Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421 222 205 759
objednavky@brainmarket.sk
Blog
O nás
Doprava a platba
Kontakty
Recepty
Ceny v:
EUR
CZK
EUR
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
BrainMax®
BrainMax® výživové doplnky
Adaptogény
,
Ciele
,
Pre mužov
,
Minerály, multiminerály, elektrolyty
,
Prebiotiká a probiotiká
,
Tinktúry
,
Omega 3
,
Vitamíny a multivitamíny
,
Aminokyseliny
,
Proteíny
,
Kolagény
,
Antioxidanty
,
Predtréningové stimulanty
,
Hovädzie orgány
,
Pre ženy
,
Huby a morské riasy
,
Pre vegánov
BrainMax pre mužov
Výživové doplnky BrainMax pre mužov
,
Kozmetika pre mužov
,
Športové oblečenie pre mužov
Potraviny
Sladké snacky a slané krekry
,
Potraviny bez lepku
,
Sušené plody
,
Cereálie, obilniny a pseudoobilniny
,
Vegánske potraviny
,
Oleje, tuky a prepustené maslá
,
Pizza, wrapy
,
Prírodné sladidlá
,
Dochucovadlá a korenie
,
Múky, zmesi, pudingy
,
Ryža, cestoviny, strukoviny
,
Superpotraviny
,
Omáčky a pestá
,
Fermentované a konzervované potraviny
,
Zdravé, prírodné a osviežujúce nápoje
,
Orechové krémy, džemy a marmelády
,
Huby a morské riasy
BrainMax pre ženy
Výživové doplnky BrainMax pre ženy
,
Športové oblečenie pre ženy
,
BrainMax prírodná kozmetika pre ženy
BrainMax pre deti
LAUF
Vzorky
Vzorky výživových doplnkov
,
Vzorky potravín
Fitness pomôcky
Oblečenie a módne doplnky
Imunita
BrainWeek
Ušetri
Výhodné balenia
Výhodné balenia výživových doplnkov
,
Výhodné balenia potravín
,
Výhodné balenia kozmetiky
Akcia na výživové doplnky a bio potraviny
Zachráň ma
Výpredaj - posledné kusy
Akcia týždňa
Ciele
Tréning a šport
Imunita
Bylinky
,
Multiminerály
,
Multivitamíny
Koncentrácia
Mužské zdravie
Výživové doplnky na plodnosť pre muža
,
Výživové doplnky na prostatu
,
Výživové doplnky pre športový výkon a regeneráciu
Pamäť
Energia, vitalita
Spánok
Duševné zdravie
Libido a plodnosť
Výživové doplnky na plodnosť pre muža
,
Výživové doplnky na plodnosť pre ženy
Hormonálna rovnováha, systém
Cholesterol
Plánovanie tehotenstva
Longevity
Hydratácia
Telesná hmotnosť
Opaľovanie
Trávenie
Probiotiká
,
Tráviace enzýmy
,
Podpora čriev
,
Prebiotiká
Detské zdravie
Vitamíny na imunitu pre deti
,
Omega kyseliny - omega 3 pre deti
,
Multivitamíny pre det
,
Probiotiká pre deti
Očista
Výživové doplnky na kosti, väzby a kĺbovú výživu
Krvný cukor
Výživové doplnky v tehotenstve
Ženské zdravie
Výživové doplnky a výživa
Minerály a Multiminerály
Horčík
,
Zinok
,
Draslík
,
Chróm
,
Jód
,
Meď
,
Molybdén
,
Selén
,
Vápnik
,
Železo
,
Multiminerál
,
Elektrolyty
Výživové doplnky podľa orgánov a častí tela
Srdce a cievy
,
Kosti, kĺby, väzy
,
Mozog
,
Oči
,
Pleť, vlasy, nechty
,
Črevo, žalúdok
,
Pečeň, obličky
,
Močové cesty
,
Pľúca, dýchacie cesty
Športová výživa
Športová výživa podľa športu
,
Fitness výživové doplnky
,
Proteíny
,
Aminokyseliny
,
Elektrolyty
Vitamíny a multivitamíny
Vitamín A
,
Vitamín B
,
Vitamín C
,
Vitamín D
,
Vitamín E
,
Vitamín K
,
Multivitamíny
,
Vitamíny pre ženy
,
Vitamíny pre mužov
,
Vitamíny pre deti
Výživové doplnky pre vegánov
Antioxidanty
Proteíny
Srvátkové whey proteíny
,
Ochutené proteíny
,
Vegánske proteíny
Tuky
Omega 3
,
MCT tuky
Aminokyseliny
Ostatné aminokyseliny
,
Glycín
,
L-citrulin
,
L-glutamin
,
L-arginin
,
BCAA
,
EAA
,
Kreatín
Adaptogény
Ashwagandha
,
Adaptogény v kapsulách
,
Adaptogény v naturálnej forme
Probiotiká
Elektrolyty
Kolagény
Huby
Čaga (chaga)
,
Reishi
,
Shiitake
,
Cordyceps
,
Maitake
,
Hericium
Výživové doplnky pre deti
Vitamíny na imunitu pre deti
,
Multivitamíny pre deti
,
Omega kyseliny - omega 3 pre deti
,
Minerály pre deti
,
Probiotiká pre deti
Morské a sladkovodné riasy
Colostrum (Kolostrum)
Prebiotiká
Výživové doplnky pre mužov
Tinktúry BrainMax
Výživové doplnky podľa cieľa
Výživové doplnky pre ženy
Novinky
Novinky vo výživových doplnkoch
Novinky v potravinách
Novinky v kozmetike
Novinky v domácnosti
Novinky v oblečení
Muži
Výživové doplnky pre mužov
Pre športový výkon a regeneráciu
,
Plodnosť pre mužov
,
Na prostatu
Prírodná kozmetika pre mužov
Športové oblečenie pre mužov
Ženy
Výživové doplnky pre ženy
Pre ženy
,
Pleť, vlasy, nechty
,
Tehotenstvo
,
Podpora hormonáleho systému
,
Plodnosť
,
Močové cesty
TOP výber výživových doplnkov pre ženy
Menštruačné pomôcky
Prírodná kozmetika pre ženy
Športové oblečenie pre ženy
Deti
Vitamíny a minerály pre deti
Vitamíny na imunitu pre deti
,
Multivitamíny pre deti
,
Probiotiká pre deti
,
Omega 3
,
Pre športujúce deti
,
Minerály pre deti
Zdravá výživa a potraviny pre deti
Ekodrogéria pre deti
Prírodná kozmetika pre deti
Oblečenie a doplnky
Športové oblečenie pre ženy
Dámske legíny, športové nohavice a kraťasy
,
Dámske športové tričká a topy
,
Dámske cyklistické dresy
,
Dámske športové spodné prádlo
Športové oblečenie pre mužov
Pánske športové nohavice, tepláky a kraťasy
,
Pánske športové tričká a mikiny
,
Pánske cyklistické dresy
Unisex športové oblečenie a doplnky
Potraviny
Sladké snacky a slané krekry
Chipsy a crackery
,
Ovocie v čokoláde
,
Proteínové tyčinky a cookies
,
Čokolády
,
Žuvačky
,
Sladké snacky a slané krekry bez lepku
,
Vegan sladké snacky a slané krekry
Superpotraviny
Matcha BrainMax
,
Spirulina BrainMax
,
Chlorella BrainMax
,
Moringa BrainMax
,
Maca BrainMax
,
Guarana BrainMax
Potraviny bez lepku
Bezlepkové krémy, džemy a marmelády
,
Sladké snacky a slané krekry bez lepku
,
Bezlepkové cereálie, obilniny, pseudoobilniny
,
Bezlepkové cestoviny a strukoviny a ryža
Nápoje
Kakao
,
Yerba Maté
,
Káva
,
Čaje
,
Energetické drinky a nápoje
,
Osviežujúce nápoje
Potraviny pre vegánov
Vegan krémy, džemy a marmelády
,
Vegan sladké snacky a slané krekry
,
Vegan cereálie, obilniny, pseudoobilniny
,
Vegan ryža, cestoviny a strukoviny
,
Vegan proteíny
Cereálie, obilniny, pseudoobilniny
Cereálie, obilniny, pseudoobilniny pre vegánov
,
Bezlepkové cereálie, obilniny, pseudoobilniny
,
Granola BrainMax
,
Vločky
,
Raňajkové kaše
,
Obilniny a pseudoobilniny
,
Quinoa BrainMax
Dochucovadlá a korenie
Orechy a semienka
Sušené plody
Lyofilizované ovocie
,
Sušené ovocie a zelenina
Huby a riasy
Huby
,
Cordyceps
,
Morské a sladkovodné riasy
Orechové krémy, džemy a marmelády
BIO džemy a marmelády
,
100% orechové krémy
,
Sladké orechové krémy
,
BIO arašidové krémy
,
BIO kešu krémy
,
BIO lieskovoorieškové krémy BrainMax
,
BIO mandľové krémy a maslá BrainMax
,
Krémy, džemy a marmelády bez lepku
,
Proteínové krémy a maslá
,
Vegan krémy, džemy a marmelády BrainMax
Oleje, tuky a prepustené maslá
Prírodné sladidlá
Fermentované a konzervované potraviny
Pizza, wrapy
Omáčky a pesta
Múky, zmesi a pudingy
Ryža, cestoviny a strukoviny
Domov
Vodné filtre a kanvice
Blokácia modrého svetla
Blokácia 100 % modrého svetla
,
Blokácia 100 % modrého aj zeleného svetla
,
Blokácia 25-40 % modrého svetla
,
Blokácia 80 % modrého svetla
Boxy na jedlo, fľaše, šejkre, tašky
Terapia červeným svetlom
Osvetlenie
Zero waste
Ekodrogéria
Čistiace prostriedky
,
Prírodné a ekologické pracie prostriedky
,
Prírodné a ekologické menštruačné vložky a tampóny
Arómaterapia
Aróma difúzery
,
Éterické a esenciálne vonné oleje
Knihy
Riad - panvice, sady a kuchynské doplnky
Darčeky
Darčekové poukážky
Darčeky do 80 €
Výber TOP darčekov pre mužov
Darčeky do 40 €
Výber TOP darčekov pre ženy
Darčeky do 20 €
Prírodná kozmetika
Darčekové sady
Starostlivosť o pleť a pery
Starostlivosť o telo
Deodoranty
Opaľovacie krémy a oleje
Zubná starostlivosť
Zubné kefky
,
Zubné pasty
Starostlivosť o ruky a nohy
Starostlivosť o vlasy
Pre mužov
Detská kozmetika
Pre ženy
Značky
BrainMax
BrainMax Pure
Garden of life
Jarrow Formulas
Life Extension
NOW® Foods
Swanson
Viridian
Mena
(EUR)
CZK
EUR
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Ženy
/
Výživové doplnky pre ženy
/
Tehotenstvo
Výživové doplnky v tehotenstve
, Strana 2
Najpredávanejšie
€19,10
–16 %
BrainMax Iron Complex®, 20 mg, 100 rastlinných kapsúl
Železo bisglycinát s vitamínom C, B9 a B12 a s bio zázvorom, 100 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
44493
Pôvodne:
€19,10
(–16 %)
€15,90
BrainMax Super Omega-3, 1050 mg, 60 softgel kapsúl
Super kvalitný rybí olej 700 DHA / 280 EPA, BIO olivový olej, 30 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
67224
€18,30
Brainmax Omega 3 Cod Liver Oil®, 240 ml
Omega 3 olej z tresčej pečene pôvodom z Islandu, citrón, 24 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
38508
€18,30
BrainMax Vegan Omega 3, 2850 mg DHA & EPA, 275 ml
Najčistejší zdroj Omega 3, MEGA dávka DHA, Polyfenolová ochrana, D3 & K2, 25 až 50 dávok, 100% VEGAN, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
47286
€39,90
BrainMax Methyl Folate®, 400 mcg, 100 rastlinných kapsúl
Kyselina listová v aktívnej forme metylfolát, 100 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
43710
€15,85
BrainMax Iron Complex®, železo bisglycinát, 25 mg, 50 rastlinných kapsúl
Železo v chelátovej forme s vitamínom C, B9 a B12, novo s BIO zázvorom, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
66327
€12,90
BrainMax Prenatal Complex®, komplex vitamínov pre tehotné ženy
30 jedinečných živín pre potreby žien pred otehotnením, počas tehotenstva aj počas dojčenia. Výživový doplnok.
Skladom
(>5 ks)
49681/90
od
€40,75
BrainMax Vegan Omega 3, 90 softgel kapsúl
Vegánsky omega 3 olej získaný z mikrorias v rastlinných kapsuliach, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
67236
€30,55
BrainMax Methyl Folate®, 400 mcg, 50 rastlinných kapsúl
Kyselina listová v aktívnej forme metylfolát, 50 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
66804
€8,90
€85,25
–9 %
BrainMax Bude nás viac
Doplnky stravy pre tehotné - Vegan Omega + Prenatal Complex
Skladom
(>5 ks)
65727
Pôvodne:
€85,25
(–9 %)
€76,90
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
49
položiek celkom
Výpis produktov
Tehotenstvo
Mykind Prenatal gummy, multivitamín pre tehotné ženy, 120 gumových cukríkov
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€44,85
Jednotková cena:
€0,37 / 1 ks
Do košíka
42495
Novinka
Life Extension Železo Protein Plus, 300 mg, 100 rostlinných kapslí
Skladom
(3 ks)
€24,38
Jednotková cena:
€0,24 / 1 kapsula
Do košíka
314324
Imunita
Ženské zdravie
Viridian Essential Female Multi 60 kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(1 ks)
€32,60
Jednotková cena:
€0,54 / 1 kapsula
Do košíka
1815
Imunita
Ženské zdravie
Tehotenstvo
Viridian Pregnancy Omega Oil 200ml
Výživový doplnok
Skladom
(4 ks)
€20,15
Jednotková cena:
€10,08 / 100 ml
Do košíka
13037
Imunita
Energia
Duševná rovnováha
NOW Methyl B12 with Folic Acid (Vitamín B12 + Kyselina Listová v aktívnych formách), 5000 mcg, 60 pastiliek
Výživový doplnok
Skladom
(3 ks)
€18,35
Jednotková cena:
€0,31 / 1 cm2
Do košíka
23429
Imunita
Tehotenstvo
Garden of Life Vitamín Code RAW Prenatal (multivitamín pre tehotenstvo), 90 rastlinných kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€42,35
Jednotková cena:
€0,47 / 1 kapsula
Do košíka
23820
Ženské zdravie
Garden of Life Oceans Mom DHA, DHA cukríky pre matky, 30 softgels
Výživový doplnok
Skladom
(1 ks)
€22,80
Jednotková cena:
€0,76 / 1 ks
Do košíka
97873
Akcia
€24,40
–21 %
Garden of Life Vitamin Code Healthy Blood, zdravie krvi, 60 rastlinných kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(5 ks)
€19,25
Jednotková cena:
€0,32 / 1 kapsula
Do košíka
65217
Tehotenstvo
Garden of Life Prenatal Once Daily, Multivitamín pre tehotné ženy, 30 rastlinných tabliet
Skladom
(>5 ks)
€44,85
Jednotková cena:
€1,50 / 1 tableta
Do košíka
65004
Akcia
€18,30
–24 %
Trace Minerals Ionic Iron, Ionizované železo, 22 mg, 56 ml
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€13,90
Jednotková cena:
€24,82 / 100 ml
Do košíka
60607
Akcia
Energia
€36,65
–38 %
Vitalized Iron+ Eisen+, železo 15 mg, 90 kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(3 ks)
€22,55
Jednotková cena:
€0,25 / 1 kapsula
Do košíka
66888
Imunita
Energia
Viridian Balanced Iron Complex 90 kapsúl
Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€18,30
Jednotková cena:
€0,20 / 1 kapsula
Detail
FA23066
Ženské zdravie
Viridian Myo-Inositol & Folic Acid 120g (Myo-Inositol s kyselinou listovou)
Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€20,15
Jednotková cena:
€16,79 / 100 g
Detail
10601
Ženské zdravie
Tehotenstvo
Viridian Pregnancy Complex 120 kapsúl (tehotenstvo)
Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
€32,60
Jednotková cena:
€0,27 / 1 kapsula
Detail
13622
Imunita
Sústredenie
Ovonex - LIQUID FERRUM, 50ml
Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€10,15
Jednotková cena:
€20,30 / 100 ml
Detail
23874
Imunita
Energia
Garden of Life Vitamin Code RAW Iron (železo), 22 mg - 30 kapsúl
Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€16,65
Jednotková cena:
€0,55 / 1 kapsula
Detail
70135
Imunita
Tehotenstvo
Garden of Life Vitamín Code RAW Prenatal (multivitamín pre tehotné ženy), 30 rastlinných kapsúl
Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€24
Jednotková cena:
€0,80 / 1 kapsula
Detail
97876
Energia
Swanson Iron Citrate (železo), 25 mg, 60 rastlinných kapsúl
Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€5,90
Jednotková cena:
€0,10 / 1 kapsula
Detail
98200
Energia
Skladování v chladu
BrainMax® Liquid Liposomal Iron, Vanilla, 14 mg, 150 ml
Vedecky overená 44x vyššia vstrebateľnosť, s prírodnými konzervantmi, 30 dávok, výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€19,10
Jednotková cena:
€9,55 / 100 ml
Detail
59116
Akcia
Energia
Ženské zdravie
Skladování v chladu
z-sada
€35
–10 %
BrainMax Železná vitalita
Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
€31,45
Detail
63624
Tehotenstvo
Garden of Life Vitamin Code Prenatal with Iron & Folate, multivitamín so železom a kyselinou listovou, podpora v tehotenstve, 90 gumových cukríkov
Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€32,60
Jednotková cena:
€0,36 / 1 ks
Detail
99996.114
Tehotenstvo
Mykind Prenatal Multi, multivitamín pre tehotné ženy, 90 rastlinných tabliet
Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€50,95
Jednotková cena:
€0,57 / 1 tableta
Detail
49213
NaturLabs - Železo chelátové + B9, 60 kapsúl
Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€10,15
Jednotková cena:
€0,17 / 1 kapsula
Detail
6452/1248
Duševná rovnováha
Osavi MethylFolate, Kyselina listová, 600 µg, 60 rastlinných kapsúl
Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€6,45
Jednotková cena:
€0,11 / 1 kapsula
Detail
59436
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 1 ďalšiu
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 2 z 3.
1
2
3
49
položiek celkom
Hore