Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
🎉 Predĺžené! BrainWeek pokračuje už len do utorka.
Nakúpiť
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421 222 205 759
objednavky@brainmarket.sk
Blog
O nás
Doprava a platba
Kontakty
Recepty
Ceny v:
EUR
CZK
EUR
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
BrainMax®
BrainMax® výživové doplnky
Adaptogény
,
Ciele
,
Pre mužov
,
Minerály, multiminerály, elektrolyty
,
Prebiotiká a probiotiká
,
Tinktúry
,
Omega 3
,
Vitamíny a multivitamíny
,
Aminokyseliny
,
Proteíny
,
Kolagény
,
Antioxidanty
,
Predtréningové stimulanty
,
Hovädzie orgány
,
Pre ženy
,
Huby a morské riasy
,
Pre vegánov
BrainMax pre mužov
Výživové doplnky BrainMax pre mužov
,
Kozmetika pre mužov
,
Športové oblečenie pre mužov
Potraviny
Sladké snacky a slané krekry
,
Potraviny bez lepku
,
Sušené plody
,
Cereálie, obilniny a pseudoobilniny
,
Vegánske potraviny
,
Oleje, tuky a prepustené maslá
,
Pizza, wrapy
,
Prírodné sladidlá
,
Dochucovadlá a korenie
,
Múky, zmesi, pudingy
,
Ryža, cestoviny, strukoviny
,
Superpotraviny
,
Omáčky a pestá
,
Fermentované a konzervované potraviny
,
Zdravé, prírodné a osviežujúce nápoje
,
Orechové krémy, džemy a marmelády
,
Huby a morské riasy
BrainMax pre ženy
Výživové doplnky BrainMax pre ženy
,
Športové oblečenie pre ženy
,
BrainMax prírodná kozmetika pre ženy
BrainMax pre deti
LAUF
Vzorky
Vzorky výživových doplnkov
,
Vzorky potravín
Fitness pomôcky
Oblečenie a módne doplnky
Imunita
BrainWeek
Ušetri
Výhodné balenia
Výhodné balenia výživových doplnkov
,
Výhodné balenia potravín
,
Výhodné balenia kozmetiky
Akcia na výživové doplnky a bio potraviny
Zachráň ma
Výpredaj - posledné kusy
Akcia týždňa
Ciele
Tréning a šport
Imunita
Bylinky
,
Multiminerály
,
Multivitamíny
Koncentrácia
Mužské zdravie
Výživové doplnky na plodnosť pre muža
,
Výživové doplnky na prostatu
,
Výživové doplnky pre športový výkon a regeneráciu
Pamäť
Energia, vitalita
Spánok
Duševné zdravie
Libido a plodnosť
Výživové doplnky na plodnosť pre muža
,
Výživové doplnky na plodnosť pre ženy
Hormonálna rovnováha, systém
Cholesterol
Plánovanie tehotenstva
Longevity
Hydratácia
Telesná hmotnosť
Opaľovanie
Trávenie
Probiotiká
,
Tráviace enzýmy
,
Podpora čriev
,
Prebiotiká
Detské zdravie
Vitamíny na imunitu pre deti
,
Omega kyseliny - omega 3 pre deti
,
Multivitamíny pre det
,
Probiotiká pre deti
Očista
Výživové doplnky na kosti, väzby a kĺbovú výživu
Krvný cukor
Výživové doplnky v tehotenstve
Ženské zdravie
Výživové doplnky a výživa
Minerály a Multiminerály
Horčík
,
Zinok
,
Draslík
,
Chróm
,
Jód
,
Meď
,
Molybdén
,
Selén
,
Vápnik
,
Železo
,
Multiminerál
,
Elektrolyty
Výživové doplnky podľa orgánov a častí tela
Srdce a cievy
,
Kosti, kĺby, väzy
,
Mozog
,
Oči
,
Pleť, vlasy, nechty
,
Črevo, žalúdok
,
Pečeň, obličky
,
Močové cesty
,
Pľúca, dýchacie cesty
Športová výživa
Športová výživa podľa športu
,
Fitness výživové doplnky
,
Proteíny
,
Aminokyseliny
,
Elektrolyty
Vitamíny a multivitamíny
Vitamín A
,
Vitamín B
,
Vitamín C
,
Vitamín D
,
Vitamín E
,
Vitamín K
,
Multivitamíny
,
Vitamíny pre ženy
,
Vitamíny pre mužov
,
Vitamíny pre deti
Výživové doplnky pre vegánov
Antioxidanty
Proteíny
Srvátkové whey proteíny
,
Ochutené proteíny
,
Vegánske proteíny
Tuky
Omega 3
,
MCT tuky
Aminokyseliny
Ostatné aminokyseliny
,
Glycín
,
L-citrulin
,
L-glutamin
,
L-arginin
,
BCAA
,
EAA
,
Kreatín
Adaptogény
Ashwagandha
,
Adaptogény v kapsulách
,
Adaptogény v naturálnej forme
Probiotiká
Elektrolyty
Kolagény
Huby
Čaga (chaga)
,
Reishi
,
Shiitake
,
Cordyceps
,
Maitake
,
Hericium
Výživové doplnky pre deti
Vitamíny na imunitu pre deti
,
Multivitamíny pre deti
,
Omega kyseliny - omega 3 pre deti
,
Minerály pre deti
,
Probiotiká pre deti
Morské a sladkovodné riasy
Colostrum (Kolostrum)
Prebiotiká
Výživové doplnky pre mužov
Tinktúry BrainMax
Výživové doplnky podľa cieľa
Výživové doplnky pre ženy
Novinky
Novinky vo výživových doplnkoch
Novinky v potravinách
Novinky v kozmetike
Novinky v domácnosti
Novinky v oblečení
Muži
Výživové doplnky pre mužov
Pre športový výkon a regeneráciu
,
Plodnosť pre mužov
,
Na prostatu
Prírodná kozmetika pre mužov
Športové oblečenie pre mužov
Ženy
Výživové doplnky pre ženy
Pre ženy
,
Pleť, vlasy, nechty
,
Tehotenstvo
,
Podpora hormonáleho systému
,
Plodnosť
,
Močové cesty
TOP výber výživových doplnkov pre ženy
Menštruačné pomôcky
Prírodná kozmetika pre ženy
Športové oblečenie pre ženy
Deti
Vitamíny a minerály pre deti
Vitamíny na imunitu pre deti
,
Multivitamíny pre deti
,
Probiotiká pre deti
,
Omega 3
,
Pre športujúce deti
,
Minerály pre deti
Zdravá výživa a potraviny pre deti
Ekodrogéria pre deti
Prírodná kozmetika pre deti
Oblečenie a doplnky
Športové oblečenie pre ženy
Dámske legíny, športové nohavice a kraťasy
,
Dámske športové tričká a topy
,
Dámske cyklistické dresy
,
Dámske športové spodné prádlo
Športové oblečenie pre mužov
Pánske športové nohavice, tepláky a kraťasy
,
Pánske športové tričká a mikiny
,
Pánske cyklistické dresy
Unisex športové oblečenie a doplnky
Potraviny
Sladké snacky a slané krekry
Chipsy a crackery
,
Ovocie v čokoláde
,
Proteínové tyčinky a cookies
,
Čokolády
,
Žuvačky
,
Sladké snacky a slané krekry bez lepku
,
Vegan sladké snacky a slané krekry
Superpotraviny
Matcha BrainMax
,
Spirulina BrainMax
,
Chlorella BrainMax
,
Moringa BrainMax
,
Maca BrainMax
,
Guarana BrainMax
Potraviny bez lepku
Bezlepkové krémy, džemy a marmelády
,
Sladké snacky a slané krekry bez lepku
,
Bezlepkové cereálie, obilniny, pseudoobilniny
,
Bezlepkové cestoviny a strukoviny a ryža
Nápoje
Kakao
,
Yerba Maté
,
Káva
,
Čaje
,
Energetické drinky a nápoje
,
Osviežujúce nápoje
Potraviny pre vegánov
Vegan krémy, džemy a marmelády
,
Vegan sladké snacky a slané krekry
,
Vegan cereálie, obilniny, pseudoobilniny
,
Vegan ryža, cestoviny a strukoviny
,
Vegan proteíny
Cereálie, obilniny, pseudoobilniny
Cereálie, obilniny, pseudoobilniny pre vegánov
,
Bezlepkové cereálie, obilniny, pseudoobilniny
,
Granola BrainMax
,
Vločky
,
Raňajkové kaše
,
Obilniny a pseudoobilniny
,
Quinoa BrainMax
Dochucovadlá a korenie
Orechy a semienka
Sušené plody
Lyofilizované ovocie
,
Sušené ovocie a zelenina
Huby a riasy
Huby
,
Cordyceps
,
Morské a sladkovodné riasy
Orechové krémy, džemy a marmelády
BIO džemy a marmelády
,
100% orechové krémy
,
Sladké orechové krémy
,
BIO arašidové krémy
,
BIO kešu krémy
,
BIO lieskovoorieškové krémy BrainMax
,
BIO mandľové krémy a maslá BrainMax
,
Krémy, džemy a marmelády bez lepku
,
Proteínové krémy a maslá
,
Vegan krémy, džemy a marmelády BrainMax
Oleje, tuky a prepustené maslá
Prírodné sladidlá
Fermentované a konzervované potraviny
Pizza, wrapy
Omáčky a pesta
Múky, zmesi a pudingy
Ryža, cestoviny a strukoviny
Domov
Vodné filtre a kanvice
Blokácia modrého svetla
Blokácia 100 % modrého svetla
,
Blokácia 100 % modrého aj zeleného svetla
,
Blokácia 25-40 % modrého svetla
,
Blokácia 80 % modrého svetla
Boxy na jedlo, fľaše, šejkre, tašky
Terapia červeným svetlom
Osvetlenie
Zero waste
Ekodrogéria
Čistiace prostriedky
,
Prírodné a ekologické pracie prostriedky
,
Prírodné a ekologické menštruačné vložky a tampóny
Arómaterapia
Aróma difúzery
,
Éterické a esenciálne vonné oleje
Knihy
Riad - panvice, sady a kuchynské doplnky
Darčeky
Darčekové poukážky
Darčeky do 80 €
Výber TOP darčekov pre mužov
Darčeky do 40 €
Výber TOP darčekov pre ženy
Darčeky do 20 €
Prírodná kozmetika
Darčekové sady
Starostlivosť o pleť a pery
Starostlivosť o telo
Deodoranty
Opaľovacie krémy a oleje
Zubná starostlivosť
Zubné kefky
,
Zubné pasty
Starostlivosť o ruky a nohy
Starostlivosť o vlasy
Pre mužov
Detská kozmetika
Pre ženy
Značky
BrainMax
BrainMax Pure
Garden of life
Jarrow Formulas
Life Extension
NOW® Foods
Swanson
Viridian
Mena
(EUR)
CZK
EUR
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Ciele
/
Pamäť
Výživové doplnky na pamäť
, Strana 3
Najpredávanejšie
Brainmax Omega 3 Cod Liver Oil®, 240 ml
Omega 3 olej z tresčej pečene pôvodom z Islandu, citrón, 24 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
38508
€18,30
BrainMax Super Omega-3, 1050 mg, 60 softgel kapsúl
Super kvalitný rybí olej 700 DHA / 280 EPA, BIO olivový olej, 30 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
67224
€18,30
BrainMax Super Ashwagandha® KSM-66®, 100 rastlinných kapsúl
Patentovaný extrakt ashwagandhy KSM-66® ako podpora duševného zdravia, 100 dávok, výživový doplnok / *CZ-BIO-001 certifikát
Skladom
(>5 ks)
47766
€28,50
€28,50
–14 %
BrainMax NeuroHacker®, Dopamine Upgrade! 60 rastlinných kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
910
Pôvodne:
€28,50
(–14 %)
€24,35
BrainMax Super Ashwagandha® extrakt KSM-66®, 50 rastlinných kapsúl
Patentovaný extrakt ashwagandhy KSM-66® ako podpora duševného zdravia, relaxácie a odolnosti organizmu voči stresu, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
66564
€15,85
BrainMax Shilajit & Ashwagandha Gummies, 60 cukríkov
Adaptogénny komplex s príchuťou čiernych ríbezlí, 30 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
67260
€20,35
BrainMax Vegan Omega 3, 90 softgel kapsúl
Vegánsky omega 3 olej získaný z mikrorias v rastlinných kapsuliach, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
67236
€30,55
€36,65
–14 %
BrainMax BrainFood, 90 rastlinných kapsúl
Naša pokročilá výživa mozgu na podporu jeho správnej činnosti, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
60406
Pôvodne:
€36,65
(–14 %)
€31,35
€39,90
–10 %
BrainMax Vegan Omega 3, 2850 mg DHA & EPA, 275 ml
Najčistejší zdroj Omega 3, MEGA dávka DHA, Polyfenolová ochrana, D3 & K2, 25 až 50 dávok, 100% VEGAN, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
47286
Pôvodne:
€39,90
(–10 %)
€35,65
BrainMax Natural L-Theanine, 100 rastlinných kapsúl
Aminokyselina na navodenie pocitov relaxácie a mentálnej bdelosti, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
67197
€15,05
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
119
položiek celkom
Výpis produktov
Swanson High Absorption Ashwagandha & Black Pepper, ashwagandha a čierne korenie, 120 kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€22,60
Jednotková cena:
€0,19 / 1 kapsula
Do košíka
59074
Energia
Duševná rovnováha
NutriWorks Ashwagandha, 300 mg, 120 rastlinných kapsúl
Skladom
(2 ks)
€25,25
Jednotková cena:
€0,21 / 1 kapsula
Do košíka
66396
Novinka
NOW Vitamín B12, 1000 mcg, 100 pastilek
Skladom
(>5 ks)
€7
Jednotková cena:
€0,07 / 1 ks
Do košíka
421328
Novinka
Jarrow Formulas EPA-DHA Balance, 120 softgelových kapslí
Skladom
(>5 ks)
€53,78
Jednotková cena:
€0,45 / 1 kapsula
Do košíka
320891
Novinka
NOW Foods Rybí olej, 500 mg EPA a 250 mg DHA, 180 rybích softgelových kapslí
Skladom
(4 ks)
€36,39
Jednotková cena:
€0,20 / 1 kapsula
Do košíka
573761
Novinka
Life Extension No Flush Niacin, 100 kapsúl
Skladom
(3 ks)
€20,66
Jednotková cena:
€0,21 / 1 kapsula
Do košíka
719352
Novinka
Jarrow Formulas L-theanin, 100 mg, 60 rostlinných kapslí
Skladom
(1 ks)
€17,76
Jednotková cena:
€0,30 / 1 kapsula
Do košíka
196116
Novinka
Jarrow Formulas Acetyl-L-karnitin, 500 mg, 120 rostlinných kapslí
Skladom
(4 ks)
€39,70
Jednotková cena:
€0,33 / 1 kapsula
Do košíka
450340
Novinka
Swanson Inositol, 650 mg, 100 kapslí
Skladom
(4 ks)
€11,55
Jednotková cena:
€0,12 / 1 kapsula
Do košíka
550008
Novinka
NOW Omega-3 rybí olej Gummy Chews, marakuja, 36 žuvacích bonbónov
Skladom
(2 ks)
€14,86
Jednotková cena:
€0,41 / 1 ks
Do košíka
858309
Novinka
NOW L-theanin, čistý prášek, 28 g
Skladom
(1 ks)
€20,66
Jednotková cena:
€737,86 / 1 kg
Do košíka
389588
Novinka
Swanson SunL-theanin L-theanin, 100 mg, 60 rostlinných kapslí
Skladom
(1 ks)
€18,17
Do košíka
350905
Trávenie
Swanson Guarana, 500 mg, 100 kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€8,90
Jednotková cena:
€0,09 / 1 kapsula
Do košíka
23899
Pamäť
Anima Mundi Organic Cerebrum Brain Tonic, podpora mozgu, 59 ml
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€26,05
Jednotková cena:
€44,15 / 100 ml
Do košíka
49714
Epigemic® Ginkgo BodyBrain, ginkgo biloba, 60 kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€12,65
Jednotková cena:
€0,21 / 1 kapsula
Do košíka
59937
Pamäť
HealthForce CircuForce Brain Power, podpora mozgu, 90 rastlinných kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(3 ks)
€38,30
Jednotková cena:
€0,43 / 1 kapsula
Do košíka
48676
Hormonálna rovnováha
Liftea Šalvia a Yzop, 30 kapsúl
Bylinný komplex pre ženy aj mužov
Skladom
(>5 ks)
€6,70
Jednotková cena:
€0,22 / 1 m2
Do košíka
68829
Nature's Answer Ginkgo Leaf Fluid Extract, ginkgo biloba, extrakt, 2000 mg, 60 ml
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€25,25
Jednotková cena:
€42,08 / 100 ml
Do košíka
66597
Akcia
Trávenie
€14,65
–19 %
Nature's Answer Sage Leaf, šalvia lekárska, extrakt, 30 ml
Výživový doplnok
Skladom
(3 ks)
€11,85
Jednotková cena:
€39,50 / 100 ml
Do košíka
66693
Osavi Omega-3 VEGAN, 250 mg DHA, 120 rastlinných kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€26,85
Jednotková cena:
€0,22 / 1 kapsula
Do košíka
59535
Novinka
NOW Omega-3 rybí olej, molekulárně destilovaný, 30 softgelových kapslí
Skladom
(>5 ks)
€4,51
Jednotková cena:
€0,15 / 1 kapsula
Do košíka
922695
Novinka
NOW Super Omega 3-6-9, 1200 mg, 90 softgelových kapslí
Skladom
(>5 ks)
€16,52
Jednotková cena:
€0,18 / 1 kapsula
Do košíka
830564
Novinka
Jarrow Formulas EPA-DHA Balance, 240 softgelových kapslí
Skladom
(>5 ks)
€74,47
Jednotková cena:
€0,31 / 1 kapsula
Do košíka
910116
Novinka
NOW Super Omega EPA molekulárně destilovaný, 240 softgelových kapslí
Skladom
(>5 ks)
€29,35
Jednotková cena:
€0,12 / 1 kapsula
Do košíka
747580
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 24 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 3 z 5.
1
3
5
119
položiek celkom
Hore