BrainMax CéBéDé SPIRIT, 26%, 10 ml

Kód: 36210
CéBéDé
Značka: BrainMax
€48,45
Skladom (>5 ks)

Niečo úplne nové. Extrémne silný zážitok z aromaterapie s BrainMax CéBéDé SPIRIT 26%. Tento CéBéDé olej bol extrahovaný procesom etanolovej extrakcie, čím je zaručené, že sú z rastliny extrahované všetky prospešné látky . To dodáva väčší synergistický efekt a celý proces je veľmi šetrný.

Upozornenie: oleje sú určené na účely aromaterapie.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

BrainMax CéBéDé SPIRIT, 26%, aromatický olej, 10 ml

Veľmi potentný CéBéDé olej, ktorý obsahuje aj množstvo ďalších prospešných kanabinoidov a terpénov. BrainMax CéBéDé SPIRIT je čisto prírodným produktom , u ktorého bola pri výrobe dosiahnutá výnimočná kombinácia kanabinoidov a terpénov pre zosilnenie pozitívnych prínosov na ľudský organizmus. Na výrobu BrainMax CéBéDé SPIRIT bola použitá etanolová extrakcia, čím je dosiahnuté zachovanie všetkých synergisticky pôsobiacich látok. Etanolová extrakcia je zložitejší výrobný proces, avšak je rovnako bezpečná ako bežne používané extrakcie pomocou CO2 a navyšenezanecháva v extrakte žiadne zvyšky. Ako nosný olej je použitý konopný olej.

Vedci po celom svete skúmajú mechanizmus účinku kanabinoidov (CéBéDé). Vďaka mnohoročnému výskumu už existuje mnoho štúdií potvrdzujúcich pozitívne účinky CéBéDé, ktoré sú realizované prostredníctvom pôsobenia na náš endokanabinoidný systém. Endokanabiodný systém je bunková sieť receptorov v našom tele zodpovedná za reguláciu a rovnováhu v našom tele .

Upozornenie: ObsahtieHáCé pod 1%.

CeBeDe spirit2

cebede-spirit-silny-zazitok-product-detail

 

Ako CéBéDé funguje?

Mechanizmus účinku kanabinoidov na náš organizmus by sa dal prirovnať k odomykaniu zámkov v našom endkanabinoidnom systéme (ES), kde sú kanabinoidy kľúče a receptory ES sú zámky. Užívaním CéBéDé alebo CéBéGé púšťame do organizmu kľúče, ktoré v bunkách odomykajú zámky - receptory. Celá táto sieť receptorov tvorí náš endokanabinoidný systém (ES).

Viac sa dozviete v našom videorozhovore.

 

36210-8
CeBeDe spirit

Základné vlastnosti

 • Organické a vegan ingrediencie.
 • Produkt vyrobený v EÚ.
 • Formulácia kanabinoidov a terapeutických terpénov pre maximálny účinok na telo i myseľ.
 • 2600 mg Full spectrum CéBéDé oleje.
 • Extrahované etanolovou extrakciou, ktorá je bezpečná a zaručuje zachovanie všetkých synergisticky pôsobiacich látok.
 • Extrakcia nezanecháva v CéBéDé oleji žiadne zvyšky a tým je dosiahnutá maximálna čistota.
 • Obsahuje aj ďalšie kanabinoidy ako CéBéN, CéBéVé, CéBéGé, flavonoidy a fenoly.
 

Upozornenie: oleje sú určené na účely aromaterapie. Odporúčame používať za účelom aromaterapie iba pred spánkom a potom nie je vhodné viesť motorové vozidlá.

Balenie
10 ml
 
Doplnkové informácie: Obsah tejHáCej je pod 1%. Zákonný limit pre CéBéDé produkty do 1%. Olej je určený na večernú aromaterapiu. Produkt testovaný v 3 akreditovaných laboratóriách (1x výrobcom, 2x kontrolný test). Nosný olej produktu je konopný olej.
 
Upozornenie: Počas tehotenstva a dojčenia je potrebné sa aromaterapii vyhnúť. Štúdia z roku 2018 z Americkej akadémie pediatrie varovala ženy, aby sa počas tehotenstva vyhýbali marihuane v dôsledku potenciálnych rizík pre vývoj dieťaťa. Hoci sa štúdia zamerala na psychoaktívnu látku TéHáCé, nie je známe, akým spôsobom ovplyvňuje CéBéDé zdravie plodu, a preto bude lepšie, keď CéBéDé ponecháte na dobu po pôrode. (Presnejšie po ukončení dojčenia). CéBéDé inhibuje enzým zvaný cytochróm P450 (CYP450), ktorý určité lieky používajú na metabolizáciu. Interferenciou s CYP450 môže CéBéDé buď zvýšiť toxicitu, alebo naopak znížiť účinnosť týchto liekov. Ďalšími liekmi, s ktorými sa dá pri súbežnom užívaní očakávať nezvyčajná reakcia, a užívanie CéBéDé vopred konzultovať s lekárom sú:
 • Lieky proti arytmii ako chinidín.
 • Antikonvulzíva -Tegretol (karbamazepín) a Trileptal (oxkarbazepín).
 • Antimykotiká – Nizoral (ketoconazol) a Vfend (voriconazol).
 • Antipsychotiká – Orap (pimozid).
 • Atypické antidepresíva – Remeron (mirtazapín).
 • Benzodiazepínové sedatíva – Klonopín (clonazepam) a Halcion (triazolam).
 • Imunosupresívne lieky – Sandimmune (cyklosporín).
 • Makrolidové antibiotiká – klaritromycín a telitromycín.
 • Lieky na liečbu migrény – Ergomar (ergotamín).
 • Opioidné lieky proti bolesti – Duragesic (fentanyl) a alfentanil.
 • Lieky na liečbu tuberkulózy na báze rifampínu.
Pokiaľ tieto lieky užívate, neznamená to, že by ste sa museli aromaterapie vzdať. Mnohé z týchto interakcií sú mierne a nevyžadujú úpravu liečby.
Veľakrát iba stačí niekoľkohodinový rozostup od dávky lieku.
Uchovávajte na suchom a chladnom mieste.
 
Prevoz a prenášanie CéBéDé: Tým, že je olej zo CéBéDé mastný, môže sa stať, že pokiaľ sa fľaštička so CéBéDé neprenáša v krabičke, olej na fľaštičke môže závit uvoľniť a to zapríčiní, že sa závit ľahko otočí a fľaštička môže tiecť. Preto je nutné prenášať CéBéDé vždy v pôvodnej krabičke. Krabička je robená na mieru, takže sa v nej fľaštička sa CéBéDé nepohne a tým pádom neodskrutkuje. Obal prosím recyklujte.
 

Články máme aj v audioforme!

zapamätajte-si-icon

Zapamätajte si

Najpodstatnejšie informácie o CéBéDé

CéBéDé je 100% prírodný produkt, ktorý pôsobí na receptory endokanabinoidného systému, ktorý má v tele za úlohu navodzovať homeostázu, inými slovami vnútornú rovnováhu nášho organizmu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Domov
Forma: Olej
Obsah CéBéD/G/N: 26 %
Typ: CéBéDé
Veľkosť balenia: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: