NOVINKA! Prémiový Grass-Fed kolagén! Viac: TU
NOVINKA! BrainMax Omega 3 - Olej z tresčej pečene! Viac: TU
O chvíľu sú Vianoce! Mrknite na darčeky! Viac: TU

BrainMax CéBéGé & CéBéDé synergy 10%, 10 ml

Kód: CEBEDE9952
CéBéDé
Značka: BrainMax
€102,50 –62 %
brainmax cbg 10 jpg eshop
€102,50 –62 % €38,90
Skladom (>5 ks)

CéBéGé čiže kanabigerol je ďalší z radu zdraviu prospešných kanabinoidov a vedci ho označujú ako matku všetkých kanabinoidov alebo ako kmeňové bunky celé rastliny konope. Brainmax CéBéGé & CéBéDé synergy 10% je extrémne potentný CéBéGé olej (10%) obohatený o CéBéDé zložku (3%). Účinok týchto dvoch kanabinoidov sa vzájomne dopĺňa a podporuje. Vďaka tomuto synergickému efektu a extrémne vysokému obsahu CéBéGé by mohol byť zaujímavý pre športovcov, stresom trpiacich a chorých jedincov.

CéBéGé a CéBéDé sú tiež vhodné pre všetkých jedincov riešiacich regeneráciu, bolesť, zápal, úzkosť, mentálny výkon, bakteriálne infekcie a zdravie čriev.

Toto CéBéDé bolo extrahované najšetrnejšou a najefektívnejšou metódou superkritickej extrakcie CO2, pri ktorej sa zachovávajú všetky prospešné kanabinoidy a ďalšie prírodné látky.

Upozornenie: Z dôvodu legislatívy je možné zasielať iba do ČR. Prosím, neobjednávajte na Slovensko.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Brainmax CéBéGé & CéBéDé synergy 10%, 10 ml

Brainmax CéBéGé & CéBéDé synergy olej obsahuje kombináciu veľmi potentného CéBéGé oleja (10%) s CéBéDé zložkou (3%).

Vedci neustále skúmajú účinky CéBéGé a pribúdajú štúdie s pozitívnym účinkom na ľudský organizmus. Každý kanabinoid má obrovsky nevyužitý potenciál a počas nasledujúcich niekoľkých rokov sa môžeme tešiť na nové vedecké poznanie. Kým CéBéDé je už pár rokov dobre známa komodita, CéBéGé je v brandži nováčik. Jedným z dôvodov je fakt, že v rastline je CéBéGé obsiahnuté v menšom množstve a tak je teda pomerne ťažké ho z rastliny extrahovať. Inými slovami CéBéGé je vzácnejší artikel a pre niektoré jedince môže byť jeho účinok ešte lepší ako CéBéDé, pretože v organizme funguje trochu inak. Dohromady však vytvárajú doplňujúcu sa dvojicu, ktorá posúva efekt kanabinoidov o stupienok vyššie.

brainax-cbg-5-a-10-infografika-brainmarket-sk--1
CBD_trvzeni_infografika_brainmarket_sk

Bez psychotropného účinku! Berieme z rastlín len to najlepšie!

Pri užívaní CéBéGé a CéBéDé sa nemusíte báť psychotropného účinku známeho u neslávne najznámejšieho kanabinoidu TéHáCé. Kanabinoidy CéBéDé alebo CéBéGé na telo a psychiku nepôsobia omamne. Počas užívania našich produktov nepocítite nežiaduce zmeny stavu vedomia a nemusíte báť sadnúť za volant alebo policajnej kontroly.

Zdravotné tvrdenia k CéBéGé a CéBéDé (konopný olej)

 • Normálna činnosť srdca - Imunitný systém.
 • Normálny stav pokožky.
 • Protizápalový faktor.
 • Normálna hladina glukózy v krvi.
 • Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému - hladina cholesterolu.
 • Normálna činnosť svalov a kĺbov.
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém.

* Povolené zdravotné tvrdenia ku konopnému oleji podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách, v platnom znení (ďalej len "nariadenie (ES) č. 1924/2006").

Ako CéBéGé a CéBéDé funguje?

Mechanizmus účinku kanabinoidov na náš organizmus by sa dal prirovnať k odomykaniu zámkov v našom endkanabinoidnom systéme (ES), kde sú kanabinoidy kľúče a receptory ES sú zámky. Užívaním CéBéDé alebo CéBéGé púšťame do organizmu kľúče, ktoré v bunkách odomykajú zámky - receptory. Celá táto sieť receptorov tvoria náš endokanabinoidový systém (ES), ktorý podľa vedeckých poznatkov ovplyvňuje všetko od nálady, pamäti, motorických funkcií cez fungovanie imunitného systému, rozmnožovanie, rast kostí až po vnímanie bolesti, chute na jedlo či spánok. Hlavnou funkciou ES je udržiavanie vnútornej rovnováhy organizmu. Podľa najnovších štúdií práve CéBéDé a CéBéGé pomáha navrátiť organizmus do vnútornej rovnováhy prostredníctvom pôsobenia na endokanabinoidové receptory.

endo-system-brainmarket-infografika-sk

Pre koho je CéBéGé a CéBéDé určené?

CéBéGé a CéBéDé sú vhodné pre jedincov riešiacich regeneráciu, bolesť, zápal, úzkosť, mentálny výkon alebo bakteriálne infekcie.

Základné vlastnosti

 • Organické a vegan ingrediencie.
 • Produkt vyrobený v EÚ.
 • Kombinácia CéBéGé a CéBéDé - synergický efekt zvyšujúci zdravotné prínosy.
 • Extrahovaný najšetrnejšou a najefektívnejšou metódou superkritickej extrakcie CO2.
cbg_vhodne_pro_jedince_infografika_brainmarket_sk
 
cbd-vs-cbg-infografika-brainmarket-sk
 
Rozdiel medzi CéBéDé a CéBéGé
 
CéBéGé je vzácnejšie ako CéBéDé, pretože ho rastlina konope obsahuje zo všetkých kanabinoidov najmenej. A vďaka tomu je jeho extrakcia z rastliny nákladnejšia. Molekuly CéBéDé pôsobí v našom organizme na kanabinoidné receptory CB2, ktoré sú napojené na periférny nervový systém, ktorý ovplyvňuje svaly, končatiny, kožu a ďalšie biologické systémy, vrátane imunitného systému. Kým CéBéGé sa viaže, ako na receptory CB2, tak na receptory CB1, ktoré sú napojené na centrálny nervový systém, ktorý sa skladá z mozgu a miechy. Z toho možno usudzovať, že ak účinky CéBéDé nepociťujete, je veľmi pravdepodobné, že by ste účinky CéBéGé mohli pociťovať, pretože ovplyvňuje väčší telesný okruh.

Dávkovanie

Balenie: 10 ml = 250 kvapiek, 1 kvapka = 4 mg CéBéGé, 1,2 mg CéBéDé.

Upozornenie: Oleje sú určené pre arómaterapiu.

Balenie

10 ml
 
Doplnkové informácie: Obsah TéHáCé je do 0,15%. Zákonný limit pre CéBéGé produkty je 0,3%. Po konzumácii ide bez obmedzenia viesť motorové vozidlá. Produkt testovaný v 3 akreditovaných laboratóriách (1x výrobcom, 2x kontrolný test). Nosný olej produktu je konopný.
 
Upozornenie:
 
Počas tehotenstva a dojčenia je potrebné sa vyhnúť CéBéGé a CéBéDé.

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Nie je náhradou pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí.
 
Uchovávajte na suchom a chladnom mieste.
 
Obal prosím recyklujte.
 
Zdroje:
 
1)NAVARRO, Gemma. Cannabigerol Action at Cannabinoid CB1 and CB2 receptors and at CB1-CB2 Heteroreceptor Complexes [online]. [Cit. 2021-01-25]. Dostupné z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6021502/
2)Borrell, Francesca. Beneficial effect of the non-psychotropic plant Cannabinoid cannabigerol on experimental inflammatory bowel disease [online]. [Cit. 2021-01-25]. Dostupné z: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23415610/
3)Pagani, Ester. Effect of Non-psychotropic Plant-derived Cannabinoids on Bladder Contractility: Focus on Cannabigerol [online]. [Cit. 2021-01-25]. Dostupné z: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26197538/
4)VALDEOLIVAS, Sara. Neuroprotective properties of cannabigerol in Huntington 's disease: studies in R6 / 2 mice and 3-nitropropionate-lesioned mice [online]. [Cit. 2021-01-25]. Dostupné z: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25252936/
5)APPENDINO, Giovanni. Antibacterial cannabinoids from Cannabis sativa: a structure-activity study [online]. [Cit. 2021-01-25]. Dostupné z: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18681481/
 
 
 

Články máme aj v audioforme!

icon

Zapamätajte si

Najpodstatnejšie informácie o CéBéDé

CéBéDé je 100% prírodný produkt, ktorý pôsobí na receptory endokanabinoidného systému, ktorý má v tele za úlohu navodzovať homeostázu inými slovami vnútornú rovnováhu nášho organizmu.

Dodatočné parametre

Kategória: CéBéDé + CéBéGé
Hmotnosť: 0.06 kg
Forma: Olej
Obsah CéBéD/G/N: 3 %, 10 %
Typ: CéBéDé, CéBéGé
Velikost balení: 10 ml
Obsah balení: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: