BrainMax Beta-alanine, Beta-alanin, 400 g Aminokyselina pre vyšší výkon, oddialenie únavy, lepšia vytrvalosť a podpora regenerácie, 266 dávok

Kód: 48188
€9,40
Skladom (>5 ks)

Beta-alanín je aminokyselina, ktorá je kľúčová pri tvorbe karnozínu vo svaloch, ktorý pomáha neutralizovať kyselinu mliečnu, produkovanú počas intenzívneho fyzického výkonu. Vysoká hladiny kyseliny mliečnej, môže dočasne znížiť pH vo svalových bunkách, čo môže ovplyvniť svalovú funkciu a viesť k pocitu únavy a pomalšej regenerácii. S postupným zotavením a odstránením laktátu z tela sa tieto efekty znižujú, čo umožňuje obnoviť svoju funkčnosť. Vďaka tomu je BrainMax Beta-alanín prínosom pre silových športovcov rovnako ako pre šprintérov a tých, ktorí majú náročné fyzické tréningy.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Kyselina mliečna - brzda všetkých športovcov

Keď cvičíme, najmä pri vysokej intenzite, telo začína rozkladať glukózu (cukor), ktorý ako vedľajší produkt začne v našich svaloch vytvárať kyselinu mliečnu. Táto kyselina znižuje pH vo svaloch, čo môže viesť k únave a zníženej schopnosti svalov generovať silu. Tento proces je spojený s pocitom pálenia vo svaloch, čo je obranný mechanizmus, ktorý bráni poškodeniu svalov extrémnymi výkonmi. Karnozín, ktorého hladiny sú zvýšené vďaka beta-alanínu, pomáha stabilizovať pH vo svaloch tým, že neutralizuje nadbytočnú kyselinu mliečnu a tým sa pocity únavy a pálenia svalov znižujú.

clusterdextrín produkt3
 

Pre koho je vhodný Beta-alanín?

Beta-alanín môže byť prospešný pre tých, ktorí sa venujú kulturistike alebo silovému tréningu, pretože pomáha zvýšiť vytrvalosť , čo umožňuje dlhšie a intenzívnejšie tréningové sekvencie. Na dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča užívať beta-alanín dlhodobo. Zvýšenie hladiny karnozínu vo svaloch obvykle nastáva po 4 až 6 týždňoch pravidelného užívania. Je vhodné kombinovať s kreatínom, pre ich synergický efekt.

Dávkovanie

Zmiešajte pol lyžičky (1,5 g) s 300 ml vody alebo džúsu. Užívajte 1-2x denne.

 

Nákupom podporíte aj slovenské lesy #stromzaobjednávku!

 

Zloženie: Beta-alanín.

Vyrábané v Českej republike pre firmu Votamax s.r.o.

Skladovanie: Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste.

Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Veľkosť balenia: 400 g.

Dodatočné parametre

Kategória: BrainMax
Forma: Prášok
Pre jedincov riešiacich: Regeneráciu a svalové kŕče, Svalovú hmotu a fyzický výkon
Typ: Predtréningovka
Veľkosť balenia: 400 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: