Vianoce sú za dverami! Mrknite do kategórie Vianoce, nakúpte a ušetrite TU

Red light panel Blight 300 START, NO FLICKER

Kód: 6452/552
Novinka Tip
Značka: BLight
€235,76 –33 % €157,16
Skladom (3 ks)

Preniknúť do sveta "svetelného dopingu" nebolo nikdy jednoduchšie. Panel Blight 300 START je limitovanou edíciou v elegantnej čiernej farbe. Vďaka vysokému výkonu zodpovedajúcemu stredným triedam konkurencie a skvelému pomeru cena / výkon je tento model našou odpoveďou pre všetkých, ktorí túžia zažiť terapiu červeným svetlom na vlastnej koži za priaznivú cenu.

Dnes existujú už tisíce štúdií o pozitívnom účinku červeného svetla na výkon a regeneráciu, zvýšenie životnej energie, zdravie pokožky, antiage pôsobenie, podpora dobrej nálady, kvalitu spánku a mnohé ďalšieho. Tento produkt vám prináša všetky pozitíva červeného svetla v najdostupnejšej cene, výkone aj kvalite a stačí používať panel 5-15 minút denne z pohodlia vášho domova alebo odkiaľkoľvek inde. Pre svoje kompaktné rozmery je najlepšou voľbou pre všetkých, ktorí cestujú a chcú využívať prínosy terapie červeným svetlom.

Celá procedúra je príjemnáľahká, úplne bezbolestná a bez vedľajších účinkov .

Detailné informácie

Podrobný popis

Red light panel Blight 300 START , NO FLICKER

Jednoduchosť. Výkon. Kompaktnosť. Nadčasová technológia. To je Blight 300 START. Panel prinášajúci terapiu červeným svetlom všetkým, ktorí sa neuspokoja s priemernosťou a hľadajú výsledky. Terapia je úplne bezpečná , príjemná a nezaberie vám viac ako 15 minút denne. Vychutnajte si   energiu navyše a vstupujte do každého nového dňa s radosťou.

Prvé výsledky budete pozorovať už po prvých použitiach. Kombinácia dvoch (štúdiami a praxou preverených) vlnových dĺžok a vysokého výkonu je garantom vašej spokojnosti. Vyžarovaná energia pôsobí na všetky telové systémy a dopuje ich energiou rýchlo , efektívne a prírodnou cestou .

Model 300 START je ideálnou voľbou všetkých, ktorí túžia po lokálnej terapii červeným svetlom bez flickeru .

 

4
2

Ako terapia červeným svetlom funguje?

Panely Blight využívajú kombináciu červeného a infračerveného svetla preverenú mnohými štúdiami, aj rozsiahlou klinickou praxou. Vyžarujú energiu, ktoré preniká priamo do kože aj hlbších tkanív, kde maximalizuje bunkovú energiu (ATP), ktorá má rozhodujúci vplyv na zdravie a kondíciu buniek. A pretože je bunkové zdravie základom nášho zdravia, malo by byť v hľadáčiku všetkých, ktorí si svoje zdravie a vitalitu chcú zachovať až do vysokého veku.

instagram

Zaujímate sa o....?

✓ podporu mitochondrií a zvýšenie bunkovej aj celkovej energie

✓ dokonalú a rýchlu regeneráciu

✓ podporu bunkového metabolizmu

✓ rýchlejšiu dopravu živín a odvod metabolitov vďaka transformácii telových tekutín na menej viskózny

akceleráciu tvorby kolagénu a elastínu

zdravie pokožky a vlasov

zníženie akútnych i chronických zá***ov *

✓ tvorbu dôležitých neurotransmitérov - hlavne serotonínu (dobrá nálada a zápal pre vec)

sezónne výkyvy nálad

✓ správnu hladinu melatonínu ( zdravý spánok a účinná regenerácia + silný antioxidant)

maximálny športový výkon

zdravie svalov a kostí

antiage

✓ optimálne vysokú hladinu testosterónu

posilnenú imunitu

TIP: bližšie podrobnosti k účinkom sa dozviete na Instagrame Blight .

2

Ako sa panel používa?

V jednoduchosti je krása. Panel má 2 tlačidlá a to RED a NIR. RED zapína červené a NIR infračervené svetlo. Používate panel ideálne ráno a odporúčame využiť obe svetelné zložky naraz. Svetelný impulz bude tak mimovoľne kalibrovať váš cirkadiánny rytmus a zastaví zvyškovú produkciu melatonínu. To zaistí zvýšenie rannej energie a tým aj zlepšenie nálady. Pokiaľ to ráno nestihnete nič sa nedeje, panel môžete použiť kedykoľvek počas dňa, napríklad po vašom športovom výkone. Pokiaľ si však chcete terapiu vykonávať 3 hodiny pred spánkom (napríklad po popoludňajšom tréningu) odporúčame vždy použiť ochranné okuliare, aby nebol jasným svetlom narušený váš cirkadiánny rytmus. Terapiu opakujte minimálne 3 krát týždenne ( ideálne raz denne ) vo vzdialenosti   15 - 30 cm od zdroja po dobu 5-15 minút na telesnú partiu. Pokiaľ potrebujete ošetriť viac partií môžete časy sčítať. Ak sa používa viac ako raz denne, relácie by mali byť od seba vzdialené aspoň 6 hodín. Pri terapii používajte ochranné okuliare.

Pre jednoduché použitie je možné panel postaviť na rovnú plochu, alebo oprieť o nábytok. Panel je vybavený praktickou nožičkou, vďaka ktorej si jednoducho nastavíte správny uhol svietenia. Pre jednoduchý transport je na paneli madlo, takže ho môžete vziať kamkoľvek potrebujete .

Ako môže svetlo bojovať s príznakmi starnutia?

Keď svetlo prenikne vrchnými vrstvami hlbšie do pokožky, zvyšuje jeho energia cirkuláciu živín a pomáha vytvárať nové kapiláry. Tým podporuje metabolizmus fibroblastov (fibroblasty sú bunky v našej pokožke, ktoré syntetizujú kolagén, udržujú spojivové tkanivo a sú neoddeliteľnou súčasťou hojenia rán). Červené terapeutické svetlo prirodzene zvyšuje hladinu vlastného kolagénu, ktorý je pre telo oveľa lepší ako kolagén cudzí, dodávaný stravou a suplementáciou( 2 ) . Kolagén však nie je iba doménou kože. Je spojivom všetkých tkanív. Vysoká hladina vlastného kolagénu napomáha spolu s akcelerovaným metabolizmom živín a odvodom odpadu (vyžarovaná energia mení bežnú vodu (H 2 O) v celom tele na 4. skupenstvo vody H 3 O 2 - EZ vodu. Táto voda má nižšiu viskozitu a tak môže rýchlejšie pretekať (vo forme vody, krvi i ďalších telových tekutín) našim lymfatickým systémom, privádzať potrebné živiny a odvádzať nežiaduce toxíny ) k tomu, aby mali vaše tkanivá aj orgány tú najlepšiu starostlivosť. V kombinácii s dostatkom pohybu, striedmym a kvalitným stravovaním, prácou so stresom, prácou na správnom mentálnom nastavení, rešpektovaním našich prirodzených biorytmov a starostlivosťou o kvalitu spánku môžete dosiahnuť výrazné výsledky a spomaliť negatívne procesy, ktorých dôsledky poznáme ako prejavy starnutia .

TIP: viac o terapii červeným svetlom sa dozviete v našom článku .

3

Červené a blízke infračervené svetlo

Stimuluje tvorbu kolagénu

Pomáha s regeneráciou buniek

Pružnosť pokožky - Antiage

Zdravé a silné vlasy

Viac ako 50 tisíc štúdií

V súčasnosti existuje viac ako klinických 50 000 štúdií potvrdzujúcich pozitívne prínosy LLLT terapie. ( 2 )

23803-3

30 denná garancia vrátenia peňazí

S kvalitou a funkčnosťou nášho panelu sme si takí istí, že ponúkame 30 dennú garanciu vrátenia peňazí.

P1788904

Počet LED diód: 60 ks

Veľkosť (výška, šírka, hĺbka): 260x 210x 70 mm

Výkon LED diódy: 5 W

Hmotnosť: 2.8 kg

Celkový výkon: 300 W

Životnosť: 50 000 hodín

Vlnové dĺžky a pomer diód: 660 + 850 nm = 1:1

Materiál: kov

Uhol svietenia: 30 stupňov

Vyvinuté v Česku, vyrobené v Číne.

Sila žiarenia vo vzdialenosti 15 cm od diódy (mW/ cm 2 ): 108 mW/ cm 2

Certifikáty: CE, RoHS

Zdroj: 100 - 240 V, 50/60 Hz

 

Balenie: Blight panel, napájací kábel, ochranné okuliare , užívateľský manuál

Pozor:

Zdroj extrémneho svetla . Nepozerajte sa priamo do zapnutého zdroja. Pri terapii používajte ochranné okuliare . IR diódy vydávajú iba jemné viditeľné žiarenie. Panel nie je vodeodolný.

* slovo zápal sa nesmie používať.

Produkty Blight majú certifikácie CE, FCC, RoHS, nie sú však registrované ako zdravotnícke zariadenia. Neslúži na diagnostiku, liečbu a prevenciu akýchkoľvek chorôb. Nenahradzujú klasickú liečbu. Pri zdravotných problémoch vždy vyhľadajte pomoc kvalifikovaného lekára. Použité štúdie sú zdrojom informácií, nie návodom na liečbu.

Zdroje:

1) SLOAN, Mark. Red Light Therapy: Miracle Medicine . 2019. ISBN 9780994741868.

2)WUNSCH, Alexander. A Controlled Trial určuje efektívnosť Red and Near-Infrared Light Treatment in Patient Satisfaction, Reduction Fine Lines, Wrinkles, Skin Roughness, and Intradermal Collagen Density Increase [online]. 2014 [cit. 2020-12-30]. Dostupné z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3926176/

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Terapia červeným svetlom
Hmotnosť: 4 kg

Terapie červeným světlem Blight panely

Terapie červeným světlem: S čím může pomoci?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: