Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421 222 205 759
objednavky@brainmarket.sk
Blog
O nás
Doprava a platba
Kontakty
Recepty
Ceny v:
EUR
CZK
EUR
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
BrainMax®
BrainMax® výživové doplnky
Adaptogény
,
Ciele
,
Pre mužov
,
Minerály, multiminerály, elektrolyty
,
Prebiotiká a probiotiká
,
Tinktúry
,
Omega 3
,
Vitamíny a multivitamíny
,
Aminokyseliny
,
Proteíny
,
Kolagény
,
Antioxidanty
,
Predtréningové stimulanty
,
Hovädzie orgány
,
Pre ženy
,
Huby a morské riasy
,
Pre vegánov
BrainMax pre mužov
Výživové doplnky BrainMax pre mužov
,
Kozmetika pre mužov
,
Športové oblečenie pre mužov
Potraviny
Sladké snacky a slané krekry
,
Potraviny bez lepku
,
Sušené plody
,
Cereálie, obilniny a pseudoobilniny
,
Vegánske potraviny
,
Oleje, tuky a prepustené maslá
,
Pizza, wrapy
,
Prírodné sladidlá
,
Dochucovadlá a korenie
,
Múky, zmesi, pudingy
,
Ryža, cestoviny, strukoviny
,
Superpotraviny
,
Omáčky a pestá
,
Fermentované a konzervované potraviny
,
Zdravé, prírodné a osviežujúce nápoje
,
Orechové krémy, džemy a marmelády
,
Huby a morské riasy
BrainMax pre ženy
Výživové doplnky BrainMax pre ženy
,
Športové oblečenie pre ženy
,
BrainMax prírodná kozmetika pre ženy
BrainMax pre deti
LAUF
Vzorky
Vzorky výživových doplnkov
,
Vzorky potravín
Fitness pomôcky
Oblečenie a módne doplnky
Imunita
Ušetri
Výhodné balenia
Výhodné balenia výživových doplnkov
,
Výhodné balenia potravín
,
Výhodné balenia kozmetiky
Akcia na výživové doplnky a bio potraviny
Zachráň ma
Výpredaj - posledné kusy
Akcia týždňa
Ciele
Tréning a šport
Imunita
Bylinky
,
Multiminerály
,
Multivitamíny
Koncentrácia
Mužské zdravie
Výživové doplnky na plodnosť pre muža
,
Výživové doplnky na prostatu
,
Výživové doplnky pre športový výkon a regeneráciu
Pamäť
Energia, vitalita
Spánok
Duševné zdravie
Libido a plodnosť
Výživové doplnky na plodnosť pre muža
,
Výživové doplnky na plodnosť pre ženy
Hormonálna rovnováha, systém
Cholesterol
Plánovanie tehotenstva
Longevity
Hydratácia
Telesná hmotnosť
Opaľovanie
Trávenie
Probiotiká
,
Tráviace enzýmy
,
Podpora čriev
,
Prebiotiká
Detské zdravie
Vitamíny na imunitu pre deti
,
Omega kyseliny - omega 3 pre deti
,
Multivitamíny pre det
,
Probiotiká pre deti
Očista
Výživové doplnky na kosti, väzby a kĺbovú výživu
Krvný cukor
Výživové doplnky v tehotenstve
Ženské zdravie
Výživové doplnky a výživa
Minerály a Multiminerály
Horčík
,
Zinok
,
Draslík
,
Chróm
,
Jód
,
Meď
,
Molybdén
,
Selén
,
Vápnik
,
Železo
,
Multiminerál
,
Elektrolyty
Výživové doplnky podľa orgánov a častí tela
Srdce a cievy
,
Kosti, kĺby, väzy
,
Mozog
,
Oči
,
Pleť, vlasy, nechty
,
Črevo, žalúdok
,
Pečeň, obličky
,
Močové cesty
,
Pľúca, dýchacie cesty
Športová výživa
Športová výživa podľa športu
,
Fitness výživové doplnky
,
Proteíny
,
Aminokyseliny
,
Elektrolyty
Vitamíny a multivitamíny
Vitamín A
,
Vitamín B
,
Vitamín C
,
Vitamín D
,
Vitamín E
,
Vitamín K
,
Multivitamíny
,
Vitamíny pre ženy
,
Vitamíny pre mužov
,
Vitamíny pre deti
Výživové doplnky pre vegánov
Antioxidanty
Proteíny
Srvátkové whey proteíny
,
Ochutené proteíny
,
Vegánske proteíny
Tuky
Omega 3
,
MCT tuky
Aminokyseliny
Ostatné aminokyseliny
,
Glycín
,
L-citrulin
,
L-glutamin
,
L-arginin
,
BCAA
,
EAA
,
Kreatín
Adaptogény
Ashwagandha
,
Adaptogény v kapsulách
,
Adaptogény v naturálnej forme
Probiotiká
Elektrolyty
Kolagény
Huby
Čaga (chaga)
,
Reishi
,
Shiitake
,
Cordyceps
,
Maitake
,
Hericium
Výživové doplnky pre deti
Vitamíny na imunitu pre deti
,
Multivitamíny pre deti
,
Omega kyseliny - omega 3 pre deti
,
Minerály pre deti
,
Probiotiká pre deti
Morské a sladkovodné riasy
Colostrum (Kolostrum)
Prebiotiká
Výživové doplnky pre mužov
Tinktúry BrainMax
Výživové doplnky podľa cieľa
Výživové doplnky pre ženy
Novinky
Novinky vo výživových doplnkoch
Novinky v potravinách
Novinky v kozmetike
Novinky v domácnosti
Novinky v oblečení
Muži
Výživové doplnky pre mužov
Pre športový výkon a regeneráciu
,
Plodnosť pre mužov
,
Na prostatu
Prírodná kozmetika pre mužov
Športové oblečenie pre mužov
Ženy
Výživové doplnky pre ženy
Pre ženy
,
Pleť, vlasy, nechty
,
Tehotenstvo
,
Podpora hormonáleho systému
,
Plodnosť
,
Močové cesty
TOP výber výživových doplnkov pre ženy
Menštruačné pomôcky
Prírodná kozmetika pre ženy
Športové oblečenie pre ženy
Deti
Vitamíny a minerály pre deti
Vitamíny na imunitu pre deti
,
Multivitamíny pre deti
,
Probiotiká pre deti
,
Omega 3
,
Pre športujúce deti
,
Minerály pre deti
Zdravá výživa a potraviny pre deti
Ekodrogéria pre deti
Prírodná kozmetika pre deti
Oblečenie a doplnky
Športové oblečenie pre ženy
Dámske legíny, športové nohavice a kraťasy
,
Dámske športové tričká a topy
,
Dámske cyklistické dresy
,
Dámske športové spodné prádlo
Športové oblečenie pre mužov
Pánske športové nohavice, tepláky a kraťasy
,
Pánske športové tričká a mikiny
,
Pánske cyklistické dresy
Unisex športové oblečenie a doplnky
Potraviny
Sladké snacky a slané krekry
Chipsy a crackery
,
Ovocie v čokoláde
,
Proteínové tyčinky a cookies
,
Čokolády
,
Žuvačky
,
Sladké snacky a slané krekry bez lepku
,
Vegan sladké snacky a slané krekry
Superpotraviny
Matcha BrainMax
,
Spirulina BrainMax
,
Chlorella BrainMax
,
Moringa BrainMax
,
Maca BrainMax
,
Guarana BrainMax
Potraviny bez lepku
Bezlepkové krémy, džemy a marmelády
,
Sladké snacky a slané krekry bez lepku
,
Bezlepkové cereálie, obilniny, pseudoobilniny
,
Bezlepkové cestoviny a strukoviny a ryža
Nápoje
Kakao
,
Yerba Maté
,
Káva
,
Čaje
,
Energetické drinky a nápoje
,
Osviežujúce nápoje
Potraviny pre vegánov
Vegan krémy, džemy a marmelády
,
Vegan sladké snacky a slané krekry
,
Vegan cereálie, obilniny, pseudoobilniny
,
Vegan ryža, cestoviny a strukoviny
,
Vegan proteíny
Cereálie, obilniny, pseudoobilniny
Cereálie, obilniny, pseudoobilniny pre vegánov
,
Bezlepkové cereálie, obilniny, pseudoobilniny
,
Granola BrainMax
,
Vločky
,
Raňajkové kaše
,
Obilniny a pseudoobilniny
,
Quinoa BrainMax
Dochucovadlá a korenie
Orechy a semienka
Sušené plody
Lyofilizované ovocie
,
Sušené ovocie a zelenina
Huby a riasy
Huby
,
Cordyceps
,
Morské a sladkovodné riasy
Orechové krémy, džemy a marmelády
BIO džemy a marmelády
,
100% orechové krémy
,
Sladké orechové krémy
,
BIO arašidové krémy
,
BIO kešu krémy
,
BIO lieskovoorieškové krémy BrainMax
,
BIO mandľové krémy a maslá BrainMax
,
Krémy, džemy a marmelády bez lepku
,
Proteínové krémy a maslá
,
Vegan krémy, džemy a marmelády BrainMax
Oleje, tuky a prepustené maslá
Prírodné sladidlá
Fermentované a konzervované potraviny
Pizza, wrapy
Omáčky a pesta
Múky, zmesi a pudingy
Ryža, cestoviny a strukoviny
Domov
Vodné filtre a kanvice
Blokácia modrého svetla
Blokácia 100 % modrého svetla
,
Blokácia 100 % modrého aj zeleného svetla
,
Blokácia 25-40 % modrého svetla
,
Blokácia 80 % modrého svetla
Boxy na jedlo, fľaše, šejkre, tašky
Terapia červeným svetlom
Osvetlenie
Zero waste
Ekodrogéria
Čistiace prostriedky
,
Prírodné a ekologické pracie prostriedky
,
Prírodné a ekologické menštruačné vložky a tampóny
Arómaterapia
Aróma difúzery
,
Éterické a esenciálne vonné oleje
Knihy
Riad - panvice, sady a kuchynské doplnky
Darčeky
Darčekové poukážky
Darčeky do 80 €
Výber TOP darčekov pre mužov
Darčeky do 40 €
Výber TOP darčekov pre ženy
Darčeky do 20 €
Prírodná kozmetika
Darčekové sady
Starostlivosť o pleť a pery
Starostlivosť o telo
Deodoranty
Opaľovacie krémy a oleje
Zubná starostlivosť
Zubné kefky
,
Zubné pasty
Starostlivosť o ruky a nohy
Starostlivosť o vlasy
Pre mužov
Detská kozmetika
Pre ženy
Značky
BrainMax
BrainMax Pure
Garden of life
Jarrow Formulas
Life Extension
NOW® Foods
Swanson
Viridian
Mena
(EUR)
CZK
EUR
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Výživové doplnky a výživa
/
Výživové doplnky podľa orgánov a častí tela
/
Kosti, kĺby, väzy
Výživové doplnky na kosti, väzy a kĺbovú výživu
, Strana 4
Najpredávanejšie
Performance Magnesium®, 1000 mg, Horčík 200 mg + Vitamín B6 P5P, 100 vegan kapsúl
Najlepšie vstrebateľný horčík bisglycinát MagChel® 53% DDD + Aktívna forma vitamínu B6 100% DDD, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
1339
€24,40
BrainMax Magnesium Bisglycinate®, 90 rastlinných kapsúl
Horčík bisglycinát MagChel®, vysoká vstrebateľnosť, 30 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
69096
€12,15
BrainMax Vitamin D3 & K2®, D3 4000 IU / K2 150 mcg, 100 rastlinných kapsúl
Vysoká dávka D3 & patentovaná forma K2 MK-7 K2VITAL®DELTA, 100 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
9979
€27,90
BrainMax Curcumin & Piperine, 60 rastlinných kapsúl
BIO kurkumín s piperínom vo vedecky overenej kombinácii, 60 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
68895
€16,25
Performance Magnesium®, 1000 mg, Horčík 200 mg + Vitamín B6 P5P, 50 rastlinných kapsúl
Najlepšie vstrebateľný horčík bisglycinát MagChel® 53% DDD + Aktívna forma vitamínu B6 100% DDD, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
60814
€13
Performance Magnesium® Powder, horčík bisglycinát v prášku, 90 dávok, 550 g
Organický horčík nemeckej kvality MagChel®, 375 mg elementárneho horčíka v jednej dávke = 100% DDD! Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
36735/LIM
€24,40
€8,90
–14 %
BrainMax Calcium D3 & K2, 30 rastlinných kapsúl
Vápnik s vitamínom D3 a patentovanou formou vitamínu K2 MK-7, 30 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
67113
Pôvodne:
€8,90
(–14 %)
€7,60
BrainMax Energy Magnesium®, 100 rastlinných kapsúl
Vysoko vstrebateľný horčík malát a vitamín B6 P5P, zásoba na 100 dní, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
60811
€12,90
BrainMax Vitamin D3 & K2®, D3 4000 IU / K2 150 mcg, 50 rastlinných kapsúl
Vysoká dávka D3 & patentovaná forma K2 MK-7 K2VITAL®DELTA, Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
67275
€15,85
BrainMax Calcium D3 & K2, vápnik s vitamínom D3 & K2, 90 rastlinných kapsúl
Vápnik citrát s vitamínom D3 as patentovanou formou vitamínu K2 MK-7, 90 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
60240
€22,80
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
250
položiek celkom
Výpis produktov
NOW Bone Strength, (silné kosti), 120 kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(3 ks)
€15,35
Jednotková cena:
€0,13 / 1 kapsula
Do košíka
13994
Pohybový aparát
Nature's Answer Cat's Claw Bark, mačací pazúr, 60 ml
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€22,80
Jednotková cena:
€38 / 100 ml
Do košíka
64725
Pohybový aparát
Osavi Vitamín D3, 4000 IU, 120 softgelových kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(1 ks)
€10,55
Jednotková cena:
€0,09 / 1 kapsula
Do košíka
59149
Osavi Vitamín D3 MAX 4000 IU, ústní sprej, 12,5 ml
Výživový doplnok
Skladom
(4 ks)
€8,10
Jednotková cena:
€64,80 / 100 ml
Do košíka
64395
Pohybový aparát
Skill Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM, 120 kapsúl
Obohatený o mangán, výživový doplnok
Skladom
(5 ks)
€16,25
Jednotková cena:
€0,14 / 1 kapsula
Do košíka
69384
Akcia
€73,40
–9 %
Hifas da Terra Mico-Sol, šampiňón brazílsky, BIO, 70 kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(3 ks)
€66,20
Jednotková cena:
€0,95 / 1 kapsula
Do košíka
62343
Novinka
NOW Kyselina hyaluronová s MSM, 50 mg, 120 rostlinných kapslí
Skladom
(>5 ks)
€23,97
Jednotková cena:
€0,20 / 1 kapsula
Do košíka
251065
Novinka
NOW Glukosamin a chondroitin s MSM, 90 kapslí
Skladom
(5 ks)
€19,83
Jednotková cena:
€0,22 / 1 kapsula
Do košíka
650292
Novinka
Swanson Full Spectrum Kurkuma, 720 mg, 30 kapslí
Skladom
(>5 ks)
€2,44
Jednotková cena:
€0,08 / 1 kapsula
Do košíka
469473
Novinka
NOW Silica Complex s Přeslička extrakt, 180 tablet
Skladom
(>5 ks)
€24,80
Jednotková cena:
€0,14 / 1 tableta
Do košíka
608413
Novinka
Energia
Pohybový aparát
Life Extension Hořčík glycinát, 105 mg, 90 rostlinných kapslí
Skladom
(3 ks)
€16,76
Jednotková cena:
€0,19 / 1 kapsula
Do košíka
332996
Novinka
Life Extension Advanced Kurkumin Elite Extrakt z kurkumy, Ginger a Turmerones, 30 softgelových kapsúl
Skladom
(3 ks)
€19
Jednotková cena:
€0,63 / 1 kapsula
Do košíka
939805
Imunita
Pohybový aparát
Ekolife Natura - Liposomal Vitamin K2 + D3 (Lipozomálny vitamín K2+ D3), marhuľová príchuť, 60 ml
Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(4 ks)
€21,15
Jednotková cena:
€35,25 / 100 ml
Do košíka
23871
Collalloc Bioaktívny morský kolagén NANO 2.0 s vitamínom C, 30 ml
Výživový doplnok
Skladom
(5 ks)
€28,50
Jednotková cena:
€95 / 100 ml
Do košíka
65436
Himalaya Turmeric 95, kurkumín extrakt, 60 vegán kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€13
Jednotková cena:
€0,22 / 1 kapsula
Do košíka
59901
Akcia
€14,20
–30 %
Nature's Answer White Willow with Feverfew, vŕba biela, extrakt z kôry, 500 mg, 60 kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(4 ks)
€9,80
Jednotková cena:
€0,16 / 1 kapsula
Do košíka
66339
Pohybový aparát
Sunwarrior Slim Collagen Boost, Vanilka, 750 g
Výživový doplnok
Skladom
(2 ks)
€57,05
Jednotková cena:
€7,61 / 100 g
Do košíka
49192
Akcia
Pohybový aparát
€55,45
–16 %
Revive Active Joint Complex, podpora kĺbov, lesné plody, 30 sáčkov
Výživový doplnok
Skladom
(5 ks)
€46,10
Jednotková cena:
€1,54 / 1 ks
Do košíka
66795
Hifas da Terra Mico-Rei, reishi, BIO, 70 kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(1 ks)
€61,15
Jednotková cena:
€0,87 / 1 kapsula
Do košíka
62367
NOW Hořčík glycinát, 180 tablet
Skladom
(5 ks)
€21,90
Jednotková cena:
€0,12 / 1 tableta
Do košíka
501693
Novinka
NOW Kyselina hyaluronová s MSM, 50 mg, 60 rostlinných kapslí
Skladom
(>5 ks)
€12,38
Jednotková cena:
€0,21 / 1 kapsula
Do košíka
528707
Novinka
Life Extension Hořčík citrát, 100 mg, 100 rostlinných kapslí
Skladom
(>5 ks)
€10,31
Jednotková cena:
€0,10 / 1 kapsula
Do košíka
314529
Novinka
Life Extension Boswellia, 100 mg, 60 rostlinných kapslí
Skladom
(4 ks)
€20,66
Jednotková cena:
€0,34 / 1 kapsula
Do košíka
857518
Novinka
Energia
Pohybový aparát
Swanson Hořčík taurát, 100 mg, 120 tablet
Skladom
(3 ks)
€18,59
Jednotková cena:
€0,15 / 1 tableta
Do košíka
547081
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 24 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 4 z 11.
1
4
11
250
položiek celkom
Hore