Life Extension Vitamín C a Bio-Quercetin Phytosome, 60 tabliet

Kód: 98157
€11,40
Skladom (5 ks)

Vitamín C a ultra-vstrebateľný kvercetín prináša do tela dávku vitamínu C, ktorú si sám nedokáže poskytnúť. Tieto zlúčeniny môžu pomôcť chrániť vaše telo pred oxidačným stresom, podporovať tvorbu kolagénu, podporovať zdravý imunitný systém a vstrebávanie železa. Biologicky aktívny vitamín C je navyše doplnený o ľahko vstrebateľnú formou kvercetínu.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Life Extension Vitamín C a Bio-Quercetin Phytosome

Vitamín C a ultra-vstrebateľný kvercetín prináša do tela dávku vitamínu C, ktorú si sám nedokáže poskytnúť. Tieto zlúčeniny môžu pomôcť chrániť vaše telo pred oxidačným stresom, podporovať tvorbu kolagénu, podporovať zdravý imunitný systém a vstrebávanie železa. Biologicky aktívny vitamín C je navyše doplnený o ľahko vstrebateľnú formou kvercetínu.

Vitamín C v lipozomálnej forme možno tiež nájsť v BrainMax Liposomal Vitamín C.

Prečo to funguje

Zdravotné prínosy vitamínu C sú vedcom v oblasti výživy dobre známe, ale bohužiaľ si ho telo nemôže samo vytvoriť. Takže všetok náš vitamín C pochádza z našej stravy a doplnkov. Vitamín C a Bio-Quercetin kombinuje vysoko kvalitný vitamín C s antioxidačným kvercentínom, ktorý dopĺňa aktivitu vitamínu C. V tejto receptúre bol kvercetín kombinovaný s fosfolipidovým fytosomom, vďaka ktorému je až 50 krát vstrebateľnejší a pre telo ľahšie použiteľný v porovnaní s bežným kvercetínom.

Doplnok ponúka minerály potrebné na obnovu buniek a prispieva k normálnym svalovým a tráviacim funkciám. Všetky minerály a živiny sú bez pridaných cukrov, príchutí alebo farbív.

Veda o produkte

Výskum týkajúci sa vitamínu C ukázal, že vitamín C môže byť silným antioxidantom, ktorý pôsobí na voľné radikály a chráni pred oxidačným stresom. Vitamín C môže tiež zvýšiť vstrebávanie železa a podporiť tvorbu kolagénu, Vitamín C tiež zohráva úlohu pri ochrane pred záťažou životného prostredia a fyzickým stresom, ako je požívanie ťažkých kovov, fajčenie cigariet, narušená imunita či extrémne teploty.

Takisto bolo vedecky potvrdené, že zlúčeniny obsiahnuté v ovocí a zelenine poskytujú významnú ochranu pred voľnými radikálmi. Quercetin je bioflavonoid, ktorý sa nachádza v hroznových šupkách, cibuli, jablkách, pohánke a ďalších zdrojoch potravy.

Odporúčané dávkovanie

1 tabletu denne, alebo sa riaďte pokynmi kvalifikovaného lekára.

Zloženie

Veľkosť dávky: 1 tableta
Balenie obsahuje 60 dávok.
Množstvo na 1 dávku
Vitamín C (ako kyselina askorbová) 1000 mg
Bio-Quercentin phytosome (poskytujúce 5 mg kvercetínu [ z japonského koncentrátu sophora (púčik)], komplex fosfatidylcholínu [zo slnečnice ]) 15 mg

Upozornenie

Iba pre dospelých. Ak trpíte ochorením, ste tehotná, dojčíte, snažíte sa otehotnieť, máte menej ako 18 rokov, alebo užívate lieky, poraďte sa pred užitím tohto lieku s lekárom.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Nie je náhradou pestrej stravy.
Môže dochádzať k prirodzenej zmene farby produktu.
Ukladajte mimo dosahu detí.
Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Obal prosím recyklujte.

Ďalšie zložky

mikrokryštalická celulóza, kyselina stearová, sodná soľ kroskarmelózy, rastlinný stearát, oxid kremičitý, poťah (hydroxypropylmetylcelulóza, glycerín).

Balenie

60 rastlinných tabliet

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny, antioxidanty
Forma: Tablety
Krajina pôvodu: USA
Počet tabliet: 60 tabliet
Pre jedincov riešiacich: Imunita, Alergie
Výrobca: Life Extension
Počet tabliet: 60 tablet

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: