BrainMax Horny Goat extrakt 10% ikarínu, na zberateľské účely, 500 mg, 100 rastlinných kapsúl Extrémne silný extrakt na podporu test0sterónu a libida

Kód: 46968
€22,45
Skladom (>5 ks)

Horny Goat Weed alebo tiež škornice veľkokvetá či Epimedium je rastlina, ktorá pochádza z častí Číny, Japonska a Kórey. Extrakt štandardizovaný na 10% ikarínu je obohatený o prášok z koreňa Macy peruánskej. Ikarin je vyhľadávanou látkou na podporu pohlavného života a test0sterónu.

Výrobok nie je potravinou – neslúži na konzumáciu. Ide o zberalský predmet, ktorý je ideálnou voľbou pre skúsenejších zberateľov.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Až 10% ikarínu! Naozaj silný extrakt!

Horny Goat alebo Škornica šípolistá pochádza z Číny. Rastlina pochádza z čeľade Berberidaceae a hlavnými flavonoidmi, vďaka ktorým je rastlina známa, sú Ikarin a kvercetín . BrainMax Horny Goat je extrakt vo forme kapsúl a nie je určený na konzumáciu. Výrobok nie je klasifikovaný ako doplnok stravy.

Ikariín môže u zvierat zlepšiť ere.ktilnú funkciu tým, že podporuje cirkuláciu v oblasti pohlavných orgánov, čo môže pomáhať v prípade erektilnej dysfunkcie. Tiež bol pozorovaný pozitívny vplyv na libido a sexuálnu výkonnosť. U zvierat bolo pozorované, že ikariín zvyšuje hladiny test0sterónu, čo môže mať pozitívny vplyv na sexuálnu túžbu a fyzickú výkonnosť.

Odporúčame zbierať 1 kapsulu denne.

hornygoat produkt
blok energie

Maca ako známy životabudič!

Maca je známa ako adaptogén, ktorý podporuje fyzické a duševné zdravie. Tento koreň pôvodom z Ánd zvyšuje vytrvalosť a vitalitu . Je tiež cenená pre svoje účinky na zlepšenie plodnosti a hormonálnej rovnováhy u mužov aj žien . Maca má pozitívny vplyv na sexuálne zdravie, zvyšuje libido a pomáha zmierňovať menopauzálne symptómy . Ako adaptogén pomáha maca telu lepšie zvládať stres a podporuje celkovú pohodu.

  • Podpora energie a výdrže: Maca je často používaná na zvýšenie energie a výdrže, čo je užitočné najmä pre osoby, ktoré sa cítia unavené alebo vyčerpané.
  • Podpora reprodukčného zdravia: Môže mať pozitívne účinky na reprodukčné zdravie u mužov i žien, vrátane zvýšenia plodnosti a libido.
  • Regulácia hormonálnej rovnováhy: Pomáha vyrovnávať hormóny, čo môže byť užitočné v období menopauzy, PMS alebo pri problémoch spojených s menštruačným cyklom.
  • Podpora duševného zdravia: Maca môže pomôcť zlepšiť náladu a znížiť symptómy úzkosti a depresie.
  • Zlepšenie fyzického výkonu: Niektorí športovci užívajú Macu na zlepšenie fyzického výkonu a svalovej sily.
  • Podpora kognitívnych funkcií a pamäte: Pozitívny vplyv na kognitívne funkcie, vrátane zlepšenia pamäte a koncentrácie. To ocenia obzvlášť pracujúci, študenti, prípadne staršie osoby.

Nákupom podporíte aj české lesy #stromzaobjednávku!

Surovina Množstvo
Extrakt zo škornice veľkokvetej štandardizovaný na 10% ikarínu 500 mg
Maca 75 mg

Zloženie: Extrakt z Horny Goat ((Epimedium brevicornum). Extrakt štandardizovaný na 10% ikarínu, Maca

Obsah balenia: 100 rastlinných kapsúl

Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom tmavom mieste.

Upozornenie: Určené iba na zberateľské účely. Ukladať mimo dosahu detí. Výrobok nie je klasifikovaný ako doplnok stravy.

Vyrábané v Českej republike pre firmu Votamax sro

Dodatočné parametre

Kategória: BrainMax®
Forma: Kapsule
Typ: Zberateľský predmet
Veľkosť balenia: 100 rastlinných kapsúl
Výrobca: BrainMax

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: