NOVINKA! Prémiový Grass-Fed kolagén! Viac: TU
NOVINKA! BrainMax Omega 3 - Olej z tresčej pečene! Viac: TU
O chvíľu sú Vianoce! Mrknite na darčeky! Viac: TU

BIO je naše cesta. Příběhy z putování po našich ekologických farmách - Marie Šuláková

Kód: 6452/179
€12,25
Skladom (1 ks)

Prečo sa rozhodli pre cestu BIO? Ako žijú? A sú šťastní v tom, čo robia? V živote? Splnil sa im ich sen alebo by to chceli inak? Všetky tieto otázky spolu súvisia a skoro na všetky tady dostanete odpoveď ...

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

BIO je naša cesta. Príbehy z putovania po našich ekologických farmách - Marie Šuláková

Prečo sa rozhodli pre cestu BIO? Ako žijú? A sú šťastní v tom, čo robia? V živote? Splnil sa im ich sen alebo by to chceli inak? Všetky tieto otázky spolu súvisia a skoro na všetky tady dostanete odpoveď. Od ľudí z 15 biofariem, ktorí si na mňa urobili čas, na chvíľu odskočili od svojej práce a mnohokrát si nestihli opláchnuť ani ruky a tak som voňala zvieratami, hlinou, slamou a tá mi potom trčala iz topánok a mne to vôbec nevadilo. Pri natáčaní som občas do niečoho stúpila, hladkala som mačky, psy, kravy, kone, ovce, obdivovala zeleninu, obilie alebo nasávala vôňu levandule a čokolády. A tak sa pri čítaní jednotlivých rozhovorov a reportáží môžete tešiť na skutočné ľudské a niekedy aj zvieracie rozprávanie od poľnohospodárov a výrobcov, ktorí sa rozhodli pracovať v bio režime a už to nejaký piatok aj robia. Väčšinou v krajine, ktorá je ešte stále krásna, v miestach, kam vedú kľukaté a kamenisté cesty, v pôde do ktorej sa pomaly vracia život chrobáčikov, dážďoviek, motýľov alebo ježkov.

Počet stránok: 208

väzba: viazaná

Formát: 200 x 270mm

ISBN: 978-80-907197-9-8

Marie Šuláková (* 1974) je pôvodnou profesiou novinárka, publicistka na voľnej nohe, autorka niekoľkých knižiek, ktoré sa venujú regionálnym výrobkom v Olomouckom kraji, regionálnej histórie či vlastivede pre deti. Žije v Košiciach a je matkou piatich synov.

Nikol Klapková (* 1990) je fotografka na voľnej nohe a člen projektu Slušná firma. Zameriava sa na dokumentovanie životných etáp ľudí. Blízke témy jej srdcu i hľadáčiku objektívu sú poctivé a zmysluplné produkty či služby, minimalizmus, uvedomelá spotreba či ohľaduplnosť k prírode. S manželom býva v Prahe a fotí v SR i v zahraničí.

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: