NaturLabs - Liposomální vitamín C, 250 mg, 60 kapslí

Kód: 16382
Imunita
Značka: NaturLabs
€19,65
Skladom (>5 ks)

Spoznajte skutočnú silu vitamínu C a doprajte si ho v tej nejvstřebatelnější forme! Lipozomálny vitamín C od NaturLabs je vďaka revolučnej technológii spracovania LipoCellTech maximálne účinný.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

NaturLabs - Lipozomálne vitamín C, 250 mg, 60 kapslí

Spoznajte skutočnú silu vitamínu C a doprajte si ho v tej nejvstřebatelnější forme! Lipozomálny vitamín C od NaturLabs je vďaka revolučnej technológii spracovania LipoCellTech maximálne účinný.

Vďaka tomu vaše telo načerpá jeho benefity v najvyššej možnej miere. Vitamín C môžeme považovať za jeden z najdôležitejších zo všetkých vitamínov. Je známy ako mocný "IMMUNITY booster" a silný antioxidant, ktorý chráni ľudský organizmus na bunkovej úrovni. Mimo to však podporuje obrovské množstvo procesov a funkcií v tele. Má vplyv na vstrebateľnosť radu látok, s ktorými synergicky pôsobí, az dlhodobého hľadiska poskytuje prevenciu proti rade civilizačných ochorení.

Vitamín C pomáha navracať telo do jeho prirodzenosti a fyzického i psychického zdravia. Využite potenciál "céčka" na maximum!

Vitamín C je komplexne fungujúci účinná látka s obrovským vplyvom na celkovú harmóniu a obranyschopnosť ľudského organizmu. Zúčastňuje sa mnohých biologických procesov v našom tele. Významne ovplyvňuje aktivitu všetkých hlavných regulačných systémov, a to nielen už spomínaného imunitného, ale aj nervového a endokrinného systému. Ide o mimoriadne silný antioxidant, ktorý má naozaj široké spektrum pôsobenia. Jeho vlastnosti sú nevyhnutné pre udržanie optimálneho zdravia na úrovni všetkých buniek a tkanív.

Aké sú hlavné priaznivé účinky vitamínu C?

 • Posilňuje imunitný systém.
 • Je hlavným antioxidantom v tele, ochraňuje bunky proti pôsobeniu voľných radikálov a predčasnému starnutiu.
 • Pôsobí preventívne proti rade degeneratívnych ochorení.
 • Je dôležitý pre prevenciu kardiovaskulárnych chorôb.
 • Pomáha udržiavať optimálnu úroveň hladiny cholesterolu a krvného tlaku.
 • Reguluje frekvencia tvorby krvných zrazenín.
 • Podporuje správnu prácu nervového systému.
 • Napomáha k produkcii protistresových hormónov tým, že sa podieľa na biosyntéze hormónov (napr. Dopamínu).
 • Posilňuje zdravie očí, je totiž nevyhnutný pre integritu očných spojivových tkanív.
 • Napomáha pri rekonvalescencii, hojenie rán a regeneráciu organizmu.
 • Je potrebné pre syntézu kolagénu - bielkoviny, ktorá zaisťuje pružnosť a pevnosť tkanív, ako sú kosti, väzy, chrupavky, šľachy. Tým tiež podporuje výstavbu a udržiavanie zdravých kostí, zubov, chrupaviek, ďasien a kože.
 • Je nevyhnutný pre správny energetický metabolizmus a transformáciu potravy v energiu.
 • Zlepšuje vstrebávanie železa z potravy.

PREČO lipozomálny VITAMÍN C?

Na rozdiel od množstva iných živočíchov si náš organizmus vitamín C nedokáže syntetizovať sám. Preto je dôležité prijímať ho buď v rámci stravy bohatej na vitamín C, alebo koncentrovane, prostredníctvom suplementov. Kľúčové však zostáva otázka vstrebateľnosti a reálne využiteľnosti (biologickej dostupnosti) vitamínu, ktorá   u bežných doplnkov stravy nemusí byť vysoká (uvádza sa niečo medzi 10-20%). Vitamín C si totiž naše telo neukladá do zásoby a jeho nevstrebané prebytky vylúči.

Väčšina bežných vitamínových a minerálnych doplnkov stravy v prášku či vo forme tabliet   nie je naším telom dostatočne absorbovaná. Ešte v priebehu transportu sú v tráviacom trakte suplementy rozkladané tráviacimi enzýmami a žalúdočnými šťavami. A tak sa na miesto určenia dostane naozaj len malé percento účinnej látky.

Lipozomálny forma vitamínu C prináša revolúciu vo vstrebateľnosti!

Prečo? Lipozomálny obal tento proces eliminuje a   chráni účinnú látku. Lipozómy sú molekuly, ktorých vonkajší obal je tvorený zdravými tukmi (prírodnými fosfolipidy), ktoré obaľujú vitamín C. V priebehu vstrebávanie z čreva tento tukový obal poskytuje vitamínu C ochranný kryt. Lipozomálny vačok je prirodzeným spôsobom absorbovaný cez stenu čreva do krvného riečišťa as ním aj neporušená molekula vitamínu C ukrytá vo vnútri, ktorá je potom z krvi ľahko vstrebávaná priamo do buniek.

VÝHODY lipozomálny forma vitamínu C

 • Lepšie transport vitamínu C na miesto určenia - skrze črevnú stenu do krvného riečišťa a odtiaľ ľahké vstrebanie priamo do buniek
 • Perfektné biologická dostupnosť - využiteľnosť vitamínu C pre organizmus
 • Lipozomálny vrstva vitamín C chráni proti poškodeniu v tráviacom trakte
 • Bez pachuti, dlhá trvanlivosť a čistota (bez Additiv) - to všetko vďaka sypkej forme

O čo ide?

Čistý Vitamín C je do buniek transportovaný prostredníctvom patentovanej lipozomálny štruktúry prírodných fosfolipidov, ktorá zaisťuje   najvyššiu známu biodostupnosť Vitamínu C v ľudskom organizme.

lipozomálny forma   zvyšuje vstrebateľnosť   účinnej látky až o dvadsaťnásobok a umožňuje bunkovú   absorpciu z viac ako 90%. Mimo to lipozomálny forma vitamínu C prináša vášmu telu celý rad benefitov doložených množstvom   klinických štúdií .

Unikátna technológia na molekulárnej úrovni

Lipozomálny formy vitamínov a minerálov sú v medicíne s úspechom využívané už pekných pár rokov za účelom zvýšenia absorpcie aktívnych látok do organizmu.

Lipozomálny Vitamín C od NaturLabs využíva 100% prírodný technológiu   LipoCellTech, ktorá zaisťuje jeho   vstrebateľnosť viac ako 95%! Tak môžete konečne pocítiť   skutočný efekt   suplementácia vitamínom C.

Konkrétne to funguje tak, že molekula vitamínu C je počas spracovania obalená fosfolipidové vrstvou. Tá je veľmi podobná našim bunkám, preto ju bunky jednoduchšie prijmú a obsah ľahko preniká dovnútra. Vrstva fosfolipidov jednak   chráni aktívnu látku   pri prechode tráviacim traktom, aby nedošlo k jej predčasnej degradácii. Zároveň tiež umožňuje hladký transport aktívnej látky priamo do buniek.

takáto   lipozomálny štruktúra   je telu vlastný a po doručení aktívne látky do bunky sa samotnej fosfolipidy stanú   výživou pre bunkovú stenu, kde pomáhajú k   regeneráciu buniek a tkanív.

PREČO Uprednostniť SYPKÉ lipozomálny VITAMÍNY v kapsuliach?

Lipozomálny doplnky stravy sa vyrábajú v sypkej a tekutej forme. Aké sú výhody kapsúl naplnených práškom oproti rozšírenej tekutej forme?

 • Kapsule s práškom sú jednoducho prenosné, vhodné na cestovanie a pohodlné na užívanie.
 • Sypká forma nášho lipozomálneho vitamínu C je len čistým práškom bez aditív. Samozrejme teda neobsahuje žiadne plnivá, konzervanty či neaktívne látky.
 • Oproti tekutým formám, ktorých nevábna chuť je často maskovaná dochucovadlami, má prášok v prírodnej kapsli úplne neutrálna chuť.
 • Prášok balený v kapsule vydržia oveľa dlhšie. Na rozdiel od tekutých suplementov, ktoré je nutné po otvorení rýchlo spotrebovať, prášková forma má dlhšiu trvanlivosť a je viac stabilný.

spôsob užívania

 • Ak vitamín C užívate   preventívne   pre posilnenie organizmu a získanie jeho prirodzených benefitov, odporúča sa   1 kapsula denne, zapiť vodou.
 • V čase   zvýšeného rizika   infekcie (napríklad v období chrípkovej epidémie) užívajte   2 kapsule denne, zapite vodou.
 • Pokiaľ   bojujete s chorobou   a potrebujete posilniť obranyschopnosť a napomôcť regeneráciu organizmu, odporúčame   3 kapsule denne   a zapiť vodou.

obsahuje   60 kapslí   = až   60 odporúčaných denných dávok. už za   7 Sk / deň   získate dostatok Vitamínu C pre optimálne fungovanie tela.

Nutričné hodnoty Zloženie v odporúčanej dávke
(2 kapsule)
Vitamín C (ascorbic acid) 500 mg (625% *)
LipoCellTech TM   Lipozomálny patentovaná zmes 214 mg
  Nie je významným zdrojom energie, sacharidov, tukov ani bielkovín.

množstvo

60 kapslí

skladovanie

Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste.

Uchovávajte pri izbovej teplote.

Upozornenie

Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.

Firma NaturLabs je česká značka, ktorá hľadá inšpiráciu v daroch prírody a zároveň v najnovších odborných poznatkoch z oblasti biochémie. Vyvíja produkty na rastlinnej báze, ktoré majú pozitívny vplyv na špecifické funkcie organizmu človeka s fokusom na kvalitu a čistotu produktu bez pridania umelých aditív.

Spojením vedeckého prístupu a inšpirácie z prírody vyvíja produkty prémiovej kvality s vysokou funkčnosťou a účinnosťou. Pritom kladie dôraz na maximálnu efektivitu účinných látok podloženou aktuálnymi vedeckými výskumami.

Potravinové doplnky sú vyrábané s najväčšou možnou ohľaduplnosťou voči prírodným zdrojom. Firma NaturLabs usiluje o minimalizáciu negatívnych dopadov na životné prostredie spôsobené jej existenciou.

Cieľom NaturLabs je vyrábať potravinové doplnky prospešné všetkým živým bytostiam pre ich telesné i duševné zdravie, aby im umožnili dosiahnuť plný potenciál bytia.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamín C
Druh kapsúl: Rastlinné kapsule
Forma: Kapsule
Krajina pôvodu: Česká republika
Počet kapsúl: 60 rastlinných kapsúl
Pre jedincov riešiacich: Imunita
Výrobca: NaturLabs

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: