Swanson Full Spectrum Boswellia, 800mg Double Strength, 60 kapsúl Výživový doplnok
Kód: 9788480 000+ spokojných
klientov
10 000+ overených
recenzií produktov
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Súvisiaci tovar
Akcia
€28,50
–14 %
BrainMax Testamento®, 120 rastlinných kapsúl Na podporu zdravia reprodukčného systému pre mužov aj ženy, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,6 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€24,35
Jednotková cena:
€0,20 / 1 kapsula
Akcia
€27,90
–6 %
BrainMax Testoboss®, 100 rastlinných kapsúl Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€26,20
Jednotková cena:
€0,26 / 1 kapsula
Akcia
€28,50
–30 %
Performance Greens®, 33 dávok, 330 g Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€19,95
Jednotková cena:
€6,05 / 100 g
Trávenie
BrainMax DGL Complex (Deglycyrrhizinované sladké drievko), 100 rastlinných kapsúl Špeciálne upravený extrakt sladkého drievka s aloe vera pre podporu tráviaceho traktu, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€20,35
Jednotková cena:
€0,20 / 1 kapsula
Energia
BrainMax 3.0 Anabolic Dagger®, 320 g Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€28,50
Jednotková cena:
€8,91 / 100 g
Akcia
Imunita
Nový obal
€15,45
–12 %
BrainMax Zinc Complex®, 100 rastlinných kapsúl Kombinácia zinku, medi a selénu vo vysoko biodostupnej forme, 100 dávok, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€13,55
Jednotková cena:
€0,14 / 1 kapsula
Nový obal
BrainMax Koenzým Q10, Ubiquinol, Kaneka™, 100 mg, 60 softgél kapsúl Prémiová a patentovaná aktívna forma koenzýmu Q10 s vysokou vstrebateľnosťou, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€40,75
Jednotková cena:
€0,68 / 1 kapsula
Nový obal
BrainMax Organic Astaxanthin, 8 mg, 60 rastlinných kapsúl Astaxantín z českej produkcie v bio kvalite, 60 dávok, výživový doplnok / *CZ-BIO-001 certifikát
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€32,60
Jednotková cena:
€0,54 / 1 kapsula
Podrobný popis
Swanson Full Spectrum Boswellia, 800 mg Double Strength, 60 kapsúl
Boswellia serrata (Kadidlovník pilovitý) je strom pôvodom z Indie, ktorého živica sa používa na podporu zdravia a pohyblivosť kĺbov.
- Normálny stav kostí a kĺbov.
- Normálny stav črevného traktu.
- Normálna funkcia dýchacieho systému.
- Normálny stav gastrointestinálneho traktu.
- Normálna činnosť srdca - hladina cholesterolu v krvi.
- Duševné zdravie.
- Normálne funkcie reprodukčného systému.
Odporúčané dávkovanie
Jedna kapsula denne s vodou.
Zloženie
| Veľkosť dávky: 1 kapsula | ||
| Počet dávok v balení: 60 | ||
| Množstvo na porciu | % Denná hodnota | |
| Boswellia serrata (živicová živica) | 800 mg | *** |
| * Percentuálne denné hodnoty sú založené na 2 000 kalóriách. *** Denná hodnota nie je stanovená. |
||
Ďalšie zložky
Želatína, stearát horečnatý, mikrokryštalická celulóza (rastlinná), oxid kremičitý.
Upozornenie
Iba pre dospelých.
Ak trpíte ochorením, ste tehotná, dojčíte, snažíte sa otehotnieť, máte menej ako 18 rokov alebo užívate lieky, poraďte sa pred užitím tohto lieku s lekárom.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.
Obsah balenia: 60 kapsúl.
Krajina pôvodu: US

Dodatočné parametre
| Kategória: | Výživové doplnky na kosti, väzy a kĺbovú výživu |
|---|---|
| EAN: | 087614115894 |
| Počet kapsúl: | 60 softgelových kapsúl |
| Zaměření: | Pohybový aparát |
| Počet kapsúl: | 60 |
| ? Expirácia: | 30.4.2029 |
BrainMax Boswellia Complex, 60 rastlinných kapsúl Komplex pre tvorbu kolagénu a antioxidačnú ochranu, 30 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€20,55
Jednotková cena:
€0,34 / 1 kapsula
Akcia
Imunita
Nový obal
€15,45
–12 %
BrainMax Zinc Complex®, 100 rastlinných kapsúl Kombinácia zinku, medi a selénu vo vysoko biodostupnej forme, 100 dávok, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€13,55
Jednotková cena:
€0,14 / 1 kapsula
Akcia
Imunita
Energia
Nový obal
€21,90
–4 %
BrainMax Liposomal Vitamin C® UPGRADE, Lipozomálny vitamín C, 500 mg, 60 rastlinných kapsúl Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€20,85
Jednotková cena:
€0,35 / 1 kapsula
Akcia
€28,50
–30 %
Performance Greens®, 33 dávok, 330 g Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€19,95
Jednotková cena:
€6,05 / 100 g
Akcia
Imunita
Pohybový aparát
Nový obal
€27,90
–12 %
BrainMax Vitamin D3 & K2®, D3 4000 IU / K2 150 mcg, 100 rastlinných kapsúl Vysoká dávka D3 & patentovaná forma K2 MK-7 K2VITAL®DELTA, 100 dávok, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€24,35
Jednotková cena:
€0,24 / 1 kapsula
Akcia
Nový obal
€24,40
–19 %
BrainMax Berberin 500 mg, 90 rastlinných kapsúl Prírodná bioaktívna látka, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€19,65
Jednotková cena:
€0,22 / 1 kapsula
BrainMax MSM, 800 mg, 200 rastlinných kapsúl Methylsulfonylmetán pre zdravie kĺbov a spojivových tkanív, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€11,90
Jednotková cena:
€0,06 / 1 kapsula
Imunita
Energia
Nový obal
BrainMax Organic Vitamín C, 60 rastlinných kapsúl Prírodný vitamín C z BIO Aceroly, 225 mg vitamínu C v kapsule, 60 dávok, výživový doplnok, *CZ-BIO-001 certifikát
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€17,50
Jednotková cena:
€0,29 / 1 kapsula
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.