BRAIN FRIDAY: od piatku do nedele 15% ZĽAVA na všetky Brainmaxy a k tomu DOPRAVA ZADARMO! Zľavy až 60% sú len raz za rok! Zakúpite: TU

ECOVER Aviváž Květy jabloně a mandle, 750 ml

Kód: 11147
€2,86
Skladom

Koncentrovaný avivážny prostriedok pre všetky druhy tkanív s jemnou kvetinovou vôňou. Znižuje statické napätie a po jeho použití vaša bielizeň príjemne a prirodzene vonia. Uľahčuje žehlenie a látku prirodzene zmäkčuje.

Detailné informácie

Podrobný popis

ECOVER Aviváž Kvety jablone a mandle

Vďaka minerálnemu a rastlinnému zloženiu aviváže s  Ecover máte istotu, že vaša bielizeň nebude obsahovať zvyšky chemických látok, ako tomu býva po použití konvenčných prostriedkov.

Ecover je jednou z najpredávanejších značiek ekologických čističov v Česku. Výrobky Ecover sú vyrobené na rastlinnej alebo minerálnej báze a neobsahujú žiadne zložky z ropy. Ich obaly sú recyklovateľné a prostriedky samotné sú ekologicky rozložiteľné, vplyv na prírodu je teda minimálna. Ecover netestuje produkty na zvieratách a produkty sú vhodné aj pre citlivú pokožku.

Frans Bogaerts založil firmu Ecover so svojimi spolupracovníkmi v roku 1979. Ich prvým výrobkom bol prací prášok a časom vyvinuli prostriedky do celej domácnosti. Roku 1992 postavil Ecover ekologickú továreň v Malle v Belgicku. Hlavným cieľom firmy je údržba domácnosti s šetrnosťou voči životnému prostrediu.

Dávkovanie

priamo do priehradky pre aviváž. Pred použitím pretrepte.

Práčka (4-5 kg) - mäkká bielizeň 30 ml, extra mäkká bielizeň 60 ml,

Ručné pranie (5 l) - mäkká bielizeň 15 ml, extra mäkká bielizeň 30 ml.

Zloženie

5 - 15%: katiónové povrchovo aktívne látky. <5%: parfumy (Linalool, Limonene, Geraniol), kyselina mliečna. Ďalšie: voda, propylénglykol, chlorid horečnatý. Po jej použití bielizeň príjemne vonia. Prípravok obsahuje zložky prírodného a minerálneho pôvodu.

UPOZORNENIE: Uchovávajte mimo dosahu detí. Návod na použitie: (1 odmerka = 35 ml). Nepridávajte neriedené priamo na Vaše prádlo. Nie je vhodné pre pranie hodvábu. Práčka (4-5 kg) - mäkké bielizeň 30 ml, extra mäkké prádlo 60 ml, ručné pranie (5 l) - mäkké bielizeň 15 ml, extra mäkké prádlo 30 ml.

Dodatočné parametre

Kategória: Antiestrogénna kozmetika
Hmotnosť: 1.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: