Life Extension BioActive Complete B Complex 60 kapsúl

Kód: 7927
Tip Imunita
€16,35
Skladom (>5 ks)

BioActive Complete B-Complex, vytvorený s biologicky aktívnymi formami každého vitamínu je to najlepšie v suplementácii vitamínu zo skupiny B. Zdravé hladiny vitamínu B môžu podporovať produkciu energie, funkcie orgánov, kognitívne funkcie a ďalšie základné metabolické procesy. BioActive Complete B-Complex je nabitý biologicky aktívnymi formami vitamínu B6, B12, niacínu, biotínu, 5-MTHF folátu a ďalších, čo je skvelý spôsob, ako doplniť vitamíny B.

 

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Life Extension BioActive Complete B Complex 60 kapsúl

Bioaktívny B complex predstavuje vrchol medzi doplnkami stravy s vitamínmi skupiny B. Zdravé hladiny vitamínu B môžu podporovať produkciu energie, funkcie orgánov, kognitívne funkcie a ďalšie základné metabolické procesy. BioActive Complete B-Complex je nabitý biologicky aktívnymi formami vitamínu B6, B12, niacínu, biotínu, 5-MTHF folátu a ďalších, čo je skvelý spôsob, ako doplniť vitamíny B.

Čo je kyselina pantoténová?

Vitamín B5 alebo kyselina pantoténová podporuje syntézu hemoglobínu, zdravie hormónov a neurotransmitérov a oxidáciu uhľohydrátov a mastných kyselín.

Prečo pridať pyridoxín a pyridoxal?

Vitamín B6 vo forme pyridoxín HCI a pyridoxal 5'-fosfátu ovplyvňuje metabolizmus aminokyselín a lipidov, zdravie neurotransmitérov a syntézu hemoglobínu.

Produkt je vhodný pre všetkých jedincov zameraných na

  • Podporu pri únave a vyčerpaní
  • Podporu pri nadmernej fyzickej alebo psychickej záťaži
  • Podporu pri oslabenej schopnosti organizmu vstrebávať vitamíny
  • Podporu pri neúčinnosti iných doplnkov s vitamínmi skupiny B

Detail produktu:

100 mg vitamínu B1 (tiamín) - tiamín pomáha premieňať uhľohydráty na využiteľnú energiu.Podporuje aj zdravú funkciu nervového systému a produkciu RNA aj DNA. 2, 3

75 mg vitamínu B2 (riboflavín) - naša výživa obsahuje vitamín B2 vo forme riboflavínu a riboflavín-5'-fosfátu, aktívnej formy živiny. Telo premieňa riboflavín na formu riboflavín-5'-fosfátu, ktorú potom telo použije na výrobu energie. 4

500 mg vitamínu B5 (kyselina pantoténová) - Vitamín B5 je nevyhnutným kofaktorom v energetickom metabolizme, syntéze6 hormónov, signalizáciu neurotransmitérov a oxidáciu mastných kyselín. 7

100 mg vitamínu B6 (pyridoxín HCI a pyridoxal 5'-fosfát) - vitamín B6 sa podieľa na metabolizme aminokyselín a lipidov. Spolu s B5 je kofaktorom v syntéze neurotransmitérov a hemoglobínu. B6 sa tiež podieľa na glukoneogenéze, tvorbe glukózy z nekarbohydrátových zdrojov. A zatiaľ čo pyridoxín musí byť premenený v pečeni na pyridoxal 5'-fosfát, než bude použitý, naša výživa obsahuje túto výživu od začiatku.

1 000 mcg biotínu - Tento vitamín B je kofaktorom enzýmov podieľajúcich sa na metabolizme mastných kyselín. Je tiež nevyhnutné udržiavať metabolickú homeostázu alebo rovnováhu medzi mnohými chemickými cestami a procesmi vášho tela.

10 400 mcg kyseliny listovej (5-MTHF) - folát pomáha udržiavať produkciu červených krviniek v normálnom rozmedzí a taktiež pomáha telu vytvárať a udržiavať zdravú DNA. 11 Aktívna forma folátu je až sedemkrát biologicky dostupnejšia ako kyselina listová. BioActive Complete B-Complex navyše dodáva 50 mg kyseliny para-aminobenzoovej (alebo PABA) na podporu syntézy kyseliny listovej.

300 mcg vitamínu B12 (metylcobalamín) - vitamín B12 ovplyvňuje rast nervových buniek a podporuje zdravie srdca tým, že pomáha udržiavať zdravé hladiny homocysteínu už v normálnom rozmedzí. Metylcobalamín B12 je forma, ktorá je biologicky aktívna v mozgu.

100 mg inositolu - tento vitamín B je primárnou zložkou fosfolipidov, ktoré tvoria bunkové membrány. Inositol je nevyhnutný na prenos signálu vápnika a inzulínu – jedinečné chemické reakcie, ku ktorým dochádza, keď sa molekuly pripoja k receptoru na bunkovej membráne.

Odporúčané dávkovanie

Berte 2 kapsule denne s jedlom alebo podľa odporúčania lekára.

Upozornenie

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, ak nie je odporúčané lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhrada pestrej stravy. Skladujte v chlade, suchu, mimo dosahu detí.
 

Zloženie

Veľkosť dávky: 2 kapsule
Balenie obsahuje 30 dávok
Množstvo
v 1 dávke
%RHP*
100 mg
8333%
Riboflavín (B2) (vitamín B2) (ako riboflavín a riboflavín 5'-fosfát) 75 mg 5769%
Niacín (ako niacínamid a niacín) 100 mg 625%
Vitamín B6 (ako pyridoxín HCl a pyridoxal 5'-fosfát) 100 mg 5882%
Folát (ako vápenatá soľ L-5-metyltetrahydrofátu) 680 mcg 100%
Vitamín B12 (ako metylkobalamín) 300 mcg 12500%
Biotín 1000 mcg 3333%
Kyselina pantoténová (B5) (ako D-vápenatý pantothenát) 500 mg 10000%
Vápnik )ako pantothenát D-vápenatý, fosforečnan vápenatý)
50 mg 7%
Inositol 100 mg ***
PABA (kyselina para-aminobenzoová) 50 mg ***
* % dennej referenčnej hodnoty príjmu
*** denná referenčná hodnota príjmu nie je stanovená
 
 
Vyrobené v USA.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny, antioxidanty
Druh kapsúl: Rastlinné kapsule
Expirácia: 8/2024
Forma: Kapsule
Krajina pôvodu: USA
Počet kapsúl: 60 rastlinných kapsúl
Pre jedincov riešiacich: Pleť, vlasy, nechty, Energiu a vitalitu
Výrobca: Life Extension

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: