DOPRAVA ZADARMO! Len od piatku do nedele!⁠ *Platí len pre DPD a pri nákupe nad 24 €.⁠

Swanson - 50 rokov starostlivosti o zdravie

Značka Swanson sa špecializuje viac než 50 rokov (od roku 1969) na doplnky zdravia so zameraním na čo možno najnaturálnejšie zloženie, a to hlavne vitamínov, minerálov a bylinných extraktov. V USA je Swanson najväčším maloobchodným predajcom vitamínových doplnkov. Celá značka potom zaisťuje viac než 26 000 produktov, a to vrátane BIO potravín a ekologických výrobkov pre domácnosť. 

Všetky produkty Swanson majú prestížny certifikát GMP (Good Manufacturing Practice).

Okrem celého severoamerického trhu značka Swanson expandovala aj do Európy. A Brainmarket je opäť miesto, na ktorom si môžete vybrať z viac než 80tich produktov tejto americkej značky.

 swanson_sk_Infografika_Instagram_BrainMarket

Pomer CENA / KVALITA:

Swanson sa v USA stala za viac než pol storočia vyhľadávanou značkou so širokým spektrom zákazníkov. Preverená kvalita a priateľsky nastavená cena produktov vyniesla značku do čela pelotónu.

Produkty, ktoré stoja za zmienku...

 

Swanson DIM komplex (diindolylmetan)

Naše telo je každodenne vystavované toxínom. Môžete ich absorbciu obmedziť správnymi návykmi a zásadami, ale úplne sa ich nikdy nezbavíme. Preto je tu skoro až zázračná molekula DIM, ktorá pomáha pečeni zbaviť sa škodlivín, a to vrátane karcinogénnych látok (napr. xenoestrogény) a ťažkých kovov. Je teda skvelým pomocníkom pre jarné upratanie vašej pečene a takžiež celoho hormonálneho systému. K DIM by som určite odporúčal NAC (N-Acetyl-L-Cystein).

NAC je prekurzorom jednoho z najsilnejších antioxidantov glutathiónu.

NAC prostredníctvom stimulácie hladiny najsilnejšieho antioxidantu glutathiónu môže podporiť zdravie buniek, tkanív a orgánov. Je tiež vhodný pre detoxikáciu pečene a obličiek. Vyššia hladina glutathionu v pečeni a obličkách pomáha so zbavovaním sa odpadových látok.

 

Swanson Sulforaphane Broccoli extract (Sulforafán z extraktu z brokolice)

Sulforafán pôsobí ako antioxidant a stimuluje prirodzené enzýmy, ktoré majú na starosti detoxikáciu organizmu. V brokolici sa vyskytuje viazaný na molekulu cukru ako Sulforafán glukosinolát.

Sulforafán pôsobí ako antioxidant a stimulátor prirodzených enzýmov, ktoré zaisťujú detoxikáciu organizmu. Epidemiologické štúdie ukázali, že u osôb, ktoré konzumujú veľké množstvo kapustovej zeleniny, je znížené riziko výskytu rakoviny, hlavne pŕs a prostaty. Pokusmi na zvieratách sa zistilo, že kapustová zelenina znižuje početnosť, veľkosť a počet nádorov. Behom boja proti rakovinovým bunkám produkuje naše telo špeciálne enzýmy, tzv. enzýmy fáze 2. Sulforafán je induktorom enzýmov fáze 2, čím neutralizuje karcinogény skôr než poškodí DNA.

 

IMG_0949a

 

Swanson Mucuna Pruriens (zamatová fazuľa)

Stokrát skloňovaná Ajurvéda má svoje základy v indií, a to viac než 4000 rokov. Mucuna Pruriens som vybral kvôli prítomnosti L-DOPA (Levodopa), ktorý je prekurzorom dopamínu.

Dopamín sa radí medzi nízkomolekulárne neurotransmitery (látka, ktorá funguje v mozgu ako prenášač impulsov) a má významnú rolu v motorických funkciách mozgu a tiež reguluje emocionálne reakcie. Jeho dostatok je teda dôležitý ako pre dobrú náladu, tak pre váš drive.

Mucuna znižuje mieru stresu, má pozitívny vplyv na kognitívne funkcie a ďalším veľmi pozitívnym efektom je zvýšenie libida a to všetko iba prírodnou cestou. Túto silnú trojkombináciu považujem v súčasnej dobe za revolučnú!.

U niektorých produktov si v našom e-shope môžete všimnúť, že sú hneď vo dvoch variantách. Ako napríklad Mucuna a Mucuna Full Spectrum. Rozdiel je vo forme, zatiaľ čo prvý je štandardizovaný extrakt s garantovaným minimálnym množstvom účinnej látky, druhá varianta je širokospektrálna (celá namletá bylina). Rozdiel je teda v čistote formy a je len na vás, ktorú variantu budete preferovať.

IMG_0938_1

Swanson je právom jednotkou na americkom trhu vďaka skvelej kvalite a zároveň cenovej dostupnosti si vydobýva svoje pevné postavenie aj v ďalších častiach sveta. A na Brainmarkete má táto značka s viac než 50 ročnou tradíciou svoje pevné miesto.

 

Matěj Veselý

 

Ak ste v článku zaznamenali chybu alebo preklep, dajte nám, prosím, vedieť na mail korektura@brainmarket.sk. Ďakujeme!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie