Reflex Nexgen® PRO Multivitamín 90 kapslí NEW + Omega 3 90 kapslí ZDARMA

Kód: 98978
€30,70 –33 %
1 nexgen 90 kapsli omega 3 90 kapsli
€30,70 –33 % €20,45
Skladom (>5 ks)

Jeden z najkomplexnejších a najkvalitnejších multivitamínov na našom trhu. Teraz vám navyše ku každému baleniu Nexgen Pre dáme Reflex Omega 3 ZADARMO ako darček! Nexgen® PRE naviac obohatený o probiotiká. Obsahuje minerály a vitamíny s najvyššou biologickou aktivitou a dostupnosťou. Obsahuje 33 aktívnych zložiek. Sofistikovaná formulácie jednotlivých zložiek, čistota, účinnosť, kvalita a minimum spojív (voľne uložený, nelepený prášok vo forme kapsule) je garanciou maximálnej využiteľnosti. Denná dávka je na základe najnovších poznatkov o využiteľnosti vitamínov, minerálov a antioxidantov (niektoré vitamíny telo nedokáže skladovať), rozdelená do troch priebežných dávok, tak aby bolo telo zásobené rovnomerne počas dňa!

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Reflex Nexgen® PRE Multivitamín NEW + Omega 3 ZADARMO

Doplnok stravy.   Prémiový multivitamín s obsahom bioaktívnych foriem vitamínov, organicky viazaných minerálov, živých probiotických kultúr a rastlinných extraktov = 33 biologicky aktívnych zložiek v preverenom a vyváženom pomere.   Sofistikovaná formulácia produktu vychádza z prírodného modelu, kde sa jednotlivé vitamíny a minerály zvyčajne nevyskytujú izolovane, ale vždy v kombinácii s dôležitými organickými nosičmi, fytonutrienty, živými kultúrami a ďalšími bioaktívnymi faktormi. Maximálna využiteľnosť je garantovaná nielen kvalitou a čistotou použitých zdrojov, ale tiež vďaka tzv. Delenému systému dávkovania. Nexgen ®   PRO je kompletne vyrobený vo Veľkej Británii.
NEXGEN ® PRO
  1. Prémiový multivitamín   - vyvážená kombinácia všetkých dôležitých vitamínov v bioaktívne forme: vitamín D3, vitamín C, vitamín K2-MK7, B-komplex, vitamín B12, vitamín A, vitamín E, koenzým Q10, quercetin a ďalšie vitamíny ..
  2. Prémiový multiminerál   - vyvážená kombinácia dôležitých minerálov v organickej / chelátovej forme: horčík, zinok, meď, chróm, mangán, selén ..
  3. Zmes živých kultúr   - vyvážená kombinácia dôležitých probiotických kultúr (4 zdroje): Bacilus coagulans, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus acidophilus
  4. rastlinné extrakty   - optimalizovaný obsah dôležitých rastlinných extraktov (fytonutrienty a antioxidanty): extrakt zo zeleného čaju, extrakt z hroznových jadier, extrakt z koreňa Macy, extrakt zo škoricovej kôry, extrakt z čierneho korenia.
ZAMERANIE PRODUKTU
  • SPORT (aktívny životný štýl)
  • Zdroj dôležitých mikro-nutrientov (bioaktívny vitamíny, organicky viazané minerály, fytonutrienty, kofaktory) a živých probiotických kultúr
  • Jedinečný obranný štít
  • Podpora optimálneho metabolického výkonu
  • Podpora rýchlejšia regenerácia
NEXGEN ® PRE = 33 biologicky aktívnych zložiek
JEDINEČNÝ OBRANNÝ ŠTÍT   - Každá dávka obsahuje obranný štít vo forme 500% DDD (odporúčaná denná dávka) vitamínu D3, 250% DDD vitamínu C, 150% DDD zinku vo forme chelátu, 100% DDD vitamínu A, ďalej vitamín E, komplexná zmes živých kultúr, vrátane všetkých ďalších dôležitých kofaktorov (vitamíny, minerály a fytosteroly).
FYZICKÝCH VÝKON A energetický metabolizmus   - V prípade, že chcete mať v tele veľa energie, je absolútne nevyhnutné aby fungovali Vaša bunkovej pľúca - mitochondrie, ktoré sú zodpovedné za produkciu bunkovej energie ATP. Preto obsahuje každá dávka optimálnej formy a pomery všetkých dôležitých vitamínov skupiny B, vrátane vitamínu B12 vo forme methylkobalaminu, ďalej koenzým Q10, inositol, organicky viazaný horčík (chelátová väzba) a ďalšie dôležité kofaktory.
REGENERÁCIA A ROVNOVÁHA   - Každá dávka obsahuje 500% DDD vitamínu D3, kompletné ZMA = 150% DDD zinku v chelátovej väzbe, 53% DDD horčíka v chelátovej väzbe, 1429% DDD vitamínu B6, ďalej 100% DDD medi v chelátovej väzbe, extrakt z koreňa Maca a ďalšie dôležité kofaktory.
ŽIVÉ KULTÚRY A OBNOVA mikroflóra   - Každá dávka obsahuje kvalitné štvorzložkové zmes živých kultúr zloženú z dobrých baktérií, ktoré sú veľmi dôležité pre všetky naše sliznice a predovšetkým pre zažívací trakt: Bacilus coagulans, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus acidophilus.
NORMÁLNE HLADINA GLUKÓZY   - Každá dávka obsahuje 250% DDD organicky viazaného chrómu (chelátová väzba), ďalej extrakt zo škorice a organicky viazaný horčík (chelátová väzba).
VNÚTORNÉ OČISTA A homocysteín   - Homocysteín je jeden z najdôležitejších ukazovateľov vnútornej rovnováhy organizmu. Vysoká hladina homocysteínu v krvi môže viesť k závažným problémom a spomalené regeneráciu, popr. rekonvalescenciu. S normálnou hladinou homocysteínu súvisí dostatočný príjem kyseliny listovej (300% DDD v produkte), vitamínu B12 (4000% DDD v produkte) a vitamínu B6 (1429% DDD v produkte).
VITAMÍN K2 (MK7) a krvný obeh   - Vápnik by mal byť uložený v kosti, na jeho transporte z krvného obehu a stien ciev má svoj významný podiel vitamín K. Každá dávka obsahuje 100% DDD vitamínu K2-MK7. Jedná sa o biologicky aktívnu formu vitamínu K2-MK7, vyrobenú fermentačnej technológií.
DÔLEŽITÉ MINERÁLY V ORGANICKÝCH formách (cheláty, chelátové VÄZBA)   - Vybrané minerály: zinok, meď, mangán, horčík, selén a chróm sú zastúpené v exkluzívnej organickej forme. Chelátová väzba (organická forma) predstavuje väzbu minerálu na organický nosič (aminokyselina, kyselina citrónová atď ..). Chelát predstavuje formu minerálu, v ktorej je minerál zabudovaný v listoch rastlín a ďalších organizmov (viď. Špenát, šalát atď.).
NEXGEN ® PRO + ENZYMES = ŠPIČKOVÁ ZUŽITKOVATEĽNOSŤ
Delený systém DÁVKOVANIE PRE MAXIMÁLNE ZUŽITKOVATEĽNOSŤ A MINIMÁLNE STRATY   - Denná dávka je na základe najnovších vedeckých poznatkov rozdelená do troch priebežných dávok (1 kapsula 3 x denne, vždy s jedlom), tak aby bolo telo optimálne a rovnomerne zásobené v priebehu celého dňa = maximálna využiteľnosť + minimálne straty (naše telo nie je prispôsobené k tomu prijať plnú dávku v jednej jednorazovej tablete = straty močom). Nexgen ® PRE tak ponúka sofistikované riešenie "deleného" multivitamínu vo forme kapsúl, ktorý bol zostavený pre priebežné dávkovanie počas dňa. Aj keď je celý výrobný proces nákladnejšie, teda ak porovnáte napríklad masovú výrobu jednej tablety (najnižšie náklady) versus delená denná dávka v troch kapsulách, je pre spoločnosť Reflex Nutrition vždy na prvom mieste využiteľnosť, kvalita a zdravie.
Forme kapsúl (KAPSÚL) BEZ balastné spojivo   - Maximálna biodostupnosť produktu je garantovaná nielen špičkovou kvalitou použitých surovín, ale aj čistotou, teda minimalizovaným obsahom problematických balastných aditív a nulovým obsahom balastných spojív (lepidiel). Preto je využitá forma kapsúl (toboliek) s obsahom voľne uloženého prášku (NE lepené tablety, lisované pod vysokým tlakom, obsahujúci vysoký podiel tzv. Pomocných (balastných) látok, ktoré môžu tvoriť až 70% obsahu). Forma kapsúl umožňuje tiež minimálne ovplyvnenie kvality multivitamínového prášku (premixu), ktorý je šetrne zapuzdrený v želatínovej kapsli a navyše uložený v blistri, tak aby došlo k minimálnemu znehodnoteniu jednotlivých bioaktívnych zložiek.
KTORÝ NEXGEN ®   ZVOLIŤ?
NEXGEN ®   PRE
balenie
60 kapslí / blister
90 kapslí / blister
120 kapslí / blister
hlavné zameranie
WELLNESS
SPORT
RESTART (SPORT + WELLNESS)
Počet bioaktívnych zložiek
28
33
38
bonus navyše
+ Probiotické kultúry (Lactospore)
+ Probiotické kultúry
(Lactospore, Bifidobacterium
bifidum, Lactobacillus
rhamnosus, Lactobacillus acidophilus)
+ Probiotické kultúry
(Lactospore. Bifidobacterium
bifidum, Lactobacillus rhamnosus,
Lactobacillus acidophilus)
+ Bioaktívny enzýmy
(Proteázy, Laktáza,
Alfa-Amyláza, Lipáza, Celuláza)
Minimalizovaný obsah balastných aditív (spojív)
áno
áno
áno
Delené denné dávkovanie pre maximálnu využiteľnosť
2x (= 2 x denne 1 kapsula s jedlom)
3x (= 3 x denne 1 kapsula s jedlom
4x (= 4 x denne 1 kapsula s jedlom)
Počet denných dávok
30
30
30

balenie

90 kapsúl

Odporúčané dávkovanie

Pre optimálne využiteľnosť dávkujte 1 kapsule 3 x denne, vždy s jedlom (nie na lačno). Denná dávka je rozdelená do troch priebežných dávok (napr. Raňajky, obed, večera), tak aby bolo telo optimálne a rovnomerne zásobené v priebehu celého dňa (viď. Delený systém dávkovania pre maximálnu využiteľnosť).

Upozornenie

Nevhodné pre deti a mladistvých do 18 rokov. Tehotné a dojčiace ženy konzultujte používanie produktu s lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte v suchu a chlade, mimo dosahu detí. Nevhodné pre vegetariánov. Môže obsahovať stopy rýb, kôrovcov a mlieka.
Výživové údaje:
 
Počet dávok v balení: 30 x 3 kapsule
3 kapsule (% RHP **)
vitamín A
800 mikrogramov / 2667 IU * (100%)
vitamín D3
25 mikrogramov / 1000 IU * (500%)
vitamín E
9 mg alfa-TE / 12,2 IU * (75%)
vitamín K2
75 mikrogramov (100%)
vitamín C
200 mg / 4000 IU * (250%)
Vitamín B1 (tiamín)
20 mg (1818%)
Vitamín B2 (riboflavín)
20 mg (1429%)
niacín
20 mg NIE (125%)
vitamín B6
20 mg (1429%)
kyselina listová
600 mikrogramov (300%)
vitamín B12
100 mikrogramov (4000%)
biotín
150 mikrogramov (300%)
kyselina pantoténová
20 mg (333%)
horčík
200 mg (53%)
zinok
15 mg (150%)
meď
1 mg (100%)
mangán
1 mg (50%)
selén
55 mikrogramov (100%)
chróm
100 mikrogramov (250%)
L-cholín
20 mg
inositol
20 mg
quercetin
20 mg
bór
2 mg
Extrakt zo zeleného čaju (polyfenoly)
75 mg
Extrakt z hroznových jadier (proanthokyanidíny)
75 mg
Extrakt z koreňa Macy
50 mg
Extrakt zo škoricovej kôry
50 mg
Extrakt z čierneho korenia (piperín Bioperine ®)
5 mg
koenzým Q10
10 mg
Probiotické kultúry Bacillus coagulans Lactospore ®
100 000 000 spor
Bifidibacterium bifidum
250 000 000 KTJ
Lactobacillus rhamnosus
250 000 000 KTJ
Lactobacillus Acidophilus
250 000 000 KTJ
* IU - medzinárodné jednotky (international units)
**% Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok.
KTJ - kolónie tvoriace jednotky

Zloženie v 3 kapsulách

Horčík 200 mg 53% * [horečnaté soli kyseliny citrónovej (citrát horečnatý)], želatínová kapsula (hovädzie želatína, farbivo čierny oxid železitý), vitamín C 200 mg / 4000 IU 250% * (kyselina L-askorbová), plnidlo mikrokryštalická celulóza, extrakt zo zeleného čaju (polyfenoly) 75 mg, extrakt z hroznových jadier (proanthokyanidíny) 75 mg, zinok 15 mg 150% * (bisglycinát zinočnatý), l-cholín 20 mg (L-cholín bitartrát), extrakt z koreňa Macy (Lepidium meyenii ) 50 mg, extrakt zo škoricovej kôry (Cinnamomum zeylanicum) 50 mg, vitamín K2 MK7 (K2VITAL ® Delta) 75 mikrogramov 100%, selén 55 mikrogramov 100% * (kvasnice obohatené selénom), vitamín E 9 mg alfa-TE / 12, 2 IU 75% * (D-alfa-tokoferyl acetát), vitamín B5 20 mg 333% * (D-pantothenát vápenatý), quercetin 20 mg (quercetin dihydrát), vitamín B3 20 mg NIE 125% * (nikotínamid), vitamín B6 20 mg 1429% * (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B2 20 mg 1429% (riboflavín), inositol 20 mg, vitamín B1 20 mg 1818% * (tiamín hydrochlorid), bór 2 mg (boritan sodný), protihrudkujúca látka stearan horečnatý, Bacillus coagulans (Lactospore ®) 108 spor, vitamín D3 25 mikrogramov / 1000 IU 500% * (cholekalciferol), meď 1000 mikrogramov 100% * (bisglycinát meďnatý), koenzým Q10 10 mg (ubidecarenon), vitamín A 800 mikrogramov / 2667 IU 100% * (retinyl acetát), mangán 1 mg 50% * (bisglycinát mangánatý), extrakt z čierneho korenia Piperín (Bioperine ®) 5 mg, baktérie mliečneho kvasenia (Lactobacillus acidophilus 25x107KTJ, Lactobacillus rhamnosus 25x107KTJ, Bifidobacterium bifidum 25x107KTJ; KTJ - kolónie tvoriace jednotky), chróm 100 mikrogramov 250% * (pikolinát chromitý), vitamín B9 600 mikrogramov 300% * (kyselina listová), biotín 150 mikrogramov 300% (D-biotín), vitamín B12 100 mikrogramov 4000% * (methylkobalamin ).
*% Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok.

Čím sa Nexgen ® PRO líši od konkurencie?

Obsahuje kvalitné vitamín K2. Vitamín K2 je biologicky najaktívnejšou forma vitamínu K. Bol nájdený v japonskom fermentovanom sójovom jedle Natto, a je veľmi zaujímavý pre vedeckú oblasť.

Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

Inovatívne technológie
Najvyššia rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotnú nezávadnosť.


Reflex Omega 3

Omega 3 značky Reflex Nutrition sú výnimočným zdrojom nenasýtených mastných kyselín, s vysokým obsahom EPA a DHA, ktoré nie sú ľahko dostupné v prirodzenom jedálnička. Hlavným rysom je farmaceutická kvalita, bez obsahu ťažkých kovov a ďalších znečisťujúcich zložiek.

Súčasná legislatívne opatrenia EÚ nám neumožňujú popisovať ďalšie výhody tohto produktu, tak ako to bolo možné skôr. Internetové stránky a odborná literatúra však ešte stále ponúkajú dostatok dostupných, objektívnych informácií.

Odporúčame: zistite svoj bunkový pomer omega-3 / omega-6 jednoduchým testom z pohodlia vášho domova!

balenie

90 kapsúl

Odporúčané dávkovanie

Berte 1 kapsulu 3x denne s jedlom. Deti od 3 rokov - 1 kapsula denne s jedlom. Balenie obsahuje 30 denných dávok.

Upozornenie

Tehotné a dojčiace ženy konzultujte užívanie s lekárom. Ak užívate lieky na predpis alebo ste alergický na rybie výrobky, pred konzumáciou tohto doplnku stravy konzultujte s lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Skladujte v chlade, suchu, mimo dosahu detí.

výživové údaje

Počet dávok v balení: 30 x 3 kapsule
1 kapsula
Rybí olej koncentrát
1000 mg
Z toho EPA (kyselina eikosapentaenová)
330 mg
Z toho DHA (kyselina dokosahexaenová)
220 mg

zloženie

v 1 želatínovej (hovädzie želatína, zvlhčovadlo glycerol, voda) kapsulu: Rybí olej koncentrát 1.000 mg (z toho EPA (kyselina eikosapentaenová) 330 mg, DHA (kyselina dokosahexaenová) 220 mg.

Čím sa Reflex Omega 3 líši od konkurencie?

Pretože Omega 3 mastné kyseliny sú získavané z prírodných zdrojov, môžu sa hladiny v doplnkoch líšiť, záleží na zdroji a spôsobu spracovania. Kontaminácia má zásadný vplyv. Ryby v sebe môžu uchovávať toxíny ako je ortuť, dioxíny a PCB, ktoré sú škodlivé pre naše zdravie. Dôležité je, že Reflex Nutrition používa postupy, ktoré zaručia, že každá dávka Reflex Omega 3 mastných kyselín je skontrolovaná na všetky kontaminanty, takže môžete byť úplne pokojní a spokojní.

Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

• Inovatívne technológie
• Najvyššia rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotnú nezávadnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Minerály
Druh kapsúl: Softgélové kapsule
Forma: Kapsule
Krajina pôvodu: USA
Počet kapsúl: 90 softgélových kapsúl
Pre jedincov riešiacich: Imunita, Zdravie mozgu, pamäť, sústredenie, Srdce, cievy a krvný tlak, Cholesterol
Výrobca: Reflex

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: