BrainMax Pure Ashwagandha, Vitánia opojná, tinktúra 1:1, 100 ml

Kód: 6452/1345
€18,40
Skladom (>5 ks)

Ashwagandha je jeden z najznámejších adaptogénov ajurvédskej medicíny. Adaptogény nás chránia pred stresom a podporujú celkovú vitalitu organizmu. Na jej liečivé účinky sa používa celá rastlina. Ashwagandha má antioxidačné vlastnosti, podporuje vitalitu organizmu, duševné zdravie, reprodukčný systém a zdravie kardiovaskulárneho systému. Tinktúra v pomere 1:1 je balená v tmavých fľaštičkách, čím je dostatočne chránená pred pôsobením svetla. Tinktúru môžete užívať samostatne, ale taktiež pridať do vody alebo džúsu.

 

 

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Pozor: jedná sa o extra silnú tinktúru s koncentráciou 1:1.

Ashwagandha, v preklade konská sila alebo indická čerešňa, to všetko sú názvy jedného z najznámejších adaptogénov. Pod ľahko exotickým názvom sa ukrýva bylina, ktorá si poradí so stresom, optimalizáciou hormonálneho systému a vezme si na starosť aj kvalitnejší spánok. Koniec koncov jej slovenský názov vitánia snodárna všeličo napovie. Ako silný adaptogén je Ashwagandha vhodná pre všetkých, ktorých sužuje psychický aj fyzický stres. Adaptogény sú totiž skupinou rastlín, ktoré prežijú všetky poveternostné vplyvy, jednoducho povedané, adaptovali sa na okolité podmienky. Chránia nás tak pred stresom a celkovo harmonizujú naše telo aj myseľ.

  • Antioxidant.
  • Energia, vitalita, svaly a výdrž.
  • Najúčinnejšia adaptogénna rastlina.
  • Chráni pred stresom a celkovo harmonizuje telo aj myseľ.
  • Podporuje kognitívne vlastnosti, vrátane koncentrácie.
  • Duševné zdravie a spánok.
  • Pôsobí na reprodukčný a hormonálny systém.
  • Normálna funkcia dýchacieho systému.
  • Normálny stav pokožky.

 

V 100 ml, ktoré sú vo fľaštičke je 45 ml alkoholu a 55 ml je voda. Pomer 1:1 znamená, že tinktúra obsahuje 27,5 ml extraktu a 27,5 ml vody. Zvyšok je alkohol.

ashwagandha tinktúra

Súčasná legislatíva nám nedovoľuje spomínať všetky zdravotné výhody.

30039-8

Macerácia bylín

Macerovanie bylín je zrejme najstarší druh spracovania bylín. Rastliny máčané v destilovanom alkohole napevno zakorenili aj v západnej medicíne. Alkohol sa používa na "rozbitie" bunkovej steny rastliny, čo umožňuje uvoľňovanie biologicky aktívnych zlúčenín. Do tinktúry sú vyberané rastliny najvyššej kvality a po dôkladnom očistení sú pozvoľna lúhované v 45% alkohole. Tinktúry sú oveľa koncentrovanejšie ako samotné odvary z bylín a vďaka tomu sú ich účinky viditeľnejšie počas kratšej doby. Navyše vďaka obsahu alkoholu majú dlhú trvanlivosť a pri správnom skladovaní vydržia aj niekoľko rokov. V tejto tinktúre je spracovaný koreň Ashwagandhy, ktorý je bohatý na  withanolidy. Látky, ktorá je primárnou aktívnou zložkou ashwagandhy. Tinktúra je balená v tmavých fľaštičkách, aby bola dostatočne chránená pred pôsobením svetla. Môžete ju užívať samostatne, ale taktiež pridať do vody alebo džúsu.

Ako tinktúru dávkovať?  

2x - 3x denne 2 - 3 ml, alebo podľa odporúčania lekára. 1 ml zodpovedá plnému stlačeniu kvapkadla.

Nákupom podporíte aj slovenské lesy #stromzaobjednávku!

 

Zloženie: Potravinársky alkohol, Withania somniferum, voda.

Pomer extrakcie: 1:1

Obsah alkoholu: 45%

Vysvetlenie koncentrácie: Tinktúra v pomere 1:1 so 45% obsahom alkoholu znamená to, že na 1 kvapku bylinného výťažku pripadá 1 kvapka alkoholu a zvyšok (55%) je voda.

Pôvod: Veľká Británia

Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Distribútor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladovanie: Skladujte na suchom a temnom mieste.

Obsah: 100 ml

 

Dodatočné parametre

Kategória: BrainMax Pure
Forma: Tinktúra
Pomer extrakcie: 1:1
Veľkosť balenia: 100 ml
Výrobca: BrainMax Pure

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: