STOP alergiám! Vyskúšajte našu novinku Brainmax Quercetin & Bromelaín! Nakupujte TU

Viridian Ginkgo Biloba 60 kapsúl

Kód: 2848
€15,64 –7 %
Ginkgo Biloba 60kapslí Viridian
€15,64 –7 % €14,47
Skladom (1 ks)

Produkt je vhodný pre všetky jedince zamerané na duševnú kondíciu - pamäť, sústredenosť, výkon, podporu pri bolestiach hlavy, závratoch, depresii a na podporu pri erektilnej dysfunkcii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Viridian Ginkgo Biloba

Ginkgo je jedným z najstarších stromov na svete. Extrakt z jeho listov je bohatý na živiny, ktoré majú mnohostranné účinky. Ginkgo je veľmi dobre známy všetkým, ktorí sú orientovaní na zlepšenie pamäti a kognitívnych funkcií. Ide o celosvetovo jednu z najpredávanejších bylín.
Ginkgo je listnatý strom, živá fosília existujúca a nezmenená už 150 miliónov rokov. Najväčšiu zásluhu na tom majú pravdepodobne Číňania, ktorí ginkgo uctievajú a vysádzajú okolo chrámov.
Ginkgo je veľmi známe pre svoje účinky spojené s obehovým systémom a so zásobovaním organizmu kyslíkom. V nadväznosti na to je spojené s mentálnou kondíciou - pamäťou, bohttps://www.brainmarket.sk/brainmax-2-1-neurohacker-manifesto/lesťami hlavy, závratmi, nesústredenosťou, tinitom aj depresiou. Napriek rozšíreným domnienkam sa účinok ginkga spojený s pamäťou a duševnou výkonnosťou netýka len seniorov, ale všetkých dospelých jedincov bez rozdielu veku. Gingko biloba môžete tiež nájsť v Brainmax 2.1 Neurohacker Manifesto. ODPORÚČAME!

Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:

  • Duševnú kondíciu - pamäť, sústredenosť, výkon
  • Podporu pri bolestiach hlavy, závratoch, depresii
  • Podporu pri erektilnej dysfunkcii

Balenie

60 kapsúl (31g)

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula denne s jedlom, alebo podľa odporúčania lekára.

Upozornenie

Môže znižovať zrážanlivosť krvi. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pokiaľ nie je odporúčané lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie, ak lekár neodporučí inak. Nie je náhradou pestrej stravy. Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí. Vhodné pre vegánov.

Zloženie

obal kapsuly hydroxypropylmethyl celulóza, štandardizovaný extrakt z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba) 66 mg poskytujúcich 24% ginkgo flavónových glykosidov, 6% terpén laktónov. 66 mg extraktu je ekvivalentná 3300 mg celých listov. Na báze lucerny (280mg), spiruliny (35mg) a čučoriedky (35mg).

Doplnok stravy.

Dodatočné parametre

Kategória: V kapsuliach
Hmotnosť: 0.18 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: