Doporučujeme! Lipozomálne doplnky najvyššej kvality! Viac: TU
NOVINKA! Wellmax - certifikovaná BIO kozmetika z Álp! Viac: TU
Kupujte, kým sa vypredá! Zľavy až 53%! Viac: TU

Jedlá sóda - unikátna prírodná liečba - Mark Sircus

Kód: 24431
€12,10 –17 %
Jedla soda
€12,10 –17 % €10,05
Skladom (3 ks)

Čo keď existuje prírodná, zdraviu prospešná látka, ktorá je lacná, ľahko dostupná a zrejme ju máte doma v kuchyni? Áno, naozaj je to tak. Nazýva sa sóda bikarbóna, hoci vy ju možno poznáte ako jedlú sódu.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Jedlá sóda - unikátna prírodná liečba - Mark Sircus

Čo keď existuje prírodná, zdraviu prospešná látka, ktorá je lacná, ľahko dostupná a zrejme ju máte doma v kuchyni? Áno, naozaj je to tak. Nazýva sa sóda bikarbóna, hoci vy ju možno poznáte ako jedlú sódu. Roky sa sóda bikarbóna denne využíva ako súčasť celého radu nemocničných procedúr, avšak väčšina ľudí stále nemá potuchy, aký rozsiahly je jej terapeutický potenciál. Dr. Mark Sircus nám vo svojej novej knihe ukáže, ako táto bežná látka môže poslúžiť na zmiernenie, a možno dokonca aj prevenciu mnohých zdravotných ťažkostí a chorôb.

Kniha začína prehľadom základných faktov o všadeprítomnej jedlej sóde a mapuje jej dlhú históriu, kedy ju ľudia využívali ako účinnú domácu medicínu. Potom objasňuje, akú úlohu sóda zohráva pri obnove optimálnej rovnováhy pH, ktorá je, ako zistíme, veľmi dôležitým faktorom pre uchovanie dobrého zdravia. V ďalšej časti knihy si povieme, ako jedlá sóda a jej vplyv na telesné pH môže prospieť tým, ktorí trpia širokou škálou zdravotných problémov, chorými obličkami počnúc, cez plesňové infekcie, chrípku a vysoký krvný tlak, až po tak závažnú chorobu, ako je rakovina. A nakoniec sa zoznámime s rozmanitými spôsobmi používania sódy, aby ste si vo svojej situácii mohli vybrať najjednoduchšiu a najúčinnejšiu metódu.


Jedlá sóda - unikátna prírodná liečba ponúka moderný prístup k medicíne, ktorej účinnosť je preverená časom, a vyzdvihuje tak nutnosť, aby sme na jedlú sódu začali vnímať v úplne novom svetle. Táto látka, ktorú sme predtým pokladali len za bežnú súčasť pečiva a zubných pást, disponuje mocnými vlastnosťami, ktoré vám pomôžu obnoviť rovnováhu organizmu, získať späť svoje zdravie a pocit pohody a vyvarovať sa budúcich zdravotných problémov.

Pôvodný názov: Sodium Bicarbonate. Nature's Unique First Aid Remedy

Prekladateľ: Jan Kozák

Počet strán: 236

Formát knihy: 145 x 210 mm

ISBN: 978-80-7565-095-5

Väzba: pevná

 

Dr. Mark Sircus vyštudoval akupunktúru a orientálnu medicínu na Inštitúte tradičnej medicíny v Santa Fe a v Novom Anglickom školu tradičnej medicíny v Bostone. Slúžil tiež v Ústrednej verejnej nemocnici v mexickom meste Pochutla. Je členom Vedeckej poradného a výskumno-vývojového tímu Da Vinciho internátu holistickej medicíny. Články Dr. Sircusa vychádzajú v početných odborných časopisoch a magazínoch všade na svete. Ďalej je autorom niekoľkých bestsellerov vrátane knihy Transdermal Magnesium Therapy. Dr. Sircus skĺbil to najlepšie z radu rôznych liečebných systémov do úplne novej formy medicíny, ktorú pomenoval Natural Allopathic Medicine - prírodná alopatická medicína. Viac o autorovi nájdete na drsircus.com.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: