NOVINKA! Lauf Preworkout! Nakupujte: TU
NOVINKA! BrainMax Sleep Magnesium! Nakupujte: TU
NOVINKA! Naša nová značka TrainMax! Nakupujte: TU

Performance Protein Vanilka 1000g

Kód: BM02
€49,10 –16 %
protein vanilka
€49,10 –16 % €40,95
Skladom (>5 ks)

Úplne prelomová kombinácia vysoko kvalitného natívneho srvátkového proteínu s hydrolyzovaným kolagénom typu I a III, kolostrom a kokosovým olejom. Svojím zložením a čistotou je úplným unikátom. Môžete si byť istí, že kombinácia látok v jednom produkte v takej kvalite neexistuje. Nie je určený iba na jednoduché doplnenie kvalitného zdroja bielkovín. Performance Protein je komplexným riešením pre regeneráciu, črevo a imunitu. Aj napriek tomu, že je dochutený iba prírodným sladidlom stéviou a inulínom z čakanky, vyniká skvelou chuťou i vôňou. Navyše neobsahuje žiadne balastné látky ani lepok.

Poznámka: Kombinácia kokosového oleja a kolostra môže tvoriť hrudky, ktoré však na kvalitu proteínu nemajú vplyv.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Performance Protein: Nekompromisné riešenie pre regeneráciu, črevo a imunitu

Dlhé roky testovania proteínových produktov, neustále učenie sa novým informáciám z najaktuálnejších štúdií a nespokojnosť s tým, čo trh ponúka nás priviedla až sem. Navrhnúť svoj vlastný proteín: PERFORMANCE PROTEIN. Proteín, ktorý sa svojím unikátnym zložením a čistotou nedá porovnať so žiadnym iným produktom na trhu. Proteín, ktorý nesie prívlastok PERFORMANCE, pretože vám pomôže dosahovať lepšie výsledky nielen v posilňovni, ale predovšetkým v celkovom zdraví, teda v živote.

Na zložení produktu sme pracovali dlhé mesiace a nie je určený iba na doplnenie vysoko kvalitného a bio dostupného zdroja bielkovín. Bol vyvinutý aj pre potreby jedincov zameraných nielen na:

 • Zdravý stav črevnej steny a mikroflóry.
 • Bezproblémové trávenie.
 • Stav kĺbových väzov a úponov.
 • Imunitu.
 • Podporu svalovej hmoty a regenerácie.
12083_proteín-vanilka

V jednej 35g dávke nájdete:

 • 22 g najkvalitnejšej formy proteínu: Natívna srvátka, ktorá sa vyrába zo studena priamo z mlieka od holandských kráv voľne sa pasúcich na pastvinách. Technológia výroby a kvalita suroviny z neho robí „Roll Royce“ medzi proteínmi.
 • 9 g vysoko kvalitného hydrolyzovaného kolagénu typu I a III. (Kvalitný kolagén poznáte podľa toho, že nezapácha a nepení.)
 • 0,8 g kolostra štandardizovaného na 40% imunoglobulínu. (Štandard býva 30% imunoglobulínu)
 • 0,35 g kokosového oleja.

Hlavné benefity produktu:

 • Biologicky aktívny proteín
 • Imunita
 • Optimalizácia črevnej mikroflóry
 • Regenerácia spojivových tkanív
 • Ochutené prírodou
 • Skvelá konzistencia a vôňa

Použili sme najkvalitnejšie ingrediencie

Performance Proteín nie je iba ďalší proteín. Môžete si byť istí, že kombinácia látok v jednom produkte v takej kvalite neexistuje. Celý produkt sme navrhovali nielen na doplnenie kvalitného zdroja bielkovín, ale aj ako nástroj na regeneráciu spojivových tkanív, obnovenie črevnej bariéry cez ktorú sa do nášho organizmu môžu uvoľňovať toxíny a tiež na podporu imunity.

Natívna srvátka z mlieka od kráv voľne sa pasúcich na pastvinách

Jadrom celého produktu je natívna srvátka pochádzajúca z čerstvého mlieka holandských kráv kŕmených trávou. Tieto kravy sa navyše po väčšinu času voľne pasú na pastvinách a sú chované v súlade s ekologickou a trvalo udržateľnou poľnohospodárskou produkciou. Mlieko použité na výrobu natívnej srvátky pochádza od farmárov, ktorí sa zaviazali nielen k obmedzeniu používania antibiotík, ale aj znižovaniu emisií a spotreby energií. Zároveň holandskí farmári neustále pracujú na zlepšovaní podmienok pre život zvierat. Mlieko neobsahuje antibiotiká ani hormóny.

Pomer cena výkon

Keby ste mali všetky produkty kúpiť zvlášť, zaplatili by ste minimálne 60 € (tzn. o 50% vyššiu cenu):

 • 750 g natívnej srvátky: 37 €.
 • 250g kvalitného kolagénu: 16 €.
 • 22g kolostra štandardizovaného na 40% imunoglobulínu: 8 €.

Natívny proteín z mlieka holandských kráv voľne sa pasúcich na pastvinách 21,7 g

Natívny proteín je najčistejšou dostupnou formou srvátky na trhu. Oproti bežnej srvátke je získavaný z čerstvého mlieka za studena tak, aby nedošlo k znehodnoteniu krehkých peptidov. Vďaka tomu si zachováva vysokú stráviteľnosť, bio dostupnosť (vstrebateľnosť a využiteľnosť bielkovín). Navyše natívny proteín obsahuje úplne prirodzene vyššiu koncentráciu imunoglobulínov a laktoferínu (látky, ktoré sú dôležité pre imunitný systém).

DSC_5775

Hydrolyzovaný Kolagén typu I a III 9,1 g

Kolagén v našom tele zaisťuje pružnosť a pevnosť spojivových tkanív: kostí, väzov, šliach, chrupaviek i kože a vlasov. Kolagén je najhojnejším proteínom v tele, avšak s vekom jeho produkcia klesá. Performance Protein obsahuje 9,1 g kolagénu na dávku, čo ocenia nielen športovci.

Kolostrum štandardizované na 40% imunoglobulínov 0,77 g

Kolostrum je prvá tekutina materskej mliečnej žľazy, niekedy tiež nazývanej prvým mliekom. Matky cicavcov ich produkujú v prvých dňoch od pôrodu a slúžia na to, aby mláďa získalo v prvých dňoch do života silnú imunitu na prežitie. V kravskom kolostre sa nachádza 30x-40x vyššia koncentrácia imunitných látok ako v ľudskom tele. Sú to predovšetkým imunoglobulíny, laktoferín, vitamíny a minerály v najviac bio dostupnej forme a v neposlednom rade rastové faktory. Kolostrum stimuluje imunitný systém mladých čerstvo narodených teliat a pomáha im vysporiadať sa v prvých hodinách života s patogénmi ohrozujúcimi ich život.

Kokosový olej 0,35 g

Kokosový olej je zdrojom zdraviu prospešných MCT tukov a spoločne s kolostrom, kolagénom a natívnou srvátkou majú pozitívny vplyv na črevo, ktoré je centrom nášho zdravia.

Inulín 2,59 g

Na dosladenie sme použili inulín z koreňa čakanky, ktorý v hrubom čreve funguje ako zdroj živín pre priateľské baktérie.

Ďalšie prísady: Guarová guma, stévia a prírodná vanilková aróma

Chceli sme vytvoriť čistý a unikátny produkt, ktorý by pôsobil hojivo na naše črevo, skrátka a jednoducho: Bol by mikrobióm friendly. A preto sme nemohli použiť žiadne syntetické sladidlá alebo balastné látky, ktoré sa pridávajú pre lepšiu farbu, konzistenciu či trvanlivosť. Rozhodli sme sa použiť guarovú gumu – prírodnú vlákninu, ktorá vyživuje našu črevnú mikroflóru. A komu všetko dosladiť prírodným sladidlom stéviou spoločne s prírodnou vanilkovou arómou.

Výživové údaje
Na 100g 1 dávka = 35g
Energia (kcal) 387 g 133,45 g
Bielkoviny 75 g 26,25 g
Sacharidy 5 g 1,75 g
z toho cukry 4 g 1,4 g
Tuky 5 g 1,75 g
z toho nasýtené tuky 4 g 1,4 g
Vláknina 2 g 0,7 g
Soľ 1,5 g 0,52 g
Podiel jednotlivých látok:
Natívny srvátkový koncentrát 62 g 21,7 g
Kolagén typu I a III 26 g 9,1 g
Inulín 7,4 g 2,59 g
Kolostrum (40 % imunoglobulínu) 2,2 g 0,77 g
Kokosový olej 1 g 0,35 g
Podiel minerálov:
Vápnik 250 mg 86 mg
Sodík 700 mg 240 mg
Horčík 17 mg 5,95 mg
Draslík 800 mg 280 mg
Podiel esenciálnych aminokyselín
Leucín 12,9 g 4,51 g
Isoleucín 5,7 g 1,99 g
Valin 5,3 g 1,86 g
Lyzín 10,7 g 3,75 g
Metionín 2,4 g 0,84 g
Phenylalanín 3,9 g 1,37 g
Threonín 5,4 g 1,89 g
Tryptofán 2,1 g 0,74 g
Podiel semiesenciálnych aminokyselín:
Arginín 3,1 g 1,09 g
Cystín 2,8 g 0,98 g
Kyselina Glutamová 18,3 g 6,41 g
Histidín 2,2 g 0,77 g
Prolín 5,1 g 1,53 g
Tyrozín 3,7 g 1,3 g
Podiel neesenciálnych aminokyselín:
Alanín 5,1 g 1,78 g
Kyselina Asparagová 11,8 g 4,13 g
Glycín 1,9 g 0,66 g
Serin 4,7 g 1,65 g
1 dávka = 35 g. Balenie obsahuje 28 dávok.

 

Zloženie:

Natívny srvátkový koncentrát (62%), hovädzie kolagén typu I a III (26%), inulín, kolostrum štandardizované na 40% imunoglobulínu, kokosový olej, guarová guma (prírodná vláknina), prírodná vanilková aróma, sladidlo (steviol glykozidy).

Dávkovanie:

Rozmiešajte 1 odmerku (cca 35 g) s 200 ml vody v shakeri alebo mixéri. Pre krémovejšiu alebo intenzívnejšiu chuť, rozmiešajte s menším množstvom vody. Konzumujte 1 až 2 odmerky denne. Súčasťou balenia je aj odmerka.

Upozornenie:

Nevhodné pre deti alebo mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nenahrádza pevnú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Skladovanie:

Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí. Po otvorení a použití vždy dôkladne zaskrutkujte viečko. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia alebo do dátumu minimálnej trvanlivosti.

Vyrábané v Českej republike pre firmu Votamax s.r.o.

Dodatočné parametre

Kategória: BrainMax
Forma: Prášok
Pre jedincov riešiacich: Regeneráciu a svalové kŕče, Svalovú hmotu a fyzický výkon
Typ: Proteín
Veľkosť balenia: 1 kg
5
11x
4
1x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
VT Avatar autora | 31.10.2022
Som spokojná aj s chuťou, aj zložením. Výborný proteín.
5
M Avatar autora | 24.8.2022
proteín si robím asi stále, pretože mám naňho chuť! :D .. čo sa mi pri inom vanilkovom proteínu nestalo.. zloženie tiež super!
5
MG Avatar autora | 30.9.2021
Produkt splnil moje očakávania. Mal som vanilkový a som s ním spokojný. Chuťovo mi pripomína Wellnes protein od Kompavy ale viac mi imponuje zloženie proteinu, hlavne srvátky od kráv pasúcich sa na lúke a ako bonus kolostrum. Rozpustnosť je štandardná, lepšie sa rozpúšťa vo vlažnej až trochu teplejšej tekutine. Ja ho používam do kefíru alebo yogurtu a chuťový výsledok je skvelý :) Na Funkčné zhodnotenie produktu je ešte priskoro nakoľko ho používam krátko ale trávenie zaťažuje minimálne. Produkt odporúčam.
5
K Avatar autora | 20.6.2021
Najlepší proteín aký som doteraz mala. Chuť je neskutočná a založenie som v žiadnom lepšie nenašla. Určite odporúčam.
5
D Avatar autora | 10.6.2021
Výborný protein sice o něco horší rozpustnost asi kvůli colostru, ale nemám po něm žádné trávicí obtíže jako u jiných proteinů.
2
A Avatar autora | 10.6.2021
Bol to moj najdrahsi protein aky som si zaobstarala, cakala som za tu cenu nieco aspon chutovo dobre a lahko rozpustne, ale nic z toho to veru nesplna, chut je umelá jemne nahorklá asi od stevie, vo vode sa naozaj slabo rozpusta. Da sa to kazdopadne vypit ale za tu cenu som cakala nieco omnoho lepsie. Vo vločkách je to este vacsia katastrofa ako vo vode.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: