Doporučujeme! Lipozomálne doplnky najvyššej kvality! Viac: TU
NOVINKA! Wellmax - certifikovaná BIO kozmetika z Álp! Viac: TU
Kupujte, kým sa vypredá! Zľavy až 53%! Viac: TU

Performance Protein Dark Knight, 1 kg

Kód: BM04
€50,35 –17 %
dark knight protein jpg eshop
€50,35 –17 % €41,95
Skladom (>5 ks)

Dark Knight je limitovanou edíciou Performance proteínu a slúži ako komplexné riešenie pre adaptáciu na všetky typy tréningov (posilňovňa, MMA, športy, treky v prírode). Pomáha totiž nielen s obnovou svalov a spojivových tkanív, ale pomáha tiež optimalizovať tréningom narušené hormóny (test0sterón, kortizol), zníženú imunitu a obnovuje vyčerpanú psychiku (ashwaganda 1). To všetko vďaka kombinácii natívnej srvátky, kvalitného kolostra, hydrolyzovaného kolagénu a novo pridanej plnej dávky peruánskeho kakaa a extraktu z Ashwagandy. Temný rytier adaptácie aj na tie najnáročnejšie tréningy a prípravy je späť, a oveľa silnejšie ako kedykoľvek predtým!

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Performance Proteín Dark Knight, 1000 g

Viete, prečo sa niekedy po papierovo skvelom, ale extra tvrdom tréningu, cítite dlhší čas tak zle? Ide o to, že takýto tréning naruší homeostázu nášho organizmu, a ak ste predsa len o trochu viac presiahli svoje hranice, tak je taký tréning väčšinou spojený so znížením pohlavných hormónov, dlhšie trvajúcim zvýšením kortizolu, zvýšenou bolestivosťou svalov (nadmerná telesná zápalovosť), akútnym znížením imunity (takže sa zvyšuje náchylnosť na infekcie), nechuťou k jedlu, a celkovo vyčerpanú psychiku, kedy nemáte energiu ani náladu.

Performance proteín: Dark knight pritom za týmto procesom robí bodku, pretože prináša komplexné riešenie, ktoré sa zameriava práve na optimalizáciu týchto jednotlivých narušených segmentov Vášho zdravia. A to vďaka tým najkvalitnejším ingredienciám, kde každá má v danej oblasti svoj klinicky preukázaný efekt.

Viac informácií o proteíne nájdete v našom článku na blogu.

naruseni-integrity-infografika-brainmax-sk

V jednej 35g dávke nájdete:

 • 22 g najkvalitnejšej formy proteínu: Natívna srvátka, ktorá sa vyrába zo studena priamo z mlieka od holandských kráv voľne sa pasúcich na pastvinách. Technológia výroby a kvalita suroviny z neho robí "Roll Royce" medzi proteínmi.
 • 9 g vysoko kvalitného hydrolyzovaného kolagénu typu I a III. (Kvalitné kolagén spoznáte podľa toho, že nezapácha a nepení.)
 • 0,8 g kolostra štandardizovaného na 40% imunoglobulínu. (Standard býva 30% imunoglobulínu)
 • 0,35 g kokosového oleja.
 • 2,6 g peruánskeho kakaa v BIO kvalite.
 • 0,2 g extraktu z Ashwagandhy v pomere 10: 1

Opis ingrediencií v Performance Dark Night proteínu

Natívna srvátka z mlieka od kráv voľne sa pasúcich na pastvinách

Jadrom celého produktu je natívna srvátka pochádzajúca z čerstvého mlieka holandských kráv kŕmených trávou. Tieto kravy sa navyše po väčšinu času voľne pasú na pastvinách a sú chované v súlade s ekologickou a trvalo udržateľnú poľnohospodárskou výrobou. Mlieko použité na výrobu natívnej srvátky pochádza od farmárov, ktorí sa zaviazali nielen k obmedzeniu používania antibiotík, ale aj znižovaniu emisií a spotreby energií. Zároveň holandskí farmári neustále pracujú na zlepšovaní podmienok pre život zvierat. Mlieko neobsahuje antibiotiká ani hormóny.

Hydrolyzovaný Kolagén typu I a III 9,1 g

Kolagén v našom tele zaisťuje pružnosť a pevnosť spojivových tkanív: kostí, väzov, šliach, chrupaviek aj kože a vlasov. Kolagén je najpočetnejším proteínom v tele, avšak s vekom jeho produkcia klesá. Performance Proteín Dark Knight obsahuje 9,1 g kolagénu na dávku, čo ocenia nielen športovci.

Kolostrum štandardizované na 40% imunoglobulínov 0,77 g

Kolostrum je prvá tekutina materskej mliečnej žľazy, niekedy tiež nazývané prvým mliekom. Matky cicavcov je produkujú v prvých dňoch od pôrodu a slúži na to, aby mláďa získalo v prvých dňoch do života silnú imunitu pre prežitie. V kravskom kolostre sa nachádza 30x - 40x vyššia koncentrácia imunitných látok ako v ľudskom tele. Sú to predovšetkým imunoglobulíny, laktoferín, vitamíny a minerály v najviac bio dostupnej forme a v neposlednom rade rastové faktory. Kolostrum stimuluje imunitný systém mladých čerstvo narodených teliat a pomáha im vyrovnať sa v prvých hodinách života s patogénmi ohrozujúce ich život.

Peruánske organické kakao (Theobroma cacao) 2,59 g

Kakao našej vlastnej značky Brainmax Pure, ktoré obsahuje 22% tuku, ktoré sú nositeľom radu polyfenolov, minerálov a fytolátok, ktoré majú terapeutický efekt. Plná dávka peruánskeho kakaa pomáha po tréningu doplniť minerály (hlavne magnézium a draslík), pomáha obnoviť vyčerpané neurotransmitéry (ktoré stoja za vyčerpanou psychikou) a celkovo pôsobí pozitívne na psychiku, znižuje vnímanú bolesť a zlepšuje náladu (obsahuje endorfínom podobné látky).

Extrakt z Ashwagandhy

Jedná sa o adaptogénnu rastlinu, ktorá sa využíva v Ajurvéde (Indická tradičná medicína) po tisíce rokov. V posledných rokoch sa o nej pritom stále viac zaujímajú tiež vedci, a existuje viacero štúdií o jej efekte vrátane štúdií na ľuďoch. Ashwaganda pomáha znižovať tréningom nadmerne zvýšený kortizol a celkový stres pre telo, zlepšuje adaptáciu na tréning a zvyšuje športovú výkonnosť, a navyše má dokonca efekt, kedy pomáha optimalizovať tréningom znížené pohlavné hormóny 1 (ktoré sú rozhodujúce pre správnu regeneráciu).

efektov-ashwagandhy-infografika-brainmax-sk

Kokosový olej 0,35 g

Kokosový olej je zdrojom zdraviu prospešných MCT tukov a spoločne s kolostrom, kolagénom a natívnou srvátkou majú pozitívny vplyv na črevo, ktoré je centrom nášho zdravia.

Produkt je vhodný pre jedinca zamerané na:

 • Regeneráciu svalovej hmoty 1 a spojivových tkanív po fyzickej námahe.
 • Optimalizáciu imunity a prirodzenú obranyschopnosť 1.
 • Optimalizáciu zdravia črevnej bariéry a mikroflóry.
 • Zníženie nadmerne zvýšených stresových hormónov 1.
 • Udržiavanie hormonálnej rovnováhy 1.

dark-knight-fb-header-sk

1. Zdravotné tvrdenia: Ashwagandha čiže indický ženšen

Duševný stav a výkon koncentrácie, koordinácie, stres
Fyzický výkon a stav - kyselina mliečna
Erekcia
Antioxidant
Adaptogén
Krvný tlak
Normálna hladina cukru v krvi
Svieži dych, normálne dýchanie
Imunita - antioxidant
Prirodzená obranyschopnosť - odolnosť
Relaxácia - dobrá nálada
Fyzické a duševné zdravie / zotavenie
Kognitívne a duševnú výkonnosť
Krvný obeh
Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém

 

Výživové údaje:

na 100g 1 dávka = 35g
Energia (kcal) 387 g 133,45 g
Bielkoviny 75 g 26,25 g
Sacharidy 5 g 1,75 g
z toho cukry 4 g 1,4 g
Tuky 6 g 2,1 g
z toho nasýtené tuky 4 g 1,4 g
Vláknina 2 g 0,7 g
Soľ 1,5 g 0,52 g
Podiel jednotlivých látok:
Natívny srvátkový koncentrát 62 g 21,7 g
Kolagén typu I a III 26 g 9,1 g
Peruánske kakao 8 g 2,7 g
Kolostrum (40% imunoglobulínu) 2,2 g 0,77 g
Kokosový olej 1 g 0,35 g
Podiel minerálov:
Vápnik 250 mg 86 mg
Sodík 700 mg 240 mg
Horčík 17 mg 5,95 mg
Draslík 800 mg 280 mg
Podiel esenciálnych aminokyselín
Leucín 12,9 g 4,51 g
Isoleucín 5,7 g 1,99 g
Valín 5,3 g 1,86 g
Lyzín 10,7 g 3,75 g
Metionín 2,4 g 0,84 g
Phenylalanine 3,9 g 1,37 g
Treonín 5,4 g 1,89 g
Tryptofán 2,1 g 0,74 g
Podiel semiesenciálnych aminokyselín:
Arginín 3,1 g 1,09 g
Cystín 2,8 g 0,98 g
Kyselina glutámová 18,3 g 6,41 g
Histidín 1,5 g 0,53 g
Prolín 5,1 g 1,53 g
Tyrozín 3,7 g 1,3 g
Podiel neesenciálnych aminokyselín:
Alanín 5,4 g 1,89 g
Kyselina asparágová 8,6 g 3,01 g
Glycín 7,4 g 2,59 g
Serín 3,5 g 1,23 g
1 dávka = 35 g. Balenie obsahuje 28 dávok.

 

Zloženie:

Natívny srvátkový koncentrát (62%), hovädzí kolagén typu I a III (26%), peruánske BIO kakao (8%), kolostrum štandardizované na 40% imunoglobulínu, kokosový olej, extrakt z BIO Ashwagandhy, sladidlo (steviol glykozidy).

Dávkovanie:

Rozmiešajte 1 odmerku (cca 35 g) s 200 ml vody v shakeri alebo mixéri. Pre krémovejšiu alebo intenzívnejšiu chuť, rozmiešajte s menším množstvom vody. Konzumujte 1 až 2 odmerky denne. Súčasťou balenia je aj odmerka.

Biele hrudky, ktoré sú v proteínu vidieť nie je kolagén, ale kolostrum.

Skladovanie:

Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí. Po otvorení a použití vždy dôkladne zaskrutkujte viečko. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia alebo do dátumu minimálnej trvanlivosti.

Upozornenie:

Doplnok s vyššou koncentráciou bielkovín, ktorý nenahrádza pestrú stravu. Nevhodné pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Hmotnosť:

1 kg

 

Dodatočné parametre

Kategória: BrainMax
Forma: Prášek
Pro jedince řešící: Regenerace, Tréninkové výsledky, Posílení test0steronu
Typ: Protein
Velikost balení: 1 kg
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
NH Avatar autora | 6.11.2022
Kúpila som si tento proťák na skúšku kvôli recenziám, ale je TAK sladký, že som to normálne musela napísať capslockom, lebo mám problém ho dopiť. Je neuveriteľne sýty, čo je super, chuť má fajn, aspoň nechutí ako výlis zo stroja na výrobu oceľových drótov. Neodporúčam pretrepávať len v šejkeri, lebo vám tam ostanú hrudky, treba ho normálne hodiť do mixéra. Mojej 80-ročnej starkej chutí, povedala, že jej je jedno, či je sladký alebo nie, lebo že o zuby sa už báť nemusí.
5
ML Avatar autora | 23.10.2022
Kakao tam dodalo výbornú chuť
5
D Avatar autora | 9.10.2022
úplne mega chuť a aj zloženie
5
P Avatar autora | 22.1.2022
Som bezlepko a bezlakto uz roky a po novom aj carnivore, ergo vsetko co sa mojmu crievku znepaci ide VEEELMI rychlo von opacnym koncom za nalezitych zvukovych efektov. Skusala som vsakovake protaky, z niektorych som sa do pol hodiny vyhadzala aj ked boli uvadzane ako bezlaktozove, ine boli odporne. Tento protak je absolutny dar z nebies, neduje ma z neho, mam viac energie (cpem do toho aj kreatin a MCT olej ale asi je to o kombe) neviem sa toho dozrat, chuti uplne bohovsky aj len s vodou, nabuduce objednam rovno dva pakle. TOP

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: