Štvorhodinový šéfkuchár - Timothy Ferriss

Kód: 6452/32
€32,75 –14 %
sefkuchar
€32,75 –14 % €27,85
Skladom (3 ks)

Timothy Ferriss a jeho dlho očakávaná kuchárka pre tých, ktorí si kuchárky nikdy nekupujú. Autorova priamočiara cesta k cieľu, známa z bestsellerov Štvorhodinový pracovný týždeň a Štvorhodinové telo, zahŕňa tentoraz všetky aspekty života.

Štvorhodinový šéfkuchár nie je obyčajná kuchárka. Je to váš sprievodca svetom rýchleho učenia, v ktorom si sami vyberiete vlastné dobrodružstvo.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Prečo práve štvorhodinový šéfkuchár?

  • Či už sa chcete naučiť za tri mesiace cudzí jazyk, strieľať za víkend trojbodové koše v basketbale alebo si zapamätať poradie kariet v balíčku, presne toto je hlavným "receptom" knihy - za pomoci varenia si osvojíte proces, vďaka ktorému získate schopnosť naučiť sa čokoľvek.
  • Jedlo (i život) budete vnímať vo vysokom rozlíšení: naozaj ste jedli? A bolo jedlo len teplé alebo studené, dobré alebo nechutné? Alebo ste snáď vnímali aj tisíce nuáns chutí, farieb a vôní v jedle obsiahnutých? Vďaka znalostiam získaných varením sa naučíte rozpoznávať skôr nepoznané.
  • Dostanete sa do svojej najlepšej životnej formy: sú tu nízkosacharidové pokrmy. Nízkosacharidová diéta je globálny fenomén, vďaka ktorému schudnete, bez toho aby ste držali diétu. Aké ľahké!
  • Byť ohromujúci spoločník nestojí veľa: počas prvých 24 hodín vás Tim prevedie od vášnivých miešaných vajec k osso buco, jednému z najdrahších pokrmov sveta. Aj keby ste zostali len pri týchto dvoch jedlách, môžete po zvyšok života organizovať oslňujúce večierky.
  • Varenie je zoznamovacou výhodou: a to pre obe pohlavia. Netreba rozoberať viac.
  • Je to zábava! Nie je to učebnica. Kedykoľvek môžete byť pobavení, prekvapení a očarení. Je to kniha dobrodružstiev podľa vašej voľby.

 

Názov pôvodnej knihy: The 4-Hour Chef: The Simple Path to Cooking Like a Pro, Learning Anything, and Living the Good Life

Prekladateľ: Petr Miklic

Edícia: Fit & Food

Počet stránok: 670

Počet ilustrácií: stovky

Väzba: pevná

Farebnosť: plnofarebná

ISBN: 978-80-87270-64-6

Formát:174 × 251 mm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: