Novinka! BrainMax NeuroHacker, Dopamine Upgrade! Viac: TU
Nová receptúra! TestoBoss - Komplexné riešenie pre testoster0n! Viac: TU
Novinka! Kozie kolostrum! Viac: TU

Red light panel Blight 300 START, NO FLICKER

Kód: 6452/552
€253,50 –33 % €168,95
Skladom (>5 ks)

Preniknúť do sveta ,,svetelného dopingu" nebolo nikdy jednoduchšie. Panel Blight 300 START je limitovanou edíciou v elegantnej čiernej farbe. Vďaka vysokému výkonu zodpovedajúcemu vyšším triedam konkurencie a skvelému pomeru cena/výkon je tento model našou odpoveďou pre všetkých, ktorí túžia zažiť terapiu červeným svetlom na vlastnej koži za priaznivú cenu.

Dnes existujú už tisíce štúdií o pozitívnom účinku červeného svetla na výkon a regeneráciuzvýšenie životnej energie, zdravia pokožky, antiage pôsobenia, podporu dobrej nálady, kvalitu spánku a mnoho ďalšieho. Tento produkt vám prináša všetky pozitíva červeného svetla v najdostupnejšej cene, výkone i kvalite. S týmto kompaktným, ale výkonným svetlom stačí 5 až 15 minút denne na čerpanie pozitívnych prínosov červeného svetla na zdraví. Výkon sa v tomto prípade rovná hlavne ušetreniu vášho času! Čím vyšší výkon - tým menej času potrebujete na dosiahnutie vytúžených výsledkov! Pre svoje kompaktné rozmery je najlepšou voľbou pre všetkých, ktorí cestujú a chcú využívať prínosy terapie červeným svetlom.

Celá procedúra je príjemná, ľahká, úplne bezbolestná a bez vedľajších účinkov.

Upozornenie: Tento výrobok nie je možné zaslať na dobierku. Platbu je možné uskutočniť iba bankovým prevodom alebo kreditnou kartou vopred. Ďakujeme vám za pochopenie.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Jednoduchosť. Výkon. Kompaktnosť.
Nadčasová technológia.

To je Blight 300 START. Panel prinášajúci terapiu červeným svetlom všetkým, ktorí sa neuspokoja s priemernosťou a hľadajú výsledky. Terapia je úplne bezpečná, príjemná a nezaberie Vám viac ako 15 minút denne. Vychutnajte si energiu navyše a vstupujte do každého nového dňa s radosťou. Prvé výsledky budete pozorovať už po prvých použitiach. Kombinácia dvoch (štúdiami a praxou preverených) vlnových dĺžok a vysokého výkonu (154 mW/ cm2) je garantom Vašej spokojnosti.

PanelTrio300

Ako terapia červeným svetlom funguje?

Panely Blight využívajú kombináciu červeného a infračerveného svetla preverenú mnohými štúdiami, aj rozsiahlou klinickou praxou. Vyžarujú energiu, ktorá preniká priamo do kože aj hlbších tkanív, kde maximalizuje bunkovú energiu (ATP), ktorá má rozhodujúci vplyv na zdravie a kondíciu buniek. A pretože je bunkové zdravie základom nášho zdravia, malo by byť v hľadáčiku všetkých, ktorí si svoje zdravie a vitalitu chcú zachovať až do vysokého veku.

panelPro1-v1
blight300star-v4

Kedy panel používať?

Panel používajte ideálne ráno a odporúčame využiť obe svetelné zložky naraz. Svetelný impulz bude tak mimovoľne kalibrovať Váš cirkadiánny rytmus a zastaví zvyškovú produkciu melatonínu. To zaistí zvýšenie rannej energie a tým aj zlepšenie nálady. Ak to ráno nestihnete, nič sa nedeje, panel môžete použiť kedykoľvek počas dňa, napríklad po športovom výkone. Ak však chcete terapiu vykonávať menej ako 3 hodiny pred spánkom (napríklad po popoludňajšom tréningu), odporúčame vždy použiť ochranné okuliare, aby nebol jasným svetlom narušený váš cirkadiánny rytmus. Terapiu opakujte minimálne 3 krát týždenne (ideálne raz denne) vo vzdialenosti 15-30 cm od zdroja po dobu 5-15 minút na telesnú partiu. Pokiaľ potrebujete ošetriť viac partií, môžete časy sčítať. Ak sa používa viac ako jedenkrát denne, mali by byť relácie od seba vzdialené aspoň 6 hodín. Pri terapii používajte ochranné okuliare. Pre jednoduché použitie je možné panel postaviť na rovnú plochu, alebo oprieť o nábytok. Panel je vybavený praktickou nožičkou, vďaka ktorej si jednoducho nastavíte správny uhol svietenia.

ovladanie-panelu300v6

Ako sa panel používa?

V jednoduchosti je krása. Panel má 2 robustné tlačidlá a tými sú RED a NIR. RED zapína červené a NIR infračervené svetlo.

Pre jednoduchý transport je na paneli madlo, takže ho môžete vziať kamkoľvek potrebujete. Vyžarovaná energia pôsobí na všetky telesné systémy a dopuje ich energiou rýchlo, efektívne a prírodnou cestou. Tento panel je ideálnou voľbou všetkých, ktorí túžia po lokálnej terapii červeným svetlom bez flickeru.

Ako môže svetlo pomoc proti bolesti a zá***u *?

Keď svetlo prenikne vrchnými vrstvami hlbšie do pokožky, jeho energia zvyšuje cirkuláciu živín a pomáha vytvárať nové kapiláry. Tým podporuje metabolizmus fibroblastov (fibroblasty sú bunky v našej pokožke, ktoré syntetizujú kolagén, udržujú spojivové tkanivo a sú neoddeliteľnou súčasťou hojenia rán). Červené terapeutické svetlo prirodzene zvyšuje hladinu vlastného kolagénu, ktorý je pre telo oveľa lepší ako kolagén cudzí, dodávaný stravou a suplementáciou 2). Kolagén však nie je iba doménou kože. Je spojivom všetkých tkanív.

Vysoká hladina vlastného kolagénu napomáha spolu s akcelerovaným metabolizmom živín a odvodom odpadu (vyžarovaná energia mení bežnú vodu (H2O) v celom tele na 4. skupenstve vody H3O2 - EZ vodu. Táto voda má nižšiu viskozitu a tak môže rýchlejšie pretekať (vo forme vody, krvi i ďalších telových tekutín) našim lymfatickým systémom, privádzať potrebné živiny a odvádzať nežiaduce toxíny) k tomu, aby mali vaše tkanivá aj orgány tú najlepšiu starostlivosť. V kombinácii s dostatkom pohybu, striedmym a kvalitným stravovaním, prácou so stresom, prácou na správnom mentálnom nastavení, rešpektovaním našich prirodzených biorytmov a starostlivosťou o kvalitu spánku, môžete dosiahnuť výrazné výsledky a spomaliť negatívne procesy, ktorých dôsledky poznáme ako prejavy starnutia.

TIP: viac o terapii červeným svetlom sa dozviete v našom článku.

P1877069_kopia_(kópia)

Červené a blízke infračervené svetlo

Pomáha uľaviť od bolesti

Znižuje zá**l

Športový výkon

Pomáha s regeneráciou buniek

Stimuluje tvorbu kolagénu

Pružnosť pokožky - Antiage

Dobrá nálada

Zdravé a silné vlasy

30 denná garancia-256

30 denná garancia vrátenia peňazí

S kvalitou a funkčnosťou nášho panelu sme si tak istí, že ponúkame 30 dennú garanciu vrátenia peňazí.

Viac ako 50 tisíc štúdií

V súčasnosti existuje viac ako 50 000 klinických štúdií potvrdzujúcich pozitívne prínosy LLLT terapie. (1) Červené a blízke infračervené svetlo pomáha uľaviť od bolesti, znižuje zá**l, zvyšuje športový výkon, pomáha s regeneráciou buniek, stimuluje tvorbu kolagénu a podporuje pružnosť pokožky.

panel300-foto-miniv2
23803-3
sledujte instagram blight pre viac informácii

Najčastejšie otázky

Počet LED diód

60

Výkon LED diódy

5 W

Celkový výkon

300 W

Vlnové dĺžky a pomer diód

660 + 850 nm = 1:1

Uhol svietenia

30 stupňov

Sila žiarenia vo vzdialenosti 15 cm od diódy (mW/ cm2)

154 mW/ cm 2

Zdroj

100 - 240 V, 50/60 Hz

Veľkosť (výška, šírka, hĺbka)

260x 210x 70 mm

Hmotnosť

2,8 kg

Životnosť

50 000 hodín

Materiál

kov

Krajina pôvodu

Vyvinuté v Česku, vyrobené v Číne

Certifikáty

CE RoHS

Balenie: Blight panel, napájací kábel, prepojovací kábel (panely PRO je možné medzi sebou prepojiť), ochranné okuliare, užívateľský manuál

Pozor:

  • Zdroj extrémneho svetla. Nepozerajte sa priamo do zapnutého zdroja.
  • Pri terapii používajte ochranné okuliare.
  • IR diódy vydávajú iba jemné viditeľné žiarenie.
  • Panel nie je vodeodolný.

*Slovo zápal sa nesmie používať.

Produkty Blight majú certifikácie CE, FCC, RoHS, nie sú však registrované ako zdravotnícke zariadenia. Neslúži na diagnostiku, liečbu a prevenciu akýchkoľvek chorôb. Nenahradzujú klasickú liečbu. Pri zdravotných problémoch vždy vyhľadajte pomoc kvalifikovaného lekára. Použité štúdie sú zdrojom informácií, nie návodom na liečbu.

Zdroje:

1) SLOAN, Mark. Red Light Therapy: Miracle Medicine. 2019. ISBN 9780994741868.

2) WUNSCH, Alexander. A Controlled Trial určuje účinok Red and Near-Infrared Light Treatment in Patient Satisfaction, Reduction Fine Lines, Wrinkles, Skin Roughness, and Intradermal Collagen Density Increase [online]. 2014 [cit. 2020-12-30]. Dostupné z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3926176/

3) WHITTEN, Ari. Ultimate Guide To Red Light Therapy: How to Use Red and Near-Infrared Light Therapy pre Anti-Aging, Fat Loss, Muscle Gain, Performance Enhancement, a Brain Optimization. 2018. ISBN 9781721762828.

Terapie červeným světlem Blight panely

Terapie červeným světlem: S čím může pomoci?

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
PV Avatar autora | 24.10.2022
Zakúpila som na odporúčanie a tiež na základe mojej skúsenosti odporúčam všetkým, koho trápia bolesti, stuhnuté svalstvo alebo aj ochabnutá pokožka
5
S Avatar autora | 8.10.2022
super terapia, pomáha veľmi pri zápaloch a bolestiach
5
Avatar autora | 8.1.2022
Zatiaľ som s produktom veľmi spokojná, ale ešte je to skôr testovacia fáza

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: