Novinka! BrainMax Quercetin & Bromelain - STOP alergiám a ich prejavom! Zakúpite TU

SONETT Tekuté leštidlo do umývačky, 500 ML

Kód: 1105
€5,06
Skladom (> 5 ks)

Vhodné aj pre tvrdú vodu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vhodné pre všetky domáce umývačky riadu v kombinácii so Sonett Tabletami alebo Sonett Práškom do umývačky a Sonett Regeneračnou soľou. Špeciálne zloženie z ľahko odbúrateľných látok uľahčuje stekanie vody z riadu a zamedzuje tak usadzovaniu vápenných škvŕn na príboroch, sklenenom i nerezovom povrchu.

dávkovanie:

Množstvo prípravku regulujte podľa tvrdosti vody, pri výskyte tmavých škvŕn na príboroch znížte dávkovanie. Prípravok nalejte do príslušného zásobníka. Dodržujte pokyny výrobcu vašej umývačky.

Zvláštnosti produktu

Nové Sonett Tekuté leštidlo je produkt, ktorý aj u tvrdšej vody vedie v umývačke riadu k výborným výsledkom - a to čisto s látkami rastlinného pôvodu.

Pôvod a vlastnosti jednotlivých zložiek

Etanol získavaný kvasením škrobnatých rastlín ako napr. zemiakov a cukrový tenzid z kokosového tuku a kukuričného škrobu znižujú povrchové napätie vody pri poslednom cykle umývania a spôsobujú tak lepšie stekanie vody po riadu.

biologické odbúravanie

Etanol sa v nepatrných množstvách vyskytuje aj v prírode. Je rýchlo a 100% odbúrateľný na oxid uhličitý a vodu, ak sa dostane do odpadovej vody. Pri výrobnom procese cukrových tenzidov sa spoja časti cukru a tuku takým spôsobom, že zostane zachovaná vnútorná molekulárna štruktúra. Preto môžu mikroorganizmy tieto tenzidy bez problémov rýchlo a úplne odbúrať.

TIP:

Nastavte zariadenie na zmäkčovanie vody vo vašej umývačke na hodnotu o jeden stupeň vyššie ako je skutočná tvrdosť vašej vody. Pre dokonalý účinok je nutné pravidelne používať Sonett Regeneračnú soľ do umývačky.

Celý obal je recyklovateľný

Zásady ekologickej drogérie Sonett

Výrobky sú 100% odbúrateľné, v priebehu hodín až dní sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky.
Sonett odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka. Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu. Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesi energeticky silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov. Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátů.

zloženie:

Aqua, alcohol, sulphated castor oil, alkylpolyglucoside C8-10

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiace prostriedky
Hmotnosť: 0.586 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: