Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.

Prejsť na obsah

Prihlásenie k vášmu účtu

Nevypĺňajte toto pole

Nová registráciaZabudnuté heslo

alebo
Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:+421 222 205 759objednavky@brainmarket.sk
  • Blog
  • O nás
  • Doprava a platba
  • Kontakty
  • Recepty
    Ceny v:
    • CZK
    • EUR
    BrainMarket.sk
    Nákupný košík Prázdny košík
    • BrainMax®
      • BrainMax® výživové doplnky
        • Adaptogény,
        • Ciele,
        • Pre mužov,
        • Minerály, multiminerály, elektrolyty,
        • Prebiotiká a probiotiká,
        • Tinktúry,
        • Omega 3,
        • Vitamíny a multivitamíny,
        • Aminokyseliny,
        • Proteíny,
        • Kolagény,
        • Antioxidanty,
        • Predtréningové stimulanty,
        • Hovädzie orgány,
        • Pre ženy,
        • Huby a morské riasy,
        • Pre vegánov
      • BrainMax pre mužov
        • Výživové doplnky BrainMax pre mužov,
        • Kozmetika pre mužov,
        • Športové oblečenie pre mužov
      • Potraviny
        • Sladké snacky a slané krekry,
        • Potraviny bez lepku,
        • Sušené plody,
        • Cereálie, obilniny a pseudoobilniny,
        • Vegánske potraviny,
        • Oleje, tuky a prepustené maslá,
        • Pizza, wrapy,
        • Prírodné sladidlá,
        • Dochucovadlá a korenie,
        • Múky, zmesi, pudingy,
        • Ryža, cestoviny, strukoviny,
        • Superpotraviny,
        • Omáčky a pestá,
        • Fermentované a konzervované potraviny,
        • Zdravé, prírodné a osviežujúce nápoje,
        • Orechové krémy, džemy a marmelády,
        • Huby a morské riasy
      • BrainMax pre ženy
        • Výživové doplnky BrainMax pre ženy,
        • Športové oblečenie pre ženy,
        • BrainMax prírodná kozmetika pre ženy
      • BrainMax pre deti
      • LAUF
      • Vzorky
        • Vzorky výživových doplnkov,
        • Vzorky potravín
      • Fitness pomôcky
      • Oblečenie a módne doplnky
    • Imunita
    • BrainWeek
    • Ušetri
      • Výhodné balenia
        • Výhodné balenia výživových doplnkov,
        • Výhodné balenia potravín,
        • Výhodné balenia kozmetiky
      • Akcia na výživové doplnky a bio potraviny
      • Zachráň ma
      • Výpredaj - posledné kusy
      • Akcia týždňa
    • Ciele
      • Tréning a šport
      • Imunita
        • Bylinky,
        • Multiminerály,
        • Multivitamíny
      • Koncentrácia
      • Mužské zdravie
        • Výživové doplnky na plodnosť pre muža,
        • Výživové doplnky na prostatu,
        • Výživové doplnky pre športový výkon a regeneráciu
      • Pamäť
      • Energia, vitalita
      • Spánok
      • Duševné zdravie
      • Libido a plodnosť
        • Výživové doplnky na plodnosť pre muža,
        • Výživové doplnky na plodnosť pre ženy
      • Hormonálna rovnováha, systém
      • Cholesterol
      • Plánovanie tehotenstva
      • Longevity
      • Hydratácia
      • Telesná hmotnosť
      • Opaľovanie
      • Trávenie
        • Probiotiká,
        • Tráviace enzýmy,
        • Podpora čriev,
        • Prebiotiká
      • Detské zdravie
        • Vitamíny na imunitu pre deti,
        • Omega kyseliny - omega 3 pre deti,
        • Multivitamíny pre det,
        • Probiotiká pre deti
      • Očista
      • Výživové doplnky na kosti, väzby a kĺbovú výživu
      • Krvný cukor
      • Výživové doplnky v tehotenstve
      • Ženské zdravie
    • Výživové doplnky a výživa
      • Minerály a Multiminerály
        • Horčík,
        • Zinok,
        • Draslík,
        • Chróm,
        • Jód,
        • Meď,
        • Molybdén,
        • Selén,
        • Vápnik,
        • Železo,
        • Multiminerál,
        • Elektrolyty
      • Výživové doplnky podľa orgánov a častí tela
        • Srdce a cievy,
        • Kosti, kĺby, väzy,
        • Mozog,
        • Oči,
        • Pleť, vlasy, nechty,
        • Črevo, žalúdok,
        • Pečeň, obličky,
        • Močové cesty,
        • Pľúca, dýchacie cesty
      • Športová výživa
        • Športová výživa podľa športu,
        • Fitness výživové doplnky,
        • Proteíny,
        • Aminokyseliny,
        • Elektrolyty
      • Vitamíny a multivitamíny
        • Vitamín A,
        • Vitamín B,
        • Vitamín C,
        • Vitamín D,
        • Vitamín E,
        • Vitamín K,
        • Multivitamíny,
        • Vitamíny pre ženy,
        • Vitamíny pre mužov,
        • Vitamíny pre deti
      • Výživové doplnky pre vegánov
      • Antioxidanty
      • Proteíny
        • Srvátkové whey proteíny,
        • Ochutené proteíny,
        • Vegánske proteíny
      • Tuky
        • Omega 3,
        • MCT tuky
      • Aminokyseliny
        • Ostatné aminokyseliny,
        • Glycín,
        • L-citrulin,
        • L-glutamin,
        • L-arginin,
        • BCAA,
        • EAA,
        • Kreatín
      • Adaptogény
        • Ashwagandha,
        • Adaptogény v kapsulách,
        • Adaptogény v naturálnej forme
      • Probiotiká
      • Elektrolyty
      • Kolagény
      • Huby
        • Čaga (chaga),
        • Reishi,
        • Shiitake,
        • Cordyceps,
        • Maitake,
        • Hericium
      • Výživové doplnky pre deti
        • Vitamíny na imunitu pre deti,
        • Multivitamíny pre deti,
        • Omega kyseliny - omega 3 pre deti,
        • Minerály pre deti,
        • Probiotiká pre deti
      • Morské a sladkovodné riasy
      • Colostrum (Kolostrum)
      • Prebiotiká
      • Výživové doplnky pre mužov
      • Tinktúry BrainMax
      • Výživové doplnky podľa cieľa
      • Výživové doplnky pre ženy
    • Novinky
      • Novinky vo výživových doplnkoch
      • Novinky v potravinách
      • Novinky v kozmetike
      • Novinky v domácnosti
      • Novinky v oblečení
    • Muži
      • Výživové doplnky pre mužov
        • Pre športový výkon a regeneráciu,
        • Plodnosť pre mužov,
        • Na prostatu
      • Prírodná kozmetika pre mužov
      • Športové oblečenie pre mužov
    • Ženy
      • Výživové doplnky pre ženy
        • Pre ženy,
        • Pleť, vlasy, nechty,
        • Tehotenstvo,
        • Podpora hormonáleho systému,
        • Plodnosť,
        • Močové cesty
      • TOP výber výživových doplnkov pre ženy
      • Menštruačné pomôcky
      • Prírodná kozmetika pre ženy
      • Športové oblečenie pre ženy
    • Deti
      • Vitamíny a minerály pre deti
        • Vitamíny na imunitu pre deti,
        • Multivitamíny pre deti,
        • Probiotiká pre deti,
        • Omega 3,
        • Pre športujúce deti,
        • Minerály pre deti
      • Zdravá výživa a potraviny pre deti
      • Ekodrogéria pre deti
      • Prírodná kozmetika pre deti
    • Oblečenie a doplnky
      • Športové oblečenie pre ženy
        • Dámske legíny, športové nohavice a kraťasy,
        • Dámske športové tričká a topy,
        • Dámske cyklistické dresy,
        • Dámske športové spodné prádlo
      • Športové oblečenie pre mužov
        • Pánske športové nohavice, tepláky a kraťasy,
        • Pánske športové tričká a mikiny,
        • Pánske cyklistické dresy
      • Unisex športové oblečenie a doplnky
    • Potraviny
      • Sladké snacky a slané krekry
        • Chipsy a crackery,
        • Ovocie v čokoláde,
        • Proteínové tyčinky a cookies,
        • Čokolády,
        • Žuvačky,
        • Sladké snacky a slané krekry bez lepku,
        • Vegan sladké snacky a slané krekry
      • Superpotraviny
        • Matcha BrainMax,
        • Spirulina BrainMax,
        • Chlorella BrainMax,
        • Moringa BrainMax,
        • Maca BrainMax,
        • Guarana BrainMax
      • Potraviny bez lepku
        • Bezlepkové krémy, džemy a marmelády,
        • Sladké snacky a slané krekry bez lepku,
        • Bezlepkové cereálie, obilniny, pseudoobilniny,
        • Bezlepkové cestoviny a strukoviny a ryža
      • Nápoje
        • Kakao,
        • Yerba Maté,
        • Káva,
        • Čaje,
        • Energetické drinky a nápoje,
        • Osviežujúce nápoje
      • Potraviny pre vegánov
        • Vegan krémy, džemy a marmelády,
        • Vegan sladké snacky a slané krekry,
        • Vegan cereálie, obilniny, pseudoobilniny,
        • Vegan ryža, cestoviny a strukoviny,
        • Vegan proteíny
      • Cereálie, obilniny, pseudoobilniny
        • Cereálie, obilniny, pseudoobilniny pre vegánov,
        • Bezlepkové cereálie, obilniny, pseudoobilniny,
        • Granola BrainMax,
        • Vločky,
        • Raňajkové kaše,
        • Obilniny a pseudoobilniny,
        • Quinoa BrainMax
      • Dochucovadlá a korenie
      • Orechy a semienka
      • Sušené plody
        • Lyofilizované ovocie,
        • Sušené ovocie a zelenina
      • Huby a riasy
        • Huby,
        • Cordyceps,
        • Morské a sladkovodné riasy
      • Orechové krémy, džemy a marmelády
        • BIO džemy a marmelády,
        • 100% orechové krémy,
        • Sladké orechové krémy,
        • BIO arašidové krémy,
        • BIO kešu krémy,
        • BIO lieskovoorieškové krémy BrainMax,
        • BIO mandľové krémy a maslá BrainMax,
        • Krémy, džemy a marmelády bez lepku,
        • Proteínové krémy a maslá,
        • Vegan krémy, džemy a marmelády BrainMax
      • Oleje, tuky a prepustené maslá
      • Prírodné sladidlá
      • Fermentované a konzervované potraviny
      • Pizza, wrapy
      • Omáčky a pesta
      • Múky, zmesi a pudingy
      • Ryža, cestoviny a strukoviny
    • Domov
      • Vodné filtre a kanvice
      • Blokácia modrého svetla
        • Blokácia 100 % modrého svetla,
        • Blokácia 100 % modrého aj zeleného svetla,
        • Blokácia 25-40 % modrého svetla,
        • Blokácia 80 % modrého svetla
      • Boxy na jedlo, fľaše, šejkre, tašky
      • Terapia červeným svetlom
      • Osvetlenie
      • Zero waste
      • Ekodrogéria
        • Čistiace prostriedky,
        • Prírodné a ekologické pracie prostriedky,
        • Prírodné a ekologické menštruačné vložky a tampóny
      • Arómaterapia
        • Aróma difúzery,
        • Éterické a esenciálne vonné oleje
      • Knihy
      • Riad - panvice, sady a kuchynské doplnky
    • Darčeky
      • Darčekové poukážky
      • Darčeky do 80 €
      • Výber TOP darčekov pre mužov
      • Darčeky do 40 €
      • Výber TOP darčekov pre ženy
      • Darčeky do 20 €
    • Prírodná kozmetika
      • Darčekové sady
      • Starostlivosť o pleť a pery
      • Starostlivosť o telo
      • Deodoranty
      • Opaľovacie krémy a oleje
      • Zubná starostlivosť
        • Zubné kefky,
        • Zubné pasty
      • Starostlivosť o ruky a nohy
      • Starostlivosť o vlasy
      • Pre mužov
      • Detská kozmetika
      • Pre ženy
    • Značky
      • BrainMax
      • BrainMax Pure
      • Garden of life
      • Jarrow Formulas
      • Life Extension
      • NOW® Foods
      • Swanson
      • Viridian
    • Mena (EUR)
        • CZK
        • EUR
    • Prihlásenie
    Viac
    Domov / Ciele

    Výživové doplnky podľa cieľa, Strana 8

    • Tréning a šport
    • Imunita
    • Koncentrácia
    • Mužské zdravie
    • Pamäť
    • Energia, vitalita
    • Spánok
    • Duševné zdravie
    • Libido a plodnosť
    • Hormonálna rovnováha, systém
    • Cholesterol
    • Plánovanie tehotenstva
    • Longevity
    • Hydratácia
    • Telesná hmotnosť
    • Opaľovanie
    • Trávenie
    • Detské zdravie
    • Očista
    • Výživové doplnky na kosti, väzby a kĺbovú výživu
    • Krvný cukor
    • Výživové doplnky v tehotenstve
    • Ženské zdravie

    Najpredávanejšie

    PERFORMANCE MAG
    Performance Magnesium®, 1000 mg, Horčík 200 mg + Vitamín B6 P5P, 100 vegan kapsúl Najlepšie vstrebateľný horčík bisglycinát MagChel® 53% DDD + Aktívna forma vitamínu B6 100% DDD, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    1339
     
    €24,40
    SK rovnaka
    BrainMax Liquid Sport Electrolytes, 120 ml Iónové elektrolyty a minerály pre šport v tekutej forme, 30 dávok, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    45099
     
    €17,90
    omega vizual jpg
    Brainmax Omega 3 Cod Liver Oil®, 240 ml Omega 3 olej z tresčej pečene pôvodom z Islandu, citrón, 24 dávok, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    38508
     
    €18,30
    vizual (1)
    BrainMax Zinc Complex®, 100 rastlinných kapsúl Kombinácia zinku, medi a selénu vo vysoko biodostupnej forme, 100 dávok, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    9867
     
    €15,45
    vitamin c liposomal brainmax jpg
    BrainMax Liposomal Vitamin C® UPGRADE, Lipozomálny vitamín C, 500 mg, 60 rastlinných kapsúl Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    98297
     
    €21,90
    nove zelezo
    €19,10 –16 %
    BrainMax Iron Complex®, 20 mg, 100 rastlinných kapsúl Železo bisglycinát s vitamínom C, B9 a B12 a s bio zázvorom, 100 dávok, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    44493
    Pôvodne: €19,10  (–16 %)
    €15,90
    imunizer sacek
    BrainMax IMMUNIZER® DRINK, nápoj na podporu imunity 17 najsilnejších látok na podporu imunitného systému, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    66000/1K
     
    €2
    Creatine BrainMax JPG ESHOP
    BrainMax Creatine (Creapure®), Kreatín monohydrát, 500 g Patentovaná forma kreatínu v nemeckej kvalite Creapure®, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    36828
     
    €28,50
    performance magnesium novy vizual 50
    Performance Magnesium®, 1000 mg, Horčík 200 mg + Vitamín B6 P5P, 50 rastlinných kapsúl Najlepšie vstrebateľný horčík bisglycinát MagChel® 53% DDD + Aktívna forma vitamínu B6 100% DDD, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    60814
     
    €13
    super maca
    BrainMax Super Maca extrakt®, 700 mg, 100 rastlinných kapsúl Maca pre podporu fyzického a duševného zdravia, vytrvalosti, vitality a plodnosti! Výživový doplnok, *CZ-BIO-001 certifikát
    Skladom (>5 ks)
    47835
     
    €14,90

    Bočný panel

    Cena

    € 0€ 245
    10245

    Značky

    Zobrazených položiek: 2031
    Navrhni produktNavrhnite nám nový produkt a získajte voucher na 80 eurZobraziť

    Radenie produktov

    2031 položiek celkom

    Výpis produktov

    brýle
    + Darček zdarma
    BrainMax okuliare blokujúce 100% modrého a zeleného svetla, Basic
    Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €22,35
    61779
    jablko vizual
    Regenerácia
    BrainMax Daily Support, zelené jablko, 500 g Komplexná výživa pre svaly a výkon, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €22,35
    Jednotková cena: €4,47 / 100 g
    65331
    brainmax easy green sampler
    Trávenie
    BrainMax Easy Greens, Limetka, 10 g, VZORKA Zmes zelených potravín s BIO kurkumou, stéviou a citrónovou trávou, 1 dávka, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €0,55
    Jednotková cena: €5,50 / 100 g
    6452/1527
    bacopa
    Pamäť Sústredenie
    BrainMax Enhanced Bacopa Monnieri, 60 rastlinných kapsúl Synergická kombinácia brahmi, rhodioly, Vitacholinu® a piperínu v rastlinných kapsuliach, 60 dávok, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €24,40
    Jednotková cena: €0,41 / 1 kapsula
    66465
    vizual msm JPG
    BrainMax Pure® MSM prášok, 500 g Metylsulfonylmetán
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €10,15
    Jednotková cena: €2,03 / 100 g
    99308
    BrainMax Quercetin powder, kvercetin prášok, 20 g  Kvercetín extrahovaný z rastliny Sophora japonica s maximálnou koncentráciou 96%, výživový doplnok
    Akcia + Darček zdarma
    €12,15 –29 %
    BrainMax Quercetin powder, kvercetin prášok, 20 g Kvercetín extrahovaný z rastliny Sophora japonica s maximálnou koncentráciou 96%, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €8,51
    Jednotková cena: €42,55 / 100 g
    47628
    BrainMax® Performance Protein®, Vanilla, 500 g  Natívny srvátkový proteín s kolostrom a kolagénom, vanilka, 14 dávok, výživový doplnok
    Novinka Pohybový aparát Výživa svalov
    BrainMax® Performance Protein®, Vanilla, 500 g Natívny srvátkový proteín s kolostrom a kolagénom, vanilka, 14 dávok, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €24,85
    70526
    spermidine vizual
    Tip
    BrainMax Spermidine Chlorella 2,5 mg, 100 rastlinných kapsúl Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €18,30
    Jednotková cena: €0,18 / 1 kapsula
    61296
    dragons blood vizual
    BrainMax Dragon's blood, dračia krv, 30 ml Živica z peruánskeho stromu Croton lechleri, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €11,75
    Jednotková cena: €39,17 / 100 ml
    61278
    vizual gut healing sklo
    Trávenie
    BrainMax Gut Healing®, Črevá a trávenie, 180 rastlinných kapsúl výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €48,90
    Jednotková cena: €0,27 / 1 kapsula
    63477
    vizual kurkuma 500g JPG
    BrainMax Pure® Turmeric Powder, Kurkuma BIO prášok, 500 g *CZ-BIO-001 certifikát
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €10,15
    Jednotková cena: €2,03 / 100 g
    34578
    zarovka E14
    BrainMax Žiarovka 4steps Bulb, E14, 7 W, 1300 - 4000 K, 4 typy svetla Žiarovka s nastaviteľnými štyrmi druhmi svetla
    Skladom (>5 ks)
    €16,40
    69636
    70682 brainmax isotonic hot drink beef 25 g
    Novinka Energia
    BrainMax® Isotonic Hot Drink, Beef, 25 g Teplý nápoj s príchuťou hovädzieho vývaru, zdroj horčíka a fosforu, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €1,60
    Jednotková cena: €6,40 / 100 g
    70682
    SK
    Nový obal
    BrainMax Glucomannan, 500 mg, 180 rastlinných kapsúl Glukomanan z koreňa konjaku, 30 dávok, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €13,40
    Jednotková cena: €0,11 / 1 kapsula
    68484
    brainmax kozi kolostrum prasek
    BrainMax Goat Colostrum, kozie kolostrum v prášku, 50 g Kolostrum v prášku, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €48,90
    Jednotková cena: €97,80 / 100 g
    44850
    oregano oil
    Imunita Trávenie
    BrainMax Oregano oil®, oregánový olej, 10 ml Olej z oregána s obsahom 75% karvakrolu, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (1 ks)
    €6,45
    Jednotková cena: €64,50 / 100 ml
    48206
    as1
    BrainMax Pure® Ashwagandha (ašvaganda) prášok, BIO, 200 g *CZ-BIO-001 certifikát
    Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €8,10
    Jednotková cena: €4,05 / 100 g
    99283
    vizual maca JPG
    Tip
    BrainMax Pure® Maca Powder, Maca BIO prášok, 200 g *CZ-BIO-001 certifikát
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €8,10
    Jednotková cena: €4,05 / 100 g
    99124
    spanek plus new
    Akcia
    ZADARMOZADARMO €73,40 –19 %
    BrainMax Spánok PLUS, výhodný balíček + doprava zdarma Doplnky stravy pre synergickú podporu spánku vo veľkom balení
    Skladom (>5 ks)
    €58,85
    68478
    colagen beuaty mango
    Pohybový aparát Pleť a vlasy
    BrainMax Women Beauty Fish Collagen, morský rybí kolagen Naticol®, 10 g, VZORKA Hydrolyzovaný morský kolagén Naticol®, kyselina hyalurónová a vitamín C, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €0,60
    Jednotková cena: €6 / 100 g
    Detail
    49522/LES
    BrainMax® ISOFUEL, Lemon, 700 g  Dual carb 1 : 0,8 s maltodextrínom DE 1 AGENANOVA®, voliteľná tonicita, 20 dávok, výživový doplnok
    Novinka Energia
    BrainMax® ISOFUEL, Lemon, 700 g Dual carb 1 : 0,8 s maltodextrínom DE 1 AGENANOVA®, voliteľná tonicita, 20 dávok, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €22,65
    70964
    70279 brainmax liquid liposomal vitamin b12 mango 150 ml
    Novinka Energia
    BrainMax® Liquid Liposomal Vitamin B12, Mango, 100 µg, 150 ml Tekutý lipozomálny vitamín B12, metylkobalamín MecobalActive®, 30 dávok, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €16,43
    70285
    SK
    Nový obal
    BrainMax Cortisol Stress Support®, 30 rastlinných kapsúl Evidence-based zloženie pre pokoj, podporu relaxácie, koncentrácie a duševného zdravia, 15 dávok, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €17,50
    Jednotková cena: €0,58 / 1 kapsula
    66372
    daily malina vizual
    Regenerácia
    BrainMax Daily Support, malina, 500 g Komplexná výživa pre svaly a výkon, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 3,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €22,35
    Jednotková cena: €4,47 / 100 g
    64560

    Ovládacie prvky výpisu

    Stránkovanie

    Nachádzate sa na strane 8 z 85.

    • 1
    • 8
    • 85
    2031 položiek celkom
    Hore

    Zápätie

    BrainMarket.sk

    Kontakt

    • objednavky@brainmarket.sk
    • +421 222 205 759
    • https://www.facebook.com/brainmarketsk
    • brainmarketc
    • brainmarket_sk
    • https://www.youtube.com/@BrainMarket
    • @brainmarket_sk

    Odoberať newsletter

    Vložte svoj e-mail a my Vám budeme zasielať informácie o nových produktoch na našom e-shope.

    Nevypĺňajte toto pole

    Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

    Instagram

    Telo si ľadovú vodu vyloží ako signál k poplachu – cievy sa stiahnu, teplo zostane vo vnútri a za pár minút sa potíš ešte... Tropické noci dokážu spálňu premeniť na hotové peklo a klasické rady ako „otvor okno“ v lete veľmi nefungujú 😩 Aby si... Plná chladnička, ale polovica vecí skončí v koši? 🛒💔 Plytvanie jedlom je veľkou témou, pritom správnym skladovaním a... Zabalené máš všetko... ale na mieste sa objaví nečakaný spolucestujúci: lenivé črevo 🧳🤦‍♂️ Tzv. „cestovná zápcha“ stretne... Starostlivosť o vlasy začína zvnútra! 🙏 Zameraj sa na tieto potraviny: 🐟 Losos – zdroj kvalitných bielkovín, selénu a... Strácaš sa v tom, kedy jednotlivé doplnky užívať? 🤔 Nemusí to byť veľká veda ☺️ 🟣 Magnesium bisglycinát – po tréningu...
    Sledovať na Instagrame
    Napísali o nás:
    Forbes Seznam Patriot CNN Prima news Nova TN CZ
    Sme hrdými partnermi klubov:
    Banik Zbrojovka Brno Ocelari Trinec Verva Litvinov Slavia

    Informácie pre vás

    • Kontakty
    • Vaše obľúbené produkty
    • Doprava a platba
    • Reklamácie a vrátenie tovaru
    • Pre influencerov
    • Affiliate
    • Projekty EU
    • Ekológia a recyklácia

    O firme

    • O nás
    • Predajne
    • Kariéra
    • Vlastná výroba
    • Veľkoobchod
    • Pomáhame

    Naše projekty

    • Recepty
    • Blog

    Kontakty

    Avatar

    Prihláste sa na odber noviniek

    a získajte tipy pre zdravý životný štýl, exkluzívne akcie aj informácie o nových produktoch – stačí zadať e‑mail.

    Sledujte nás na sociálnych sieťach:

    CZ BIO Bio HACCP Vegan
    Heureka
    4.9/5 (2737x)
    Zbozi.cz
    98 % (774x)
    Google
    4.9/5 (1577x)
    GLS Packeta VISA MasterCard Apple Pay Google Pay
    Nájdete nás v 10 krajinách Európy:
    SK SK
    CZ CZ SK SK HU HU PL PL RO RO BG BG IT IT SI SI HR HR AT AT
    Copyright 2026 BrainMarket.sk. Všetky práva vyhradené.
    • Zásady spracovania osobných údajov
    • Obchodné podmienky
    • Cookies
    • Vytvoril Shoptet Premium
    Viac ako 200 000 overených recenzií
    Naše produkty sú laboratórne testované
    900 000+ vybavených objednávok
    Doprava zadarmo od €60
    Shoptet PremiumVytvoril Shoptet Premium Copyright 2026 BrainMarket.sk. Všetky práva vyhradené. Upraviť nastavenie cookies