Je tu BRAIN SALE! Zľavy až 45%⁠ ! Nakupujte ZDE

NutriWorks Fat Fighter 90 kapslí

Kód: 2303
€32,03 –5 %
uuuujjjj
€32,03 –5 % €30,50
Skladom

FAT FIGHTER - účinný spaľovač pre seriózne výsledky, dlhodobú vitalizáciu a ešte oveľa viac. Fat Fighter NIE JE ďalším primitívnym spaľovačom tuku s vysokým obsahom kofeínu a synefrínu, ktorý okrem jednorazového nakopnutie a postupného vyčerpania organizmu nedokáže ponúknuť nič navyše.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fat Fighter spaľovač tuku

Fat Fighter NIE JE ďalším primitívnym spaľovačom tuku s vysokým obsahom kofeínu a synefrínu, ktorý okrem jednorazového nakopnutie a postupného vyčerpania organizmu nedokáže ponúknuť nič navyše. Fat Fighter JE inteligentný spaľovač, Vitalizer, antioxidant a šetrný stimulátor v jednom balení, určený pre efektívne a zároveň telo nedevastující weight management.

Fat Fighter obsahuje špeciálnu zmes bylín a minerálov podporujúcich nielen spaľovanie nadbytočného tuku a nabudenie organizmu, ale aj vitalitu a prevenciu stresu počas spaľovania tuku. V tomto ohľade sa tento produkt úplne odlišuje od jednoduchých mass-marketingových stimulačných spaľovačov.

Základ tvorí kombinácia extraktu zo zelenej kávy s vysokým obsahom kyseliny chlorogenové, extraktu zo zeleného čaju s vysokým obsahom EGCG a extraktu z Rhodiola s vysokým obsahom rosavinu, všetko je doplnené o extrakty z kajenského korenia, čierneho korenia, chrómu a jódu.

Hlavné benefity produktu:

  • Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
  • Extrakt zo zelenej kávy = 250mg kyseliny chlorogenové
  • Extrakt zo zeleného čaju = 225mg EGCG
  • Extrakt Rhodiola Rosea = 9mg Rosavinu
  • Aditívum extraktu z kajenského korenia, čierneho korenia, chrómu a jódu

Produkt je vhodný pre všetkých zameraných  na:

  • Spaľovanie nadbytočného tuku.
  • Stimuláciu.
  • Prevenciu stresu a preťaženiu organizmu.
  • Podporu zdravého a aktívneho životného štýlu.

Značka Nutriworks

Mladá, úspešná a veľmi dynamická. Tak možno charakterizovať Nutriworks, fínsku značku zo zeme tisíce jazier. Celkový koncept značky, ktorá bola založená v roku 2009 v Helsinkách, vychádza z moderného a etického prístupu ku športovej výžive a to ako v súvislosti s najnovšími trendmi, tak sa zdravým životným štýlom. Projekt značky vznikol tiež v reakcii na silnejúce tzv. Mainstreamový trend lacné športovej výživy veľmi nízkej kvality.

NutriWorks tak predstavuje profesionálny koncept športovej výživy určený predovšetkým pre športové kluby, výživové poradca a špecializované predajcu. Všetky produkty sú vyrábané vo Fínsku a Švédsku v súlade s najvyššími normami kvality. Hlavnou filozofiou značky je maximálna možná kvalita, funkčnosť, jednoduchosť a prijateľná cena. Tovar je ponúkané v dvoch radoch - biela rad je koncipovaná bez použitia umelých sladidiel a čierna rad s minimalizovaným obsahom umelých sladidiel.


 
Balenie: 90 kapsúl(63 g)
 
Dávkovanie: 2 kapsle denne s jedlom .
 
Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí.

Výživové údaje:

 
 2 kapsule (%RHP*) (1 denná dávka)
 Extrakt zo zeleného čaje
 500 mg
    z toho EGCG (epigalokatechingallát)
 225 mg
    z toho kofein
 25 mg
 Extrakt ze zelenej kávy 
 500 mg
    z toho kyselina chlorogenová
 250 mg
    z toho kofein
 25 mg
 Extrakt Rhodiola rosea
 300 mg
    z toho rosavin
 9 mg
 Kajenské korenie
 100 mg
    z toho kapsaicin
 1 mg
 Extrakt z čierneho korenia
 10 mg
    z toho piperin
 9,8 mg
 Chróm
 50 µg (125 %)
 Jód
 200 µg (133 %)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*RHP - Referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálnych látok. Balenie obsahuje 45 denných dávok.
 
zloženie:

Extrakt zo zeleného čaju, extrakt zo zelenej kávy, extrakt z Rhodiola rosey, hovädzie želatína, kajenské korenie, extrakt z čierneho korenia, farbivá (oxid titaničitý, červeň Allura *), jodid draselný, chróm-pikolinát. * Môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Počet kapsúl: 90 kapslí
Krajina pôvodu: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: