NOVINKA! BrainMax Pure HHC & CBD ! Více: ZDE
Veľká novinka! Vlastná potravinárska výroba! Více: ZDE
NOVINKA: BrainMax Pure protein cookies ! Více: ZDE

Jarrow S-Acetyl L-Glutathione, 100 mg, 60 tabliet

Kód: 23822
€36
Skladom (2 ks)

S-acetyl L-glutatión najvyššia forma biologicky dostupnej formy glutatiónu pre perorálnu absorpciu. Glutatión je veľmi silný antioxidant, ktorý sa prirodzene produkuje v tele (a jediný, ktorý je intracelulárny).

S-acetyl L-glutatión je pozmenená forma s pripojenou acetylovou funkčnou skupinou. To výrazne zlepšuje jeho schopnosť zostať intaktné v črevách a umožňuje absorbovať väčšiu koncentráciu do krvného riečišťa, kde sa môže prejaviť. Výskumy naznačujú, že S-acetyl-L-glutatión je stabilnejší v krvi a zvyšuje hladinu glutatiónu v bunkách lepšie ako neacetylovaný glutatión. Pridanie acetylovej funkčnej skupiny do molekuly glutatiónu pomáha prekonávať hematoencefalickú bariéru (podpora neurónov priamo v mozgu).

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Jarrow S-Acetyl L-Glutathione, 100 mg, 60 tabliet

S-acetyl L-glutatión je silný antioxidant používaný každou jednotlivou bunkou a tkanivom v tele. L-Glutatión prospieva nášmu telu mnohými spôsobmi, najmä vďaka jeho úlohe pri detoxikácii. Naša úroveň tohto prospešného antioxidantu sa s vekom znižuje. Denná dávka L-glutatiónu posilňuje váš imunitný systém a znižuje vaše šance na trpenie chronickým ochorením. Prečítajte si článok: Na čo máme pečeň a ako ju posilniť? 

Bolo preukázané, že dlhodobé dopĺňanie glutatiónu znižuje hladinu zinku.

Odporúčané dávkovanie

Užívajte jednu tabletu denne s jedlom alebo podľa pokynov kvalifikovaného zdravotníckeho pracovníka.

Zloženie

Veľkosť dávky: 1 tableta
Balenie obsahuje 60 dávok.
Množstvo
v 1 dávke
%RHP*
S-acetyl-L-glutatión 100 mg ***
* % denná referenčná hodnota príjmu
*** denná referenčná hodnota príjmu nie je stanovená

Upozornenie

Ak trpíte ochorením, ste tehotná, dojčíte, snažíte sa otehotnieť, mladšie ako 18 rokov alebo užívate lieky, poraďte sa so svojím lekárom skôr, ako začnete tento produkt používať. Udržujte mimo dosahu detí.

Ďalšie zložky

Fosforečnan vápenatý, celulóza, kyselina stearová (rastlinný zdroj), oxid kremičitý, stearát horečnatý (rastlinný zdroj) a potravinársky povlak.

Balenie

60 tabliet.

Krajina pôvodu

USA

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Hmotnosť: 0.07 kg
Krajina pôvodu: USA
Počet tablet: 60 tablet
Počet tablet: 60 tablet
Krajina pôvodu: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Viac než 40 rokov evolúcie a práce viedlo k revolúcii v biohackingu, ktorá sa teraz dostáva aj k nám!

Značka Jarrow Formulas je Kalifornskou značkou najvyššej kvality. Bola založená v roku 1977 a v súčasnosti má svojich verných zákazníkov ako v USA, tak v Mexiku, Kanade, Anglicku, Francúzsku, Japonsku, Singapure, Číne a ďalších viac než 15tich krajinách a teraz novo vďaka BrainMarketu aj  v ČR a na Slovensku.

Jarrow Formulas spolupracuje s radou amerických univerzít na rozsiahlych vedeckých, a predovšetkým klinických štúdií s cieľom maximalizovať pozitívnu biologickú hodnotu svojich výrobkov, a tým aj spokojnosť tých najnáročnejších klientov, medzi ktorých sa radia aj poprední svetoví biohackeri. Filozofiou spoločnosti je podporovať prevratnú starostlivosť prostredníctvom výzkumu a vzdelania a s cieľom poskytnúť v oblasti biohackingu zatiaľ nepoznanú širokospektrálnu podporou svojimi jedinečnými produktmi. Viac v článku na blogu.