Reflex Nexgen® multivitamín NEW 60 kapsúl 2+1 ZDARMA!

Kód: 24362
Akcia Tip
Značka: Reflex
€29,55 –33 %
pictureprovider (5)
€29,55 –33 % €19,75
Skladom (>5 ks)

Prémiový multivitamín s obsahom bioaktívnych foriem vitamínov, organicky viazaných minerálov, živých probiotických kultúr a ďalších dôležitých kofaktorov = 28 biologicky aktívnych zložiek v preverenom a vyváženom pomere. Produkt je určený pre pravidelný denný príjem všetkých dôležitých mikronutrientov. Maximálna využiteľnosť je garantovaná nielen kvalitou a čistotou použitých zdrojov, ale tiež vďaka tzv. Delenému systému dávkovania. NEXGEN® je kompletne vyrobený vo Veľkej Británii.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Reflex Nexgen® multivitamín NEW 60 kapsúl 2 + 1 ZADARMO!

Reflex Nexgen ® version

Premium Sports Multivitamín, Multimineral, Antioxidant

Prémiový multivitamín s obsahom bioaktívnych foriem vitamínov, organicky viazaných minerálov, živých probiotických kultúr a ďalších dôležitých kofaktorov = 28 biologicky aktívnych zložiek v preverenom a vyváženom pomere. Produkt je určený pre pravidelný denný príjem všetkých dôležitých mikronutrientov. Maximálna využiteľnosť je garantovaná nielen kvalitou a čistotou použitých zdrojov, ale tiež vďaka tzv. Delenému systému dávkovania. NEXGEN® je kompletne vyrobený vo Veľkej Británii.

ZAMERANIE PRODUKTU

  • WELLNESS (ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL)
  • Zdroj dôležitých mikro-nutrientov (bioaktívny vitamíny, organicky viazané minerály, fytonutrienty, kofaktory) a živých probiotických kultúr
  • Jedinečný obranný štít
  • Podpora vitality a výkonnosti
  • Podpora rýchlejšia regenerácia

NEXGEN ® = 28 biologicky aktívnych zložiek

JEDINEČNÝ OBRANNÝ ŠTÍT   - Každá dávka obsahuje obranný štít vo forme 500% DDD (odporúčaná denná dávka) vitamínu D3, 250% DDD vitamínu C, 150% DDD zinku vo forme chelátu, 100% DDD vitamínu A, ďalej vitamín E, zmes živých kultúr, vrátane všetkých ďalších dôležitých kofaktorov (vitamíny, minerály a fytosteroly).

FYZICKÝCH VÝKON A energetický metabolizmus   - V prípade, že chcete mať v tele veľa energie, je absolútne nevyhnutné aby fungovali Vaša bunkovej pľúca - mitochondrie, ktoré sú zodpovedné za produkciu bunkovej energie ATP. Preto obsahuje každá dávka optimálnej formy a pomery všetkých dôležitých vitamínov skupiny B, vrátane vitamínu B12 vo forme methylkobalaminu, ďalej koenzým Q10, inositol, organicky viazaný horčík (chelátová väzba) a ďalšie dôležité kofaktory.

PRENOS KYSLÍKA A ČERVENÉ KRVINKY   - Každá dávka obsahuje 43% DDD organicky viazaného železa (chelátová väzba) a 2000% DDD vitamínu B12

NORMÁLNE HLADINA GLUKÓZY   - Každá dávka obsahuje 250% DDD organicky viazaného chrómu (chelátová väzba)

REGENERÁCIA A ROVNOVÁHA   - Každá dávka obsahuje 500% DDD vitamínu D3, kompletné ZMA = 150% DDD zinku v chelátovej väzbe, 27% DDD horčíka v chelátovej väzbe, 714% DDD vitamínu B6, ďalej 100% DDD medi v chelátovej väzbe, extrakt z koreňa Maca a ďalšie dôležité kofaktory.

ŽIVÉ KULTÚRY A OBNOVA mikroflóra   - Každá dávka obsahuje aditívum živých kultúr Bacilus coagulans, ktoré sú veľmi dôležité pre všetky naše sliznice a predovšetkým pre zažívací trakt.

VNÚTORNÉ OČISTA A homocysteín   - Homocysteín je jeden z najdôležitejších ukazovateľov vnútornej rovnováhy organizmu. Vysoká hladina homocysteínu v krvi môže viesť k závažným problémom a spomalené regeneráciu, popr. rekonvalescenciu. S normálnou hladinou homocysteínu súvisí dostatočný príjem kyseliny listovej (200% DDD v produkte), vitamínu B12 (2000% DDD v produkte) a vitamínu B6 (714% DDD v produkte).

DÔLEŽITÉ MINERÁLY V ORGANICKÝCH formách (cheláty, chelátové VÄZBA)   - Vybrané minerály: zinok, meď, mangán, horčík, selén a chróm sú zastúpené v exkluzívnej organickej forme. Chelátová väzba (organická forma) predstavuje väzbu minerálu na organický nosič (aminokyselina, kyselina citrónová atď ..). Chelát predstavuje formu minerálu, v ktorej je minerál zabudovaný v listoch rastlín a ďalších organizmov (viď. Špenát, šalát atď.).

NEXGEN ®   = ŠPIČKOVÁ ZUŽITKOVATEĽNOSŤ

Delený systém DÁVKOVANIE PRE MAXIMÁLNE ZUŽITKOVATEĽNOSŤ A MINIMÁLNE STRATY   - Denná dávka je na základe najnovších vedeckých poznatkov rozdelená do dvoch priebežných dávok (1 kapsula 2 x denne, vždy s jedlom), tak aby bolo telo optimálne a rovnomerne zásobené v priebehu celého dňa = maximálna využiteľnosť + minimálne straty (naše telo nie je prispôsobené k tomu prijať plnú dávku v jednej jednorazovej tablete = straty močom). Nexgen ® tak ponúka sofistikované riešenie "deleného" multivitamínu vo forme kapsúl, ktorý bol zostavený pre priebežné dávkovanie počas dňa. Aj keď je celý výrobný proces nákladnejšie, teda ak porovnáte napríklad masovú výrobu jednej tablety (najnižšie náklady) versus delená denná dávka v troch kapsulách, je pre spoločnosť Reflex Nutrition vždy na prvom mieste využiteľnosť, kvalita a zdravie.

Forme kapsúl (KAPSÚL) BEZ balastné spojivo   - Maximálna biodostupnosť produktu je garantovaná nielen špičkovou kvalitou použitých surovín, ale aj čistotou, teda minimalizovaným obsahom problematických balastných aditív a nulovým obsahom balastných spojív (lepidiel). Preto je využitá forma kapsúl (toboliek) s obsahom voľne uloženého prášku (NE lepené tablety, lisované pod vysokým tlakom, obsahujúci vysoký podiel tzv. Pomocných (balastných) látok, ktoré môžu tvoriť až 70% obsahu). Forma kapsúl umožňuje tiež minimálne ovplyvnenie kvality multivitamínového prášku (premixu), ktorý je šetrne zapuzdrený v želatínovej kapsli a navyše uložený v blistri, tak aby došlo k minimálnemu znehodnoteniu jednotlivých bioaktívnych zložiek.

balenie

60 kapslí

Odporúčané dávkovanie

Pre optimálne využiteľnosť dávkujte 1 kapsule 2 x denne, vždy s jedlom (nie na lačno). Denná dávka je rozdelená do dvoch priebežných dávok (napr. Raňajky, večera), tak aby bolo telo optimálne a rovnomerne zásobené v priebehu celého dňa (viď. Delený systém dávkovania pre maximálnu využiteľnosť).

Upozornenie:

Nevhodné pre deti a mladistvých do 18 rokov. Tehotné a dojčiace ženy konzultujte používanie produktu s lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte v suchu a chlade, mimo dosahu detí. Nevhodné pre vegetariánov. Môže obsahovať stopy rýb, kôrovcov a mlieka.

výživové údaje

Počet dávok v balení: 30 x 2 kapsule
2 kapsule (% RHP **)
vitamín A
800 mikrogramov (100%)
vitamín D3
25 mikrogramov (500%)
vitamín E
6 mg alfa-TE / 8,2IU * (50%)
vitamín K2
11 mikrogramov (15%)
vitamín C
200 mg / 4000IU * (250%)
Vitamín B1 (tiamín)
12 mg (1091%)
Vitamín B2 (riboflavín)
10 mg (714%)
Niacín (nikotínamid)
20 mg NIE (125%)
vitamín B6
10 mg (714%)
kyselina listová
400 mikrogramov (200%)
vitamín B12
50 mikrogramov (2000%)
biotín
150 mikrogramov (300%)
kyselina pantoténová
10 mg (167%)
horčík
100 mg (27%)
železo
6 mg (43%)
zinok
15 mg (150%)
meď
1 mg (100%)
mangán
1 mg (50%)
selén
55 mikrogramov (100%)
chróm
100 mikrogramov (250%)
L-cholín
10 mg
inositol
10 mg
quercetin
10 mg
bór
1 mg
Extrakt z hroznových jadier (proanthokyanidíny)
50 mg
Extrakt z koreňa Macy
50 mg
koenzým Q10
10 mg
Probiotické kultúry Bacillus coagulans Lactospore ®
100.000.000 spor
* IU - medzinárodné jednotky (international units)
**% Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok.
 

Zloženie v 2 kapsulách

Horečnaté soli kyseliny citrónovej (citrát horečnatý) (horčík 100 mg, 27% *), kapsule (hovädzie želatína, farbivo čierny oxid železitý), kyselina L-askorbová (vitamín C 200 mg, 250% *), plnidlo mikrokryštalická celulóza, bisglycinát zinočnatý (zinok 15 mg, 150% *), extrakt z hroznových semienok (proanthokyanidíny 50 mg), extrakt z koreňa Macy (Lepidium meyenii) 50 mg, bisglycinát železnatý - Ferrochel ® (železo 6 mg, 43% *), kvasnice obohatené selénom ( selén 55 mikrogramov, 100% *), L-cholín bitartrát (cholín 10 mg), nikotínamid (niacín 20 mg NIE, 125% *), vitamín E (D-alfa-tokoferyl acetát) 6 mg alfa-TE (50% * ), Lactospore ® Bacillus coagulans 100 000 000 spór, protihrudkujúca látka (stearát horečnatý a oxid kremičitý), tiamín-hydrochlorid (vitamín B1 12 mg, 1091% *), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6 10 mg, 714% *), D -pantothenát vápenatý (kys. pantoténová 10 mg, 167% *), cholekalciferol (vitamín D3 25 mikrogramov, 500% *), riboflavín (vitamín B2 10 mg 714% *), quercetin dihydrát (quercetin 10 mg), bisglyciná t meďnatý (meď 1 mg, 100% *), inositol 10 mg, ubidekarenon (koenzým Q10 10 mg), boritan sodný (bór 1 mg), retinyl-acetát (vitamín A 800 mikrogramov, 100% *), bisglycinát manganatý (mangán 1 mg, 50% *), menachinón-7 K2VITAL ® Delta (vitamín K2 11 mikrogramov, 15% *), pikolinát chromitý (chróm 100 mikrogramov, 250% *), kyselina listová (400 mikrogramov, 200% *), D- biotín 150 mikrogramov (300% *), methylkobalamin (vitamín B12 50 mikrogramov, 2000% *).
*% Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok.

Čím sa Nexgen® líši od konkurencie?

Obsahuje kvalitné vitamín K2. Vitamín K2 je biologicky najaktívnejšou forma vitamínu K. Bol nájdený v japonskom fermentovanom sójovom jedle Natto, a je veľmi zaujímavý pre vedeckú oblasť.

Garancia spoločnosti Reflex Nutrition  

Inovatívne technológie
• Najvyššia rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotnú nezávadnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Minerály
Druh kapsúl: Softgélové kapsule
Forma: Kapsule
Krajina pôvodu: USA
Počet kapsúl: 60 softgelových kapsúl
Pre jedincov riešiacich: Imunita
Výrobca: Reflex
Počet kapsúl: 60 kapslí

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: