Ecce Vita Probiomix, 30 kapsúl

Kód: 4077
Akcia Imunita
Značka: Ecce Vita
€34,87 –14 %
ev probiomix 900x900
€34,87 –14 % €29,94
Skladom (> 5 ks)

Komplexné zmes obsahujúca aktívne probiotické baktérie s prebiotikami FOS a inulínom. Probiomix obsahuje 10 kmeňov aktívnu probiotických baktérií s obsahom 30 miliárd týchto živých kultúr v jednej dávke, vrátane prebiotík (rastlinnej vlákniny) FOS a inulínu. Kapsule sú gastrorezistentné, prechádza žalúdkom bez vplyvu na jeho sliznicu a rozpúšťa sa až v čreve.

Z dôvodu nutnosti dodržiavania špecifických podmienok pre prepravu a skladovanie je expedícia možná iba pondelok - štvrtok (Zásilkovna pondelok - streda). V kamennej predajni na vyzdvihnutie pondelok - piatok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ecce Vita Probiomix

Probiomix obsahuje 10 kmeňov aktívnu probiotických baktérií s obsahom 30 miliárd týchto živých kultúr v jednej dávke, vrátane prebiotík (rastlinnej vlákniny) FOS a inulínu. Kapsule sú gastrorezistentné, prechádza žalúdkom bez vplyvu na jeho sliznicu a rozpúšťa sa až v čreve.

Aktívne probiotické baktérie sa prirodzene vyskytujú v gastrointes¬tinálním trakte. Podieľajú sa na ochrane a reguláciu zažívacieho traktu a imunitného systému. Kmene Lactobacillus sa vyskytujú prirodzene v tenkom čreve, močovom a pohlavnom systému. Kmene Bifidobacterium tvoria väčšinu zdravých baktérií v hrubom čreve. Pôdnej baktérie (SBO, v angličtine soil-based organisms) sú probiotické mikroorganizmy, nachádzajúce sa v pôde. Z týchto druhov sú zastúpené druhy Bacillus coagulans a Bacillus subtilis, Streptococcus thermophilis.

dávkovanie

Probiomix uchovávajte na chladnom a tmavom mieste, najlepšie v chladničke pri optimálnej teplote 5 ° C stupňov. Odporúčané dávkovanie je jedna tableta ráno na lačný žalúdok, zapiť vodou, cca 30 minút pred jedlom.

Pri kúre na podporu trávenia vhodné kombinovať s Gut protect a Digest plus .

Obsah balenia: 30 gastrorezistentných kapsúl

zloženie

Bifidobacterium lactis (Bifidobacterium lactis), Lactobacillus plantarum (Lactobacillus plantarum), Bacillus subtilis (Bacillus subtilis), Bifidobacterium longum (Bifidobacterium longum), Bacillus coagulans (Bacillus coagulans), Lactobacillus acidophilus (Lactobacillus acidophilus), Lactobacillus casei (Lactobacillus casei), Lactobacillus rhamnosus (Lactobacillus rhamnosus), Streptococcus thermophilus (Streptococcus thermophilus), Saccharomyces boulardii (Saccharomyces boulardii), inulín, FOS (FOS), silice (silice)

Upozornenie

Z dôvodu nutnosti dodržiavania špecifických podmienok pre prepravu a skladovanie je expedícia možná iba pondelok - štvrtok (Zásilkovna pondelok - streda). V kamennej predajni na vyzdvihnutie pondelok - piatok.

Dodatočné parametre

Kategória: Trávenie a probiotiká
Hmotnosť: 0.2 kg
Počet kapsúl: 30 kapslí
Krajina pôvodu: USA
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
L Avatar autora Vhodne probiotikum pre deti 28.9.2021 11:55
Prosim odporucte vhodne probiotikum pre deti vam,5,7,13. Ak nebudu schooner kapsulu prehltnut mozem obsah capsule vysypat a tak post? Vopred dakujem
Odpovedať
VP Avatar autora Dĺžka užívania 12.2.2020 07:50
Dobrý deň, Ako dlho sa odporúča užívať tieto probiotika? Mam na mysli, či môžem hneď začať užívať aj druhé balenie a potom hneď tretie. Alebo je odporúčaná nejaká pauza? Vopred ďakujem za odpoveď S pozdravom Vladimír Pavličko
Odpovedať
VP Avatar autora Dostupnosť 11.3.2020 21:54
Respektíve odporučiť vhodnú alternatívu?
JV Avatar autora Dostupnosť 11.3.2020 22:20
Dobrý den. Dostupný by měl cca do 2 týdnu. Vhodnou alternativou je https://www.brainmarket.sk/dr--formulated-probiotics-once-daily-men--s--probiotika-pro-muze-30-rostlinnych-kapsli/
VP Avatar autora Dostupnosť 11.3.2020 21:52
A neviete mi povedať kedy budú znova dostupné?
R Avatar autora Dĺžka užívania 12.2.2020 09:25
Dobrý deň Vladimír, tieto probiotiká môžete aj druhé balenie po sebe. Ale potom by som odporučil mesiac pauzu. Prajem Vám krásny deň. Roman

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: