NaturLabs - Liposomální Kurkumin 3Complex, 30 kapslí

Kód: 999955
€20,45
Skladom (>5 ks)

Kurkumín je známy pre celý rad benefitov, ktoré z neho možno čerpať. Najnovšia vedecké štúdie skúmajú kurkumín pre jeho antioxidačné účinky. Dlhodobé užívanie tohto prírodného klenotu podporuje   zdravie,   krásu   a   udržanie vitality.

Ľudia, ktorí si chceli   uchovať dlhé mladosti, tradične užívali kurkumu a verili, že im v tom pomôže. Kurkumín svedčí našej pokožke, prospieva tiež pohybovému aparátu. Býva používaný pre udržanie   normálnej činnosti nervovej sústavy a napomáha   normálnemu trávenie.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

NaturLabs - Lipozomálne Kurkumín 3Complex

Chcete si udržať vitalitu a dobrú kondíciu na ceste k dlhovekosti? Kurkumín vás v tom skvele podporí. Nie nadarmo býva táto aktívna zložka získaná zo "zlatého koreňa" čiže kurkumy v tradícii ázijského liečiteľstve považovaná za prameň zdravia a večnej mladosti.

Lipozomálny rastlinná forma zaisťuje maximálnu možnú vstrebateľnosť a využiteľnosť tejto účinnej látky.

Zoznámte sa s kurkumín

kurkumín   je flavonoid, teda prírodné farbivo, získané z rastliny kurkumovník dlhý (Curcuma longa), pochádzajúci z Ázie. Koreň tejto rastliny sa po rozdrvení používa ako tradičné žlté korenie zvanej "indický šafran", ktorý sa preslávil najmä v indickej kuchyni ako základ zmesi karí.

Kurkuma obsahuje len 3% tejto účinnej látky. Pre získanie vyššia koncentrácia kurkumínu je potrebné extrahovať ho z podzemku (čiže pakořene) rastliny.

aktívnych látok   kurkumoidov v rastline existuje hneď niekoľko typov. Ako napovedá samotný názov tohto produktu,   funkčná zložka lipozomálneho kurkumínu 3Complex je tvorená synergickým pôsobením 3 obsiahnutých kurkumoidov:   z 85-90% kurkumínu, zo 7-9% demethoxykurkuminu az 2-3% bisdemethoxykurkuminu.

príbeh kurkumínu

Kurkuma, poťažmo kurkumín sa úspešne využíva už vyše 4000 rokov v ľudovom liečiteľstve. Táto substancia si udržuje veľmi dôležité postavenie v rámci ajurvédy aj tradičnej čínskej medicíny. Výrazne žltý prášok s priezviskom Zlatá Bohyňa bol od nepamäti považovaný za jeden z najväčších darov prírody so širokým spektrom účinku.

Pre svoj značný terapeutický potenciál je aj v západnej vede kurkumín predmetom mnohých štúdií.   Patrí medzi tie nejprozkoumanější prírodné látky s celou škálou skvelých prínosov pre ľudský organizmus.   Všeobecne je radený medzi fytonutrienty s najsľubnejším využitím.

K čomu kurkumín pozitívne prispieva?

Kurkumín je známy pre celý rad benefitov, ktoré z neho možno čerpať. Najnovšia Veeck štúdie skúmajú kurkumín pre jeho antioxidačné účinky. Dlhodobé užívanie tohto prírodného klenotu podporuje   zdravie,   krásu   a   udržanie vitality.

Ľudia, ktorí si chceli   uchovať dlhé mladosti, tradične užívali kurkumu a verili, že im v tom pomôže. Kurkumín svedčí našej pokožke, prospieva tiež pohybovému aparátu. Býva používaný pre udržanie   normálnej činnosti nervovej sústavy a napomáha   normálnemu trávenie.

NA ČO VŠETKÉMU PRISPIEVA kurkumy DLHÁ?

 • k normálnej funkcii   imunitného systému
 • k normálnemu   trávenie
 • k normálnej činnosti   pečene
 • k normálnej činnosti   kardiovaskulárneho systému
 • k normálnemu stavu   kostí a kĺbov
 • k normálnej činnosti   nervovej sústavy
 • k normálnej funkcii   dýchacieho systému

KTO MÔŽE OCENIŤ lipozomálnej KURKUMÍN?

 • ten, kto sa zaujíma o antioxidanty
 • ten, kto rieši problémy s   trávením
 • ten, kto rieši téma   krvného cukru
 • ten, kto rieši téma   cholesterolu
 • ten, kto chce udržať fit svoj   mozog
 • ten, kto sa snaží dlhodobo   udržať svoje zdravie

PREČO Konzumovať KURKUMÍN Z doplnkov stravy?

Možno sa pýtate, prečo si kupovať špeciálny doplnok stravy, keď je kurkumín predsa prítomný aj v obyčajnom korenie. Áno, to je síce pravda, ale ako už bolo povedané: kurkuma obsahuje tejto aktívnej látky len 3%.

Naviac konzumácia samotnej kurkumy nám nezabezpečí absorbciu dostatočného množstva kurkumínu do organizmu. Kurkuminoidy získané laboratórne extrakciou z kurkumy, podanej v dobre biologicky dostupnej forme (obzvlášť tej lipozomálny), mnohonásobne zvyšujú účinnosť a celkový efekt na organizmus.

PREČO lipozomálny KURKUMÍN?

Väčšina bežných doplnkov stravy v prášku či vo forme tabliet nie je   naším telom dostatočne absorbovaná. Ešte v priebehu transportu sú v tráviacom trakte suplementy rozkladané tráviacimi enzýmami a žalúdočnými šťavami. A tak sa na miesto určenia dostane naozaj len malé percento účinnej látky.

Lipozomálny forma kurkumínu prináša revolúciu vo vstrebateľnosti!

Prečo? Lipozomálny obal tento proces eliminuje a   chráni účinnú látku. Lipozómy sú molekuly, ktorých vonkajší obal je tvorený zdravými tukmi (prírodnými fosfolipidy), ktoré obaľujú obsiahnuté funkčné zložky. V priebehu vstrebávanie z čreva tento tukový obal poskytuje aktívnej látke ochranný kryt. Lipozomálny vačok je prirodzeným spôsobom absorbovaný cez stenu čreva do krvného riečišťa as ním aj neporušená molekula kurkumínu ukrytá vo vnútri, ktorá je potom z krvi ľahko vstrebávaná priamo do buniek.

VÝHODY lipozomálny FORMY VITAMÍNOV

 • Lepšie transport vitamínov na miesto určenia - skrze črevnú stenu do krvného riečišťa a odtiaľ ľahké vstrebanie priamo do buniek
 • Perfektné biologická dostupnosť - využiteľnosť vitamínov pre organizmus
 • Lipozomálny vrstva vitamíny chráni proti poškodeniu v tráviacom trakte
 • Bez pachuti, dlhá trvanlivosť a čistota (bez Additiv) - to všetko vďaka sypkej forme

O čo ide?

Všetky účinné látky sú do buniek transportované prostredníctvom patentovanej lipozomálny štruktúry prírodných fosfolipidov, ktorá zaisťuje   najvyššiu známu biodostupnosť vitamínov a minerálov v ľudskom organizme.

lipozomálny forma   zvyšuje vstrebateľnosť   účinnej látky až o dvadsaťnásobok a umožňuje bunkovú   absorpciu z viac ako 90%. Mimo to lipozomálny forma vitamínov prináša vášmu telu celý rad benefitov doložených množstvom   klinických štúdií .

Unikátna technológia na molekulárnej úrovni

Lipozomálny formy vitamínov a minerálov sú v medicíne s úspechom využívané už pekných pár rokov za účelom zvýšenia absorpcie aktívnych látok do organizmu.

Lipozomálny vitamíny od NaturLabs využívajú 100% prírodný technológiu   LipoCellTech, ktorá zaisťuje ich dokonalú vstrebateľnosť. Tak môžete konečne pocítiť   skutočný efekt   suplementácia.

Konkrétne to funguje tak, že molekula vitamínu je počas spracovania obalená fosfolipidové vrstvou. Tá je veľmi podobná našim bunkám, preto ju bunky jednoduchšie prijmú a obsah ľahko preniká dovnútra. Vrstva fosfolipidov jednak   chráni aktívnu látku   pri prechode tráviacim traktom, aby nedošlo k jej predčasnej degradácii. Zároveň tiež umožňuje hladký transport aktívnej látky priamo do buniek.

takáto   lipozomálny štruktúra   je telu vlastný a po doručení aktívne látky do bunky sa samotnej fosfolipidy stanú   výživou pre bunkovú stenu, kde pomáhajú k   regeneráciu buniek a tkanív.

PREČO Uprednostniť SYPKÉ lipozomálny VITAMÍNY v kapsuliach?

Lipozomálny doplnky stravy sa vyrábajú v sypkej a tekutej forme. Aké sú výhody kapsúl naplnených práškom oproti rozšírenej tekutej forme?

 • Kapsule s práškom sú jednoducho prenosné, vhodné na cestovanie a pohodlné na užívanie.
 • Sypká forma našich vitamínov je len čistým práškom bez aditív. Samozrejme teda neobsahuje žiadne plnivá, konzervanty či neaktívne látky.
 • Oproti tekutým formám, ktorých nevábna chuť je často maskovaná dochucovadlami, má prášok v prírodnej kapsli úplne neutrálna chuť.
 • Prášok balený v kapsule vydržia oveľa dlhšie. Na rozdiel od tekutých suplementov, ktoré je nutné po otvorení rýchlo spotrebovať, prášková forma má dlhšiu trvanlivosť a je viac stabilný.

spôsob užívania

 • 1-2 kapsule užívať raz denne spolu s jedlom, zapiť vodou.

Kontraindikácie:

 • Nie je vhodné brať zároveň   s liekmi na riedenie krvi. Užívanie je potrebné konzultovať s lekárom. Interakcia medzi látkami je hodnotená ako mierna, teda môže, ale nemusí dochádzať k ovplyvneniu.
 • užívanie   môže ovplyvniť účinok liekov k redukcii žalúdočných kyselín   (Ide o lieky s účinnými látok: cimetidín, Famotidine, ranitidín, ezomeprazol, omeprazolu a lansoprazolu).
 • môže   zosilniť účinok liekov u cukrovky   a zvýšiť tak riziko hypoglykémie.

Kto by sa mal kurkumínu vyhnúť:

 • Kurkumín by nemali užívať   ľudia sa žlčníkovými kameňmi.
 • Pozor musia dať aj ľudia so zlou absorpciou železa a   ľudia s anémiou, ak sa rozhodnú používať kurkumín dlhodobo vo veľkých dávkach.

zloženie

Kurkuminoidy (z extraktu kurkumy), LipoCellTech ™ Lipozomálne patentovaná zmes: fosfolipidy kyseliny palmitoolejové, získané zo slnečnice (non-GMO), vegánska kapsule z Hydroxypropylmetylcelulóza.

Nutričné hodnoty Zloženie v 1 kapsuli
LipoCellTech ™ Lipozomálne patentovaná zmes: fosfolipidy kyseliny palmitoolejové, získané zo slnečnice (non-GMO) 150 mg
Kurkuminoidy (z extraktu kurkumy) 260 mg

množstvo

30 kapslí

skladovanie

Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste.

Uchovávajte pri izbovej teplote.

Upozornenie

Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.

NaturLabs

Firma NaturLabs je česká značka, ktorá hľadá inšpiráciu v daroch prírody a zároveň v najnovších odborných poznatkoch z oblasti biochémie. Vyvíja produkty na rastlinnej báze, ktoré majú pozitívny vplyv na špecifické funkcie organizmu človeka s fokusom na kvalitu a čistotu produktu bez pridania umelých aditív.

Spojením vedeckého prístupu a inšpirácie z prírody vyvíja produkty prémiovej kvality s vysokou funkčnosťou a účinnosťou. Pritom kladie dôraz na maximálnu efektivitu účinných látok podloženou aktuálnymi vedeckými výskumami.

Potravinové doplnky sú vyrábané s najväčšou možnou ohľaduplnosťou voči prírodným zdrojom. Firma NaturLabs usiluje o minimalizáciu negatívnych dopadov na životné prostredie spôsobené jej existenciou.

Cieľom NaturLabs je vyrábať potravinové doplnky prospešné všetkým živým bytostiam pre ich telesné i duševné zdravie, aby im umožnili dosiahnuť plný potenciál bytia.

Dodatočné parametre

Kategória: Antioxdianty
Druh kapsúl: Rastlinné kapsule
Forma: Kapsule
Krajina pôvodu: Česká republika
Počet kapsúl: 30 rastlinných kapsúl
Pre jedincov riešiacich: Imunita, Zvýšenie antioxidačnej kapacity
Výrobca: NaturLabs
Obsah balenia: 30 kapslí

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: