Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.

Prejsť na obsah

Prihlásenie k vášmu účtu

Nevypĺňajte toto pole

Nová registráciaZabudnuté heslo

alebo
Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:+421 222 205 759objednavky@brainmarket.sk
  • Blog
  • O nás
  • Doprava a platba
  • Kontakty
  • Recepty
    Ceny v:
    • CZK
    • EUR
    BrainMarket.sk
    Nákupný košík Prázdny košík
    • BrainMax®
      • BrainMax® výživové doplnky
        • Adaptogény,
        • Ciele,
        • Pre mužov,
        • Minerály, multiminerály, elektrolyty,
        • Prebiotiká a probiotiká,
        • Tinktúry,
        • Omega 3,
        • Vitamíny a multivitamíny,
        • Aminokyseliny,
        • Proteíny,
        • Kolagény,
        • Antioxidanty,
        • Predtréningové stimulanty,
        • Hovädzie orgány,
        • Pre ženy,
        • Huby a morské riasy,
        • Pre vegánov
      • BrainMax pre mužov
        • Výživové doplnky BrainMax pre mužov,
        • Kozmetika pre mužov,
        • Športové oblečenie pre mužov
      • Potraviny
        • Sladké snacky a slané krekry,
        • Potraviny bez lepku,
        • Sušené plody,
        • Cereálie, obilniny a pseudoobilniny,
        • Vegánske potraviny,
        • Oleje, tuky a prepustené maslá,
        • Pizza, wrapy,
        • Prírodné sladidlá,
        • Dochucovadlá a korenie,
        • Múky, zmesi, pudingy,
        • Ryža, cestoviny, strukoviny,
        • Superpotraviny,
        • Omáčky a pestá,
        • Fermentované a konzervované potraviny,
        • Zdravé, prírodné a osviežujúce nápoje,
        • Orechové krémy, džemy a marmelády,
        • Huby a morské riasy
      • BrainMax pre ženy
        • Výživové doplnky BrainMax pre ženy,
        • Športové oblečenie pre ženy,
        • BrainMax prírodná kozmetika pre ženy
      • BrainMax pre deti
      • LAUF
      • Vzorky
        • Vzorky výživových doplnkov,
        • Vzorky potravín
      • Fitness pomôcky
      • Oblečenie a módne doplnky
    • Imunita
    • Ušetri
      • Výhodné balenia
        • Výhodné balenia výživových doplnkov,
        • Výhodné balenia potravín,
        • Výhodné balenia kozmetiky
      • Akcia na výživové doplnky a bio potraviny
      • Zachráň ma
      • Výpredaj - posledné kusy
      • Akcia týždňa
    • Ciele
      • Tréning a šport
      • Imunita
        • Bylinky,
        • Multiminerály,
        • Multivitamíny
      • Koncentrácia
      • Mužské zdravie
        • Výživové doplnky na plodnosť pre muža,
        • Výživové doplnky na prostatu,
        • Výživové doplnky pre športový výkon a regeneráciu
      • Pamäť
      • Energia, vitalita
      • Spánok
      • Duševné zdravie
      • Libido a plodnosť
        • Výživové doplnky na plodnosť pre muža,
        • Výživové doplnky na plodnosť pre ženy
      • Hormonálna rovnováha, systém
      • Cholesterol
      • Plánovanie tehotenstva
      • Longevity
      • Hydratácia
      • Telesná hmotnosť
      • Opaľovanie
      • Trávenie
        • Probiotiká,
        • Tráviace enzýmy,
        • Podpora čriev,
        • Prebiotiká
      • Detské zdravie
        • Vitamíny na imunitu pre deti,
        • Omega kyseliny - omega 3 pre deti,
        • Multivitamíny pre det,
        • Probiotiká pre deti
      • Očista
      • Výživové doplnky na kosti, väzby a kĺbovú výživu
      • Krvný cukor
      • Výživové doplnky v tehotenstve
      • Ženské zdravie
    • Výživové doplnky a výživa
      • Minerály a Multiminerály
        • Horčík,
        • Zinok,
        • Draslík,
        • Chróm,
        • Jód,
        • Meď,
        • Molybdén,
        • Selén,
        • Vápnik,
        • Železo,
        • Multiminerál,
        • Elektrolyty
      • Výživové doplnky podľa orgánov a častí tela
        • Srdce a cievy,
        • Kosti, kĺby, väzy,
        • Mozog,
        • Oči,
        • Pleť, vlasy, nechty,
        • Črevo, žalúdok,
        • Pečeň, obličky,
        • Močové cesty,
        • Pľúca, dýchacie cesty
      • Športová výživa
        • Športová výživa podľa športu,
        • Fitness výživové doplnky,
        • Proteíny,
        • Aminokyseliny,
        • Elektrolyty
      • Vitamíny a multivitamíny
        • Vitamín A,
        • Vitamín B,
        • Vitamín C,
        • Vitamín D,
        • Vitamín E,
        • Vitamín K,
        • Multivitamíny,
        • Vitamíny pre ženy,
        • Vitamíny pre mužov,
        • Vitamíny pre deti
      • Výživové doplnky pre vegánov
      • Antioxidanty
      • Proteíny
        • Srvátkové whey proteíny,
        • Ochutené proteíny,
        • Vegánske proteíny
      • Tuky
        • Omega 3,
        • MCT tuky
      • Aminokyseliny
        • Ostatné aminokyseliny,
        • Glycín,
        • L-citrulin,
        • L-glutamin,
        • L-arginin,
        • BCAA,
        • EAA,
        • Kreatín
      • Adaptogény
        • Ashwagandha,
        • Adaptogény v kapsulách,
        • Adaptogény v naturálnej forme
      • Probiotiká
      • Elektrolyty
      • Kolagény
      • Huby
        • Čaga (chaga),
        • Reishi,
        • Shiitake,
        • Cordyceps,
        • Maitake,
        • Hericium
      • Výživové doplnky pre deti
        • Vitamíny na imunitu pre deti,
        • Multivitamíny pre deti,
        • Omega kyseliny - omega 3 pre deti,
        • Minerály pre deti,
        • Probiotiká pre deti
      • Morské a sladkovodné riasy
      • Colostrum (Kolostrum)
      • Prebiotiká
      • Výživové doplnky pre mužov
      • Tinktúry BrainMax
      • Výživové doplnky podľa cieľa
      • Výživové doplnky pre ženy
    • Novinky
      • Novinky vo výživových doplnkoch
      • Novinky v potravinách
      • Novinky v kozmetike
      • Novinky v domácnosti
      • Novinky v oblečení
    • Muži
      • Výživové doplnky pre mužov
        • Pre športový výkon a regeneráciu,
        • Plodnosť pre mužov,
        • Na prostatu
      • Prírodná kozmetika pre mužov
      • Športové oblečenie pre mužov
    • Ženy
      • Výživové doplnky pre ženy
        • Pre ženy,
        • Pleť, vlasy, nechty,
        • Tehotenstvo,
        • Podpora hormonáleho systému,
        • Plodnosť,
        • Močové cesty
      • TOP výber výživových doplnkov pre ženy
      • Menštruačné pomôcky
      • Prírodná kozmetika pre ženy
      • Športové oblečenie pre ženy
    • Deti
      • Vitamíny a minerály pre deti
        • Vitamíny na imunitu pre deti,
        • Multivitamíny pre deti,
        • Probiotiká pre deti,
        • Omega 3,
        • Pre športujúce deti,
        • Minerály pre deti
      • Zdravá výživa a potraviny pre deti
      • Ekodrogéria pre deti
      • Prírodná kozmetika pre deti
    • Oblečenie a doplnky
      • Športové oblečenie pre ženy
        • Dámske legíny, športové nohavice a kraťasy,
        • Dámske športové tričká a topy,
        • Dámske cyklistické dresy,
        • Dámske športové spodné prádlo
      • Športové oblečenie pre mužov
        • Pánske športové nohavice, tepláky a kraťasy,
        • Pánske športové tričká a mikiny,
        • Pánske cyklistické dresy
      • Unisex športové oblečenie a doplnky
    • Potraviny
      • Sladké snacky a slané krekry
        • Chipsy a crackery,
        • Ovocie v čokoláde,
        • Proteínové tyčinky a cookies,
        • Čokolády,
        • Žuvačky,
        • Sladké snacky a slané krekry bez lepku,
        • Vegan sladké snacky a slané krekry
      • Superpotraviny
        • Matcha BrainMax,
        • Spirulina BrainMax,
        • Chlorella BrainMax,
        • Moringa BrainMax,
        • Maca BrainMax,
        • Guarana BrainMax
      • Potraviny bez lepku
        • Bezlepkové krémy, džemy a marmelády,
        • Sladké snacky a slané krekry bez lepku,
        • Bezlepkové cereálie, obilniny, pseudoobilniny,
        • Bezlepkové cestoviny a strukoviny a ryža
      • Nápoje
        • Kakao,
        • Yerba Maté,
        • Káva,
        • Čaje,
        • Energetické drinky a nápoje,
        • Osviežujúce nápoje
      • Potraviny pre vegánov
        • Vegan krémy, džemy a marmelády,
        • Vegan sladké snacky a slané krekry,
        • Vegan cereálie, obilniny, pseudoobilniny,
        • Vegan ryža, cestoviny a strukoviny,
        • Vegan proteíny
      • Cereálie, obilniny, pseudoobilniny
        • Cereálie, obilniny, pseudoobilniny pre vegánov,
        • Bezlepkové cereálie, obilniny, pseudoobilniny,
        • Granola BrainMax,
        • Vločky,
        • Raňajkové kaše,
        • Obilniny a pseudoobilniny,
        • Quinoa BrainMax
      • Dochucovadlá a korenie
      • Orechy a semienka
      • Sušené plody
        • Lyofilizované ovocie,
        • Sušené ovocie a zelenina
      • Huby a riasy
        • Huby,
        • Cordyceps,
        • Morské a sladkovodné riasy
      • Orechové krémy, džemy a marmelády
        • BIO džemy a marmelády,
        • 100% orechové krémy,
        • Sladké orechové krémy,
        • BIO arašidové krémy,
        • BIO kešu krémy,
        • BIO lieskovoorieškové krémy BrainMax,
        • BIO mandľové krémy a maslá BrainMax,
        • Krémy, džemy a marmelády bez lepku,
        • Proteínové krémy a maslá,
        • Vegan krémy, džemy a marmelády BrainMax
      • Oleje, tuky a prepustené maslá
      • Prírodné sladidlá
      • Fermentované a konzervované potraviny
      • Pizza, wrapy
      • Omáčky a pesta
      • Múky, zmesi a pudingy
      • Ryža, cestoviny a strukoviny
    • Domov
      • Vodné filtre a kanvice
      • Blokácia modrého svetla
        • Blokácia 100 % modrého svetla,
        • Blokácia 100 % modrého aj zeleného svetla,
        • Blokácia 25-40 % modrého svetla,
        • Blokácia 80 % modrého svetla
      • Boxy na jedlo, fľaše, šejkre, tašky
      • Terapia červeným svetlom
      • Osvetlenie
      • Zero waste
      • Ekodrogéria
        • Čistiace prostriedky,
        • Prírodné a ekologické pracie prostriedky,
        • Prírodné a ekologické menštruačné vložky a tampóny
      • Arómaterapia
        • Aróma difúzery,
        • Éterické a esenciálne vonné oleje
      • Knihy
      • Riad - panvice, sady a kuchynské doplnky
    • Darčeky
      • Darčekové poukážky
      • Darčeky do 80 €
      • Výber TOP darčekov pre mužov
      • Darčeky do 40 €
      • Výber TOP darčekov pre ženy
      • Darčeky do 20 €
    • Prírodná kozmetika
      • Darčekové sady
      • Starostlivosť o pleť a pery
      • Starostlivosť o telo
      • Deodoranty
      • Opaľovacie krémy a oleje
      • Zubná starostlivosť
        • Zubné kefky,
        • Zubné pasty
      • Starostlivosť o ruky a nohy
      • Starostlivosť o vlasy
      • Pre mužov
      • Detská kozmetika
      • Pre ženy
    • Značky
      • BrainMax
      • BrainMax Pure
      • Garden of life
      • Jarrow Formulas
      • Life Extension
      • NOW® Foods
      • Swanson
      • Viridian
    • Mena (EUR)
        • CZK
        • EUR
    • Prihlásenie
    Viac
    Domov / Výživové doplnky a výživa / Výživové doplnky podľa orgánov a častí tela / Kosti, kĺby, väzy

    Výživové doplnky na kosti, väzy a kĺbovú výživu, Strana 6

    Najpredávanejšie

    PERFORMANCE MAG
    Performance Magnesium®, 1000 mg, Horčík 200 mg + Vitamín B6 P5P, 100 vegan kapsúl Najlepšie vstrebateľný horčík bisglycinát MagChel® 53% DDD + Aktívna forma vitamínu B6 100% DDD, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    1339
     
    €24,40
    brainmax magnesium bisglycinat
    BrainMax Magnesium Bisglycinate®, 90 rastlinných kapsúl Horčík bisglycinát MagChel®, vysoká vstrebateľnosť, 30 dávok, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    69096
     
    €12,15
    vizual
    BrainMax Vitamin D3 & K2®, D3 4000 IU / K2 150 mcg, 100 rastlinných kapsúl Vysoká dávka D3 & patentovaná forma K2 MK-7 K2VITAL®DELTA, 100 dávok, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    9979
     
    €27,90
    BrainMax Curcumin Piperine vizualspozadim
    BrainMax Curcumin & Piperine, 60 rastlinných kapsúl BIO kurkumín s piperínom vo vedecky overenej kombinácii, 60 dávok, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    68895
     
    €16,25
    performance magnesium novy vizual 50
    Performance Magnesium®, 1000 mg, Horčík 200 mg + Vitamín B6 P5P, 50 rastlinných kapsúl Najlepšie vstrebateľný horčík bisglycinát MagChel® 53% DDD + Aktívna forma vitamínu B6 100% DDD, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    60814
     
    €13
    magnesium tropical vizual
    Performance Magnesium® Powder, horčík bisglycinát v prášku, 90 dávok, 550 g Organický horčík nemeckej kvality MagChel®, 375 mg elementárneho horčíka v jednej dávke = 100% DDD! Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    36735/LIM
     
    €24,40
    calcium d3k2 30caps
    €8,90 –14 %
    BrainMax Calcium D3 & K2, 30 rastlinných kapsúl Vápnik s vitamínom D3 a patentovanou formou vitamínu K2 MK-7, 30 dávok, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    67113
    Pôvodne: €8,90  (–14 %)
    €7,60
    60811 11 energy magnesium 100 ca
    BrainMax Energy Magnesium®, 100 rastlinných kapsúl Vysoko vstrebateľný horčík malát a vitamín B6 P5P, zásoba na 100 dní, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    60811
     
    €12,90
    vizual
    BrainMax Vitamin D3 & K2®, D3 4000 IU / K2 150 mcg, 50 rastlinných kapsúl Vysoká dávka D3 & patentovaná forma K2 MK-7 K2VITAL®DELTA, Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    67275
     
    €15,85
    calcium d3k2 vizual
    BrainMax Calcium D3 & K2, vápnik s vitamínom D3 & K2, 90 rastlinných kapsúl Vápnik citrát s vitamínom D3 as patentovanou formou vitamínu K2 MK-7, 90 dávok, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    60240
     
    €22,80

    Bočný panel

    Cena

    € 0€ 226
    10226

    Značky

    Zobrazených položiek: 250
    Navrhni produktNavrhnite nám nový produkt a získajte voucher na 80 eurZobraziť

    Radenie produktov

    250 položiek celkom

    Výpis produktov

    4618 mainimage 2
    Pohybový aparát
    NOW Cat's Claw (Mačací pazúr), 500 mg, 100 rastlinných kapsúl Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €10,20
    Jednotková cena: €0,10 / 1 kapsula
    98795
    Snímek obrazovky 2025 02 27 v 8.20.29
    Pohybový aparát
    Osavi Collagen Peptides Tendons & Ligaments, kolagén (zdravie šliach a väzov), 5 g Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €1,15
    Jednotková cena: €23 / 100 g
    64443
    prl amino hgh 105 v caps
    Pohybový aparát
    PRL Amino HGH, podpora svalov, 105 rastlinných kapsúl Výživový doplnok
    Skladom (2 ks)
    €35,85
    Jednotková cena: €0,34 / 1 kapsula
    48718
    prl bone health 60 v caps osteoven
    Pohybový aparát
    PRL Bone Health (Osteoven), podpora kostí, 60 rastlinných kapsúl Výživový doplnok
    Skladom (4 ks)
    €24,85
    Jednotková cena: €0,41 / 1 kapsula
    48727
    Snímek obrazovky 2025 01 24 v 13.02.54
    Pohybový aparát
    Quicksilver Scientific D3K2, vitamíny D3 a K2, podpora kostí, nanoemulzia, 50 ml Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €57,05
    Jednotková cena: €114,10 / 100 ml
    63918
    9641 sunwarrior beauty greens collagen vegan neochuceny 300 g 1
    Pohybový aparát Pleť a vlasy
    Sunwarrior Beauty Greens Collagen Natural, 300g - Natural Výživový doplnok
    Skladom (3 ks)
    €40,75
    Jednotková cena: €13,58 / 100 g
    49180
    sunwarrior beauty greens collagen pina colada 300 gram
    Pohybový aparát Pleť a vlasy
    Sunwarrior Beauty Greens Collagen Booster, (podpora tvorby kolagénu) piña colada, 300 g Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €40,75
    Jednotková cena: €13,58 / 100 g
    49678
    SW240
    Pohybový aparát Pleť a vlasy
    Sunwarrior Slim Collagen Boost, Čokoláda, 750 g Výživový doplnok
    Skladom (2 ks)
    €57,05
    Jednotková cena: €7,61 / 100 g
    49189
    Snímek obrazovky 2023 05 09 v 11.18.55
    Akcia Pohybový aparát
    €7,25 –19 %
    Swanson White Willow Bark (vrba biela) 400 mg, 90 kapsúl Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €5,85
    Jednotková cena: €0,07 / 1 kapsula
    45927
    61998 yaomedica kladivo na gu klouby tinktura z cinskych bylinek 50 ml
    Akcia Pohybový aparát
    €11,75 –20 %
    YaoMedica - Kladivo na Gu kĺby, tinktúra z čínskych byliniek, 50 ml Výživový doplnok
    Skladom (1 ks)
    €9,30
    Jednotková cena: €18,60 / 100 ml
    61998
    1.mico cord1
    Hifas da Terra Mico-Cord, cordyceps, 70 kapsúl Výživový doplnok
    Skladom (4 ks)
    €48,90
    Jednotková cena: €0,70 / 1 kapsula
    62361
    1.hifas equilibrium 1
    Hifas da Terra Equilibrium (Reishi, Hericium, Cordyceps), 60 kapsúl Výživový doplnok
    Skladom (3 ks)
    €42,80
    Jednotková cena: €0,71 / 1 kapsula
    62499
    1.Hifas da Terras
    Akcia
    €42,80 –22 %
    Hifas da Terra Detox (Maitake a Polyporus), BIO, 60 kapsúl Výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (2 ks)
    €33,10
    Jednotková cena: €0,55 / 1 kapsula
    62496
    joint2
    Akcia Pohybový aparát
    €16,25 –18 %
    Revive Active Joint Complex, podpora kĺbov, lesné plody, 7 sáčkov Výživový doplnok
    Skladom (1 ks)
    €13,20
    Jednotková cena: €1,89 / 1 ks
    66789
    NOW Kočičí dráp, 500 mg, 250 rostlinných kapslí
    Novinka
    NOW Kočičí dráp, 500 mg, 250 rostlinných kapslí
    Skladom (>5 ks)
    €20,23
    Jednotková cena: €0,08 / 1 kapsula
    145084
    NOW Kurkuma a kurkumin, 120 rostlinných kapslí
    Novinka
    NOW Kurkuma a kurkumin, 120 rostlinných kapslí
    Skladom (>5 ks)
    €37,22
    Jednotková cena: €0,31 / 1 kapsula
    654475
    Swanson Albion Hořčík, 133 mg, 90 kapslí
    Novinka
    Swanson Albion Hořčík, 133 mg, 90 kapslí
    Skladom (>5 ks)
    €11,55
    Jednotková cena: €0,13 / 1 kapsula
    549359
    NOW Kyselina hyaluronová, 100 mg Double Strength, 120 rostlinných kapslí
    Novinka
    NOW Kyselina hyaluronová, 100 mg Double Strength, 120 rostlinných kapslí
    Skladom (2 ks)
    €33,08
    Jednotková cena: €0,28 / 1 kapsula
    761121
    NOW L-lysin, 500 mg, 250 tablet
    Novinka
    NOW L-lysin, 500 mg, 250 tablet
    Skladom (>5 ks)
    €13,21
    Jednotková cena: €0,05 / 1 tableta
    776493
    Jarrow Formulas Kurkumin Phytosome (Meriva), 500 mg, 60 rostlinných kapslí
    Novinka
    Jarrow Formulas Kurkumin Phytosome (Meriva), 500 mg, 60 rostlinných kapslí
    Skladom (2 ks)
    €33,08
    Jednotková cena: €0,55 / 1 kapsula
    872674
    Jarrow Formulas Kurkumin Phytosome (Meriva), 500 mg, 120 rostlinných kapslí
    Novinka
    Jarrow Formulas Kurkumin Phytosome (Meriva), 500 mg, 120 rostlinných kapslí
    Skladom (>5 ks)
    €52,12
    Jednotková cena: €0,43 / 1 kapsula
    807216
    Jarrow Formulas MSM (methylsulfonylmethan), 1000 mg, 200 rostlinných kapslí
    Novinka
    Jarrow Formulas MSM (methylsulfonylmethan), 1000 mg, 200 rostlinných kapslí
    Skladom (>5 ks)
    €41,36
    Jednotková cena: €0,21 / 1 kapsula
    451078
    Life Extension nízká dávka Vitamín K2 (MK-7), 45 mcg, 90 softgelových kapslí
    Novinka
    Life Extension nízká dávka Vitamín K2 (MK-7), 45 mcg, 90 softgelových kapslí
    Skladom (>5 ks)
    €14,45
    Jednotková cena: €0,16 / 1 kapsula
    662378
    Jarrow Formulas MK-7, 90 mcg, 90 softgelových kapslí
    Novinka
    Jarrow Formulas MK-7, 90 mcg, 90 softgelových kapslí
    Skladom (>5 ks)
    €28,94
    Jednotková cena: €0,32 / 1 kapsula
    756333

    Ovládacie prvky výpisu

    Stránkovanie

    Nachádzate sa na strane 6 z 11.

    • 1
    • 6
    • 11
    250 položiek celkom
    Hore

    Zápätie

    BrainMarket.sk

    Kontakt

    • objednavky@brainmarket.sk
    • +421 222 205 759
    • https://www.facebook.com/brainmarketsk
    • brainmarketc
    • brainmarket_sk
    • https://www.youtube.com/@BrainMarket
    • @brainmarket_sk

    Odoberať newsletter

    Vložte svoj e-mail a my Vám budeme zasielať informácie o nových produktoch na našom e-shope.

    Nevypĺňajte toto pole

    Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

    Instagram

    Telo si ľadovú vodu vyloží ako signál k poplachu – cievy sa stiahnu, teplo zostane vo vnútri a za pár minút sa potíš ešte... Tropické noci dokážu spálňu premeniť na hotové peklo a klasické rady ako „otvor okno“ v lete veľmi nefungujú 😩 Aby si... Plná chladnička, ale polovica vecí skončí v koši? 🛒💔 Plytvanie jedlom je veľkou témou, pritom správnym skladovaním a... Zabalené máš všetko... ale na mieste sa objaví nečakaný spolucestujúci: lenivé črevo 🧳🤦‍♂️ Tzv. „cestovná zápcha“ stretne... Starostlivosť o vlasy začína zvnútra! 🙏 Zameraj sa na tieto potraviny: 🐟 Losos – zdroj kvalitných bielkovín, selénu a... Strácaš sa v tom, kedy jednotlivé doplnky užívať? 🤔 Nemusí to byť veľká veda ☺️ 🟣 Magnesium bisglycinát – po tréningu...
    Sledovať na Instagrame
    Napísali o nás:
    Forbes Seznam Patriot CNN Prima news Nova TN CZ
    Sme hrdými partnermi klubov:
    Banik Zbrojovka Brno Ocelari Trinec Verva Litvinov Slavia

    Informácie pre vás

    • Kontakty
    • Vaše obľúbené produkty
    • Doprava a platba
    • Reklamácie a vrátenie tovaru
    • Pre influencerov
    • Affiliate
    • Projekty EU
    • Ekológia a recyklácia

    O firme

    • O nás
    • Predajne
    • Kariéra
    • Vlastná výroba
    • Veľkoobchod
    • Pomáhame

    Naše projekty

    • Recepty
    • Blog

    Kontakty

    Avatar

    Prihláste sa na odber noviniek

    a získajte tipy pre zdravý životný štýl, exkluzívne akcie aj informácie o nových produktoch – stačí zadať e‑mail.

    Sledujte nás na sociálnych sieťach:

    CZ BIO Bio HACCP Vegan
    Heureka
    4.9/5 (2737x)
    Zbozi.cz
    98 % (774x)
    Google
    4.9/5 (1577x)
    GLS Packeta VISA MasterCard Apple Pay Google Pay
    Nájdete nás v 10 krajinách Európy:
    SK SK
    CZ CZ SK SK HU HU PL PL RO RO BG BG IT IT SI SI HR HR AT AT
    Copyright 2026 BrainMarket.sk. Všetky práva vyhradené.
    • Zásady spracovania osobných údajov
    • Obchodné podmienky
    • Cookies
    • Vytvoril Shoptet Premium
    Viac ako 200 000 overených recenzií
    Naše produkty sú laboratórne testované
    900 000+ vybavených objednávok
    Doprava zadarmo od €60
    Shoptet PremiumVytvoril Shoptet Premium Copyright 2026 BrainMarket.sk. Všetky práva vyhradené. Upraviť nastavenie cookies