Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.
Akčný tovar
fitness batoh1 min
Akcia
€86,75 –22 %
€67
46956
3v1 pansky krem JPG
Akcia
€9,80 –36 %
€6,25
41937
Novinky
glycine kapsle vizual
Novinka
€12,95
60505
lithium orotate
Novinka
€15,75
60268

Prvý Gamechanger e-shop pre zdravý životný štýl v ČR a na Slovensku

O nás

Už 6 rokov sa staráme o to, aby ste na BrainMarkete vždy našli najlepšie riešenie pre vaše zdravie v podobe produktov postavených na najnovších vedeckých poznatkoch a hlavne v najvyššej kvalite.
 
Je to už 9 rokov, čo prišiel na trh prvý BrainMax a odvtedy si našiel cestu k tisíckam spokojných zákazníkov v niekoľkých európskych krajinách. Prinášame na trh doplnky stravy, potraviny a kozmetiku v najvyššej organickej kvalite a dbáme pritom na ekológiu aj etiku podnikania. Zákazník je pre nás stredobod vesmíru, preto vždy a rýchle vyriešime všetky vaše priania k vašej spokojnosti. Neschovávame sa za frázy o kvalite. My kvalitu robíme! Pretože zdravie je najcennejšie víťazstvo!
O nás

Posledné komentáre

I Avatar autora

BrainMax Activated B-Complex, Aktivovaný B Komplex, 90 rastlinných kapsúl

Igor | 13.7.2024 |
Bezlepkovy a bezlaktozovy
Môžete prosím jasné deklarovať, či výrobky sú zaručene bezlepkové a bezlaktozove? Komentáre typu "na zváženie" nie sú na mieste a môžu hraničiť s poškodenim zdravia niektorých dosť chorých jedincov (celjatikov). ĎAKUJEM vopred za akúkoľvek odpoveď.
MC Avatar autora

BrainMax Vitamín K2 ako MK7 all-trans K2VITAL®DELTA 150 mcg, 100 rastlinných kapsúl

Martina Chrápková | 11.7.2024
Dobrý den, vitamín K2, zejména ve formách MK-4 (menachinon-4) a MK-7 (menachinon-7), získává pozornost díky svému potenciálnímu vlivu na zdraví zubů, včetně prevence a léčby zubních kazů. I když jsou potřeba rozsáhlejší studie na lidech k definitivnímu potvrzení účinnosti vitamínu K2 (MK-4 a MK-7) při prevenci a léčbě zubních kazů, současné důkazy naznačují, že hraje podpůrnou roli ve zdraví zubů prostřednictvím svého zapojení do metabolismu vápníku a mineralizace kostí. Zařazení potravin bohatých na vitamín K2 nebo užívání doplňků stravy by mohlo potenciálně prospět zdraví zubů.
MC Avatar autora

BrainMax Glycín, 500 g

Martina Chrápková | 8.7.2024 |
Ako užívať
Dobrý den , glycin je aminokyselina, která může pomoci zlepšit kvalitu spánku a usnadnit usínání. Správné užívání je klíčové pro dosažení těchto přínosů. Níže uvádím doporučený způsob užívání glycinového prášku. Obvyklá dávka pro podporu spánku je 3-5 gramů (1 čajová lžička) glycinového prášku před spaním. Glycin můžete rozpustit ve vodě, čaji nebo minerální vodě, rozmíchejte 1 čajovou lžičku (přibližně 5 gramů) glycinového prášku ve sklenici tekutiny a vypijte asi 30-60 minut před spaním. Věřím, že pro Vás bude tato informace nápomocná. Přeji Vám hezký den, Martina.
A Avatar autora

ACAIA Prémiový BIO extra panenský olivový olej, 500 ml

Alexander | 3.7.2024 |
Neznama acidita
Pri tomto oleji sa neviem dopatrať k jeho acidite. Bolo by super tento údaj doplniť.