GAME CHANGERS: Co lídři, inovátoři a nezávislí lidé dělají, aby zvítězili - - Dave Asprey

Kód: 655371
€12,25
Skladom (2 ks)

Slávny BIOHACKER Dave Asprey sa s vami podelí o prevratné informácie, ktoré nazhromaždil z rozhovorov s tzv. "Game CHANGERS", ľuďmi, ktorí menia seba, aby mohli meniť svet.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

  • Strach je zabijak mysle
  • Získajte vďaka sexu tie najlepšie drogy
  • Skoré vstávanie z vás dobrého človeka nerobí
  • Nejedzte ako neandertálec, jedzte ako vaša babička
  • Rýchlo! meditujte rýchlejšie
  • Dýchajte v lese, a nie vo vani
  • Vďačnosť je silnejší ako strach

Dave pred niekoľkými rokmi založil podcast s názvom Bulletproof Radio s cieľom dozvedieť sa niečo užitočného od ľudí, ktorí sú špičkami v tom, čo robia, aby sám dosiahol osobného rastu. Išiel si pre radu za nekonformným vedci, špičkovými športovcami, biochemikov a lekári, čo sa nebáli inovácií. Spovedal aj výživové poradcu olympijských športovcov, odborníkmi na meditáciu, príslušníkov námorných jednotiek Navy SEALs alebo vedúce osobnosti v oblasti osobného rozvoja - proste každého, kto mal nejaké nezvyčajné schopnosti alebo vedomosti, z ktorých by mohol ťažiť. Vyspovedal viac než 450 ľudí, medzi nimi napr. Dr. Daniela Amena, Gabby Bernsteinovho, Wima Hofa, Alberta Villolda, dr. Davida Perlmutter, Arianna Huffingtonovou, Dr. Stanislava Grofa, Jacka Canfield, Esther Perelovou alebo Tima Ferrisa.

Títo ľudia mu zmenili život. Námatkovo - zhodil 45 kíl; zvýšil si IQ; naučil sa sústrediť; zbavil sa strachu, hanby, zlosti a ďalších vecí, ktoré ho v živote spomaľovali; omladol. Dnes je Dave Asprey nielen majiteľ firmy Bulletproof v hodnote niekoľkých miliónov dolárov, ktorú sám od piky vybudoval, ale tiež autorom niekoľkých svetových knižných bestsellerov. Jeho podcast má na iTunes cez 75 miliónov poslucháčov a patrí medzi najlepšie vo svojej kategórii. Dosiahol také výkonnosti, o ktoré ani netušil, že jej je schopný.

Kniha Game CHANGERS ponúka celkom 46 vedecky podložených zákonov, ktoré vám pomôžu inšpirovať sa autorovou cestou k úspechu. Ponúka praktické rady, ktoré môžete okamžite aplikovať vo svojom živote a ťažiť z nich. Od skrotenie strachu a úzkosti cez rýchlejšie a efektívnejšie rozhodovanie až po vytváranie užitočných návykov, cvičenia vďačnosti a ďalšie postupy, ktoré zmenia život aj vám.

Buďte múdrejší, rýchlejší a šťastnejší!


Autor: Dave Asprey

Preklad: Mgr. Ondřej Doseděl

Rozmery: 150 x 230 mm

Rok vydania: 2021

Počet strán: 352

Typ väzby: brožovaná

ISBN: 978-80-7413-437-1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: