Jarné upratovanie skladu! Stovky produktov výhodnejšie! NAKUPOVAŤ

SONETT REGENERAČNÁ SOĽ DO UMÝVAČKY 2 KG

Kód: 2701
€3,50
Skladom (>5 ks)
Účinný ekologický prípravok do umývačky riadu.
 

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

SONETT Regeneračná soľ do umývačky

Účinný ekologický prípravok do umývačky riadu.

Zlepšuje účinky umývacích prípravkov, obmedzuje usadzovanie vodného kameňa a predlžuje tak životnosť umývačky.

V každej umývačke riadu je pevne zabudovaný iónový výmenník, ktorý zachytáva ióny spôsobujúce tvrdosť vody, tzn. vápnik a horčík, a mäkkú vodu privádza do umývačky. Tým sa má zabrániť tomu, aby na pohároch a príboroch vznikali vápenaté okraje. Ak je iónový výmenník nasýtený iónmi vápnika a horčíka, musí sa regeneráciou obnoviť jeho absorpcia. K tomu sa používa regeneračná soľ, ktorá zaisťuje výmenu iónov spôsobujúcich tvrdosť a stará sa tak o optimálny výsledok umývania.

Zvláštnosti produktu
Regeneračná soľ je čistá, vykryštalizovaná kuchynská soľ bez prostriedkov proti spekaniu, syntetických farbív a ďalších prísad.

Pôvod a vlastnosti jednotlivých zložiek
V soľných baniach sa ťaží SOĽ, rozpúšťa sa vo vode a necháva sa ako hrubozrnná vykryštalizovať. Tým je zbavená nečistôt. Ako koncentrovaný roztok v soľnom zásobníku umývačky zaisťuje výmenu viazaných iónov vápnika a horčíku za ióny sodíka z regeneračnej soli; iónový výmenník tak môže opäť dodávať mäkkú vodu.

biologické odbúravanie
Kuchynská soľ je prirodzená súčasť našich vôd. Kuchynská soľ je síce nerastnej povahy a nemusí byť ďalej rozpadáva, prispieva však - hoci aj relatívne malým dielom - k vyššiemu zaťaženiu našej vody soľou. Pri strednej tvrdosti vody sa do odpadovej vody dostáva asi 40 - 50 g soli na jedno umývanie.

Celý obal je recyklovateľný

Zásady ekologickej drogérie SONETT
Výrobky sú 100% odbúrateľné, v poriadku hodín až dní sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky. Sonett odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka. Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu. Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesi energeticky silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov. Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátov.

zloženie:

INCI: Sodium chloride

Čistá hrubozrnná kamenná soľ (100%) bez prídavku protispekavých látok a syntetických farbív.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: