HealthForce CircuForce Brain Power, podpora mozku, 90 rostlinných kapslí

Kód: 48676
€37,95 –9 %
CF90
€37,95 –9 % €34,35
Skladom (4 ks)

HealthForce CircuForce Brain obsahuje najlepšie zložky na podporu funkcií mozgu. Obsahuje vysoko kvalitné Ginkgo bilobu, bylinu bohatú na antioxidanty, ktorá podporuje zvýšený prietok krvi v celom tele. Iba jeden VeganCap™ denne obsahuje 250 mg vysoko účinného extraktu Ginkgo biloba.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

HealthForce CircuForce Brain Powder, 90 rastlinných kapsúl

NAJLEPŠIA FORMULA NA PODPORU MOZGU:   Obsahuje vysoko kvalitné Ginkgo biloba, bylinu bohatú na antioxidanty, ktorá podporuje zvýšený prietok krvi v celom tele.   Iba jeden VeganCap™ denne obsahuje 250 mg vysoko účinného extraktu Ginkgo biloba.

HealthForce CircuForce ™ Brain Power je doplnok stravy na báze ginkgo biloby bohatej na antioxidanty, ktorá podporuje zdravý obeh a kognitívne funkcie , vrátane duševnej bystrosti a pamäte. Tento rod pochádza z Číny a prvýkrát sa objavil v permskej ére pred viac ako 250 miliónmi rokov. Ako jeden z najstarších žijúcich druhov stromov na svete je ginkgo biloba často tiež označovaná ako živá fosília. Tieto výdatné stromy môžu žiť viac ako 1000 rokov a dorastať do výšky až 37 metrov. Majú elegantné vejárovité listy, ktoré sa na jeseň sfarbujú do žiarivo zlatého odtieňa. Ginkgo sa pestuje po stáročia a hovorí sa, že predstavuje dlhovekosť a zlepšuje krvný obeh aj mozgové funkcie. V Číne dokonca rastú stromy ginkgo, ktorých vek sa odhaduje na viac ako 1500 rokov. Ginkgo s vysokým obsahom flavonoidov má silné antioxidačné vlastnosti, ktoré taktiež bojujú proti poškodeniu buniek voľnými radikálmi. Táto neuroprotektívna bylina vždy podporuje kognitívne funkcie, vrátane duševného sústredenia a pamäti. Chemické zlúčeniny zvané terpenoidy (známe ako „ginkgolidy“ u ginkgo biloba) sú považované za zodpovedné látky za jeho jedinečné účinky na cirkuláciu krvi. Ginkgolidy oi podporujú dilatáciu krvných ciev a zníženie „lepivosti“ krvných doštičiek.

VÝKONNÉ ADAPTOGÉNNE VLASTNOSTI:   Obsahuje eleuthero, adaptogénnu bylinu, ktorá podporuje schopnosť tela zvládať stres a obsahuje cholín, živinu pre mozog.

SILNÁ AJURVÉDSKA BYLINA:   Gotu kola, dôležitá nervinová tonická bylina v Ajurvédskej tradícii, ktorá podporuje centrálny nervový systém a pomáha telu adaptovať sa na stres.

BYLINNÉ EXTRAKTY:   Pri extrakcii sa nepoužívajú žiadne rozpúšťadlá;   iba voda, CO2 alebo alkoholové extrakty.   Jednotlivé extrakty sú testované na rozpúšťadlá a testy zložiek.   Hotové produkty s extraktmi testovanými na rozpúšťadlá a testy zložiek. Certifikované pre vegánov, kóšer a bez lepku.   Náš štandard TruGanic™ Sourcing zahŕňa laboratórne testovanie na GMO a pesticídy.   Žiadne plnivá, spojivá, tekuté činidlá. Výrobok balený v recyklovateľnej fľaši z hnedého skla, ktorá obsahuje absorbér kyslíka a použitie vzduchotesného kovového veka.

NAJVYŠŠIE VÝROBNÉ ŠTANDARDY:   Vyrobené v USA v zariadení registrovanom FDA.   Uznávané ako výrobné štandardy s certifikáciou NSF International/ANSI cGMP.   Vyrobené v organickom, kóšer, bezlepkovom a vegánskom zariadení.

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

ZLOŽENIE produktu na 1 dávku - teda 1 kapsulu (500mg):
Extrakt z listov Ginkgo Biloba* 250mg
Extrakt z koreňa Eleuthero* 125mg
Extrakt z celej byliny Gotu Kola* 125mg
Kapsule: VeganCaps™* (hypromelóza derivovaná z borovicovej celulózy) - bez aditív)*
*TruGanic™

Extrakt z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba) Extrakt z koreňa Eleuthero (Eleutherococcus senticosus) Extrakt z celej byliny Gotu Kola (Centella asiatica) Ďalšie ingrediencie: VeganCaps (fermentovaná tapioka) – bez tekutých činidiel

Upozornenie

Ukladať mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, užívate lieky a/alebo máte zvláštny zdravotný stav, poraďte sa o užívaní s lekárom. POZOR! Tento produkt môže interagovať s liekmi na riedenie krvi. Ak užívate lieky na riedenie krvi, poraďte sa pred užitím tohto lieku so svojím ošetrujúcim lekárom!

Obsah: 90 rastlinných kapsúl

Dodatočné parametre

Kategória: Ciele
Druh kapsúl: Rastlinné kapsule
Expirácia: 3/2026
Forma: Kapsule
Krajina pôvodu: USA
Počet kapsúl: 120 rastlinných kapsúl
Pre jedincov riešiacich: Zdravie mozgu, pamäť, sústredenie
Výrobca: HealthForce

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: