BrainMax Liposomal Vital Mushrooms, vitálne huby v lipozomálnej forme, 200 ml Chagua, Reishi, Cordyceps, Lion's Mane, Maitake a Shiitake v liposomálnej forme

Kód: 49759
€39,95
Skladom (>5 ks)

BrainMax Liposomal Mushrooms je vyvinutý z jedinečnej kombinácie šiestich najúčinnejších vitálnych húb v liposomálnej forme. Lipozomálna forma zaisťuje lepšiu vstrebateľnosť všetkých bioaktívnych látok, ktoré huby obsahujú. BrainMax Vital Mushrooms zahŕňa vitálne huby na čele s Reishi, ktorá podporí správnu funkciu imunitného systému, optimalizuje hladinu cholesterolu a zlepší krvný obeh. Taktiež obsahuje ďalšie nemenej známe vitálne huby, a to konkrétne Chagu, Reishi, Cordyceps, Lion's Mane, Maitake a Shiitake. Lipozómy sú vyrobené z non GMO slnečnicového lecitínu a produkt je vhodný pre vegetariánov i vegánov.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Podporte svoju imunitu a obranyschopnosť

Vitálne alebo tiež medicinálne huby sú na rozdiel od iných bohaté na zdraviu prospešné látky. Obsahujú totiž rad bioaktívnych zlúčenín, ako je polysacharid β-glukán , ale tiež lektíny, laktóny, terpenoidy a alkaloidy. Aby sme sa k dostali k liečivým látkam, ktoré medicinálne huby obsahujú, je potrebné narušiť chitínový obal. Ide o polysacharid, ktorý náš tráviaci trakt zle trávi. Počas extrakcie dôjde k narušeniu tohto obalu a potom nám už nič nebráni v tom, využiť všetky ich výhody.

vital mushrooms lipo2
vital mushrooms lipo2

Komplex šiestich najúčinnějších vitálnych húb

BrainMax Liposomal Medicinal Mushroom je vyrobený procesom viacstupňovej extrakcie, tento postup je výsledkom najnovších technológií a vedeckého bádania, a zaručuje vysokú vstrebateľnosť všetkých účinných látok.

  • Na posilnenie imunitného systému.
  • Pre normálne funkcie obehovej sústavy.
  • Na optimalizáciu cholesterolu.
immunity kids produkt liposom2

Prečo zvoliť lipozomálnu formu?

Lipozómy sú zložené z prírodných fosfolipidov, ktoré sú základnými stavebnými kameňmi všetkých našich buniek , preto cez steny buniek prechádza úplne bez problému tzv. pasívnym transportom. Prirodzene sa lipozómy vyskytujú napr. v kolostri a materskom mlieku, kde je maximálna absorpcia a využiteľnosť absolútne nevyhnutná. Vďaka svojej štruktúre lipozómy chránia vitamíny pred rozkladom v tráviacom systéme a umožňujú ich priamy transport do buniek. Tieto lipozómy, lepšie povedané fosfatidylcholín, z ktorého je lipozóm vyrobený, následne využije telo na výrobu nových buniek. Tento spôsob dodania zvyšuje biologickú dostupnosť vitamínov, čo znamená, že telo získa viac živín z každej dávky v porovnaní s bežnými formami doplnkov.

  • Bezproblémový priechod cez steny buniek vďaka lipozomálnej technológii.
  • Chráni proti poškodeniu v tráviacom trakte.
  • Zdroj fosfolipidov (obal): slnečnicový lecitín bez geneticky modifikovaných organizmov

Dávkovanie

1 krát denne rozmiešajte 10 ml (2 čajové lyžičky) do 1 dcl vody, džúsu alebo čaju. Nepite čistý koncentrát. Pred použitím dôkladne pretrepte. Balenie obsahuje 20 dávok. Neodporúčame užívať osobám s transplantovanými orgánmi a tých, ktorí užívajú imunosupresíva. Taktiež produkt nie je určený pre osoby s alergiou na huby.


Zloženie v 2 čajových lyžičkách RHP*
Slnečnicový lecitín
200 mg **
Cordyceps sinensis CS-4
36,7 mg **
Chaga
36,7 mg **
Lion's mane
36,7 mg **
Maitake
36,7 mg **
Shiitake
36,7 mg **
Reishi
36,7 mg **
* % dennej referenčnej hodnoty príjmu
** denná referenčná hodnota príjmu nie je stanovená

Nákupom podporíte aj slovenské lesy #stromzaobjednávku!  

Zloženie: non GMO slnečnicový lecitín, chaga (Inonotus obligus), reishi (Ganoderma Lucidum), cordyceps Sinensis, lion's Mane (Hericium Erinaceus), maitake (Grifola Frondosa), Shiitake (Lentinula Edoses), demineraliz sodný, prírodná aróma čokoláda, stévia, prírodný konzervant z rastlín.

Výrobca: Votamax s.r.o., Hladnovská 83, Ostrava.

Skladovanie: Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste.

Upozornenie: Ukladať mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nesmú užívať ľudia s transplantovanými orgánmi užívajúcimi imunosupresíva a alergici na huby. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl. Spotrebujte do dátumu uvedeného na spodnej strane obalu. Neotvorené skladujte v chlade, na suchom a tmavom mieste. Ideálne v chladničke. Po otvorení skladujte v chladničke maximálne 30 dní. Lipozómové výrobky si neukladajte do zásoby. Najlepšie sú čo najčerstvejšie.

Veľkosť balenia: 200 ml. Balenie obsahuje 20 dávok.

 

Dodatočné parametre

Kategória: BrainMax®
Forma: Tekutina
Objem: 200 ml
Pre jedincov riešiacich: Imunita, Srdce, cievy a krvný tlak, Cholesterol
Výrobca: BrainMax

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: