Jarné upratovanie skladu! Stovky produktov výhodnejšie! NAKUPOVAŤ

BrainMax Creatine (Creapure®), Kreatín monohydrát, 500 g

Kód: 36828
€27,60
Skladom (>5 ks)

Creatine Creapure ® je najčistejší a najkvalitnejší kreatín monohydrát na trhu. Kreatín je látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom organizme. Najviac ho nájdeme vo svalových bunkách (95%), kde sa podieľa na prenose a tvorbe energie. Kreatín si z časti naše telo tvorí samo, malé množstvo kreatínu prijímame aj prostredníctvom našej výživy (najmä v mäse). Doplnenie kreatínu zvyšuje fyzickú výkonnosť a hladinu ATP, svalovú výbušnosť a silu, urýchľuje svalovú regeneráciu a podporuje ich rast. Kreatín môže mať pozitívny vplyv aj na mozgové funkcie a tiež eliminovať škody spôsobené zvýšeným kortizolom.

S viac ako 300 klinickými štúdiami je kreatín jedným z najviac preverených suplementov na trhu so športovou výživou. Kreatín je využívaný predovšetkým športovcami naprieč disciplínami. Produkt neobsahuje žiadne balastné látky a prímesi a je vhodný aj pre vegánov.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

BrainMax Creatine (Creapure®), 500 g

Kreatín má dlhú históriu použitia najmä medzi silovými športovcami, pre ktorých je svalová výbušnosť a sila alfou aj omegou. Kreatín podporuje maximálny nárast čistej svalovej hmoty a akceleruje regeneráciu po fyzickej záťaži. Nedávne výskumy ukázali, že táto telu vlastná látka má pozitívny vplyv aj na naše mitochondrie, hladinu ATP a mentálny výkon.

Kreatín poznajú najmä návštevníci posilňovní. Jeho použitie je však oveľa širšie. Bojové športy, šprinty, kolektívne športy. Tam všade má kreatín svoje miesto. Ale nielen tam. Kreatín je úzko spätý so silou a kondíciou svalov. A každý človek potrebuje silu na každodenný plnohodnotný pohyb a radosť z neho. Vyššia sila a zdravé svalstvo znamenajú istotu v pohybe. Tá je pre mnohých, hlavne starších ľudí kľúčovo dôležitá aj zo zdravotného hľadiska. Nízka svalová sila napr. zvyšuje riziko pádov. Každodenná konzumácia kreatínu môže zvýšiť účinok tréningu na silu svalov ako u mladých športovcov, tak u dospelých osôb vo veku nad 55 rokov.

No pain no gain. Kreatín pôsobí ako palivo pre svaly. Svaly sú plné mitochondrií, ktorým kreatín dodáva energiu. Táto energia pomáha k rýchlejšiemu rastu, kvalitnejšej regenerácii a vďaka tomu sa zvyšuje sila, výbušnosť aj objem. Kreatín preniká tiež do mozgu, kde rovnako ako vo svaloch stimuluje mitochondrie, zvyšuje ATP a zvyšuje tak kognitívny výkon.

 

Prednosti Creapure ® Creatine

  • Najkvalitnejší a najčistejší kreatín monohydrát na trhu.
  • Výroba v laboratóriách ocenených certifikátom GMP (Good Manufacturing Practice).
  • Zvyšuje fyzickú výkonnosť.
  • Pomáha budovať svalovú hmotu.
  • Podporuje zvýšenie sily a fyzického výkonu.
  • Pomáha obnoviť energiu vo svaloch.
  • Podporuje mitochondrie.
  • Pozitívne ovplyvňuje regeneráciu po športovom výkone.
  • Vhodné pre vegánov.

Viac informácií o kreatíne sa dozviete na BrainPedia.cz.

AAAVVV
AAAVVV

Dávkovanie

Rozjazdová fáza: rozmiešajte 1 dávku (5g = 1 odmerka) v 200 ml vody. Užívajte 4 dávky denne v pravidelných intervaloch po dobu 5 až 7 dní.

Udržiavacia fáza: rozmiešajte 1 dávku (5g = 1 odmerka) v 200 ml vody. Konzumujte 1 dávku denne.

Veľkosť dávky: 1 odmerka
Balenie obsahuje 100 dávok.
Obsah (mg)
%RHP*
Creapure ® Creatine monohydrate
5 g
**

*Referenčná hodnota príjmu
** Referenčná hodnota nie je stanovená

Zloženie

100% Creapure ® Creatine monohydrate.

creapure-logo

Upozornenie

Skladujte pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje lepok a je vhodný pre vegetariánov a vegánov. Dodržujte zdravý životný štýl.

Obsah: 500 g

Vyrobené v Nemecku, zabalené v Česku.

 

1. BECQUE, MD, JD LOCHMANN a DR MELROSE. Účinky perorální suplementace kreatinem na svalovou sílu a složení těla. 2000.

2.DANGOTT, B, E SCHULTZ a PE MOZDZIAK. Dietní suplementace kreatin monohydrátem zvyšuje mitotickou aktivitu satelitních buněk během kompenzační hypertrofie. 2000.

3. DELDICQUE, Louise, Magali LOUIS, Daniel THEISEN, Henri NIELENS, Mischael DEHOUX, Jean-Paul THISSEN, Michael J RENNIE a Marc FRANCAUX. Zvýšená IGF mRNA v lidském kosterním svalu po suplementaci kreatinem. 2005.

4. BURKE, Darren G, Darren G CANDOW, Philip D CHILIBECK, Lauren G MACNEIL, Brian D ROY, Mark A TARNOPOLSKY a Tim ZIEGENFUSS. Vliv suplementace kreatinem a tréninku s odporovým cvičením na svalový růstový faktor podobný inzulínu u mladých dospělých. 2008.

5. VELLOSO, CP. Vliv suplementace kreatinem a tréninku s odporovým cvičením na svalový růstový faktor podobný inzulínu u mladých dospělých. 2008.

6. HÄUSSINGER, D, E ROTH, F LANG a W GEROK. Stav buněčné hydratace: důležitý determinant katabolismu proteinů ve zdraví a nemoci. 1993.

7. SCHOENFELD, Brad J. Mechanismy svalové hypertrofie a jejich aplikace na odporový trénink. 2010.

8. MAWER, Rudy. Creatine 101 — What Is It and What Does It Do?. 2018.

9. SAKELLARIS, George, George NASIS, Maria KOTSIOU, Maria TAMIOLAKI, Giorgos CHARISSIS a Athanasios EVANGELIOU. Prevence traumatických bolestí hlavy, závratí a únavy podáváním kreatinu. Pilotní studie. 2007.

Dodatočné parametre

Kategória: BrainMax doplnky stravy
Forma: Prášok
Pre jedincov riešiacich: Energiu, Regeneráciu a svalové kŕče, Svalovú hmotu a fyzický výkon
Veľkosť balenia: 500 g
Výrobca: BrainMax Pure
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
EG Avatar autora | 28.10.2022
veľmi kvalitný kreatín
5
MH Avatar autora | 2.10.2022
Môžem len odporúčať z vlastnej skúsenosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: