Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.

Prejsť na obsah

Prihlásenie k vášmu účtu

Nevypĺňajte toto pole

Nová registráciaZabudnuté heslo

alebo
Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:+421 222 205 759objednavky@brainmarket.sk
  • Blog
  • O nás
  • Doprava a platba
  • Kontakty
  • Recepty
    Ceny v:
    • CZK
    • EUR
    BrainMarket.sk
    Nákupný košík Prázdny košík
    • BrainMax®
      • BrainMax® výživové doplnky
        • Adaptogény,
        • Ciele,
        • Pre mužov,
        • Minerály, multiminerály, elektrolyty,
        • Prebiotiká a probiotiká,
        • Tinktúry,
        • Omega 3,
        • Vitamíny a multivitamíny,
        • Aminokyseliny,
        • Proteíny,
        • Kolagény,
        • Antioxidanty,
        • Predtréningové stimulanty,
        • Hovädzie orgány,
        • Pre ženy,
        • Huby a morské riasy,
        • Pre vegánov
      • BrainMax pre mužov
        • Výživové doplnky BrainMax pre mužov,
        • Kozmetika pre mužov,
        • Športové oblečenie pre mužov
      • Potraviny
        • Sladké snacky a slané krekry,
        • Potraviny bez lepku,
        • Sušené plody,
        • Cereálie, obilniny a pseudoobilniny,
        • Vegánske potraviny,
        • Oleje, tuky a prepustené maslá,
        • Pizza, wrapy,
        • Prírodné sladidlá,
        • Dochucovadlá a korenie,
        • Múky, zmesi, pudingy,
        • Ryža, cestoviny, strukoviny,
        • Superpotraviny,
        • Omáčky a pestá,
        • Fermentované a konzervované potraviny,
        • Zdravé, prírodné a osviežujúce nápoje,
        • Orechové krémy, džemy a marmelády,
        • Huby a morské riasy
      • BrainMax pre ženy
        • Výživové doplnky BrainMax pre ženy,
        • Športové oblečenie pre ženy,
        • BrainMax prírodná kozmetika pre ženy
      • BrainMax pre deti
      • LAUF
      • Vzorky
        • Vzorky výživových doplnkov,
        • Vzorky potravín
      • Fitness pomôcky
      • Oblečenie a módne doplnky
    • Imunita
    • BrainWeek
    • Ušetri
      • Výhodné balenia
        • Výhodné balenia výživových doplnkov,
        • Výhodné balenia potravín,
        • Výhodné balenia kozmetiky
      • Akcia na výživové doplnky a bio potraviny
      • Zachráň ma
      • Výpredaj - posledné kusy
      • Akcia týždňa
    • Ciele
      • Tréning a šport
      • Imunita
        • Bylinky,
        • Multiminerály,
        • Multivitamíny
      • Koncentrácia
      • Mužské zdravie
        • Výživové doplnky na plodnosť pre muža,
        • Výživové doplnky na prostatu,
        • Výživové doplnky pre športový výkon a regeneráciu
      • Pamäť
      • Energia, vitalita
      • Spánok
      • Duševné zdravie
      • Libido a plodnosť
        • Výživové doplnky na plodnosť pre muža,
        • Výživové doplnky na plodnosť pre ženy
      • Hormonálna rovnováha, systém
      • Cholesterol
      • Plánovanie tehotenstva
      • Longevity
      • Hydratácia
      • Telesná hmotnosť
      • Opaľovanie
      • Trávenie
        • Probiotiká,
        • Tráviace enzýmy,
        • Podpora čriev,
        • Prebiotiká
      • Detské zdravie
        • Vitamíny na imunitu pre deti,
        • Omega kyseliny - omega 3 pre deti,
        • Multivitamíny pre det,
        • Probiotiká pre deti
      • Očista
      • Výživové doplnky na kosti, väzby a kĺbovú výživu
      • Krvný cukor
      • Výživové doplnky v tehotenstve
      • Ženské zdravie
    • Výživové doplnky a výživa
      • Minerály a Multiminerály
        • Horčík,
        • Zinok,
        • Draslík,
        • Chróm,
        • Jód,
        • Meď,
        • Molybdén,
        • Selén,
        • Vápnik,
        • Železo,
        • Multiminerál,
        • Elektrolyty
      • Výživové doplnky podľa orgánov a častí tela
        • Srdce a cievy,
        • Kosti, kĺby, väzy,
        • Mozog,
        • Oči,
        • Pleť, vlasy, nechty,
        • Črevo, žalúdok,
        • Pečeň, obličky,
        • Močové cesty,
        • Pľúca, dýchacie cesty
      • Športová výživa
        • Športová výživa podľa športu,
        • Fitness výživové doplnky,
        • Proteíny,
        • Aminokyseliny,
        • Elektrolyty
      • Vitamíny a multivitamíny
        • Vitamín A,
        • Vitamín B,
        • Vitamín C,
        • Vitamín D,
        • Vitamín E,
        • Vitamín K,
        • Multivitamíny,
        • Vitamíny pre ženy,
        • Vitamíny pre mužov,
        • Vitamíny pre deti
      • Výživové doplnky pre vegánov
      • Antioxidanty
      • Proteíny
        • Srvátkové whey proteíny,
        • Ochutené proteíny,
        • Vegánske proteíny
      • Tuky
        • Omega 3,
        • MCT tuky
      • Aminokyseliny
        • Ostatné aminokyseliny,
        • Glycín,
        • L-citrulin,
        • L-glutamin,
        • L-arginin,
        • BCAA,
        • EAA,
        • Kreatín
      • Adaptogény
        • Ashwagandha,
        • Adaptogény v kapsulách,
        • Adaptogény v naturálnej forme
      • Probiotiká
      • Elektrolyty
      • Kolagény
      • Huby
        • Čaga (chaga),
        • Reishi,
        • Shiitake,
        • Cordyceps,
        • Maitake,
        • Hericium
      • Výživové doplnky pre deti
        • Vitamíny na imunitu pre deti,
        • Multivitamíny pre deti,
        • Omega kyseliny - omega 3 pre deti,
        • Minerály pre deti,
        • Probiotiká pre deti
      • Morské a sladkovodné riasy
      • Colostrum (Kolostrum)
      • Prebiotiká
      • Výživové doplnky pre mužov
      • Tinktúry BrainMax
      • Výživové doplnky podľa cieľa
      • Výživové doplnky pre ženy
    • Novinky
      • Novinky vo výživových doplnkoch
      • Novinky v potravinách
      • Novinky v kozmetike
      • Novinky v domácnosti
      • Novinky v oblečení
    • Muži
      • Výživové doplnky pre mužov
        • Pre športový výkon a regeneráciu,
        • Plodnosť pre mužov,
        • Na prostatu
      • Prírodná kozmetika pre mužov
      • Športové oblečenie pre mužov
    • Ženy
      • Výživové doplnky pre ženy
        • Pre ženy,
        • Pleť, vlasy, nechty,
        • Tehotenstvo,
        • Podpora hormonáleho systému,
        • Plodnosť,
        • Močové cesty
      • TOP výber výživových doplnkov pre ženy
      • Menštruačné pomôcky
      • Prírodná kozmetika pre ženy
      • Športové oblečenie pre ženy
    • Deti
      • Vitamíny a minerály pre deti
        • Vitamíny na imunitu pre deti,
        • Multivitamíny pre deti,
        • Probiotiká pre deti,
        • Omega 3,
        • Pre športujúce deti,
        • Minerály pre deti
      • Zdravá výživa a potraviny pre deti
      • Ekodrogéria pre deti
      • Prírodná kozmetika pre deti
    • Oblečenie a doplnky
      • Športové oblečenie pre ženy
        • Dámske legíny, športové nohavice a kraťasy,
        • Dámske športové tričká a topy,
        • Dámske cyklistické dresy,
        • Dámske športové spodné prádlo
      • Športové oblečenie pre mužov
        • Pánske športové nohavice, tepláky a kraťasy,
        • Pánske športové tričká a mikiny,
        • Pánske cyklistické dresy
      • Unisex športové oblečenie a doplnky
    • Potraviny
      • Sladké snacky a slané krekry
        • Chipsy a crackery,
        • Ovocie v čokoláde,
        • Proteínové tyčinky a cookies,
        • Čokolády,
        • Žuvačky,
        • Sladké snacky a slané krekry bez lepku,
        • Vegan sladké snacky a slané krekry
      • Superpotraviny
        • Matcha BrainMax,
        • Spirulina BrainMax,
        • Chlorella BrainMax,
        • Moringa BrainMax,
        • Maca BrainMax,
        • Guarana BrainMax
      • Potraviny bez lepku
        • Bezlepkové krémy, džemy a marmelády,
        • Sladké snacky a slané krekry bez lepku,
        • Bezlepkové cereálie, obilniny, pseudoobilniny,
        • Bezlepkové cestoviny a strukoviny a ryža
      • Nápoje
        • Kakao,
        • Yerba Maté,
        • Káva,
        • Čaje,
        • Energetické drinky a nápoje,
        • Osviežujúce nápoje
      • Potraviny pre vegánov
        • Vegan krémy, džemy a marmelády,
        • Vegan sladké snacky a slané krekry,
        • Vegan cereálie, obilniny, pseudoobilniny,
        • Vegan ryža, cestoviny a strukoviny,
        • Vegan proteíny
      • Cereálie, obilniny, pseudoobilniny
        • Cereálie, obilniny, pseudoobilniny pre vegánov,
        • Bezlepkové cereálie, obilniny, pseudoobilniny,
        • Granola BrainMax,
        • Vločky,
        • Raňajkové kaše,
        • Obilniny a pseudoobilniny,
        • Quinoa BrainMax
      • Dochucovadlá a korenie
      • Orechy a semienka
      • Sušené plody
        • Lyofilizované ovocie,
        • Sušené ovocie a zelenina
      • Huby a riasy
        • Huby,
        • Cordyceps,
        • Morské a sladkovodné riasy
      • Orechové krémy, džemy a marmelády
        • BIO džemy a marmelády,
        • 100% orechové krémy,
        • Sladké orechové krémy,
        • BIO arašidové krémy,
        • BIO kešu krémy,
        • BIO lieskovoorieškové krémy BrainMax,
        • BIO mandľové krémy a maslá BrainMax,
        • Krémy, džemy a marmelády bez lepku,
        • Proteínové krémy a maslá,
        • Vegan krémy, džemy a marmelády BrainMax
      • Oleje, tuky a prepustené maslá
      • Prírodné sladidlá
      • Fermentované a konzervované potraviny
      • Pizza, wrapy
      • Omáčky a pesta
      • Múky, zmesi a pudingy
      • Ryža, cestoviny a strukoviny
    • Domov
      • Vodné filtre a kanvice
      • Blokácia modrého svetla
        • Blokácia 100 % modrého svetla,
        • Blokácia 100 % modrého aj zeleného svetla,
        • Blokácia 25-40 % modrého svetla,
        • Blokácia 80 % modrého svetla
      • Boxy na jedlo, fľaše, šejkre, tašky
      • Terapia červeným svetlom
      • Osvetlenie
      • Zero waste
      • Ekodrogéria
        • Čistiace prostriedky,
        • Prírodné a ekologické pracie prostriedky,
        • Prírodné a ekologické menštruačné vložky a tampóny
      • Arómaterapia
        • Aróma difúzery,
        • Éterické a esenciálne vonné oleje
      • Knihy
      • Riad - panvice, sady a kuchynské doplnky
    • Darčeky
      • Darčekové poukážky
      • Darčeky do 80 €
      • Výber TOP darčekov pre mužov
      • Darčeky do 40 €
      • Výber TOP darčekov pre ženy
      • Darčeky do 20 €
    • Prírodná kozmetika
      • Darčekové sady
      • Starostlivosť o pleť a pery
      • Starostlivosť o telo
      • Deodoranty
      • Opaľovacie krémy a oleje
      • Zubná starostlivosť
        • Zubné kefky,
        • Zubné pasty
      • Starostlivosť o ruky a nohy
      • Starostlivosť o vlasy
      • Pre mužov
      • Detská kozmetika
      • Pre ženy
    • Značky
      • BrainMax
      • BrainMax Pure
      • Garden of life
      • Jarrow Formulas
      • Life Extension
      • NOW® Foods
      • Swanson
      • Viridian
    • Mena (EUR)
        • CZK
        • EUR
    • Prihlásenie
    Viac
    Domov / Výživové doplnky a výživa / Výživové doplnky podľa orgánov a častí tela / Kosti, kĺby, väzy

    Výživové doplnky na kosti, väzy a kĺbovú výživu, Strana 3

    Najpredávanejšie

    PERFORMANCE MAG
    Performance Magnesium®, 1000 mg, Horčík 200 mg + Vitamín B6 P5P, 100 vegan kapsúl Najlepšie vstrebateľný horčík bisglycinát MagChel® 53% DDD + Aktívna forma vitamínu B6 100% DDD, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    1339
     
    €24,40
    brainmax magnesium bisglycinat
    BrainMax Magnesium Bisglycinate®, 90 rastlinných kapsúl Horčík bisglycinát MagChel®, vysoká vstrebateľnosť, 30 dávok, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    69096
     
    €12,15
    vizual
    BrainMax Vitamin D3 & K2®, D3 4000 IU / K2 150 mcg, 100 rastlinných kapsúl Vysoká dávka D3 & patentovaná forma K2 MK-7 K2VITAL®DELTA, 100 dávok, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    9979
     
    €27,90
    BrainMax Curcumin Piperine vizualspozadim
    BrainMax Curcumin & Piperine, 60 rastlinných kapsúl BIO kurkumín s piperínom vo vedecky overenej kombinácii, 60 dávok, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    68895
     
    €16,25
    performance magnesium novy vizual 50
    Performance Magnesium®, 1000 mg, Horčík 200 mg + Vitamín B6 P5P, 50 rastlinných kapsúl Najlepšie vstrebateľný horčík bisglycinát MagChel® 53% DDD + Aktívna forma vitamínu B6 100% DDD, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    60814
     
    €13
    magnesium tropical vizual
    Performance Magnesium® Powder, horčík bisglycinát v prášku, 90 dávok, 550 g Organický horčík nemeckej kvality MagChel®, 375 mg elementárneho horčíka v jednej dávke = 100% DDD! Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    36735/LIM
     
    €24,40
    calcium d3k2 30caps
    €8,90 –14 %
    BrainMax Calcium D3 & K2, 30 rastlinných kapsúl Vápnik s vitamínom D3 a patentovanou formou vitamínu K2 MK-7, 30 dávok, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    67113
    Pôvodne: €8,90  (–14 %)
    €7,60
    60811 11 energy magnesium 100 ca
    BrainMax Energy Magnesium®, 100 rastlinných kapsúl Vysoko vstrebateľný horčík malát a vitamín B6 P5P, zásoba na 100 dní, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    60811
     
    €12,90
    vizual
    BrainMax Vitamin D3 & K2®, D3 4000 IU / K2 150 mcg, 50 rastlinných kapsúl Vysoká dávka D3 & patentovaná forma K2 MK-7 K2VITAL®DELTA, Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    67275
     
    €15,85
    calcium d3k2 vizual
    BrainMax Calcium D3 & K2, vápnik s vitamínom D3 & K2, 90 rastlinných kapsúl Vápnik citrát s vitamínom D3 as patentovanou formou vitamínu K2 MK-7, 90 dávok, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    60240
     
    €22,80

    Bočný panel

    Cena

    € 0€ 226
    10226

    Značky

    Zobrazených položiek: 250
    Navrhni produktNavrhnite nám nový produkt a získajte voucher na 80 eurZobraziť

    Radenie produktov

    250 položiek celkom

    Výpis produktov

    Snímek obrazovky 2025 02 26 v 15.21.08
    Pohybový aparát
    Osavi Collagen Peptides Joints & Bones, kolagén (zdravé kĺby a pevné kosti), 5,1 g Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €1,15
    Jednotková cena: €22,55 / 100 g
    64437
    now tekuty vit d k
    Imunita Pohybový aparát
    NOW Tekutý vitamín D3 & vitamín K2 MK-7, 500 IU & 20 ug v 1 kvapke, 30 ml Výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €24,75
    Jednotková cena: €82,50 / 100 ml
    13586
    image 2019 01 15 5c3decd66a009
    Imunita Pohybový aparát
    Swanson Full Spectrum Boswellia, 800mg Double Strength, 60 kapsúl Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €7,25
    Jednotková cena: €0,12 / 1 kapsula
    97884
    Great Lakes Hydrolyzovaný Kolagén, 454 g  Výživový doplnok
    Pohybový aparát Pleť a vlasy
    Great Lakes Hydrolyzovaný Kolagén, 454 g Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €32,60
    Jednotková cena: €7,18 / 100 g
    46700
    Vitamin K2, 100 caps
    Imunita Pohybový aparát Srdce a cievy
    NOW Vitamín K2 ako MK-4, 100 ug, 100 rastlinných kapsúl Výživový doplnok
    Skladom (5 ks)
    €13,65
    Jednotková cena: €0,14 / 1 kapsula
    11645
    Snímek obrazovky 2020 12 04 v 17.56.50
    Pohybový aparát
    Life Extension Super K, Vitamin K1, K2 (MK-4 and MK-7), 90 softgel kapsúl Výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €28,50
    Jednotková cena: €0,32 / 1 kapsula
    98562
    1230 mainimage
    Pohybový aparát
    NOW Calcium Citrate with minerals & Vitamin D-2 (vápnik s minerálmi a vitamínom D2), 100 tabliet Výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €14,90
    Jednotková cena: €0,15 / 1 tableta
    98794
    NOW L Methionine, 500mg, 100 rostlinných kapslí
    Pohybový aparát Duševná rovnováha
    NOW L-Methionine, 500mg, 100 kapsúl Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €17,05
    Jednotková cena: €0,17 / 1 kapsula
    23425
    cze pl Swanson Boswellia a Curcumin 60 kapsli 259 1
    Imunita Pohybový aparát
    Swanson Full Spectrum Boswellia s Kurkumínom, 60 kapsúl Výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €6,30
    Jednotková cena: €0,11 / 1 kapsula
    23816
    Snímek obrazovky 2023 05 23 v 9.00.37
    Pohybový aparát
    Osavi Collagen Peptides Joints & Bones, kolagén (zdravé kĺby a pevné kosti), 153 g Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €14,65
    Jednotková cena: €9,58 / 100 g
    46059
    Snímek obrazovky 2023 05 23 v 9.17.52
    Pohybový aparát
    Osavi Collagen Peptides Tendons & Ligaments, kolagén (zdravie šliach a väzov), 150 g Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €14,65
    Jednotková cena: €9,77 / 100 g
    46062
    14000 now boswellia extrakt 500 mg 90 softgelovych kapsli
    Imunita Pohybový aparát
    NOW Boswellia Extrakt, 500 mg, 90 softgélových kapsúl Výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €21,35
    Jednotková cena: €0,24 / 1 kapsula
    23416
    MK 7 Vitamin K 2
    Imunita Pohybový aparát Srdce a cievy
    NOW MK-7 Vitamin K2, 100 mcg, 120 rastlinných kapsúl Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €31,65
    Jednotková cena: €0,26 / 1 kapsula
    23708
    Trace Minerals Drops 118ml Mineraly Horcik Bor Lit
    Akcia Pohybový aparát
    €30,55 –17 %
    ConcenTrace® Trace Minerals Drops, iontové minerály, 118 ml Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €25,35
    Jednotková cena: €21,48 / 100 ml
    60571
    NOW Vitamín D3 tekutý, 400 IU, 59 ml
    Novinka
    NOW Vitamín D3 tekutý, 400 IU, 59 ml
    Skladom (>5 ks)
    €8,24
    Jednotková cena: €0,14 / 1 ml
    658865
    Joint Complex 90 Viridian
    Pohybový aparát
    Viridian Joint Complex 90 kapsúl (kĺby, väzy, šľachy) Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €24,65
    Jednotková cena: €0,27 / 1 kapsula
    1543
    now msm 120
    Pohybový aparát
    NOW MSM (Methylsulfonylmethan), 1000 mg, 120 rastlinných kapsúl Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €13,65
    Jednotková cena: €0,11 / 1 kapsula
    23340
    1251 v9
    Imunita Pohybový aparát
    NOW Calcium & Magnesium, with Vitamin D-3 and Zinc, Vápnik + Horčík + Vitamín D3 a Zinok, 120 softgelových kapsúl Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €14,05
    Jednotková cena: €0,12 / 1 kapsula
    14003
    1252 v9
    Tip Imunita Pohybový aparát Pleť a vlasy
    NOW Calcium & Magnesium, with Vitamin D-3 and Zinc, Vápnik + Horčík + Vitamín D3 a Zinok, 240 softgelových kapsúl Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €27,75
    Jednotková cena: €0,12 / 1 kapsula
    97834
    image 2022 07 29 62e3bac152c3d
    Pohybový aparát
    ChildLife Essentials Vitamin D3, prírodné lesné plody, 30 ml 500 IU v každej dávke, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €8,10
    69360
    Snímek obrazovky 2025 04 01 v 11.48.13
    Nature's Answer Kid's Sambucus Chewables, žuvacie tablety pre deti, extrakt z bazy čiernej, 45 ks Výživový doplnok
    Skladom (1 ks)
    €16,25
    Jednotková cena: €0,36 / 1 tableta
    65277
    marine collagen grapefruit
    Pohybový aparát
    Osavi Marine Collagen Wild Cod Grapefruit, Morský kolagén z divokej tresky, grep, 360 g Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €29,75
    Jednotková cena: €8,26 / 100 g
    59246
    ffff
    Imunita Pohybový aparát
    Viridian Liquid Vitamin D 50ml Výživový doplnok
    Skladom (1 ks)
    €14,20
    Jednotková cena: €28,40 / 100 ml
    1420
    now msm 240
    Pohybový aparát
    NOW MSM (Methylsulfonylmethan), 1000 mg, 240 rastlinných kapsúl Výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (4 ks)
    €26,05
    Jednotková cena: €0,11 / 1 kapsula
    23339

    Ovládacie prvky výpisu

    Stránkovanie

    Nachádzate sa na strane 3 z 11.

    • 1
    • 3
    • 11
    250 položiek celkom
    Hore

    Zápätie

    BrainMarket.sk

    Kontakt

    • objednavky@brainmarket.sk
    • +421 222 205 759
    • https://www.facebook.com/brainmarketsk
    • brainmarketc
    • brainmarket_sk
    • https://www.youtube.com/@BrainMarket
    • @brainmarket_sk

    Odoberať newsletter

    Vložte svoj e-mail a my Vám budeme zasielať informácie o nových produktoch na našom e-shope.

    Nevypĺňajte toto pole

    Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

    Instagram

    Telo si ľadovú vodu vyloží ako signál k poplachu – cievy sa stiahnu, teplo zostane vo vnútri a za pár minút sa potíš ešte... Tropické noci dokážu spálňu premeniť na hotové peklo a klasické rady ako „otvor okno“ v lete veľmi nefungujú 😩 Aby si... Plná chladnička, ale polovica vecí skončí v koši? 🛒💔 Plytvanie jedlom je veľkou témou, pritom správnym skladovaním a... Zabalené máš všetko... ale na mieste sa objaví nečakaný spolucestujúci: lenivé črevo 🧳🤦‍♂️ Tzv. „cestovná zápcha“ stretne... Starostlivosť o vlasy začína zvnútra! 🙏 Zameraj sa na tieto potraviny: 🐟 Losos – zdroj kvalitných bielkovín, selénu a... Strácaš sa v tom, kedy jednotlivé doplnky užívať? 🤔 Nemusí to byť veľká veda ☺️ 🟣 Magnesium bisglycinát – po tréningu...
    Sledovať na Instagrame
    Napísali o nás:
    Forbes Seznam Patriot CNN Prima news Nova TN CZ
    Sme hrdými partnermi klubov:
    Banik Zbrojovka Brno Ocelari Trinec Verva Litvinov Slavia

    Informácie pre vás

    • Kontakty
    • Vaše obľúbené produkty
    • Doprava a platba
    • Reklamácie a vrátenie tovaru
    • Pre influencerov
    • Affiliate
    • Projekty EU
    • Ekológia a recyklácia

    O firme

    • O nás
    • Predajne
    • Kariéra
    • Vlastná výroba
    • Veľkoobchod
    • Pomáhame

    Naše projekty

    • Recepty
    • Blog

    Kontakty

    Avatar

    Prihláste sa na odber noviniek

    a získajte tipy pre zdravý životný štýl, exkluzívne akcie aj informácie o nových produktoch – stačí zadať e‑mail.

    Sledujte nás na sociálnych sieťach:

    CZ BIO Bio HACCP Vegan
    Heureka
    4.9/5 (2737x)
    Zbozi.cz
    98 % (774x)
    Google
    4.9/5 (1577x)
    GLS Packeta VISA MasterCard Apple Pay Google Pay
    Nájdete nás v 10 krajinách Európy:
    SK SK
    CZ CZ SK SK HU HU PL PL RO RO BG BG IT IT SI SI HR HR AT AT
    Copyright 2026 BrainMarket.sk. Všetky práva vyhradené.
    • Zásady spracovania osobných údajov
    • Obchodné podmienky
    • Cookies
    • Vytvoril Shoptet Premium
    Viac ako 200 000 overených recenzií
    Naše produkty sú laboratórne testované
    900 000+ vybavených objednávok
    Doprava zadarmo od €60
    Shoptet PremiumVytvoril Shoptet Premium Copyright 2026 BrainMarket.sk. Všetky práva vyhradené. Upraviť nastavenie cookies