Novinka! BrainMax NeuroHacker, Dopamine Upgrade! Viac: TU
Nová receptúra! TestoBoss - Komplexné riešenie pre testoster0n! Viac: TU
Novinka! Kozie kolostrum! Viac: TU

BrainMax Goat Colostrum, kozie kolostrum v prášku, 50 g Kolostrum v prášku

Kód: 44850
€50,70
Skladom (>5 ks)

100% kozie kolostrum v prášku je unikátny širokou škálou bioaktívnych zlúčenín ako sú imunoglobulíny a laktoferíny, ktoré posilňujú obranyschopnosť organizmu. Kolostrum je šetrne získavané z voľne pasúcich sa kôz na českej farme. Potom je kolostrum sušené mrazom (lyofilizácia) tak, aby sa ďalším spracovaním nezničila biologická hodnota kolostra. To všetko s maximálnym dôrazom na čistotou. Chuť by sa dala prirovnať k sušenému mlieku. Navyše ho dobre znáša aj ľudia s intoleranciou laktózy. V produkcii je dodržaný etický postup, ktorý zaručuje, že prvú dávku kolostra dostávajú kozľatá a potom je šetrne odobraté pre vlastnú spotrebu.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Kozie kolostrum z Českej republiky

Kozie kolostrum pochádza z Českej republiky z farmy BonLait, kde sú kozy voľne pasené a ich strava je veľmi pestrá. Potom je kolostrum šetrne odobrané a sušené tzv. lyofilizáciou. To je aj dôvod, prečo si zachováva všetky biologicky aktívne látky ako sú imunoglobulíny (22,5%), laktoferín, vitamíny a minerály, aminokyseliny, ktoré spoločne posilňujú imunitný systém a celkovú obranyschopnosť organizmu. Kolostrum je čistý prírodný produkt pochádzajúci z malej farmy na Morave, kde chov prebieha v súlade s ich prirodzeným prostredím a kozy sú tu na prvom mieste.

kozy grafika
kozi kolostrum produkt

Najkvalitnejšie kozie kolostrum

Kolostrum je mledzivo, ktoré sa ako prvé tvorí v mliečnych žľazách cicavcov a v prvých dňoch života je primárnym zdrojom živín potrebných na rast a naštartovanie imunitných funkcií. Prezýva sa mu „biologické zlato“ , pretože je plné cenných látok, vďaka ktorým si organizmus buduje a posilňuje svoju obranyschopnosť. Kozie kolostrum je považované za najkvalitnejšie. Strava kôz je totiž veľmi rozmanitá. Okrem trávy tvoria ich stravu aj najrôznejšie byliny (predovšetkým tie s horkou chuťou) a veľmi si pochutnávajú aj na drevinách a kúrach stromov. Od toho sa ďalej odvíja kvalita kolostra, ktorá je v pravidelných intervaloch podrobovaná analýzam kvality.

Pre koho je kolostrum vhodné?

Kozie kolostrum sa svojim zložením blíži materskému kolostru, preto je aj lepšie stráviteľné. Je vhodné aj pre osoby s intoleranciou laktózy, pretože má nižší obsah α - s1 kazeínu. Môžu ho užívať aj deti, pretože sa jedná o čisto prírodný produkt, ktorý je možné užívať dlhodobo. Nemá žiadnu pachuť, ktorá je typická pre niektoré produkty z kozieho mlieka.

kozi kolostrum grafika
kozi kolostrum detail deti

Dávkovanie kolostra

Dospelí: 1,5 g denne. Deti: 0,5 g – 1 g denne. 1,5 g zodpovedajú malej kávovej lyžičke. Odporúčame užívať ráno pred prvým jedlom, kedy ho môžete miešať s troškou vlažnej vody. Je vhodné na dlhodobé užívanie. Neodporúčame kolostrum vmiešať do väčšieho množstva potravín, výrazne sa tým spomalí jeho trávenie a je vystavené kyslému prostrediu v žalúdku. Nikdy nevystavujte kolostrum teplotám vyšším ako 64 °C.

Nákupom podporíte aj slovenské lesy #stromzaobjednávku!

Zloženie: 100% kozie kolostrum. Obsahuje mlieko a laktózu. Vyrábané v Českej republike pre firmu Votamax s.r.o.

Skladovanie: Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste.

Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Veľkosť balenia: 50 g

Dodatočné parametre

Kategória: BrainMax doplnky stravy
Forma: Prášok
obsah balenia: 50 g
Pre jedincov riešiacich: Imunita
Typ: Kolostrum

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: