Vesantech Digestive, probiotika s enzymy, 50 miliard CFU, 30 enterosolventních kapslí Výživový doplnok

Kód: 49597
Akcia Nie je možné uplatniť zľavový kód
Značka: Vesantech
€42,60 –28 %
vesantech mockup d i final edit
€42,60 –28 % €30,60
Skladom (>5 ks)

Unikátny počet, 27 probiotických kmeňov pri mimoriadne vysokej koncentrácii, až 50 miliárd CFU v jednej dávke sme doplnili 17 dôležitými enzýmami na trávenie tukov, cukrov, proteínov a mlieka . Enzýmy sú biologické molekuly, ktoré katalyzujú (urýchľujú) chemické reakcie v živých organizmoch. V ľudskom tele sa využívajú na rozklad zložitých molekúl na jednoduchšie, ktoré môže telo ľahšie využiť.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 60 eur.

Podrobný popis

Vesantoch Digestive, probiotiká s enzýmami, 50 miliárd CFU, 60 enterosolventných kapsúl

Unikátny počet, 27 probiotických kmeňov pri mimoriadne vysokej koncentrácii, až 50 miliárd CFU v jednej dávke sme doplnili 17 dôležitými enzýmami na trávenie tukov, cukrov, proteínov a mlieka . Enzýmy sú biologické molekuly, ktoré katalyzujú (urýchľujú) chemické reakcie v živých organizmoch. V ľudskom tele sa využívajú na rozklad zložitých molekúl na jednoduchšie, ktoré môže telo ľahšie využiť.

Probiotiká Vesantech digestive odporúčame ľuďom, ktorí majú tráviace problémy, oslabenú črevnú mikrobiotu, výrazne oslabenú imunitu, pri alebo po dlhej antibiotickej liečbe. V súčasnej dobe sa vedecká komunita a odborníci na výživu zaoberajú čoraz viac pozitívnymi účinkami probiotík na ľudské zdravie. Tieto probiotiká, známe tiež ako "dobré" alebo "prospešné" baktérie, predstavujú živé, aktívne mikroorganizmy, ktoré majú schopnosť vyvíjať pozitívne účinky na zdravie hostiteľa, keď sú konzumované v dostatočnom množstve. Väčšina probiotík na trhu má absolútne nedostatočné zloženie.

Tieto mikroorganizmy sú výnimočné svojou schopnosťou prežiť náročné podmienky tráviaceho systému a dosiahnuť črevné mikrobioty. Aby boli probiotiká skutočne účinné, musia byť schopné prekonať niekoľko prekážok, ktoré tráviaci systém predstavuje. Prvá z týchto prekážok je žalúdočná kyselina. Táto kyselina, ktorá je mimoriadne silná, má za úlohu nielen rozkladať potraviny, ale aj zničiť mnohé mikroorganizmy, ktoré by mohli byť pre človeka škodlivé. Probiotiká musia byť schopné odolať tomuto agresívnemu prostrediu a pokračovať v ceste k črevám.

Ďalšou výzvou pre probiotiká je žlč, ktorá sa vylučuje do dvanástnika a má za úlohu emulgovať tuky, čím uľahčuje ich trávenie. Žlč môže byť tiež nepriateľská voči mnohým mikroorganizmom, vrátane probiotík. Preto je dôležité, aby probiotické kmene, ktoré sú vyberané na konzumáciu, boli odolné voči účinkom žlče. Okrem žalúdočnej kyseliny a žlče existujú v tráviacom trakte aj ďalšie nepriaznivé podmienky, ako sú enzýmy a konkurenčná mikroflóra, s ktorými sa probiotiká musia vysporiadať. Tieto podmienky môžu výrazne ovplyvniť schopnosť probiotík prežiť a kolonizovať črevnú mikroflóru.

Keď probiotiká úspešne prekonajú všetky tieto prekážky a dosiahnu čriev vo veľkom počte, môžu začať vyvíjať svoje prospešné účinky. Medzi tieto účinky patrí napríklad podpora imunitného systému, zlepšenie trávenia, prevencia a liečba niektorých tráviacich ochorení a podpora celkového zdravia čriev. Probiotiká teda predstavujú dôležitý prvok na udržanie zdravej črevnej mikroflóry a celkového zdravia organizmu.

Odporúčané dávkovanie

2 kapsule denne pred jedlom.

Zloženie

denná dávka: 2 kapsule
balenie obsahuje 30 dávok
Množstvo
v 1 dávke

Bifidobacterium lactis Bl03, Lactobacillus acidophilus CCFM1200, Bifidobacterium lactis BAL005, Bifidobacterium longum CCFM760, Lactobacillus acidophilus L59, Lactobacillus brevis 566, Lactobacillus fermentum HLF67, Lactobacillus helveticus HH28, Lactobacillus rhamnosus Lr663, Lactobacillus gasseri HLG13, Lactococcus lactis HLL31 , Streptococcus thermophilus ST67, Lactobacillus plantarum CCFM1143, Lactobacillus paracasei HPC69, Saccharomyces boulardii Hs5, Lactobacillus salivarius HLS89, Bifidobacterium bifidum Bb67, Bifidobacterium 27, Lactobacillus rhamnosus GG, Lactobacillus plantarum Cn2018, Bifidobacterium longum CCFM1017, Lactobacillus paracasei CCFM1164, Lactobacillus fermentum CFM1058, Lactobacillus plantarum CCFM164

50 mld

PREBIOTIKA: FOS, XOS. FOS sú fruktooligosacharidy, preferovaným zdrojom energie pre niektoré prospešné bakteriálne kmene. XOS sú xylooligosacharidy, tiež typ prebiotiká, podobne ako FOS. Stimuláciou rastu prospešných baktérií v črevnom mikrobiome prispievajú fruktooligosacharidy (FOS) a xylooligosacharidy (XOS) k optimalizácii tráviaceho procesu a regulácii stolice. Tento mechanizmus môže poskytnúť značnú úľavu ľuďom, ktorí sa stretávajú so zápchou. Okrem toho, rovnako ako FOS, aj XOS podporujú lepšiu absorpciu esenciálnych minerálov, ako je vápnik. Táto vlastnosť je kritická pre udržanie zdravia kostí.

Obsiahnuté enzýmy: Amyláza + proteázy + laktáza + glukoamyláza + alfa-galaktosidáza + lipáza + pektináza + peptidáza + bromelaín + fytáza + hemiceluláza + beta-glukanáza + papaín + celuláza + xylanáza +. Tieto enzýmy hrajú kľúčovú úlohu v procese trávenia, pomáhajú rozkladať potraviny na jednoduchšie zložky, ktoré môže telo využiť na energiu, rast a opravu buniek. V niektorých prípadoch, ako pri nedostatočnej produkcii týchto enzýmov (napríklad laktázovej nedostatočnosti), môžu byť enzymatické doplnky užitočné na podporu trávenia.

Upozornenie

Výživový doplnok. Dátum spotreby výrobku je 12 mesiacov od dátumu výroby. Skladujte v suchu, na tmavom mieste, najlepšie pri teplote do 4 ° C, v chladničke. Počas prepravy je bezproblémovo možná aj krátkodobo vyššia teplota okolia, bez straty kvality probiotických kultúr (niekoľko dní do 25 °C). Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Osoby liečené cytostatikami alebo imunosupresívami potrebujú konzultáciu svojho ošetrujúceho lekára.

Zloženie: Kapsule sú navrhnuté na riadené uvoľňovanie liečiv, na ochranu živých kultúr pred žalúdočnou kyselinou, cielené uvoľňovanie probiotík v tenkom čreve a zlepšenie biologickej dostupnosti. Nosič: maltodextrín. Produkt neobsahuje lepok.

Balenie

60 enterosolventných kapsúl

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Forma: Kapsule
Počet tabliet: 30 enterosolventních kapslí
Pre jedincov riešiacich: Zdravie čriev a trávenie
Výrobca: Vesantech

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: