinát vitamín B6 (P-5-P), borón (bor glycín), meď (citrát meďnatý), metyl folát(6S)-5-metyltetrahydrofolát, vitamín B12 (metylkobalamín), vitamín D3. Rastlinná kapsula na báze HPMC. Neobsahuje žiadne balastné látky (éčka).

Vyrábané v Českej republike pre firmu Votamax s.r.o.

Skladovanie: Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste.

Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Veľkosť balenia: 100 rastlinných kapsúl

Dodatočné parametre

Kategória: BrainMax
Forma: Kapsule
Pre jedincov riešiacich: Posilnenie tes0sterónu a plodnosť, Hormonálnu rovnováhu, sexuálne libido
Typ: Komplex látok
Veľkosť balenia: 100 kapsúl
Počet kapsúl: 100
Počet dávok: 50
Dávkovanie: 2 kasple
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
KZ Avatar autora | 11.4.2023
jednoznačne odporúčame!
5
P Avatar autora | 25.2.2023
Dobrý večer,kedy bude skladom ?
5
M Avatar autora | 19.10.2022
perfektný prírodný produkt pre manžela
5
JP Avatar autora | 4.10.2022
výborné zloženie aj super účinky! :)
5
V Avatar autora | 11.11.2021
Spokojnosť, doporučujem.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: