Novinka! BrainMax Vitamin D3 & K2, D3 5000 IU / K2 ako MK7 150 mcg. Zakúpite: ZDE

Life Extension AMPK Metabolic Activator, metabolický aktivátor, 30 tablet

Kód: 9946
Novinka Tip
€32,49
Skladom

ActivAMPK   ® (Čerešňa) a citrusový flavonoid hesperidín v metabolickom aktivátora AMPK:

  • Pomáha udržiavať normálnu úroveň enzýmu AMPK
  • Pomáha telu spaľovať brušný tuk
  • Podporuje zdravý bunkový metabolizmus

Detailné informácie

Podrobný popis

Life Extension AMPK Metabolic Activator, metabolický aktivátor

Aktívne zložky Čerešňa a citrusový flavonoid hesperidín v metabolickom aktivátora AMPK aktivujú enzým AMPK, vyrovnávajú jeho hladinu a tým pomáhajú redukovať nežiaduce brušný tuk.

Prečo to funguje

Jeden by si mohol myslieť, že všetok telesný tuk je rovnaký, ale v skutočnosti určité typy telesného tuku spôsobujú väčšie zdravotné problémy ako iné.   Jedným z najhorších druhov tuku je brušný tuk.   Brušný tuk môže vyvolať zrýchlený proces starnutia, pretože môže vytvárať zlúčeniny, ktoré spôsobujú zápaly a oxidačný stres.

AMPK je enzým nachádzajúci sa v každej bunke vášho tela.   V dôsledku prirodzeného starnutia sa hladiny AMPK znižujú, čo je hlavnou príčinou zvýšeného množstva nežiaduceho brušného tuku.   Štúdie však ukazujú, že zvýšenie hladiny AMPK môže stimulovať bunky, aby prestali ukladať tuk a namiesto toho ho začali používať na výrobu energie.

AMPK Metabolic Activator má dve účinné zložky ktoré používa na spustenie enzýmu AMPK. Z výšenie hladinou enzýmu AMPK potom spôsobí, že telo prestane ukladať brušný tuk a namiesto toho ho používa na vytvorenie ATP, hlavného zdroja energie pre bunky.

Okrem toho tiež pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu a podporuje vaskulárne funkciu.

Veda o produkte

Čerešňa, čiže jiaogulan, je rastlina používaná v tradičnej ázijskej medicíne na podporu dlhovekosti.   Vedci odhalili dôvod, prečo ázijskí lekári predpisovali G. pentaphyllum k potlačeniu rôznych zdravotných problémov súvisiacich s vekom. Dôvodom je, že podporuje aktiváciu AMPK.

nielenže   G. pentaphyllum aktivuje AMPK, ale tiež presúva prebytočný tuk do mitochondrií, kde dochádza k výrobe energie. V ýtažky z   G. pentaphyllum majú ale aj ďalšie prospešné vlastnosti. Môžu predĺžiť život buniek, ktoré sú vystavené oxidačnému stresu a nadbytku tukov.

Hesperidín je flavonoid, ktorý sa prirodzene vyskytuje v citrusových plodoch.   Veľké štúdie spájajú zvýšenú konzumáciu potravín bohatých na flavonoidy, ako sú citrusy, so zníženým rizikom kardiovaskulárnych problémov.   Bolo preukázané, že hesperidín podporuje aktiváciu AMPK, pomáha regulovať zápalové faktory a podporuje funkciu krvných ciev.

Odporúčané dávkovanie

Užívajte jednu kapsulu denne, s jedlom alebo bez jedla, alebo podľa odporúčania lekára

Upozornenie

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, ak nie je odporúčané lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhrada pestrej stravy. Skladujte v chlade, suchu, mimo dosahu detí.
Zloženie v jednej kapsule
Vo likost dávky: 1 rastlinná tableta
Balenie obsahuje 30 dávok.
Množstvo v 1 dávke
Vápnik (ako uhličitan vápenatý) 130 mg
Hesperidín [z pomarančového extraktu (ovocie)] 500 mg
ActivAMP ® gynostemma extrakt (list)
450 mg

Ďalšie zložky: mikrokryštalická celulóza, kyselina stearová, sodná soľ kroskarmelózy, hydroxypropylcelulóza, vodný filmový poťah (hypromelóza, glycerín, čistená voda), oxid kremičitý, rastlinný stearát.

obsah

30 rastlinných tablet

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Hmotnosť: 0.14 kg
Obsah balení: 30 tablet

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: