Hashimotova tyreoiditída - Izabella Wentz, PharmD, FASCP

Kód: 655260
€15,55 –15 %
Snímek obrazovky 2020 12 04 v 9.44.30
€15,55 –15 % €13,10
Produkt bol vyradený
Položka bola vypredaná…

Doktorka Izabella Wentz, autorka fenomenálneho bestselleru podľa denníka New York Times Hashimoto's thyroiditis, sa vracia s dlho očakávaným prelomovým receptom na to, ako zvrátiť príznaky tohto závažného autoimunitného ochorenia.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Hashimotova tyreoiditída - 90-dňový plán liečby štítnej žľazy, vedúci k obnove kvality života

Autoimunitné ochorenie, ktoré postihuje štítnu žľazu

Desiatky miliónov ľudí v súčasnosti trpí Hashimotovou tyreoiditídou - autoimunitným ochorením, ktoré postihuje štítnu žľazu a spôsobuje, že telo napáda svoje vlastné bunky. Na zmiernenie príznakov tejto vysiľujúcej choroby, ako sú chronický kašeľ, pálenie záhy, syndróm dráždivého čreva, alergie, chronická bolesť, úbytok vlasov, mozgová hmla a zábudlivosť, sú často predpisované syntetické hormóny, ktoré majú veľa vedľajších účinkov ovplyvňujúcich životy pacientov. Existuje však účinnejší a lepší spôsob, ako sa choroby zbaviť.

Kľúčom k lepšiemu zdraviu je zmena životného štýlu

Farmaceutke Izabelle Wentz bola Hashimotova tyreoiditída diagnostikovaná v dvadsiatich siedmich rokoch, preto má o vplyve tejto choroby na životy pacientov, ale aj o kladoch a záporoch liečby, značný prehľad. Kľúčom k lepšiemu zdravotnému stavu je, podľa nej, zmena životného štýlu. V knihe Hashimotova tyreoiditída načrtáva osvedčenú liečbu, ktorá už pomohla uzdraviť tisíce ľudí a množstvo ďalších sa vďaka nej cítilo lepšie, a to už za 90 dní. V nadväznosti na svoju vlastnú skúsenosť a poradenstvo tisícom pacientov vydáva autorka túto knihu, praktického sprievodcu na ceste k uzdraveniu a odvráteniu autoimunitného poškodenia. Dostáva sa pritom priamo ku koreňom choroby.

Prvá kniha založená na najnovších vedeckých poznatkoch

Prvým krokom k uzdraveniu je rýchly štart v podobe dvojtýždňovej detoxikácie, ku ktorej získate jednak odporúčania, ktoré potraviny jesť a ktorým sa, naopak, vyhnúť, rady ohľadne doplnkov stravy podporujúcich pečeň a tiež plán obnovy nadobličiek. Tiež si budete schopní zostaviť vlastný jedálniček vrátane doplnkov stravy a vykonať ďalšie zo zmien životosprávy, šité na mieru vašim individuálnym spúšťačom tejto choroby. Tieto spúšťače možno odhaliť pomocou testu, s ktorým sa vďaka tejto knihe tiež zoznámite, a nájdete v nej aj originálne recepty. Ide o prvú knihu založenú na najnovších vedeckých poznatkoch, ktorá ponúka osvedčený postup uznávaného odborníka, ako bojovať s chorobou bez nebezpečných hormónov a ako pomôcť chorým získať späť svoj život.

Názov pôvodnej knihy: Hashimoto's Protocol: A 90-Day Plan for Reversing Thyroid Symptoms and Getting Your Life Back

Prekladateľ:

Edícia:

Počet stránok: 384

Počet ilustrácií:

Väzba: brožovaná

Farebnosť:

ISBN: 978-80-7554-211-3

Formát:

Vyšlo: 04/2019

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: