ECOVER tablety do umývačky All in One, 500 g

Kód: 2272
€14,15
Skladom (3 ks)

Tablety do umývačky s tromi účinkami v jednom balení. Riad skvele odmastia a navyše nahradia soľ aj leštidlo. Neobsahujú fosfáty a majú úplne recyklovateľný obal.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Ekologické tablety do umývačky All in One, 500 g

Ecover je jednou z najpredávanejších značiek ekologických čističov v Česku. Výrobky Ecover sú vyrábané na rastlinnej alebo minerálnej báze a neobsahujú žiadne zložky z ropy. Ich obaly sú recyklovateľné a prostriedky samotné sú ekologicky rozložiteľné, vplyv na prírodu je teda minimálny. Ecover netestuje produkty na zvieratách a produkty sú vhodné aj pre citlivú pokožku.

Frans Bogaerts založil firmu Ecover so svojimi spolupracovníkmi v roku 1979. Ich prvým výrobkom bol prací prášok a časom vyvinuli prostriedky do celej domácnosti. Roku 1992 postavil Ecover ekologickú továreň v Malle v Belgicku. Hlavným cieľom firmy je údržba domácnosti s šetrnosťou voči životnému prostrediu.

Zloženie

5-15 % bieliace činidlá na báze kyslíka, < 5 %: neiónové povrchovo aktívne látky, parfum (Limonén), enzýmy. Ďalšie: citrát sodný, uhličitan sodný, polypeptid, dikremičitan disodný, bieliaci aktivátor, hydrogénuhličitan sodný, sorbitol, bentonit, glycerín, glukonát sodný.

VAROVANIE: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

PRI POŽITÍ: vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE vracanie. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Obsahuje subtilizín. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Odstráňte obal z tablety a tabletu vložte do dávkovača. Nevkladajte tabletu do koša s príbormi. Ak je tvrdosť vody vyššia ako 20°dH, pridajte soľ. Odporúčame používať spotrebič v režime Eco. Do umývačky vkladajte len predmety, ktoré môžu byť v umývačke riadu - žiadne drevo, striebro, hliník, plechovky, meď, starožitnosti, ručne maľovanú keramiku, niektoré druhy plastov. Ak si nie ste istí, umyte riad ručne tekutým umývacím prostriedkom Ecover. Dávkovanie pre mäkkú vodu: 1 tableta. Obal chráni tablety pred vlhkom a je recyklovateľný pri použití vhodného zariadenia. Produkt je účinný pri 50°C.

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiace prostriedky
obsah balenia: 500g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: