Swanson Asparagus Extrakt (Špargľa), 60 kapsúl Výživový doplnok
Kód: 2381580 000+ spokojných
klientov
10 000+ overených
recenzií produktov
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Súvisiaci tovar
Imunita
Energia
Nový obal
BrainMax Liposomal Vitamin C® UPGRADE, Lipozomálny vitamín C, 500 mg, 60 rastlinných kapsúl Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€21,90
Jednotková cena:
€0,37 / 1 kapsula
Imunita
Pohybový aparát
Nový obal
BrainMax Vitamin D3 & K2®, D3 4000 IU / K2 150 mcg, 100 rastlinných kapsúl Vysoká dávka D3 & patentovaná forma K2 MK-7 K2VITAL®DELTA, 100 dávok, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€27,90
Jednotková cena:
€0,28 / 1 kapsula
Imunita
Regenerácia
Performance Magnesium®, 1000 mg, Horčík 200 mg + Vitamín B6 P5P, 100 vegan kapsúl Najlepšie vstrebateľný horčík bisglycinát MagChel® 53% DDD + Aktívna forma vitamínu B6 100% DDD, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€24,40
Jednotková cena:
€0,24 / 1 kapsula
Akcia
€28,50
–30 %
Performance Greens®, 33 dávok, 330 g Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€19,95
Jednotková cena:
€6,05 / 100 g
Imunita
Performance Epigenetic Complex, 60 rastlinných kapsúl Kurkumín, resveratrol, pterostilbén pre najlepšie výsledky v epigenetike, Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€28,50
Jednotková cena:
€0,48 / 1 kapsula
Akcia
Energia
Nový obal
€40,75
–14 %
BrainMax NAD+ RiaGev, 750 mg, 100 rastlinných kapsúl Nikotínamid adenindínukleotid v patentovanej forme RiaGev®, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€34,70
Jednotková cena:
€0,35 / 1 kapsula
Energia
Duševná rovnováha
BrainMax Adaptogenic®, 60 rastlinných kapsúl Komplex adaptogénnych bylín na zníženie stresu, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€24,40
Jednotková cena:
€0,41 / 1 kapsula
Imunita
Plodnosť
BrainMax Men Multivitamin®, multivitamín pre mužov, 90 rastlinných kapsúl 32 aktívnych látok pre mužov a každodennú rovnováhu živín, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€41,30
Jednotková cena:
€0,46 / 1 kapsula
Podrobný popis
Swanson Asparagus extrakt (Špargľa)
Špargľa je zelenina bohatá na živiny, zdroj vitamínov A, C, E a K , tiež chrómu .
- Normálne trávenie.
- Pre a pomenštruačný komfort.
- Podpora mužského i ženského reprodukčného systému.
- Spánok.
- Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému.
- VItalita a duševná pohoda, stres, spánok.
- Menopauza.
- Normálna funkcia močovej sústavy.
Odporúčané dávkovanie
1 kapsula denne.
Zloženie
| Veľkosť dávky: 1 rastlinná kapsula Balenie obsahuje 60 dávok. | Množstvo v 1 dávke | %RHP* |
| Asparagus Extrakt (Asparagus officinalis) | 170 mg | *** |
| Asparagus (stonka) (Asparagus officinalis) | 100 mg | *** |
| * % dennej referenčnej hodnoty príjmu *** denná referenčná hodnota príjmu nie je stanovená | ||
Upozornenie
Neužívajte tento produkt, ak ste tehotná alebo dojčíte. Ak užívate lieky na predpis alebo máte autoimunitné ochorenie, pred použitím sa poraďte so svojím poskytovateľom zdravotnej starostlivosti.
Ďalšie zložky
Maltodextrín, hypromelóza (vegetariánska kapsula), mikrokryštalická celulóza (rastlinná vláknina), stearan horečnatý, oxid kremičitý.
Obsah balenia: 60 kapsúl
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výživové doplnky podľa cieľa |
|---|---|
| EAN: | 087614060521 |
| Počet kapsúl: | 60 softgélových kapsúl |
| Vlastnosti: | Vegan |
| Zaměření: | Trávení, střeva |
| Počet kapsúl: | 60 |
| ? Expirácia: | 31.3.2028 |
Energia
Tehotenstvo
Nový obal
BrainMax Methyl Folate®, 400 mcg, 100 rastlinných kapsúl Kyselina listová v aktívnej forme metylfolát, 100 dávok, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€15,85
Jednotková cena:
€0,16 / 1 kapsula
Ženské zdravie
Srdce a cievy
BrainMax Pure® Ďatelina lúčna (Red Clover) tinktúra 1:1, 100 ml Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€14,20
Jednotková cena:
€14,20 / 100 ml
BrainMax Pure® Ashwagandha (ašvaganda) prášok, BIO, 200 g *CZ-BIO-001 certifikát
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€8,10
Jednotková cena:
€4,05 / 100 g
Tip
BrainMax Pure® Maca Powder, Maca BIO prášok, 200 g *CZ-BIO-001 certifikát
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€8,10
Jednotková cena:
€4,05 / 100 g
BrainMax Myo-Inositol, 250 g Myo-inositol pre náladu, vnútornú rovnováhu a ženský cyklus, 125 dávok, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€17,90
Jednotková cena:
€7,16 / 100 g
BrainMax Testamento®, 120 rastlinných kapsúl Na podporu zdravia reprodukčného systému pre mužov aj ženy, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,6 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€28,50
Jednotková cena:
€0,24 / 1 kapsula
BrainMax Testoboss®, 100 rastlinných kapsúl Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€27,90
Jednotková cena:
€0,28 / 1 kapsula
Ženské zdravie
BrainMax Women PMS Hormonal Balance, 90 rastlinných kapsúl Vedecky overený komplex látok pre obdobie pre(menštruačnej) fázy žien, 30 dávok, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€24,40
Jednotková cena:
€0,27 / 1 kapsula
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.