Performance Protein Dark Knight, 1 kg

Kód: BM04
€49,20 –16 %
dark knight upraveny
€49,20 –16 % €41
Skladom (>5 ks)

Upgradovali sme už tak dobrý Dark Knight Protein zmenou bežného kolagénu na Grass-fed kolagén a celkovo vyladili chuť a rozpustnosť k dokonalosti. Úplne prelomová kombinácia vysoko kvalitného natívneho srvátkového proteínu s Grass-fed hydrolyzovaným kolagénom typu I a III, kolostrom. Namiesto kokosového oleja sme použili kokosové mlieko, ktoré sa ľahšie rozpúšťa a vďaka ktorému má proteín krémovejšiu konzistenciu. Dark Knight je limitovanou edíciou Performance proteínu a slúži ako komplexné riešenie pre adaptáciu na všetky typy tréningov (posilňovňa, MMA, športy, treky v prírode). Pomáha totiž nielen s obnovou svalov a spojivových tkanív, ale pomáha tiež optimalizovať tréningom narušené hormóny (TST, kortizol), zníženú imunitu a obnovuje vyčerpanú psychiku (ashwaganda 1). To všetko vďaka kombinácii natívnej srvátky, kvalitného kolostra, hydrolyzovaného kolagénu a novo pridaním plnej dávky peruánskeho kakaa a extraktu z Ashwagandy. Temný rytier adaptácie aj na tie najnáročnejšie tréningy a prípravy je späť, a oveľa silnejšie ako kedykoľvek predtým!

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Performance Protein Dark Knight, 1000 g

Viete, prečo sa niekedy po papierovo skvelom, ale extra tvrdom tréningu, cítite dlhší čas tak zle? Ide o to, že takýto tréning naruší homeostázu nášho organizmu, a ak ste predsa len o trochu viac presiahli svoje hranice, tak je takýto tréning väčšinou spojený so znížením pohlavných hormónov, dlhšie trvajúcim zvýšením kortizolu, zvýšenou bolestivosťou svalov, akútnym znížením imunity (takže sa zvyšuje náchylnosť na infekcie), nechutí na jedenie, a celkovo vyčerpanú psychikou, kedy nemáte energiu ani náladu.

Performance proteín: Dark knight pritom za týmto procesom robí bodku, pretože prináša komplexné riešenie, ktoré sa zameriava práve na optimalizáciu týchto jednotlivých narušených segmentov Vášho zdravia. A to vďaka tým najkvalitnejším ingredienciám, kde každá má v danej oblasti svoj klinicky dokázaný efekt.

Performance Protein Dark Knight edition
Performance Protein Dark Knight - BrainMarket.sk

V jednej 35g dávke nájdete:

 • 22 g najkvalitnejšej formy proteínu: Natívna srvátka, ktorá sa vyrába zo studena priamo z mlieka od holandských kráv voľne sa pasúcich na pastvinách. Technológia výroby a kvalita suroviny z neho robí „Roll Royce“ medzi proteínmi.
 • 9 g vysoko kvalitného hydrolyzovaného kolagénu typu I a III. (Kvalitný kolagén poznáte podľa toho, že nezapácha a nepení.)
 • Kravské kolostrum.
 • Kokosové mlieko
 • 2,6 g peruánskeho kakaa v BIO kvalite.
 • Ashwagandhu.

Popis ingrediencií v Performance Dark Night Proteinu

Natívne srvátka z mlieka od kráv voľne sa pasúcich na pastvinách

Jadrom celého produktu je natívna srvátka pochádzajúca z čerstvého mlieka holandských kráv kŕmených trávou. Tieto kravy sa navyše po väčšinu času voľne pasú na pastvinách a sú chované v súlade s ekologickou a trvalo udržateľnou poľnohospodárskou produkciou. Mlieko použité na výrobu natívnej srvátky pochádza od farmárov, ktorí sa zaviazali nielen k obmedzeniu používania antibiotík, ale aj znižovaniu emisií a spotreby energií. Zároveň holandskí farmári neustále pracujú na zlepšovaní podmienok pre život zvierat . Mlieko neobsahuje antibiotiká ani hormóny.

Hydrolyzovaný Grass-Fed kolagén typu I a III 9,1 g

Kolagén v našom tele zaisťuje pružnosť a pevnosť spojivových tkanív: kostí, väzov, šliach, chrupaviek i kože a vlasov. Kolagén je najhojnejším proteínom v tele, avšak s vekom jeho produkcia klesá. Performance Protein obsahuje 9,1 g kolagénu na dávku, čo ocenia nielen športovci. Grass-fed kolagén je kvalitnejší, pretože zvieratá majú priestor na pohyb a nie sú kŕmené kŕmnymi zmesami. Hovädzí dobytok sa na pastvách kŕmi trávou, pre ktorú bol ich tráviaci systém navrhnutý. Ich kosti, kĺby a šľachy zostávajú pevné, zdravé a vďaka tomu sa z nich extrahuje kvalitnejší kolagén.

Kravské kolostrum

Kolostrum je prvá tekutina materskej mliečnej žľazy, niekedy tiež nazývanej prvým mliekom. Matky cicavcov ich produkujú v prvých dňoch od pôrodu a slúžia na to, aby mláďa získalo v prvých dňoch do života silnú imunitu na prežitie. V kravskom kolostri sa nachádza 30x - 40x vyššia koncentrácia imunitných látok ako v ľudskom tele. Sú to predovšetkým imunoglobulíny, laktoferín, vitamíny a minerály v najviac bio dostupnej forme a v neposlednom rade rastové faktory. Kolostrum stimuluje imunitný systém mladých čerstvo narodených teliat a pomáha im vysporiadať sa v prvých hodinách života s patogénmi ohrozujúcimi ich život.

Peruánske organické kakao (Theobroma cacao ) 2,59 g

Kakao našej vlastnej značky Brainmax Pure, ktoré obsahuje 22% tuku, ktoré sú nositeľom radu polyfenolov, minerálov a fytolátok, ktoré majú terapeutický efekt. Plná dávka peruánskeho kakaa pomáha po tréningu doplniť minerály (hlavne magnézium a draslík), pomáha obnoviť vyčerpané neurotransmitíry (ktoré stoja za vyčerpanú psychikou) a celkovo pôsobia pozitívne na psychiku, znižuje vnímanú bolesť a zlepšuje náladu (obsahuje endorfínom podobné látky).

Ashwagandha

Jedná sa o adaptogénnu rastlinu, ktorá sa využíva v Ajurvéde (Indická tradičná medicína) po tisíce rokov. V posledných rokoch sa o nej pritom stále viac zaujímajú aj vedci, a existuje množstvo štúdií o jej efekte, vrátane štúdií na ľuďoch. Ashwaganda pomáha znižovať tréningom nadmerne zvýšený kortizol a celkový stres pre telo, zlepšuje adaptáciu na tréning a zvyšuje športovú výkonnosť, a navyše má dokonca efekt, kedy pomáha optimalizovať tréningom znížené pohlavné hormóny 1 (ktoré sú rozhodujúce pre správnu regeneráciu).

Performance Protein Dark Knight edition

Kokosové mlieko

Kokosové mlieko bolo historicky tradične používané ako zdroj hydratácie a na získanie dôležitých vitamínov, minerálov a tukov. Kokosové mlieko obsahuje kvalitné tuky, predovšetkým kyselinu laurovú a vďaka nej sa proteín ľahko rozmieša a má krémovejšiu konzistenciu.

Produkt je vhodný pre jedincov zameraných na:

 • Regeneráciu svalovej hmoty 1 a spojivových tkanív po fyzickej námahe.
 • Optimalizáciu imunity a prirodzenú obranyschopnosť 1.
 • Optimalizáciu zdravia črevnej bariéry a mikroflóry.
 • Zníženie nadmerne zvýšených stresových hormónov 1.
 • Udržiavanie hormonálnej rovnováhy 1.

DARK KNIGHT fb header SK

1. Zdravotné tvrdenie: Ashwagandha alebo indický ženšen

Duševný stav a výkon koncentrácie, koordinácia, stres
Fyzický výkon a stav - kyselina mliečna
Erekcia
Antioxidant
Adaptogén
Krvný tlak
Normálna hladina cukru v krvi
Svieži dych, normálne dýchanie
Imunita - antioxidant
Prirodzená obranyschopnosť - odolnosť
Relaxácia - dobrá nálada
Fyzické a duševné zdravie/zotavenie
Kognitívna a duševná výkonnosť
Krvný obeh
Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém

 

Výživové údaje:

 

Na 100g 1 dávka = 35g
Energia (kcal) 1526kJ/367 kcal 536 kJ/ 128 kcal
Bielkoviny 76,73 g 26,86 g
Sacharidy 9,79 g 3,43 g
z toho cukry 7,84g 2,74 g
Tuky 2,31 g 0,81 g
z toho nasýtené tuky 1,51 g 0,53 g
Vláknina 2,69 g 0,94 g
Soľ 0,32 g 0,11 g
Podiel esenciálnych aminokyselín
Kyselina Glutamová
12,04 g 4,21 g
Glycín 7,73 g 2,71 g
Kyselina Asparagová
7,20 g 2,52 g
Leucín 7,15 g 2,50 g
Lyzín 6,37 g 2,23 g
Prolín 6,28 g 2,20 g
Alanín 4,91 g 1,72 g
Arginín 3,51 g 1,23 g
Valin 3,47 g 1,21 g
Isoleucín 3,38 g 1,18 g
Serin 3,28 g 1,15 g
Threonin 3,07 g 1,08 g
Fenylalanín 2,56 g 0,90 g
Tyrozín 2,17 g 0,76 g
Cysteín 1,53 g 0,53 g
Metionín 1,44 g 0,51 g
Histidín 1,35 g 0,47 g
Tryptofán 1,12 g 0,39 g
1 dávka = 35 g. Balenie obsahuje 28 dávok.

 

Minerály na 35 g
Vápnik 92,02 mg
Sodík 102 mg
Horčík 24,24 mg
Draslík 383 mg
Fosfor 66 mg
Železo 1,15 mg
Zinok 0,33 mg
Meď 0,13 mg

 

Zloženie:

Natívny srvátkový koncentrát (62%), hovädzí Grass-fed kolagén typu I a III (26%), peruánske BIO kakao, kravské kolostrum, kokosové mlieko, ashwagandha, sladidlo ( steviol glykozidy).

Dávkovanie:

Rozmiešajte 1 odmerku (cca 35 g) s 200 ml vody v shakeri alebo mixéri. Pre krémovejšiu alebo intenzívnejšiu chuť, rozmiešajte s menším množstvom vody. Konzumujte 1 až 2 odmerky denne. Súčasťou balenia je aj odmerka.

Biele hrudky, ktoré sú v proteíne vidieť nie je kolagén, ale kolostrum.

Skladovanie:

Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí. Po otvorení a použití vždy dôkladne zaskrutkujte viečko. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia alebo do dátumu minimálnej trvanlivosti.

Upozornenie:

Doplnok s vyššou koncentráciou bielkovín, ktorý nenahrádza pestrú stravu. Nevhodné pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Hmotnosť:

1 kg

 

Dodatočné parametre

Kategória: BrainMax
Forma: Prášok
Pre jedincov riešiacich: Regeneráciu a svalové kŕče, Svalovú hmotu a fyzický výkon
Typ: Proteín
Veľkosť balenia: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: