Akcia "Stmievanie"! 15% zľava na produkty pre blokáciu modrého svetla! Zakúpite TU

BrainMax CéBéDé ULTIMATE, 40%, 10 ml

Kód: CEBEDE9959
Novinka
Značka: BrainMax
€98,37
Skladom (> 5 ks)

Extrémne silný 40% CéBéDé olej, ktorý by vďaka veľmi vysokej koncentrácii kanabinoidov mohol zaujímať jedincov, ktorí riešia stres, spánok, bolesť, úzkosť, či regeneráciu.

Toto CéBéDé bolo extrahované najšetrnejšou a najefektívnejšiou metódou superkritickej extrakcie CO 2, pri ktorej sa zachovávajú všetky prospešné kanabinoidy a ďalšie prírodné látky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Brainmax CéBéDé ULTIMATE, 40%, 10 ml

Veľmi potentný celospektrálny CéBéDé olej, ktorý obsahuje aj rad ďalších prospešných kanabinoidov a terpénov. Brainmax CéBéDé Ultra je čisto prírodným produktom, pri ktorom bola pri výrobe dosiahnutá výnimočná kombinácia kanabinoidov a terpénov pre zosilnenie pozitívnych prínosov na ľudský organizmus.

Vedci po celom svete skúmajú mechanizmus účinku kanabinoidov (CéBéDé). Vďaka mnohoročnému výskumu už existuje mnoho štúdií potvrdzujúcich pozitívne účinky CéBéDé , ktoré sú realizované prostredníctvom pôsobenia na náš endokanabinoidový systém. Endokanabiodný systém je bunková sieť receptorov v našom tele zodpovedný za reguláciu a rovnováhu v našom tele.

Viac informácií nájdete v našom článku na blogu.

CBD ULTIMATE infografika brainmarket SK
CBD_trvzeni_infografika_brainmarket_sk_1

Bez psychotropného účinku! Berieme z rastlín len to najlepšie!

Pri užívaní CéBéDé sa nemusíte báť psychotropného účinku známeho u neslávne najznámejšieho kanabinoidu TéHáCé. Kanabinoidy CéBéDé alebo CéBéGé na telo a psychiku nepôsobia omamne. Počas užívania našich produktov nepocítite nežiaduce zmeny stavu vedomia a nemusíte báť sadnúť za volant alebo policajnej kontroly.

Zdravotné tvrdenie k CéBéDé (konopný olej)

 • Normálna činnosť   srdca   -   Imunitný systém.
 • Normálny   stav pokožky.
 • Normálna   hladina glukózy   v krvi.
 • Normálna činnosť   kardiovaskulárneho systému   -   hladina cholesterolu.
 • Normálna   činnosť svalov   a   kĺbov.
 • Prirodzená   obranyschopnosť   -   imunitný systém.

* Povolené zdravotné tvrdenia ku konopnému oleju podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách, v platnom znení (ďalej len "nariadenie (ES) č. 1924/2006").

Ako CéBéDé funguje?

Mechanizmus účinku kanabinoidov na náš organizmus by sa dal prirovnať k odomykaniu zámkov v našom endkanabinoidnom systéme (ES), kde sú kanabinoidy kľúče a receptory ES sú zámky. Užívaním CéBéDé alebo CéBéGé púšťame do organizmu kľúče, ktoré v bunkách odomykajú zámky - receptory. Celá táto sieť receptorov tvoria náš endokanabinoidový systém (ES), ktorý podľa vedeckých poznatkov ovplyvňuje všetko od nálady, pamäti, motorických funkcií cez fungovanie imunitného systému, rozmnožovanie, rast kostí až po vnímanie bolesti, chute na jedlo či spánok. Hlavnou funkciou ES je udržiavanie vnútornej rovnováhy organizmu. Podľa najnovších štúdií práve CéBéDé a CéBéGé pomáha navrátiť organizmus do vnútornej rovnováhy prostredníctvom pôsobenia na endokanabinoidové receptory.

endo-system-brainmarket-infografika-sk

Pre koho je CéBéDé určené?

CéBéDé je vhodné pre jedincov riešiacich bolesť, stres, spánok, úzkosť alebo kognitívne zdravie.

Základné vlastnosti

 • Organické a vegan ingrediencie.
 • Produkt vyrobený v EÚ.
 • Formulácia kanabinoidov a terapeutických terpénov pre maximálny účinok na telo i myseľ.
 • 4000 mg Full spectrum CéBéDé oleja.
 • Extrahovaný najšetrnejšou a najefektívnejšou metódou superkritickej extrakcie CO2.
 • Obsahuje aj ďalšie kanabinoidy ako CBN , CBV , CéBéGé , flavonoidy a fenoly.
CBD_je_vhodne_pre_jedincov_ktori_resia_Infografika-BrainMarket_SK
 
Dávkovanie

Balenie10 ml = 250 kvapiek, 1 kvapka = 16 mg CéBéDé.

Balenie
10 ml
 
Doplnkové informácie: Obsah TéHáCé je do 0,15%. Zákonný limit pre CéBéDé produkty je 0,3%. Po konzumácii ide bez obmedzenia viesť motorové vozidlá. Produkt testovaný v 3 akreditovaných laboratóriách (1x výrobcom, 2x kontrolný test). Nosný olej produktu je MCT kokosový olej.
 
Upozornenie: Počas tehotenstva a dojčenia je potrebné sa vyhnúť olejom CéBéDé. Štúdia z roku 2018 z Americkej akadémie pediatrie varovala ženy, aby sa počas tehotenstva vyhýbali marihuane v dôsledku potenciálnych rizík pre vývoj dieťaťa. Hoci sa štúdia zamerala na psychoaktívnu látku TéHáCé, nie je známe, akým spôsobom ovplyvňuje CéBéDé zdravie plodu, a preto bude lepšie, keď liečbu pomocou CéBéDé ponecháte na dobu po pôrode. (Presnejšie po ukončení dojčenia).

CéBéDé nie je vhodné používať napríklad s niektorými druhmi liekov, používaných na liečbu epilepsie. CéBéDé inhibuje enzým zvaný cytochróm P450 (CYP450), ktorý určité liečivá používajú na metabolizácii. Interferencií s CYP450 môže CéBéDé buď zvýšiť toxicitu, alebo naopak znížiť účinnosť týchto liekov. Ďalšími lieky, s ktorými sa dá pri súbežnom užívaní očakávať nezvyklá reakcia, a   mali by ste liečbu pomocou CéBéDé vopred konzultovať s lekárom sú:

 • Lieky proti arytmii ako chinidín.
 • Antikonvulzíva -Tegretol (karbamazepín) a Trileptal (oxkarbazepín).
 • Antimykotiká - Nizoral (ketoconazole) a VFEND (vorikonazol).
 • Antipsychotiká - Orapa (pimozid).
 • Atypické antidepresíva - Remeron (mirtazapín).
 • Benzodiazepín sedatíva - Klonopin (klonazepam) a Halcion (triazolam).
 • Imunosupresívne lieky - Sandimmun (cyklosporín).
 • Makrolidy - klaritromycín a telitromycín.
 • Lieky na liečbu migrény - Ergomar (ergotamín).
 • Opioidné lieky proti bolesti - Duragesic (fentanyl) a alfentanil.
 • Lieky na liečbu tuberkulózy na báze rifampicínu.
Ak tieto lieky užívate, neznamená to, že by ste sa museli podpornej liečby pomocou CéBéDé vzdať. Mnohé z týchto interakcií sú mierne a nevyžadujú úpravu liečby.
Veľakrát len stačí užívať CéBéDé s niekoľkohodinovým rozostupom od dávky lieku.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Nie je náhradou pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí.

Uchovávajte na suchom a chladnom mieste.
 
Prevoz a prenášanie CéBéDé: Tým, že je olej z CéBéDé mastný, môže sa stať, že ak sa fľaštička sa CéBéDé neprenáša v krabičke, olej na fľaštičke môže závit uvoľniť a to zapríčiní, že sa závit ľahko otočí a fľaštička môže tiecť. Preto je nutné prenášať CéBéDé vždy v pôvodnej krabičke. Krabička je robená na mieru, takže sa v nej fľaštička sa CéBéDé nepohne a tým pádom neodšrobuje. Obal prosím recyklujte.

Dodatočné parametre

Kategória: Stres
Hmotnosť: 0.06 kg
Obsah balení: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: