STOP alergiám! Vyskúšajte našu novinku Brainmax Quercetin & Bromelaín! Nakupujte TU

Štvorhodinový šéfkuchár - Timothy Ferriss

Kód: 6452/32
Akcia
Značka: Melvil
€31,33 –30 %
sefkuchar
€31,33 –30 % €21,81
Skladom (> 5 ks)

Timothy Ferriss a jeho dlho očakávaná kuchárka pre tých, ktorí si kuchárky nikdy nekupujú. Autorova priamočiara cesta k cieľu, známa z bestsellerov Štvorhodinový pracovný týždeň a Štvorhodinové telo, zahŕňa tentoraz všetky aspekty života.

Štvorhodinový šéfkuchár nie je obyčajná kuchárka. Je to váš sprievodca svetom rýchleho učenia, v ktorom si sami vyberiete vlastné dobrodružstvo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo práve štvorhodinový šéfkuchár?

  • Či už sa chcete naučiť za tri mesiace cudzí jazyk, strieľať za víkend trojbodové koše v basketbale alebo si zapamätať poradie kariet v balíčku, presne toto je hlavným "receptom" knihy - za pomoci varenia si osvojíte proces, vďaka ktorému získate schopnosť naučiť sa čokoľvek.
  • Jedlo (i život) budete vnímať vo vysokom rozlíšení: naozaj ste jedli? A bolo jedlo len teplé alebo studené, dobré alebo nechutné? Alebo ste snáď vnímali aj tisíce nuáns chutí, farieb a vôní v jedle obsiahnutých? Vďaka znalostiam získaných varením sa naučíte rozpoznávať skôr nepoznané.
  • Dostanete sa do svojej najlepšej životnej formy: sú tu nízkosacharidové pokrmy. Nízkosacharidová diéta je globálny fenomén, vďaka ktorému schudnete, bez toho aby ste držali diétu. Aké ľahké!
  • Byť ohromujúci spoločník nestojí veľa: počas prvých 24 hodín vás Tim prevedie od vášnivých miešaných vajec k osso buco, jednému z najdrahších pokrmov sveta. Aj keby ste zostali len pri týchto dvoch jedlách, môžete po zvyšok života organizovať oslňujúce večierky.
  • Varenie je zoznamovacou výhodou: a to pre obe pohlavia. Netreba rozoberať viac.
  • Je to zábava! Nie je to učebnica. Kedykoľvek môžete byť pobavení, prekvapení a očarení. Je to kniha dobrodružstiev podľa vašej voľby.

 

Názov pôvodnej knihy: The 4-Hour Chef: The Simple Path to Cooking Like a Pro, Learning Anything, and Living the Good Life

Prekladateľ: Petr Miklic

Edícia: Fit & Food

Počet stránok: 670

Počet ilustrácií: stovky

Väzba: pevná

Farebnosť: plnofarebná

ISBN: 978-80-87270-64-6

Formát:174 × 251 mm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy
Hmotnosť: 0.12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: