BrainMax CéBéGé & CéBéDé synergy 5%, 10 ml

Kód: CEBEDE9951
CéBéDé
Značka: BrainMax
€61,15 –32 %
brainmax cbg 5 jpg eshop (2)
€61,15 –32 % €41
Skladom (>5 ks)

CéBéGé alebo kanabigerol je ďalší z radu zdraviu prospešných kanabinoidov a vedci ho označujú ako matku všetkých kanabinoidov alebo ako kmeňové bunky celej rastliny konopeBrainMax CéBéGé & CéBéDé synergy 5% je potentný CéBéGé olej (5%) obohatený o CéBéDé zložku (3%). Účinok týchto dvoch kanabinoidov sa vzájomnedopĺňa a podporuje.

Toto CéBéDé bolo extrahované najšetrnejšie a najefektívnejšie   metódou superkritickej extrakcie CO2, pri ktorej sa zachovávajú všetky prospešné kanabinoidy a ďalšie prírodné látky.

Upozornenie: Oleje sú určené pre aromaterapiu.

 

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

BrainMax CéBéGé & CéBéDé synergy 5%, aromatický olej, 10 ml

BrainMax CéBéGé& CéBéDé synergy olej obsahuje kombináciu veľmi potentného CéBéGé oleja(5%) s CéBéDé zložkou (3%).

Vedci neustále skúmajú účinky CéBéGé a pribúdajú štúdie s pozitívnym účinkom na ľudský organizmus. Každý kanabinoid má obrovský nevyužitý potenciál a počas nasledujúcich niekoľkých rokov sa môžeme tešiť na nové vedecké poznania. Zatiaľ čo CéBéDé je už pár rokov dobre známa komodita, CéBéGé je v brandži nováčik. Jedným z dôvodov je fakt, že v rastline je CéBéGé obsiahnuté v menšom množstve a tak je teda pomerne ťažké ho z rastliny extrahovať. Inými slovami CéBéGé je vzácnejší artikel a pre niektorých jedincov môže byť jeho účinok ešte lepší ako CéBéDé, pretože v organizme funguje trochu inak. Dohromady však vytváranie doplňujúcu sa dvojicu , ktorá posúva efekt kanabinoidov o stupienok vyššie.

Viac informácií o Cébédé Cébégé sa dozviete na BrainPedia.cz

synergy1
kvapkadlo

Bez psychotropného účinku! Berieme z rastlín len to najlepšie!

Pri aromaterapii sa nemusíte báť psychotropného účinku známeho u neslávne najznámejšieho kanabinoidu TéHáCé. Kanabinoidy CéBéDé alebo CéBéGé na telo a psychiku nepôsobia omamne. Počas aromaterapie nepocítite nežiaduce zmeny stavu vedomia a nemusíte sa báť zasadnúť za volant alebo policajné kontroly.

Ako CéBéDé funguje?

Mechanizmus účinku kanabinoidov na náš organizmus by sa dal prirovnať k odomykaniu zámkov v našom endkanabinoidnom systéme (ES), kde sú kanabinoidy kľúče a receptory ES sú zámky . Užívaním CéBéDé alebo CéBéGé púšťame do organizmu kľúče, ktoré v bunkách odomykajú zámky - receptory. Celá táto sieť receptorov tvorí náš endokanabinoidný systém (ES).

infografika endokanabinoidny systém

Základné vlastnosti

  • Organické a vegan ingrediencie.
  • Produkt vyrobený v EÚ.
  • Kombinácia CéBéGé a CéBéDé - synergický efekt zvyšujúci zdravotné prínosy.
  • Extrahované najšetrnejšou a najefektívnejšou metódou superkritickej extrakcie CO2.
 
 
Rozdiel medzi CéBéDé a CéBéGé
 
CéBéGé je vzácnejšie ako CéBéDé, pretože ho rastlina konope obsahuje zo všetkých kanabinoidov najmenej. A vďaka tomu je jeho extrakcia z rastliny nákladnejšia. Molekuly CéBéDé pôsobia v našom organizme na kanabinoidné receptory CB2, ktoré sú napojené na periférny nervový systém, ktorý ovplyvňuje svaly, končatiny, kožu a ďalšie biologické systémy, vrátane imunitného systému. Zatiaľ čo CéBéGé sa viaže tak na receptory CB2, ako aj na receptory CB1, ktoré sú napojené na centrálny nervový systém, ktorý sa skladá z mozgu a miechy. Z toho možno usudzovať, že pokiaľ účinky CéBéDé nepociťujete, je veľmi pravdepodobné, že by ste účinky CéBéGé mohli pociťovať, pretože ovplyvňuje väčší telesný okruh.
 

Balenie 10 ml = 250 kvapiek, 1 kvapka = 2 mg CéBéGé, 1,2 mg CéBéDé.

Upozornenie: Oleje sú určené pre aromaterapiu.

Balenie

10 ml
 
Doplnkové informácie: Obsah tejHáCej je do 0,15%. Zákonný limit pre CéBéDé produkty je 1%. Po aromaterapii ide bez obmedzenia riadiť motorové vozidlá. Produkt testovaný v 3 akreditovaných laboratóriách (1x výrobcom, 2x kontrolný test). Nosný olej produktu je konopný.
 
Upozornenie:
 
Počas tehotenstva a dojčenia sa treba vyhnúť CéBéGé a CéBéDé.
 
Uchovávajte na suchom a chladnom mieste.
 
Obal prosím recyklujte.
 

Články máme aj v audioforme!

zapamätajte-si-icon

Zapamätajte si

Najpodstatnejšie informácie o CéBéDé

CéBéDé je 100% prírodný produkt, ktorý pôsobí na receptory endokanabinoidného systému, ktorý má v tele za úlohu navodzovať homeostázu, inými slovami vnútornú rovnováhu nášho organizmu.


Zdroje:
 
1)NAVARRO, Gemma. Cannabigerol Action na Cannabinoid CB1 a CB2 Receptory a CB1 – CB2 Heteroreceptor Complexes [online]. [cit. 2021-01-25]. Dostupné z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6021502/
2)BORRELLI, Francesca. Beneficiálny účinok non-psychotropic rastlín cannabinoid cannabigerol na experimental inflammatory bowel disease [online]. [cit. 2021-01-25]. Dostupné z: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23415610/
3)PAGANO, Ester. Effect of Non-psychotropic Plant-derived Cannabinoids on Bladder Contractility: Focus on Cannabigerol [online]. [cit. 2021-01-25]. Dostupné z: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26197538/
4)VALDEOLIVAS, Sara. Neuroprotective vlastnosti z cannabigerol v Huntington's disease: štúdie v R6/2 mice a 3-nitropropionate-lesioned mice [online]. [cit. 2021-01-25]. Dostupné z: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25252936/
5)APPENDINO, Giovanni. Antibacterial cannabinoids z Cannabis sativa: a structure-activity study [online]. [cit. 2021-01-25]. Dostupné z: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18681481/
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Domov
Forma: Olej
Obsah CéBéD/G/N: 3 %, 5 %
Typ: CéBéDé, CéBéGé
Veľkosť balenia: 10 ml
Obsah balení: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: