Viridian Ginkgo Biloba 60 kapsúl

Kód: 2848
€14,90
Skladom (>5 ks)

Produkt je vhodný pre všetky jedince zamerané na duševnú kondíciu - pamäť, sústredenosť, výkon, podporu pri bolestiach hlavy, závratoch, depresii a na podporu pri erektilnej dysfunkcii.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Viridian Ginkgo Biloba

Ginkgo je jedným z najstarších stromov na svete. Extrakt z jeho listov je bohatý na živiny, ktoré majú mnohostranné účinky. Ginkgo je veľmi dobre známy všetkým, ktorí sú orientovaní na zlepšenie pamäti a kognitívnych funkcií. Ide o celosvetovo jednu z najpredávanejších bylín.
Ginkgo je listnatý strom, živá fosília existujúca a nezmenená už 150 miliónov rokov. Najväčšiu zásluhu na tom majú pravdepodobne Číňania, ktorí ginkgo uctievajú a vysádzajú okolo chrámov.
Ginkgo je veľmi známe pre svoje účinky spojené s obehovým systémom a so zásobovaním organizmu kyslíkom. V nadväznosti na to je spojené s mentálnou kondíciou - pamäťou, bohttps://www.brainmarket.sk/brainmax-2-1-neurohacker-manifesto/lesťami hlavy, závratmi, nesústredenosťou, tinitom aj depresiou. Napriek rozšíreným domnienkam sa účinok ginkga spojený s pamäťou a duševnou výkonnosťou netýka len seniorov, ale všetkých dospelých jedincov bez rozdielu veku. Gingko biloba môžete tiež nájsť v Brainmax 2.1 Neurohacker Manifesto. ODPORÚČAME!

Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:

  • Duševnú kondíciu - pamäť, sústredenosť, výkon
  • Podporu pri bolestiach hlavy, závratoch, depresii
  • Podporu pri erektilnej dysfunkcii

Balenie

60 kapsúl (31g)

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula denne s jedlom, alebo podľa odporúčania lekára.

Upozornenie

Môže znižovať zrážanlivosť krvi. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pokiaľ nie je odporúčané lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie, ak lekár neodporučí inak. Nie je náhradou pestrej stravy. Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí. Vhodné pre vegánov.

Zloženie

obal kapsuly hydroxypropylmethyl celulóza, štandardizovaný extrakt z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba) 66 mg poskytujúcich 24% ginkgo flavónových glykosidov, 6% terpén laktónov. 66 mg extraktu je ekvivalentná 3300 mg celých listov. Na báze lucerny (280mg), spiruliny (35mg) a čučoriedky (35mg).

Doplnok stravy.

Dodatočné parametre

Kategória: Extrakty, adaptogény v kapsulách
Druh kapsúl: Rastlinné kapsule
Forma: Kapsule
Krajina pôvodu: Veľká británia
Počet kapsúl: 60 rastlinných kapsúl
Pre jedincov riešiacich: Zdravie mozgu, pamäť, sústredenie
Výrobca: Viridian

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: