BrainMax NO Booster Extreme, Arginin, Citrulin, Ornitin, 510 g Maximálne uvoľnenie oxidu dusnatého pre pumpu, prekrvenie a výživu tkanív

Kód: 36840
€41 –10 %
NO BOOSTER EXTREME BRAINMAX JPG ESHOP
€41 –10 % €36,90
Skladom (>5 ks)

NO čiže oxid dusnatý je signálnou molekulou vznikajúcou v našom organizme a pôsobí ako vazodilatátor (rozťahuje cievy), ktorý pomáha regulovať tok krvi do každej časti tela. Lepšie prekrvenie každej časti tela so sebou prináša viac kyslíka aj optimálny prísun živín do orgánov a tkanívOxid dusnatý ovplyvňuje funkciu skutočne všetkých telesných orgánov, vrátane pľúc, pečene, obličiek, žalúdka, genitálií a samozrejme srdca.

V roku 1992 bol oxid dusnatý vyhlásený časopisom Science molekulou roku. V roku 1998 bola za objav mechanizmu účinku NO v našom tele udelená profesorovi Ignarrovi Nobelova cena.

NO Booster je komplex 3 aminokyselín v stabilnej forme, ktoré podporujú produkciu oxidu dusnatého. Tento komplex je vhodný pre športovcov, ktorí chcú podporiť svalovú pumpu a zlepšiť svoj športový výkon, ale aj pre jedincov, ktorí nešportujú, ale chcú čerpať všetky výhody spojené s oxidom dusnatým. Produkt neobsahuje žiadne balastné látky.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

BrainMax NO Booster Extreme, Arginin (AAKG) + Citrulin (malát) + Ornitin (OAKG) 510 g

NO Booster je komplex 3 aminokyselín v stabilných a pre telo lepšie využiteľných formách, ktorého hlavnou funkciou je simulovanie produkcie oxidu dusnatého v organizme. Veľmi potentná formula, ktorá obsahuje arginín vo forme alfaketoglutarátu AAKG, citrulín vo forme malátu a ornitín taktiež vo forme alfaketoglutarátu OKG. Tento komplex je navrhnutý nielen pre športovcov a bodybuilderov na svalovú pumpu, ale aj pre jedincov, ktorí chcú optimalizovať krvný tlak, obeh a celkovo zlepšiť prekrvenie orgánov.

Čo je oxid dusnatý?

Oxid dusnatý, skrátene NO je signálna molekula, ktorá sa bežne vyskytuje v našom tele a jej hlavnou funkciou je uvoľnenie hladkého svalstva a ciev. NO pomáha rozťahovať cievy pre lepší prietok krvi nielen do srdca, ale do každého orgánu a tkaniva v našom tele. Lepšie prekrvenie so sebou nesie lepšiu výživu a okysličenie tkanív. Následkom roztiahnutia ciev je aj optimalizácia krvného tlaku a obehu.

Performance Magnesium prašek pomeranč

Komplex 3 aminokyselín pre oxid dusnatý

BrainMax NO Booster Extreme je kombináciou 3 pre telo stabilných a využiteľných aminokyselín, ktorým sú arginín vo forme alfaketoglutarátu AAKG, citrulín vo forme malátu a ornitínu vo forme alfaketoglutarátu. Táto kombinácia má jasný cieľ: Navýšiť hladinu oxidu dusnatého v tele a priniesť pre užívateľov maximálne výhody spojené so zvýšenou hladinou oxidu dusnatého.

Pre koho je BrainMax NO Booster vhodný?

 • Pre bodybuilderov na dosiahnutie maximálnej svalovej pumpy.
 • Pre športovcov, ktorí chcú zvýšiť svoj výkon, oddialiť únavu a zlepšiť regeneráciu.
 • Pre jedincov zameraných na optimalizáciu krvného tlaku.
 • Pre jedincov zameraných na kardiovaskulárne zdravie a prekrvenie orgánov.

Pre koho BrainMax NO Booster nie je vhodný?

 • Pre jedincov užívajúcich lieky na riedenie krvi.

Ako NO Booster používať?

1) 2 odmerky (17 g) do 2 dcl vody 30 minút pred tréningom alebo kedykoľvek počas dňa.

2) V prípade, že by vás po 2 odmerkách bolela hlava, rozložte dávku na 1 odmerku ráno a 1 odmerku večer.

V roku 1998 dostal Dr. Ignarro za objav mechanizmu účinku oxidu dusnatého v našom tele Nobelovu cenu. Dr. Ignarro zasvetlil tejto zázračnej molekule 30 rokov svojej profesijnej kariéry. Na základe poznatkov Dr. Ignarra o stimulácii hladiny oxidu dusnatého sme vymysleli BrainMax NO Booster vďaka, ktorému otvoríme cestu k zdraviu ďalším ľuďom, ku ktorým sa ešte posolstvo Dr. Ignarra nedostalo.

 

Prednosti BrainMax NO Booster

 • Navrhnuté podľa poznatku Dr. Ignara, ktorý za objav mechanizmu účinku NO získal Nobelovu cenu.
 • Komplex 3 veľmi stabilných a účinných aminokyselín: AAKG, citrulín malát, OKG.
 • Maximálna svalová pumpa a prekrvenie.
 • Zvyšuje fyzickú výkonnosť a odďaľuje únavu.
 • Regenerácia: lepšie zásobovanie tkanív kyslíkom a živinami.
 • Vhodné nielen pre športovcov, ale aj pre jedincov zameraných na kardiovaskulárne zdravie.
 • Produkt neobsahuje žiadne balastné látky.
 • Vhodné pre vegánov.

Viac informácií o oxide dusnatom sa dozviete na BrainPedia.cz.

Zloženie

Veľkosť dávky: 2 odmerky (17 g)
Balenie obsahuje 30-60 dávok.
Obsah
%RHP*
AAKG (L-Arginín vo forme alfaketoglutarátu)
7 g
**
Citrulín malát
7 g
**
OKG (L-Ornitín vo forme alfaketoglutarátu)
3 g
**

*RHP - referenčná hodnota príjmu

** referenčná hodnota príjmu nie je stanovená

 
 

 

Zloženie: L-arginín vo forme alfaketoglutarátu, L-citrulín vo forme malátu, L-ornitín vo forme alfaketoglutarátu. Produkt neobsahuje žiadne balastné látky, ale vzhľadom na jeho hygroskopické povahe môže zle uzavretý tvrdnúť. To nemá na účinnosť žiadny vplyv. Stačí stvrdnutú zmes napr. lyžicou rozdrviť a môžete ďalej bez problémov užívať.

Upozornenie

Skladujte pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje lepok a je vhodný pre vegetariánov a vegánov. Dodržujte zdravý životný štýl. Produkt nie je vhodný pre jedincov užívajúcich lieky na riedenie krvi.

Obsah: 510 g

Vyrábané v Českej republike pre firmu Votamax s.r.o.

 

1. The Nobel Prize v Physiology or Medicine 1998: Robert F. Furchgott, Louis J. Ignarro, Ferid Murad. V roku 1998 sa Dr. Louis Ignarro podelil o Nobelovu cenu za medicínu s dvoma ďalšími americkými vedcami za objav oxidu dusnatého, ktorý je signálnou molekulou pre kardiovaskulárny systém. Dr. Ignarro má za sebou viac ako 30 rokov výskumu v oblasti oxidu dusnatého. Dr. Ignarro verí, že oxid dusnatý môže ako predchádzať a účinne bojovať s kardiovaskulárnym ochorením.

2.Masahiko Morita 1, Toshio Hayashi 2, Masayuki Ochiai 1, Morihiko Maeda 3, Tomoe Yamaguchi 3, Koichiro Ina 3, Masafumi Kuzuya 3 . Perorálna suplementácia kombináciou L-citrulínu a L-arginínu rýchlo zvyšuje plazmatickú koncentráciu L-arginínu a zvyšuje biologickú dostupnosť NO . 2014.

3. Khalaf D, Krüger M, Wehland M, et al. Účinky perorálneho doplňovania l-arginínu a l-citrulínu na krvný tlak . 2019;11(7):1679..

4. Suzuki T, Morita M, Hayashi T, Kamimura A. Účinky kombinovanej perorálnej suplementácie L-citrulínu a L-arginínu na plazmatické hladiny L-arginínu u zdravých mužov . február 2017;81(2):372-375.

 

Dodatočné parametre

Kategória: BrainMax doplnky stravy
Pre jedincov riešiacich: Svalovú hmotu a fyzický výkon, Srdce, cievy a krvný tlak
Veľkosť balenia: 510 g
Výrobca: BrainMax Pure

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: